Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ФИРМА 1989
Posts: 22
Joined: Wed Jun 04, 2014 10:17 am

Re: Uprava

Post by ФИРМА 1989 »

Pre nešto više od 7 meseci je pucalo od optužbi na račun grupe, o sprezi sa upravom, kako grupa nikada neće da tera upravu, kako nema snage i slično. Kada je krenulo sa teranjem uprave, onda je priča dobila novu dimenziju, to nije iskreno, neće izdržati do kraja, vrlo brzo će se sve zaboraviti.
Na kraju, kada smo ipak uspeli i oterali go**a, sada prozivate grupe za kadrovanje, sudske sporove i transfere igrača?! Pa dobro ljudi šta vi hoćete u stvari!? Kako rastu svima apetiti to je strašno.
U ovo smo ušli da oteramo parazite! Ne da bi mi bili treneri i predsednici. Vrlo jasno i precizno smo se borili protiv 4 čoveka iz kluba (Rabren, Čabra, Jokić i Balša), a posle im se sam dodao i Pavlović. Ja ni jednog od pomenutih ne vidim u klubu!
Stanje o dugu vam je pre neki dan za Novosti rekao Igor Sekeres, a za navijače koji su se zaposlili u klubu, stvari su vrlo jasne. Oni su se o grupu ogrešili, izabrali su drugu stranu, imali su prilike da se iskupe, nisu ih iskoristili.
Sezonske od srede najverovatnije, biće prodaja i na stadionu.
6.Март 1914те године - ФК ВОЈВОДИНА НОВИ САД
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Uprava

Post by Toto Riina »

Нема потребе да постављена питања неко доживљава каи произвке. Обећана је ТРАНСПАРЕНТНОСТ и то је нешто што просечан навијач очекује као промену. Од људи који су водили читаву причу очекује се да воде рачуна о свим сегментима, нема раста апетита, него само транспарентност.
Да ли се кренуло у обарање уговора стана(пошто се кренуло против Чабре)? Каква је улога у клубу и случај са Вуковићем око менице? Да ли се враћа део старог руководства клуба и да ли дефинитивно бивше навијаче нећемо гледати у клубу? Ко је довео Мазалицу и Зоговића на пробу, ако струка није? Да ли су реализовани трансфери Вање и Сергеја?
Збуњујуће је да клупски адвокат каже да је меница Вуковића невалидна, а затим председник да се са истим преговара и да су близу договора??


Нико не очекује спектакуларне трансфере и слично. Имате подршку уз право на критичко мишљење што не треба схватити као прозивке.
Поздрав
User avatar
FREAKS1994
Posts: 131
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:29 am

Re: Uprava

Post by FREAKS1994 »

Toto Riina wrote:...бивше навијаче...
Мили, ко си бре ти да неког називаш "бивши навијач(и)"?
Ја ћу остати цео живот навијач Војводине и за разлику од велике већине ићи ћу на стадион, био у клубу или не што није ни битно. То што више нисмо део навијачке приче ником не даје за право да неког назива бившим навијачем. Ово пишем у своје име а готово сам сигуран да могу да напишем исто и за другу двојицу.

Поносан сам на све што сам урадио са још неколико људи док сам био навијачки активан, где смо направили групу какву је овај град раније могао само да сања и нећу дозволити да се неки анонимус који се крије иза тастатуре попиша по свему томе. Пошто си написао раније да се познајемо слободно ме контактирај па ми реци људски шта имаш и са чиме се не слажеш.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Uprava

Post by Toto Riina »

Ја сам ЦЕО живот навијач само ФК Војводине.
Навијаче делим на оне испред и иза рампе СЦВБ за време прве скупштине. Навијачима је битно ко ће бити у клубу.
Поносан сам што никад нисам узео динар од клуба и што никад нисам ишао против интереса ФК Војводине, а затим и групе.
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Uprava

Post by Grouch »

FREAKS1994 wrote:
Toto Riina wrote:...бивше навијаче...
Мили, ко си бре ти да неког називаш "бивши навијач(и)"?
Ја ћу остати цео живот навијач Војводине и за разлику од велике већине ићи ћу на стадион, био у клубу или не што није ни битно. То што више нисмо део навијачке приче ником не даје за право да неког назива бившим навијачем. Ово пишем у своје име а готово сам сигуран да могу да напишем исто и за другу двојицу.

