24. kolo: OFK Beograd-Vojvodina 1:0

Locked

Prognoze

Poll ended at Wed Apr 27, 2011 3:15 pm

1
4
6%
x
10
16%
2
49
78%
 
Total votes: 63

User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Ma neka ih premiraju. To ne menja nista. Ionako bi OFK grizao. Ipak mi igramo za nesto sto je vece od par stotina evrica. Ljudi, ako ovo nekako dobijemo..pa ne mogu da zamislim sou na Karadjordju sledece subote protiv Rada.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Na konferenciji Milinković i Pavlović. Text na naslovnoj strani Sajta!

Karan menja Trajkovića! Momci u crveno-belom...Sve znate, vidite i čujete!!!
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Post by Andreyos »

Još jedan dokaz da su oni zaista blizanci.Dok se između njih dele trofeji sve je u redu,no ako se tu umeša treća strana,spojiće se kao Voltron,zajedno premirati klubove,pa dogovori o međusobnom nenapadanju... :roll:
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Sta ocekujem od utakmice!? Ocekujem los,dosadan mec i nasu pobedu!!!

A vi,sto ste se uplasili OFKe... jos uvek ne verujete u Vosu!? :lol:
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

Čvrsto verujem u novu pobedu,dajte malo više optimizma.Izgleda da igrači više veruju u sebe(što je odlično) nego neki od nas. Jedina stvar što me kopka je Boško Jovanetić iz Užica koji nam sudi, to je onaj što je sudio blizancima jesenas i posle je dobijao pretnje smrću od crvenih
ofk-VOŠA 0-2
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Voleo bih za promenu da im metnemo u prvih 15 min.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

:) wrote:Voleo bih za promenu da im metnemo u prvih 15 min.
Idealan scenario! E, onda bi moglo ono TOVARI BURANIJU. :wink:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Grof Žekula wrote:Momci u crveno-belom...Sve znate, vidite i čujete!!!
:!:
Voja wrote:A vi,sto ste se uplasili OFKe... jos uvek ne verujete u Vosu!? :lol:
:!: :!: :!: :D
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Post by madda fakka »

kej wrote:Ma neka ih premiraju. To ne menja nista. Ionako bi OFK grizao. Ipak mi igramo za nesto sto je vece od par stotina evrica. Ljudi, ako ovo nekako dobijemo..pa ne mogu da zamislim sou na Karadjordju sledece subote protiv Rada.
:!: :!: :!: :yesss:

Andreyos wrote:spojiće se kao Voltron,zajedno premirati klubove,pa dogovori o međusobnom nenapadanju... :roll:
Gde si se Votrona setio :lol: :lol: :lol:

P.S. Vec sam dosadan, obecavam ovo mi je poslednji put... 79% nasa pobeda, 14% remi, 5% gubimo. Gde je onih 2% :lol:
I Bog je Slaninar...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Nadam se najboljem!

Kako cete vi ljudi ici sutra na Karaburmu? Koliko je povratna za voz, upad na stadion itd...?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

madda fakka wrote: P.S. Vec sam dosadan, obecavam ovo mi je poslednji put... 79% nasa pobeda, 14% remi, 5% gubimo. Gde je onih 2% :lol:
To je Toletovih 2% 8)
Image
Mickey
Posts: 43
Joined: Tue Dec 28, 2010 2:23 pm
Location: Novo Naselje

Post by Mickey »

šumar wrote:Nisam optimista uoči utakmice na Karaburmi.Povod za moj pesimizam je ono što sam video protiv Kule.Mnogo se tu preskače igra, sredina nam je nekako postala spora i neinventivna.Pa zar protiv Kule u Novom Sadu onolika silna ispucavanja lopte Brkića na usamljenog Abubakara umesto igre od noge do noge?
Svaka čast odličnoj odbrani i ubojitim igračima koje imamo/Brana,Abu,Katai,Stevanović/ ali sredina terena....Malo se to popravilo sa ulaskom Vuka ali generalno slabo je to bilo.
Zato sam i glasao da će biti nerešeno sa OFK a to je rezultat koji nas izbacuje iz trke za prvaka. I sa svim pobedama do kraja ne bi bili prvi jer smo se u sredu opet uverili kakva je to regularnost kada igra Partizan.Smederevo, tim koji dosad nije kući izgubio nijednu utakmicu bukvalno se "sklonio" Partizanu koji je da stvar bude smešnija nastupio bez tri bitna igrača.
Smatram takođe da bi svako ko je u mogućnosti trebao u subotu put Karaburme do koje se najbolje i najlakše stiže preko Banata/Titela/ da podrži momke koji su napravili ovu neverovatnu rezultatsku seriju.
...i ovim je sve lepo receno/analizirano u jednom postu sto treba u vezi sutrasnje utakmice.
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

