Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Locked
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by DekiFirma »

http://www.mondo.rs/s248589/Sport/VOJVO ... reira.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Sta ce nam bre 6 golmana?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Radoye »

...a za 30. jun je zakazana utakmica sa ruskim drugoligašem Fakelom iz Voronježa.
koga ce ovaj put da nam polome? :roll:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by limanfkv »

To je i meni palo napamet. Jel su to drvosece od pre par sezona?
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Boske87 »

Ako baš moraju, neka drvoseče ciljaju na moreiru :mrgreen: . Šalu na stranu, pod hitno se moramo otarasiti moreire (namerno malim slovom). U narednu sezonu treba da uđemo sa totalno rekonstruisanim igračkim kadrom bez nabeđenih zvezdica u timu. To se odnosi i na štoperski tandem i malog čoveka na desnom beku. Nadam se da Appiah ostaje, treba nam vođa na terenu a on je pravi kapiten. Mada kako je krenuo prelazni rok sumnjam da ćemo se rešiti i Supića a kamoli ostalih
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by vojvodina jedna jedina »

limanfkv wrote:To je i meni palo napamet. Jel su to drvosece od pre par sezona?
Tacnije to je bilo prosle godine,negde u martu ili aprilu.

Povredili su Abubakara koji je posle toga pauzirao samo dvadesetak dana,sa obzirom na to da se u prvi mah ucinilo da je povreda mnogo teze prirode i da je posle toga sezona za njega zavrsena.
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by limanfkv »

Pod hitno se moramo otarasiti uprave.
User avatar
Stexman
Posts: 2603
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Stexman »

limanfkv wrote:Pod hitno se moramo otarasiti uprave.
Kako brate? Pa vidis da ne jebu vise ni skupstinu? Skupstina je trebala da se sastane odavno al nista :(
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Radoye »

Stexman wrote:
limanfkv wrote:Pod hitno se moramo otarasiti uprave.
Kako brate? Pa vidis da ne jebu vise ni skupstinu? Skupstina je trebala da se sastane odavno al nista :(
Pa neka se sastane skupstina, niko im ne brani da se skupe ti sto su predlozili smenu, ima ih preko polovine za kvorum, neka mozda sa'vataju jos nekog od ovih sto nisu potpisali, pa da izglasaju to sto se vec treba izglasati.

Jes' da Pres'jednik i njegovi nece jebati takvu odluku 5% ali to je svakako za ocekivati, pa vidite da oni uopste ne zarezuju institucije i proceduru. Nikada taj nece zakazati skupstinu, ako se na njega ceka da to uradi nacekacemo se bogami dok nam svima kose ne pobele vise nego negova.

Znaci, sto pre skupstina (samosazvana), izglasavanje nepoverena Pres'jedniku i UO i izglasavanje novih organa. Onda pred FSS i traziti da proglase sadasnju upravu nelegitimnom jer je Skupstina izabrala novu, pod pretnjom izbacivanja kluba iz svih takmicenja domacih i medjunarodnih za narednu sezonu. Sukob do kraja - ili ce se oni povuci ili ce klub prestati da postoji.

Ili tako ili se jednostavno pomiriti sa sadasnjom situacijom da Bato vlada klubom kao da mu ga je djed u amanet ostavio. Mislim, moze i tako samo posle nemoj da se bunimo kako uprava ne valja, ne svidja nam se ovo ili ono - u tom slucaju uprava ce biti bas onakva kakvu je zasluzujemo.

Trece varijante nema. Bar je ja ne vidim.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Brick Liman »

Cigansko rešenje za probleme srpskog fudbala?!
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=619622" onclick="window.open(this.href);return false; :rolll: :valcer: :popa: :sorry:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by madda fakka »

Cigansko rešenje za probleme srpskog fudbala?!
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p" onclick="window.open(this.href);return false; ... _id=619622


Ja predlazem Moracu za novog predsednika FSS :devil: :devil:
I Bog je Slaninar...
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Nikola »

Radoye wrote:
Stexman wrote:
limanfkv wrote:Pod hitno se moramo otarasiti uprave.
Kako brate? Pa vidis da ne jebu vise ni skupstinu? Skupstina je trebala da se sastane odavno al nista :(
Pa neka se sastane skupstina, niko im ne brani da se skupe ti sto su predlozili smenu, ima ih preko polovine za kvorum, neka mozda sa'vataju jos nekog od ovih sto nisu potpisali, pa da izglasaju to sto se vec treba izglasati.

