13. kolo (odl.): crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Danilo
Posts: 1015
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by Danilo »

Medju prvima sam govorio da navijaci ne mogu da vode klub,i da ne moze da se vodi klub od prodaje igraca ,a bez sopstvenog kapitala i jakih veza u biznisu.
Privatizacija kluba je jedino resenje za sve klubove pa i nas.
Ovako sta da kazem... ako uprava i dalje misli da se igra fudbala ne smeju propustiti da smene trenera.
Takvu bezidejnost i neambizioznost jos nisam video.
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by Sasa1969 »

Samo neka se Zagorcic sa svojim mentorima kupi i neka ide a bilo bi posteno da sad kad ide kaze ko mu je sastavljao tim ?Koliki idiot mozes da budes pa da ne stavis Stanisavljevica nego Vukcevica (igraca na pozajmici ?!? )
A i ovo sa Mrdakovicem mi je sumnjivo...niko nije spominjao nikad tezu povredu a on jos od revansa sa madjarima ne igra uopste ?
Mislim da je ipak u pitanju nedodirljivi Ozegovic !
Kupite svoje poluigrace i svi zajedno mars iz Vojvodine !
Image
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by laki »

vukcevic mi za ulicu ne bi igrao, mozda bi mogao da bude rezerva.
Zao mi sto zocevic nije usao da popravi situaciju.
Mica, Palovicevic, Maksimovic, Sekulic igraju a nikog od njih nema na sredini, njihovih igraca uvek po 5 komada, ovih nasih ni od korova.

I opet cu citirati mamica, onog kur*ona: Ma nabijem vas sve na ku*ac! I igrace i predsednika i sportske direktore i naravno igrace i trenera. I dodacu nesto svoje: Napusite se ku*ca svi zajedno. MRS!
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by churguzijanac »

Ne znam vise ni sta da pisem.Tolko smo truli iznutra kao klub i kao drustvo da resenje ne vidim.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by Neizlecivi »

Prvo, cigani su na samo njima svojstven, a svima poznat nacin, sklopili sasvim dobru ekipu.
Drugo, nama od veznog reda koji je jeo, ostaje vezni red kog nema, gde nam u pet navrata opusteno od polovine terena njihovi ofanzivci idu direktno na stopere koji su takodje bodi-bog-s-nama. Krila nam igraju sa kontra gardom, a sut na gol ne upute dok ne znaju da centriraju nogom istog naziva kao i strana terena po kojoj igraju.
Nema sta mnogo da se komentarise, zabole me i za plej of i plej aut. Sta igracima traze da se odreknu plata, kada sa ovim nece dogurati do Evrope? Ovde treba neko veliko sranje da padne da bi pojedini govnari bezali iz kluba, ili poceli da rade u njegovu korist.

Da dodam, ova ekipa crvene petokrake pre 4-5 godina ne bi imala sta da trazi u borbi za neke visoke ciljeve. Svake godine kvalitet lige nam opada strasno.
I za kraj, nama (meni, a mislim i vama) ostaje da zalim sto sam bio budala i ovoliko zavoleo ovaj nesrecni klub. Za zivota mi je doneo vise tuge i ponizenja no radosti. To je ono na cega se verovatno navikne svaki istinski zaljubljenik u Vojvodinu. Ne boli ovaj poraz, bio je ocekivan. Boli ono sto nas je uvelo u njega i celokupna slika koja posle njega ostaje.
Nama Slaninarima, ostaje da nas duh, drugarstvo, ponos i ljubav prema svemu sto predstavlja "Stara dama". Sve u svemu zbog te ljubavi i tog prkosa koji imamo u sebi smo i tu. Ne smeta mi slab rezultat, ali mi smeta sve ostalo. Vi znate sta je...
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by Sasa1969 »