Поносан сам на све што сам урадио са још неколико људи док сам био навијачки активан, где смо направили групу какву је овај град раније могао само да сања и нећу дозволити да се неки анонимус који се крије иза тастатуре попиша по свему томе. Пошто си написао раније да се познајемо слободно ме контактирај па ми реци људски шта имаш и са чиме се не слажеш.
A buraz,jel mozes ti nama da objasnis kako neko normalan moze da podrzava "ljude" iz bivse uprave sa svim njihovim zlodelima,da ih ne nabrajam?Ili ste samo "cutali i radili svoj posao"?To mi nesto slabo pije vodu,pa niste vi bili u klubu kafe kuvarice ili spremacice pa da vas ne interesuje sira slika a nesto se ne secam da ste bilo kada imali i jednu losu rec za njih po bilo kojoj temi.Da bi tu stoku podrzavao moras biti ili ekstremno glup ili imati koristi od njih,ja ne vidim trecu opciju,mozda je ti vidis pa bi mogao da objasnis...
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Uprava

Post by slaninica »

Ceo zivot ces ostati navijac Novog Sada, Partizana, Rada i malo CZ?
User avatar
FREAKS1994
Posts: 131
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:29 am

Re: Uprava

Post by FREAKS1994 »

ФИРМА 1989 wrote:,a za navijače koji su se zaposlili u klubu, stvari su vrlo jasne. Oni su se o grupu ogrešili, izabrali su drugu stranu, imali su prilike da se iskupe, nisu ih iskoristili.
Не видим због чега имаш потребу да било коме шта објашњаваш и стављаш нас у уста са неком искривљеном причом. Нисам видео да се било ко од нас бави вама па не видим ту потребу са ваше стране.
Ако већ хоћеш да се бавиш нама у реду, само онда објасни овде редом све почевши од утакмице са звездом у мају 2012-те, па онда ово фамозно "повлачење потписа":

http://www.fkvojvodina.rs/2012/06/zajed ... upe-firma/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ко је носио потписе у клуб да се предају, а ко је ишао да "однесе тетки лек"? Ко је преговарао у име групе? Ко је одлучио да се повуку потписи? Да ли смо нас тројица уопште били на тим састанцима кад се давала "нова шанса још 6 месеци"? Ко се наплатио од свега тога, коме су пребациване паре?

Почећемо од овога па тему по тему, до данашњег дана. Пошто се овде неки представљају као неки спасиоци и шта ти ја знам, пљују по нама тројици, онда је ред да се чује и друга страна. Понављам ти, нисмо вас чачкали, и даље можемо ово да седнемо и расправимо људски, али ако хоћете онда може и овако преко форума да сви читају бљувотине и сладе се, па одлучите.


@Toto Riina
Схвати ово како хоћеш, али немој мени да просипаш ту демагогију "цео живот..." и остало. Урадио сам за групу и клуб у задњих 20 година као мало ко. Био у притвору скоро 30 дана због те "групе", био у завади са пола града, гледао куда идем и како идем кући годинама, и ти ћеш мени да причаш било шта тако ушушкан иза тастатуре?

Немој мени причати ни око узимања пара, разнораних личних интереса и осталих глупости. Знам пуно и због тога некима не одговара да пишем, знам ко је шта радио и како се наплатио међу тим са "твоје стране рампе" како кажеш...

@Grouch
Да ти не бих посебно одговарао, само укратко.