Mickey wrote:
šumar wrote:Nisam optimista uoči utakmice na Karaburmi.Povod za moj pesimizam je ono što sam video protiv Kule.Mnogo se tu preskače igra, sredina nam je nekako postala spora i neinventivna.Pa zar protiv Kule u Novom Sadu onolika silna ispucavanja lopte Brkića na usamljenog Abubakara umesto igre od noge do noge?
Svaka čast odličnoj odbrani i ubojitim igračima koje imamo/Brana,Abu,Katai,Stevanović/ ali sredina terena....Malo se to popravilo sa ulaskom Vuka ali generalno slabo je to bilo.
Zato sam i glasao da će biti nerešeno sa OFK a to je rezultat koji nas izbacuje iz trke za prvaka. I sa svim pobedama do kraja ne bi bili prvi jer smo se u sredu opet uverili kakva je to regularnost kada igra Partizan.Smederevo, tim koji dosad nije kući izgubio nijednu utakmicu bukvalno se "sklonio" Partizanu koji je da stvar bude smešnija nastupio bez tri bitna igrača.
Smatram takođe da bi svako ko je u mogućnosti trebao u subotu put Karaburme do koje se najbolje i najlakše stiže preko Banata/Titela/ da podrži momke koji su napravili ovu neverovatnu rezultatsku seriju.
...i ovim je sve lepo receno/analizirano u jednom postu sto treba u vezi sutrasnje utakmice.
Sumar, samo neka tvoje "realne" i "nezlonamerne" prognoze budu "tacne" kao i proslih puta, i eto titule u Novom Sadu!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Post by madda fakka »

Voja wrote:
madda fakka wrote: P.S. Vec sam dosadan, obecavam ovo mi je poslednji put... 79% nasa pobeda, 14% remi, 5% gubimo. Gde je onih 2% :lol:
To je Toletovih 2% 8)
Hvala Vojo! Svaka ti je uvek na mestu :wink: Sad vidim smanjilo se na 1% 8)
I Bog je Slaninar...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Milinković: ''OFK vredan poštovanja, ali mi silno želimo nastavak serije pobeda''
22. april 2011. | 16:42 | Izvor: Sportske.net

Pred subotnje gostovanje na Karaburmi, trener Vojvodine poručio da je njegova ekipa spremna da preskoči i ovu prepreku i nastavi sjajnu seriju pobeda u prolećnom delu prvenstva.

Zoran Milinković je naglasio da njegovom timu neće biti lako protiv ekipe koja je jesenas i u Novom Sadu ostala neporažena. Posebno je istakao kvalitete golmana Šaranova i reprezentativca Trivunovića, ali ipak veruje da njegov tim može do celog plena na Karaburmi.

''OFK Beograd ima ekipu vrednu poštovanja. Golman Šaranov je bio najzaslužniji što OFK Beograd nije bio poražen jesenas na 'Karađorđu', o Veseljku Trivunoviću takođe ne treba trošiti reči.

Takođe imaju odličnog trenera, što uz još nekolicinu mladih igrača stvara sliku o vrlo kvalitetnoj ekipi. Ipak, mi silno želimo da nastavimo našu seriju pobeda, OFK je još jedna od prepreka u nizu i mislim da smo sposobni da je preskočimo'', poručio je Milinković.

On je dodao i da Vojvodina dobija sve veću podršku ljubitelja fudbala u Srbiji, pa čak i iz Beograda u želji da konačno prekine dominaciju beogradskih ''večitih rivala''.

''Ljudi žele promene u odnosu snaga u našem fudbalu i dobijamo sve veću podršku fudbalske Srbije kako bi prekinuli dominaciju Partizana i Zvezde. Naravno, moraćemo da ostanemo istrajni u toj borbi'', poručio je Milinković.

Novinarima se obratio i fudbaler Novosađana Vladan Pavlović, koji takođe veruje u nastavak pobedonosnog niza.

''Jako želimo da trijumfujemo, nastavimo seriju pobeda i učinimo trku za titulu još zanimljivijom. Očekuje nas težak meč, ali uz pristup iz prethodnih mečeva možemo da ostvarimo cilj'', poručio je Pavlović.
Locked