3. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 3:0

Locked

Šta predvidjate za subotu?

Poll ended at Sat Aug 27, 2011 10:49 pm

Gosti ce pazariti par komada (pobeda Voše)
58
92%
Domacin i gost ce da tvrde pazar (nerešeno)
4
6%
Pa_zar opet razocaranje? (pobeda gostiju)
1
2%
 
Total votes: 63

lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Post by lazarr »

Dobro je. Pobedi se u zube ne gleda, ali drugo poluvreme je bilo katastrofa. Mislim da je trebalo malo ozbiljnije. Ne zbog mene, ja cu biti na svom mestu na zapadu svakako, ali zbog nekih novih navijaca sigurno DA. Nije svejedno pobediti 3:0 ili 6:0 a siguran sam da su hteli mogli bi da daju toliko. Takav rezultat bi doveo jos najmanje 1000 novih gledalaca sledeci put. Ovako, cini mi se da su nam ostali duzni jos koji gol. Navijanje i atmosfera dobri, vracamo se na pravi put.
Sada je pauza i prilika da novi trener jos malo upozna ekipu i nametne svoj stil rada. Mislim da ima stofa i treba ga podrzati.
Sa Covicem je izleda bio neki problem. Video sam ga pre utakmice kod blagajne. Drug sa kojim sam bio ga je pozdravio, jer ga poznaje, a on je neraspolozeno odpozdravio, seo u auto i otisao sa stadiona. Mislim da nije ni gledao utakmicu. To mi se ne dopada ali ako je prekrsio neko pravilo (zakasnio na sastanak , kako se proculo) podrzavam trenera i njegovo insistiranje na disciplini.
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

Image


Image


Image
Image
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Победи се у зубе не гледа. Игра у првом полувремену скроз задовољавајућа, али друго :oops: Могли су да их накантују 6:0, само да су хтели...
Оно што бих пре свега похвалио је атмосфера на целом стадиону која је била феноменална!
Бројка на северу!? :hurray: Бројка на истоку!? :hurray: Запад феноменалан предвођен данас одличним севером који је 90мин грмео, али буквално.
Биће добро ако задржимо ових 5000-6000 људи...
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

pozdrav svima!

Post by borrissey »

Pozdravljam sve članove foruma, drage Vojvodinaše, Slaninare i ostale :) Duže vreme pratim forum, ali iz nekih tehničkih poteškoća nisam se javljao. SAda je i to rešeno (zahvaljujući moderatorima), pa evo da se oglasim.
Prvo da kažem da je ambijent zaista bio sjajan i generalno atmosfera na tribinama za svaku pohvalu, navijanje odlično, osim par ektremističkih ispada sa severa (koje ne podržavam) i onog lomljenja stolica gostiju. Zapravo i ne znam šta su oni pevali, jer iako sam bio na istoku, ništa ih nisam čuo.
Ali igra u drugom poluvremenu je zaista nešto što mora da nas zabrine. Ne razumem kako jedan ozbiljna ekipa može toliko da padne. Pazar je toliko loš, u odbrani im toliko duva na sve strane, da je prava misterija kako naši nisu uspeli da probiju još koji put ozbiljnije. I potpuno se slažem da u vezi dosta tanko stojimo, mada mi se čini da je Vuk danas bio sasvim solidan u defanzivnim zadacima. Ali i dalje u napadu igramo suviše komplikovano, nema jednostavnih i brzih pasova, ne znam zašto, ali igramo jako jako sporo...
U svakom slučaju, radujem se svakoj utakmici pod reflektoraim i da nas bude sve više i više, ali ne mogu a da ne izustim - uprava zna se gde!