Nek me neko podseti kada je Zagorcic igrao sa dva spica ? Ja se ne dobacujem nesto ? Cak i kada gubimo on uvodi Zocevica ili Palocevica,Babica ???
Covek je zec nevidjeni mada smo golove jos i davali ali odbrana ?
Odbrana je toliko katastrofalna da sam u ocajanju pozeleo da vidim Milka Novakovica na terenu....ej koje je to ocajanje kad kontam bolje da Milko igra barem je strvina.Ko bi rekao da cemo danas plakati za Djuricem ?
Jedino me ovaj golman Peric malo utesio vidi se da je skolovan golman nadam se da onog smesnog Kordica vise necemo gledati ni na Veterniku.
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by Red Marquis »

Sasa1969 wrote:Nek me neko podseti kada je Zagorcic igrao sa dva spica ?
U ovom veku nijedan trener Vojvodine nije igrao sa dva špica. Dobro je dok ne skontaju da može i bez tog jednog da bi imali za tri zadnja vezna...
Io odio Belgrado
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by the Gari »

Red Marquis wrote:
Sasa1969 wrote:Nek me neko podseti kada je Zagorcic igrao sa dva spica ?
U ovom veku nijedan trener Vojvodine nije igrao sa dva špica. Dobro je dok ne skontaju da može i bez tog jednog da bi imali za tri zadnja vezna...
Isterao je Džimika (prošli put) postavu u formaciji 4-4-2 u Inđiji, pa nas Kodžo izbacio iz kupa. Pa je Džimika rekao: dosta je bilo.
Hoću reći, nije u pitanju samo formacija i broj nominalnih napadača (u modernom fudbalu svi napadaju i svi se brane, Švabe su uzele SP bez klasičnog centarfora), problem je u celoj "filozofiji" fudbala i svega što uz njega ide u ovoj skrndavoj "super" ligi, "filozofiji" po kojoj destrukcija ima prioritet nad igrom. Tužno je videti igrače koji znaju da se igraju (Ćomi, Sergej, Duća...) kako pate u ovom opštem kriminalnom čemeru. Što pre odu, bolje po njih.
Inače gledao sam poslednjih 15 minuta prvog poluvremena, nisam mogao više. U tom periodu, na prenosu se dobro čulo kako "Samo napred Vojvodina" probija pesmu onog polusveta i tim momcima svaka čast, što pokazuju motiv koji očigledno niko od nas na forumu nema. Ostalo je ...
Na kraju, nadam se da trener ne leti, to svima ostalima u tzv "sportskom sektoru" (ako tako nešto zaista postoji) kupuje još nekoliko meseci koje ne bi trebalo da imaju.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
exlimanac
Posts: 110
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by exlimanac »

Ja sam se samo bojao da neko od nasih igraca ne skoci da se sa njima raduje golovima.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by Rabba »

Ovo je bila najmenadžerskija i najisforsiranija startna postava u istoriji FKV. Dva debitanta, Vukčević, Paločević(Ivanić na krilu), Sekulić... Kome nije jasno, taj je ćorav...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by Sasa1969 »

the Gari wrote:
Red Marquis wrote:
Sasa1969 wrote:Nek me neko podseti kada je Zagorcic igrao sa dva spica ?
U ovom veku nijedan trener Vojvodine nije igrao sa dva špica. Dobro je dok ne skontaju da može i bez tog jednog da bi imali za tri zadnja vezna...
Isterao je Džimika (prošli put) postavu u formaciji 4-4-2 u Inđiji, pa nas Kodžo izbacio iz kupa. Pa je Džimika rekao: dosta je bilo.
Hoću reći, nije u pitanju samo formacija i broj nominalnih napadača (u modernom fudbalu svi napadaju i svi se brane, Švabe su uzele SP bez klasičnog centarfora), problem je u celoj "filozofiji" fudbala i svega što uz njega ide u ovoj skrndavoj "super" ligi, "filozofiji" po kojoj destrukcija ima prioritet nad igrom. Tužno je videti igrače koji znaju da se igraju (Ćomi, Sergej, Duća...) kako pate u ovom opštem kriminalnom čemeru. Što pre odu, bolje po njih.
Inače gledao sam poslednjih 15 minuta prvog poluvremena, nisam mogao više. U tom periodu, na prenosu se dobro čulo kako "Samo napred Vojvodina" probija pesmu onog polusveta i tim momcima svaka čast, što pokazuju motiv koji očigledno niko od nas na forumu nema. Ostalo je ...
Na kraju, nadam se da trener ne leti, to svima ostalima u tzv "sportskom sektoru" (ako tako nešto zaista postoji) kupuje još nekoliko meseci koje ne bi trebalo da imaju.
Slazem se ali brate gubis 5 od 6 utakmica a ti guras jedno te isto ! Svi su nas provalili i to vise ne prolazi...
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by Rabba »

