Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Junior »

http://www.dnevnik.rs/sport/privredni-s ... -vojvodina" onclick="window.open(this.href);return false;
rula
Posts: 89
Joined: Wed Nov 10, 2010 11:29 am

Re: Uprava

Post by rula »

Stvarno ne razumem šta dramite, želite da se ugasimo, pegla vam se?!! Kosta je hteo da u klub uvede čoveka koji nas je krao, nije za to dobio podršku i podneo je ostavku. Kamo sreće da je tako bilo sa svakim ko je dolazio u klub da nas klepa! Verujem da mu je sve ovo bio veliki zalogaj i da mu je trebao neko ko će mu se naći oko svega, ali to ne može da bude neko ko nas je već krao. Isto tako verujem da nije imao loše namere i da nije video dobro u mulju u koji ga je slatkorečivi Cvetko koji "svim srcem voli Vojvodinu" namamio. Pa šta bi uradili da smo već posle mesec dana primili nekog takvog u klub, e onda bi trebalo da dramite!!! Veća frka je oko stanja na računu u klubu i oko toga da neko mora da počne da rešava te stvari, da napravi finansiski plan funkcionisanja kluba, vraćanja dugova i nesmetanog rada kluba, a nadam se da ćemo ove odgovore i rešenja dobiti danas na skupštini. Hvala Kosti, ali morao je za najbližeg saradnika da izabere nekog čistog obraza.
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Uprava

Post by prijatelj fudbala »

Kosti hvala što je izašao na crtu kad je bilo tesno...
Novom, ko god to bio, neka je Bog na pomoći...
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post by pedjans »

Sada mi već i nije važno ko će biti na čelu kluba, važno je samo da se uprava konačno konstituiše i da klub kako tako počne da funkcioniše. Samo potpuno naivni ljudi su mogli da pomisle da će Kosta Hadži ostati u klubu, on je očigledno iskorišćen kao dobra fasada za rušenje Pavlovića i kompanije i to je sve. S obzirom ko su ostali članovi uprave, bilo je jasno da Kosta Hadži i njemu slični nemaju teorije da ostanu u klubu, pogotovo ne na nekoj funkciji. Šta je tu je, mislim da je najvažnije sprečiti neki katastrofalan scenario - npr. da sledeće godine ostanemo bez svih klinaca i budemo duplo više dužni... Potreban je vrlo veliki oprez sa ovom novom ekipom, ali ih ne treba satanizovati unapred, nego pustiti da urade šta znaju, ako nešto znaju. Uostalom, brzo ćemo videti šta je u pitanju.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Uprava

Post by Toto Riina »

Нико није искоришћен, већ у клубу на одговорној функцији не може да се врати човек који је својевремено себи дао плату од неколико хиљада европских новчаница и проценат од сваког трансфера!! Није добио подршку за тај предлог и повукао се, ништа страшно ништа драматично.

Видимо се на скупштини где можете да добијете све информације које вас занимају, потребно је "исцимати" се до спенса.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Otkud Hadziju mladjem uopste ideja da bi Cvetko (ljubimgaukonjskoime) bio dobar izbor za bilo kakvu funkciju u klubu? Jel' se juce rodio pa se ne seca kakvu je pustos ovaj ostavio kad je zadnji put u partnerstvu sa brkatim bio sve i svja u Vojvodini? I kako da ljudi koji su podrzali njegov izbor za predsednika nisu znali kakve simpatije ovaj gaji? Jel' bilo nekih konsultacija sa njima pre nego sto su se predlozili ljudi na funkcije, da se vidi sta je u ponudi, ili daj sta das samo da nije Pavlovic pa cemo sutra da razmisljamo o mogucim posledicama?

Ovo je krajnja neozbiljnost i amaterizam u mesec dana tri uprave i tri predsednika kluba a niko ne zna ko pije ko placa u klubu dok se problemi i dugovi gomilaju! Kogod bude izabran sad na ovoj novoj skupstini, zar nije mogao odmah da bude izabran onda 16. na SPENS-u?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Uprava

Post by Toto Riina »

Лепо дођеш у Нови Сад, па покажеш професионализам на делу и питаш Косту откуд му сада изненада та идеја.
Шта мења кад ће бити именован нови председник клуба или је требало да се подржи предлог да се Цвеле врати?

Пун ми к#### паметовања и стручмих процена, оцена дођите на скупштину, па изнесите шта желите.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Jesi čuo Radoye? Nije ta Kanada daleko pa da budeš lenj :mrgreen:
Io odio Belgrado
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Uprava

Post by Helm »

Nista onda Radoye, iznajmi jedan od onih par komada CF-105 i ako krenes sad do pola 7 si u Novom Sadu. :deal:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Toto, ala si isprozivao ljude ni za sta, pogotovo Radoya!! Znaci covek je samo rekao da ne zna otkud Kosti ideja da za saradnika uzme cvetka, a ti kao pun mi k***c ovo ono, dodjite zna skupstinu! Pa zar ne moze o tome da se iznese misljenje na forumu i da clanovi foruma medjusobno popricaju bilo koju temu? Sta treba da izadjem na skupstini za govornicu i da pitam: Da li neko zna zasto je Kosta bas zeleo Cvetka? I onda cemo da vodio polemiku o tome? Jel tebi to normalno da neko uradi?! MENI NIJE!!