pozdrav!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Ja msm da je spiker rekao tacan broj gledalaca..ali nisam dobro cuo..jel moze neko da potvrdi?
Elem sto se tekme tice ,prvo pluvreme skroz ok, drugo hmm ..nije snaga u pitanju nego motiv.Tu jos Vukicevic mora da poradi ali ako je tacno ono za Covica onda sam siguran da nemamo brige.
A sto se tog samog slucaja tice skorz podrzavam trenera! Ne moze niko da bude vazniji od FKV,pa taman da se ovo desilo i sa Medom ili Abubakarom.
Upravo ovakve stvari cine razliku ,jer ako ti npr odstranis najboljeg igraca zbog neozbiljnosti i svesno trpis stetu zbog toga to onda jasno pokazuje igracima da su oni tu zbog FKV a ne FKV zbog njih.
Navijanje na severu mogu reci slobodno kao nikad dosad! Bas je grmelo!
Jedino mi se ne svidja politizacija u navijanju ,ali ako izuzmemo te gluposti ostalo je bilo extra.
Od igraca i to govorim samo za prvo poluvreme..posebno mi se dopala igra Pavlovica ,Vulicevica ,i Mitosevica koji nije davio loptu nego ju je dao tacno onda kad treba a i preseko je par lopti.
Stevanovic ima novu ulogu i jasno se vidi koliko mu to vise odgovara...
Jedino mi je zao sto ne igraju zajedno od pocetka Abu i Bojovic.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3904
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Na oficijelnom sajtu piše 6145 gledalaca, valjda je to validna cifra. Odlična brojka, ali mislim da će meč protiv OFke biti realniji pokazatelj, danas mislim da je bilo za moj ukus i previše onih kojima su bili važniji ovi iz kaveza no Vojvodina.
Moram reći da mi je lep utisak pokvarila ta nezainteresovanost u drugom poluvremenu,to je zaista nedopustivo. Drugo, odbrana je i dalje klimava i nesigurna, kao da im je Supić preneo virus :twisted:

Mereba onaj stari, on i Boske su se sjajno udopunjavali po desnoj strani, na drugoj suprotna priča. Po meni Zelja ne mora da skače sa mosta, Brana nije bio očajan, ali nije bio ni zadovoljavajući. Na ovu prvu dvojicu spomenutih dodati naravno Abua, i to je bilo danas dovoljno za ubedljivu pobedu. Za Užice, bojim se neće. Ali tu je Brana, igrač za gostovanja :D

Vukićeviću će dobro doći ova pauza da sredi šta se da srediti, a onda nas čekaju ozbiljniji protivnici. Dobro je startovao, ali tek ga čekaju pravi izazovi. Onaj ljakse sa druge klupe, njemu je odzvonilo nakon 0-11, ali nema opravdanja za ono što je uradio...Paćenik.
Io odio Belgrado
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Post by NSKrajisnik »

Navijaci Pazara :roll: nadam se da ce se brzo vratiti u drugu ligu.

Abu!Abu!Abu!
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Kamenica »

Pobeda, tri boda, pesma nije izostala svih 90 minuta. To je ono najbitnije, bice mnogo zanimljivo prvenstvo...
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Наш сајт није имао свог фотографа на мечу, али ипак смо добили пар вредних фотки
Абу даје гол
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Ала лепо игледа распоред на табели-http://www.fkvojvodina.com/rezultati.php
Last edited by Владика on Sun Aug 28, 2011 9:24 am, edited 1 time in total.
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Šta se ovo dešava?Ova utakmica kao da se igrala u ilegali :oops:
Čak ni slika nema, a da ne govorimo o tkzv javnom servisu Vojvodine sa parolom ,,bliži Vama", a nigde ih nema.Koji su to nesposobnjakovići i neradnici.Može im se, jer primaju platu od nametnute pretplate ( ala volem ovaj režim, plata ide, a ja ležim" :oops: ).
Trenutno imamo 3 jaka fudbalska kluba (za domaće prilike) u Vojvodini.Hajduk Kula sa maksimalnim učinkom, Voša sa solidnim, Spartaka sa pobedom nad onima: i niko iz RTV da uključi kamere (čak ni mikrofon za radio, a 6000 građana prati utakmicu na divno obasjanom stadionu u Novom Sadu, na ,,dopljunuti" od RTVa).
Umesto da svakog vikenda, na jednom od ovih stadiona, prenose fudbalske mečeve i pravovremeno, i objektivno, informišu sportsku javnost o događajima koje posmatraju hiljade ljudi, tih istih građana Vojvodine koji uredno plaćaju TV pretplatu (ja mislim da je bar 20.000 u zbiru, na sva ta tri stadiona), oni bezobzirno i bezobrazno iskuliraju narod.
Priča da nemaju tehničke mogućnosti je šarena laža, jer kako onda prenose one ,,live" nastupe pevača sa besplatnih (pardon, plaćenih iz opštinskih kasa) koncerata za zamajavanje građana?
Bruka i primitivni bezobrazluk od strane javnih servisa RTV i RTS - ne znam koga veća. To, ko kome šta dođe novaca, neka oni rešavaju međusobno, a ne da lome preko leđa pretplatnika u Vojvodini, gde su uvek imali (i sada imaju) najbolju naplatu
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Turija wrote:Čak ni slika nema
Slika bi bilo da nije glupih novih pravila kluba. Minja je sa aparatom bio na tribini ali nije silazio na teren posto ulazak nije bio dozvoljen i Stoiku, solidarisali smo se sa njim (bez obzira na to koliko nas je puta izvredjao do sada). Stvar principa.