Jes' da Pres'jednik i njegovi nece jebati takvu odluku 5% ali to je svakako za ocekivati, pa vidite da oni uopste ne zarezuju institucije i proceduru. Nikada taj nece zakazati skupstinu, ako se na njega ceka da to uradi nacekacemo se bogami dok nam svima kose ne pobele vise nego negova.

Znaci, sto pre skupstina (samosazvana), izglasavanje nepoverena Pres'jedniku i UO i izglasavanje novih organa. Onda pred FSS i traziti da proglase sadasnju upravu nelegitimnom jer je Skupstina izabrala novu, pod pretnjom izbacivanja kluba iz svih takmicenja domacih i medjunarodnih za narednu sezonu. Sukob do kraja - ili ce se oni povuci ili ce klub prestati da postoji.

Ili tako ili se jednostavno pomiriti sa sadasnjom situacijom da Bato vlada klubom kao da mu ga je djed u amanet ostavio. Mislim, moze i tako samo posle nemoj da se bunimo kako uprava ne valja, ne svidja nam se ovo ili ono - u tom slucaju uprava ce biti bas onakva kakvu je zasluzujemo.

Trece varijante nema. Bar je ja ne vidim.
Nije bas sve tako jednostavno. Nisu bas svi navijaci vise za smenu iz zanimljivih razloga. Vredi pogledati ceo klip sa pocetka priprema.
ПУШТАМ КИШУ!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by vojvodina jedna jedina »

madda fakka wrote:Cigansko rešenje za probleme srpskog fudbala?!
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p" onclick="window.open(this.href);return false; ... _id=619622


Ja predlazem Moracu za novog predsednika FSS :devil: :devil:
Sudar titana:Bata Djora protiv Toleta. :pegla:

Dva najveca g****a koja hodaju ovom planetom se bore za mesto prvog coveka naseg fudbala. :toilet:

Postoji li vece dno od ovoga ?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Radoye »

Nikola wrote:Nije bas sve tako jednostavno. Nisu bas svi navijaci vise za smenu iz zanimljivih razloga. Vredi pogledati ceo klip sa pocetka priprema.
Znam, zato i kazem da imamo upravu bas kakvu zasluzujemo jer smo svi zajedno na gomili takvi kakvi smo. Jednostavno nismo za bolje jer nismo sposobni za bolje, malobrojni, razjedinjeni.

Dzaba prica o Skupstini ako se ceka da je Bato sazove i sam sebe na njoj smeni. Taj film necemo gledati.

Dakle. sedi di si ni za di si nis, sto bi rekli nasi stari. :?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by trelos gia fcv »

Radoye wrote:
Nikola wrote:Nije bas sve tako jednostavno. Nisu bas svi navijaci vise za smenu iz zanimljivih razloga. Vredi pogledati ceo klip sa pocetka priprema.
Znam, zato i kazem da imamo upravu bas kakvu zasluzujemo jer smo svi zajedno na gomili takvi kakvi smo. Jednostavno nismo za bolje jer nismo sposobni za bolje, malobrojni, razjedinjeni... :?
Oni ne misle da smo mi navijači budale i luzeri :!:
ONI ZNAJU :!:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3900
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Red Marquis »

Nagradno pitanje. S kim igramo poslednje kolo ove sezone? :oops: Kod nas se sve zna i pre početka sezone...Ajde Vošo, nemoj opet biti treća, pa da se lepo iznenadim rasporedu za 2013/14-tu.

http://www.fkvojvodina.rs/2012/06/vojvo ... mederevom/" onclick="window.open(this.href);return false;
Io odio Belgrado
Locked