Sasa1969 wrote:...Slazem se ali brate gubis 5 od 6 utakmica a ti guras jedno te isto ! Svi su nas provalili i to vise ne prolazi...
Gura jedno te isto, zato što je primoran da mu škart igra. Od govana možeš napraviti pitu, ali su to i dalje go**a. Slažem se sa Garijem. Smena trenera kupuje menadžerima vreme.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by pedjans »

Svako ko se nadao da ćemo dobiti cigane bio je krajnje naivan, naravno. Ove sezone ih niko neće dobiti, oni su državni i partijski projekat.

Sem toga, sada su zaista i bolji od nas i svih ostalih u ligi. Pravo pitanje je naravno kako su uspeli da dovedu skupog trenera i igrače a dužni su 50 cigli, ali živimo u takvoj državi i u takvo vreme da je i to moguće. A biće i gore.

Mi imamo slabu odbranu, naročito štopere, tako da sa takvim problemom naravno nismo u stanju da se suprotstavimo iole pristojnoj ekipi. Odlazak Đurića i povreda Pekarića su imali katastrofalan efekat, jer nikakve zamene ne postoje. Ako tu ubrojimo slabu formu Ivanića, Stanisavljevića i možda još ponekog, jasno je odakle loši rezultati. Golman je posebna priča, neverovatno je da pored Perića (koji je juče dobro branio) Kordić brani već toliko utakmica koje gubimo jednu za drugom.

Bio sam protiv smene trenera ali sada nisam siguran, deluje mi da nema više ideja a i da se ne snalazi u komplikovanom okruženju uprave, menadžera i ko zna koga ko se tu mota.

Koga god doveli, a deluje mi da mnogo bolji neće biti, naći će se u istom problemu, jer u svakom slučaju, čak i kad bi oterali sada omiljene menadžere i ostalu ekipu jednostavno bi se odmah formirala druga ista takva. Prosto, naši klubovi su tako organizovani - tu se vrti prevelik novac za naše prilike i lešinari se odmah skupe, tako će biti sve dok klubovi ne budu imali jasnu vlasničku strukturu. Ovako njima upravljaju političarsko-mafijaške ekipe i smešno je očekivati transparentnost i nekakvo pošteno poslovanje ili slično.

Uspeh će biti i ako samo preživimo kao klub, a takmičarski naravno potpuno je izgubljena svaka sezona u kojoj ne igramo Evropu. To je sve.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by the Gari »

Nalateo sam slučajno na netu na nešto što se zove "15 Extremely Inappropriate Things Found In Children’s Books". Pošto sam glup da postavim fotku, neka vas ne mrzi da otvorite link i pogledate pod broj 12 - naslovna strana knjige za decu koja daje odličan komentar jučerašnje utakmice.
http://art-sheep.com/15-inappropriate-t ... ens-books/
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 13. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Post by borrissey »

Posle ne znam koliko vremena, prvi put nisam gledao utakmicu sa zvezdom, iako sam mogao. Nisam sebi mogao da priredim još jednu dozu očaja i agonije. Nemam snage više da gledam taj užas, pogotovo što znam da neki od tih momaka svojim zalaganjem ne zaslužuju ovliki nivo raspada koji se trenutno dešava u klubu. Stoga mi još teže pada da gledam njihovo mučenje.

Milion pitanja je već postavljeno, ne vredi ih ponavljati. Ja ću svoje vreme i živce ove sezone posvetiti dvoranskim sportovima, a za fudbalski ću samo još jednom zakmečati UPRAVA NAPOLJE, iako znam da moja reč nikome ništa ne znači.
Locked