7 људи зна комплетну истину. Од тих 7, колико ја знам нас тројица пишемо на овом форуму. Camel, FCVNS и ја (свако је од нас на некој својој страни). Не видим потребу да се било ко други оглашава око тих ствари јер тврдим да нико више није упознат са свим детаљима из предходних 10-15 година. Не желим да никог увредим и да се неко осети мање битним, само ово је чињеница.

Замолио бих вас све остале чланове форума да ме заобиђете у тим вашим писањима, измишљањима и полуинформацијама. Сви који ме знају могу ме назвати и сести да поразговарамо око свега, али овде на форуму не видим сврху да се било коме правдам за било шта.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Meni se cini da zaposleni/otpusteni navijaci zele da pripreme teren za povratak u Klub. Protiv tog smo se borili. I sa navijacke tribine.
User avatar
FREAKS1994
Posts: 131
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:29 am

Re: Uprava

Post by FREAKS1994 »

Matador wrote:Meni se cini da zaposleni/otpusteni navijaci zele da pripreme teren za povratak u Klub. Protiv tog smo se borili. I sa navijacke tribine.
Да одговорим и теби, чисто да не мора више да ти се чини јер си баш ти један од оних којима се много тога "чини".
Од нас тројице, који смо некоме проблем, двојица смо стално запослени у клубу. Тренутно смо под суспензијом. Ако неко није задовољан послом који смо ми радили зна се која је процедура.

И још нешто да не мораш да нагађаш. Било је неких састанака између две стране, да се нађе најбоље решење за интерес клуба. Неко ће питати зашто се налазе две стране јер имају мишљење да нема потребе за тим, одговорићу само да има јако много отворених питања који се тичу даље будућности клуба и да је било неизбежно кад тад да две стране седну да причају. Напоменућу само да нисам присуствовао ни једном од тих састанака.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Friks, da li ti zelis da se vratis u klub, sta te sprecava da kazes svima istinu? Da li smatras da ce te ostali vise ceniti, ako niko ne zna istinu ili je to sansa za posao? Da bi ostali culi i drugu stranu potrebno je svima sve reci, a ne vidim kako bi se to resilo time sto bi vas sedam koji znate istinu seli i medjusobno se objasnili.
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Uprava

Post by slaninica »

FREAKS jel tacno da cuvas Pavlovicevog sina po izlascima?
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

FREAKS1994 wrote:http://www.fkvojvodina.rs/2012/06/zajed ... upe-firma/

Ко је носио потписе у клуб да се предају, а ко је ишао да "однесе тетки лек"? Ко је преговарао у име групе? Ко је одлучио да се повуку потписи? Да ли смо нас тројица уопште били на тим састанцима кад се давала "нова шанса још 6 месеци"? Ко се наплатио од свега тога, коме су пребациване паре?

Почећемо од овога па тему по тему, до данашњег дана. Пошто се овде неки представљају као неки спасиоци и шта ти ја знам, пљују по нама тројици, онда је ред да се чује и друга страна. Понављам ти, нисмо вас чачкали, и даље можемо ово да седнемо и расправимо људски, али ако хоћете онда може и овако преко форума да сви читају бљувотине и сладе се, па одлучите.
Nije stvar u tome da li ce se neko sladiti ili nece, stvar je u tome da siri navijacki korpus nema poverenja ni u koga. 7 ljudi zna sve, nesto vise od te cifre moze sa poprilicnom sigurnoscu da nasluti sta se sve dogadjalo, dok ostatak ili nema pojma ili nije zainteresovan za tu temu. Vec dugo vremene jedni drugima pretite objavljivanjem "istine", a niko ne sme prvi da povuce nogu (iz ociglednih razloga), te vas molim da ili konacno iznesete svu prljavstinu na videlo (ovde, javno) ili da prekinete sa peckanjima i pomirite se sa zivotom uz puter na glavi (ko ga ima, ko nema, njega realno libo racku za sve ovo)...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
FREAKS1994
Posts: 131
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:29 am

Re: Uprava

Post by FREAKS1994 »

