VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK, četvrtak u 19h

Post by churguzijanac »

Mi da prodjemo u grupnu fazu, pa to bi bila nepravda kosmičkih razmera.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK, četvrtak u 19h

Post by Red Marquis »

Ja ću biti zadovoljan ako stvorimo tri šanse u četvrtak, tolika su mi očekivanja. Ne golova, šansi.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK, četvrtak u 19h

Post by Voja »

Idemo na 210 minuta 0:0,ako izdrzimo vise od 15.mislim da bi ipak trebali biti zadovoljni :D
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK, četvrtak u 19h

Post by churguzijanac »

Ako bude igrao junoša Kabić, možda ga i učačkamo.Nažalost realnije je da primimo tri komada, nego da damo jedan.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK, četvrtak u 19h

Post by Dragojlo »

Nažalost, uvek su opasne te ekipe iz srednje i istočne Evrope kojima se tim sastoji od domaćih igrača, bez zvučnih imena.... Teže protiv takvih, nego protiv raznih "legija stranaca"...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK, četvrtak u 19h

Post by Voja »

Ma Dragojlo niko se ovde ne plasi LASKa vec se izgubila vera i poverenje u Vosu
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK, četvrtak u 19h

Post by Radoye »

Voja wrote:Ma Dragojlo niko se ovde ne plasi LASKa vec se izgubila vera i poverenje u Vosu
Tacno tako, nas znamo zato se i plasimo. Jebes LASK.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK, četvrtak u 19h

Post by Dragojlo »

Ma to da, ja se nas samih svakako plašim, uvek.... :frown:
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK, četvrtak u 19h

Post by Istocno stajanje »

Upravo tako, da imamo normalno stanje u klubu, imali bismo bar 50% vece sanse za prolaz.
Mene najvise brine sto pojacanja kasne, kanda cekaju poslednji dan prelaznog roka, a tada nam nece nesto znaciti, jer ce se do tada Cuka i TSC odvojiti nenadoknadivo.
Sto se Evrope tice, gledajmo LASK, jer ko zna kada cemo opet igrati u Evropi.
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK, četvrtak u 19h

Post by N13 »

Zanimljiva stvar je da su za zapad pustene u prodaju karte za ulaz 4, takodje je receno da ko ima sezonsku, moci ce da koristi ulaz 4.
Izgleda da ce ovog puta moci da se koristi ceo zapad (ili makar veci deo)... samo je pitanje gde ce biti rezervni igraci?
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK, četvrtak u 19h

Post by Deep Purple »

Ne mogu da se slozim sa upisima iznad. Ovaj Lask je bolja ekipa i od Austrije i od Rapida od kojih smo ispadali a ulazili u te duele sa 50:50 posto sansi za prolazak.
A ovaj Lask je kvalitetnija ekipa a mi smo mnogo losiji nego u to vreme. Protiv ovakvog Laska bi zvezda imala upitan prolazak jer je Lask bolji tim od Serifa protiv kojeg je zvezda juce prezivela sa igracem manje iako je bila bolji rival. Prica da se plasimo vise nas samih od Laska je legitimna jer mi ne licimo ni na sta ali opet Lask je krupna riba za nas da bi toliko razmisljali kako je problem u nama. Problem u nama moze da se posmatra kroz prizmu meca sa Panevezisom ali Lask je totalno druga dimenzija i tu se mi ne pitamo. Ipak ako se gleda cela ova evropska odiseja, ove sezone su se izdesavala mnoga "iznenadjenja" i izgleda da su pocele stvarno sve ekipe da igraju fudbal. Austrija ispala od Islandjana.
Aek ispao od Veleza. Tobol ( nije toliko iznenadjenje) isamarao Hajduka (4:1)
Da ne idem dalje ali ima mali milion primera i to samo u ovoj sezoni i to mora da nas ohrabri. Drita iz Srpske pokrajine zamalo izbacila Fejnord koji je glavu cupao kod kuce.
Nas mentalitet je takav da mene ne bi iznenadilo da prodjemo Lask i ispadnemo od ostrvljana.

@Dragojlo to je najbolji i sistem. Godinama Slavia iz Praga dominira na taj nacin dok im se najveci konkurent u vidu Sparte gadja sa strancima (promenilo se to ove sezone i okosnicu tima im cine domaci fudbaleri)
Steta je sto mi nismo u stanju da napravimo slican sistem na nekom manjem nivou i da dovodimo igrace kao sto su Lukic, Makaric, Tufegdzic, Docic, Vukanovic, Ilic. "Hocu da imam kompletne igrace ovde, ko Kezman" :mrgreen:
Da blizancima ne dozvoljavamo da imaju fond od 30 igraca gde svaki igrac ima odredjeni kvalitet. Za to nam ne treba puno ako se gleda realno. Ako smo prosle imali 2-2.5 mil eur budzet nama treba samo duplo vise da bi takav sistem napravili sto bi morao da budem minimalni budzet za Fk Vojvodinu ako se vidi kolike imaju kosarkaske sekcije blizanaca u sportu gde plus ne postoji.
Naravno treba imati u vidu uvek i TSC i Cukaricki koji ce uvek tu da nam budu za vratom ali nema igraca mozda bas mali broj) koji bi prihvatio pre TSC od Vojvodine za isti novac ubedjen sam ma koliko god njihov projekat bio blistav , cist itd ipak Vojvodina jos uvek nesto predstavlja u ovoj drzavi.

EDIT: Jedno pitanje na konferenciji pred mec sa LASK-om
SRAMOTA !
Bolje da se ne organizuje vise konferencija pred meceve nego da se cima Djordjevic za 2 minuta.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK, četvrtak u 19h

Post by Red Marquis »

https://www.fkvojvodina.rs/sve-je-sprem ... sZ9QFibEco" onclick="window.open(this.href);return false;
У току данашњег дана, на стадион су стигли и тзв. „чешљеви“, који ће бити постављени на улазима, што је био један од предуслова да Војводина сутра буде домаћин на „Карађорђу“, а не на неком другом месту.
Lagani i neprimetni ulazak stadiona Vojvodine u 20. vek.
Io odio Belgrado
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK, četvrtak u 19h

Post by N13 »

Kako vidim na slikama, to su oni mobilni cesljevi, nisu fiksni... verovatno pozajmili od Exit-a :mrgreen:

Zar je moguce da je to toliko komplikovano/skupo ili sta vec, da vec godinu dana nisu u stanju nabaviti normalne cesljeve, koji imaju citac bar kodova i smart funkcije? Pa da imamo evidenciju koliko je tacno gledalaca na nekoj utakmici, ili koji vlasnici sezonskih ulaznica su najverniji, najvise puta dolazili na utakmice, pa da se nagrade nekim dresom/majicom/poklon novom sezonskom ulaznicom na kraju sezone. Probudi se upravo!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK, četvrtak u 19h

Post by gospodinFKV »

Red Marquis wrote:Lagani i neprimetni ulazak stadiona Vojvodine u 20. vek.
Napredak mora biti postepen, kako se identitet ne bi izgubio u procesu modernizacije, dakle, diletantizam mora biti prisutan i kroz prelazak kluba u novu eru svog postojanja. Vojvodina mora biti u koraku s vremenom, ali i dalje kad pomislis na klub, prva misao mora biti ''krv ti je*em, kakve su ovo dileje''. Identitet pre svega. :greenbutt:
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 3QR UEFA LK: VOJVODINA - LASK u 19h

Post by torrente »

zbog svih pesimista i crnog oblaka nad forumom,mozda nas danas iznenade i odigraju odlicno... :cheers:
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Post Reply