I hvala Bogu sto onomad "davno" kad je bio koktel u Vujadinu, nisam isao na taj isti koktel povodom nove uprave i promena ili sta god da je bio povod. Bio sam u fazonu da nemamo sta da koktelisemo dok se ne vidi bilo kakav pomak u radu nove uprave i bejah u pravu.

Mi smo sami sebi najveci neprijatelji, nema nama sta da drzava ili savez ne daju ovo ili ono, mi nismo sposobni da imamo postenog i SPOSOBNOG coveka na celu kluba i to je kraj! AMIN!
Image
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Uprava

Post by Toto Riina »

Red Marquis, Helm

Враголани.

Ovo je krajnja neozbiljnost i amaterizam u mesec dana tri uprave i tri predsednika kluba a niko ne zna ko pije ko placa u klubu dok se problemi i dugovi gomilaju! Kogod bude izabran sad na ovoj novoj skupstini, zar nije mogao odmah da bude izabran onda 16. na SPENS-u?
Реаговао сам само због овог дела. Одређена група људи на себе преузела велики терет да изгура. Трпела уцене, притиске, претње и онда нека са даљине чисто да пишне који пут по њима.
Аматеризам због бг медија, близанаца, савеза?? Или је боље решење било да остане Павловић или се врати Цветко?
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Ау јеботе шта ви људи све дајете себи за право.
Ти си сад знао да на тај коктел који није ни био коктел и где се остало 15 минута није требало да се иде и већ си ти био у праву. Е јеботе, каквих овде све свезналица има.
Направљен је велики помак јер су скинута она говна, е зато си требао да славиш као да си узео титулу !!!!!!!!!!!

Зашто је Коста Хаџи хтео Цветка? Сад би и ви мало детаљније то да вам се објасни? А да притом седите кући и онда опет смислите неку теорију завере која се крије иза тога (не мислим на Радоја јер човек није овде). Е па не може јебига. Хтео га је безусловно толико да је дао оставку. Па сад ви смишљајте због чега је то тако, ни ја не знам, али ме ни не интересује, јер Цветко не може, па све да га је хтео Вучић !!!!!!!!!
User avatar
UNIT8
Posts: 100
Joined: Thu Mar 25, 2010 11:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by UNIT8 »

Svaka cast ! Podrska svima koji se cimaju za sve sto su uradili do sada! Cvetko ne moze niti ce ikada moci, ne znam samo kako to uopste nekome moze da padne na pamet... Amaterizam ili ne,idemo dalje...izgleda ce neke stvari morati i ovako da se resavaju,ali kad je sve na brzinu drugacije ni ne moze...bitno da je iskreno i takva prica ce uvek imati podrsku !
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Pa normalno da Cvetko ne moze, jebo ga Cvetko, odakle li je samo njega izvukao! Samo pitam, nije mi jasno, jel' se znalo pre nego sto je Hadzi izglasan da je on toliko zagrejan za Cvetka, mislim jel' se popricalo sa njim kakve su mu ideje i planovi kad bude izglasan tu gde je izglasan? Stvarno bi bilo smesno da nije tuzno tri skupstine tri uprave u jedva mesec dana, ne znam nisam na terenu ali mislim da se tako nesto moglo/moralo izbeci. Nadam se da postoji neki plan delovanja dublji od "bilo ko samo ne Pavlovic" inace nam se ne pise dobro.

Pavlovic (i njegova svita - Brkati, Cabra, svi koji su se ukaljali glasanjem na onoj njihovoj kvazi-"skupstini") mora da ide, tu nema spora.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Ja nisam hteo da idem jer nije imalo sta da se slavi po meni, bice tek onda kad budemo videli da je nesto krenulo na bolje. To je moj stav. I ne, naravno da nisam znao da ce me Kosta razocarati, samo nisam hteo nista da obelezavam jer sam smatrao da nije trenutak za to jer mi necije ime nista ne znaci dok ne vidim plodove rada, tj. napredak! Mislim da je to potpuno zdravorazumsko razmisljanje.

A pravo da ti kazem, j**e mi se za sok, koktel, pivo ili sta je vec u pitanju, ne mogu, ali stvarno ne mogu da verujem da si se uhvatio za to da me napusis kao...! Majke mi ne mogu da verujem!!

Ali za ovo mozes da se naljutis ili ne, ali ovo je moj stav za sada: Nista se u klubu nije jos uvek promenilo na bolje, promenila su se samo imena u upravi i skupstini za sada! Mozda ce vremenom sve doci na svoje, ali ni u koga nemam poverenje dok ne vidm plodove njegovog rada! Zar je to nesto nenormalno?! Isto tako ne serem ni po kome ko se trudi da nesto promeni ali nikom necu ni da pirim u guzicu samo zato sto se trudi. Sta sam ja lose rekao za masu koja se cima oko smene uprave?! Nista lose, pa si valjda i morao da se uhvatis za moj komentar oko neodlaska na sokic jer nista drugo nisam ni rekao lose.
Image
Post Reply