Nadam se da ce u klubu shvatiti koliko je ova praksa glupa i da ce vec na sledecoj utakmici na Karadjordju biti omoguceno svima da rade svoj posao.
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Post by Tancha »

Лепо је било синоћ. Посета можда у рангу оне из првог кола, моја процена до 5000 људи. Запад за нијансу празнији него против Радничког, али чини ми се да је на истоку (где сам и сам био), односно северу, било више људи. Све у свему, лепа бројка, поготово ако се узме у обзир да, макар на истоку, нисам приметио да је било нешто много оних који су дошли само због ********. Фирма одлична: навијање, кореографија, бројност... Мислим да давно нису били бољи, а да нису противници Звезда и Партизан... (ЕДИТ)
Ствар која ми је запала за око је билтен, чини ми се после дуже времена. Колико сам се пријатно изненадио кад сам га добио на улазу, толико сам се изнервирао оним делом "прави Новосађанин". Грозно. Али, сваки помак наше маркетинг службе поздрављам... Чак су на полувремену на семафору пуштали неки трибјут Жарку Николићу... Укупно гледано, и за маркетинг (додуше мршава), прелазна оцена.
Игра. У првом полувремену заиста добра, лепршава, брза... За мало кога могу да кажем да је подбацио, али има и таквих (Брана "немам_леву_ногу" Илић и Гиорги "увек_потез_више" Меребашвили). Пријатно сам изненађен високим пресингом који очито нови тренер форсира, као и физичком спремом доброг дела играча. Трчали су то прво полувреме како давно нису. Супић није имао довољно посла да бих га могао оценити, али делује да полако добија на самопоуздању (мада ово говорим са огромном резервом). Бекови добри, поготово Павловић који је дефинитивно сазрео у једног од наших најпоузданијих и, што не рећи, најбољих играча. Нисам видео ко је скривио пенал, тако да ћу штопере оценити без узимања тог детаља у обзир. Трајко беспрекоран, Мојсов је и поред гола по мени могао боље, али је евидентно да диже форму. Вук сасвим коректан, Меда је лепо то све повезивао, али и он је далеко од неког врхунца форме. Једва чекам да га видим у најјачим издањима, која мислим да нису далеко. Мереба и Брана су већ помињани. Боске пријатно изненадио, а Абу је играч утакмице. Што се другог полувремена и нашег пада у игри у истом тиче, не бих искључио могућност да им је шеф рекао да мало стану на лопту. Просто је залиха од три гола дозволила неке већ виђене (не баш успеле) експерименте, типа Абу на крилу итд. Али капирам да је ово био тренутак да се пробају разне алтернативе, дуга је сезона и ко зна са каквим ћемо се срањима сретати. Сигурно је на пад ритма утицала и физичка спрема, али мислим да после лаганих, рутинских 3:0, не треба тражити длаку у јајету. Верујем да би при другачијем резултату више гризли у наставку.
Last edited by Tancha on Sun Aug 28, 2011 11:10 am, edited 1 time in total.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

(ЕДИТ...)
Да се вратимо на утакмицу, није ми јасно одакле сад неким играчима толико снаге? Шта је то Ристовски толико погрешно радио?
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Re: @021

Post by igoork »

Da dodam sto se utakmice tice 3-0 deluje jako ubedljivo.
Ne treba zaboraviti da su 2 gola postignuta bez igre (citaj iz prekida).
Sve ovo je jos mlako i nadam se da cemo napredovati!

"U pobedi se ne ponesi u porazu se ne ponizi" :idea:
Last edited by igoork on Sun Aug 28, 2011 11:45 am, edited 2 times in total.
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

(EDIT...)
Bolje je da ne ulazimo u ove rasprave.
Atmosfera generalno dobra, ali to jos uvek nije ''ciribu ciriba''. A ni igra bogami. Moralo je da se ide na petardu. Neprihvatljivo spor tempo u drugom poluvremenu. Umesto da se opuste i razlete posle sigurnog vodjstva oni 45 min. vracaju loptu unazad. Ipak, 3-0 je 3-0.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Locked