Matador wrote:Friks, da li ti zelis da se vratis u klub, sta te sprecava da kazes svima istinu? Da li smatras da ce te ostali vise ceniti, ako niko ne zna istinu ili je to sansa za posao? Da bi ostali culi i drugu stranu potrebno je svima sve reci, a ne vidim kako bi se to resilo time sto bi vas sedam koji znate istinu seli i medjusobno se objasnili.
Немој да окрећеш причу на другу страну. Јел стварно мислиш да ми је после свега што се издешавало стало до било чијег мишљења и до тога да ли ће ме неко ценити? Нисам се ја овде први јављао нити било кога чачкао, али нећу да дозволим да било ко испира самном уста. Нисам ја од тих да пишем по форуму о стварима којима ту није место, а знам да исто тако мисле и неки људи са друге стране, да тако кажем. Зато ни не видим њихову потребу да се било коме правдају за било шта. Уосталом ко је писао са налога Фирма1989 лепо је рекао, никад свима удовољити. 100 људи 100 ћуди.
А што се тиче твог питања око повратка у клуб, одговорио сам ти у предходном посту.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Ako sam dobro razumeo, ti si se javio da pecnes FIRMA 1989 profil, da ne pise previse? Evo mene kao malo upucenog obicnog navijaca interesuje zbog cega si isao protiv stava Grupe? Da li verujes da je prethodna garnitura uprave radila u korist Kluba? Da li je dobar posao prodati pola Serdjovog ugovora za 360.000, pa pustiti menicu na 2.3 m? Prodati 25% Mijata i Srdjana, zaduziti Klub nekoliko miliona? Da li je Cabra radio u korist kluba i da li je ok cena stana i uslovi po Klub? Da li je ok da se koristi karantin u hotelu, pa cak i vesernica i pored SCVB? Da li ti zelis da ostanes da radis u Klubu?
Pitanja za Firma 1989:
Dokle se stiglo do konacne procene duga? Da li ce se suspendovani navijaci i bivse rukovodstvo vracati u Klub? Zasto nije oborena Vukoviceva menica, da li je pokrenut spor u vezi klupskog stana? Ko je sa kim i oko cega pregovarao u tajnosti sa proteranom upravom? Da li mislite da ispunjavate obecanje transparentnosti? Najbolje da se medjusobno svi izmirite, izljubite i ostanete da vodite Klub. Obicne navijace i Klub ko je** i tako ne znaju istinu. Fuj!!!
P.S. Ne ocekujem konkretan odgovor ni od jedne strane, a najveci kopitari ispadaju obicni navijaci.
P.S.2 Misljenja sam da friks salje poruku -cutim, ako ostanem u klubu. Sto se mene tice pocni da pises istinu.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post by borrissey »

Freaks, ja nisam iz navijačke priče i malo toga znam. Ali dovoljno sam inteligentan da mogu da procenim da kontranapad na drugu stranu nije odbrana svog stava. Naprotiv. Ako je neko krenuo da te napada, najgore u raspravi što možeš da uradiš je da iznosiš prljav veš napadača (odnosno da ga napadneš Ad hominem), već ako su ti namere iskrene, odgovori na optužbe. Isto se odnosi i na drugu stranu. Kao što Milan reče, krajnje je vreme da iznesete istinu na videlo (i jedna i druga strana) i preuzmete odgovornost za sva dela (i dobra i loša). Klub neće ozdraviti i stati na noge, dok ne ozdravi grupa, i obrnuto. Zato mislim da je tvoja molba adminu da ti obriše nalog krajnje neumesna u ovom trenutku. I pre neki dan sam pisao da se preuzimanje odgovornosti odnosi i na članove grupe koji su podržavali vladavinu lika koji nas gleda sa freske.

Jebote, ispada da smo mi obični navijači dugogodišnji taoci i žrtve različitih klanova i interesnih grupa, kako sa tribine, tako i u klubu. A onda posle se ku*čimo kako smo drugačiji od ostalih, kako smo gospodski klub, napravljen iz ljubavi, itd.
Post Reply