Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Da, slazem se, ali vise mislim da je tad krenulo vise s kritikom rada Bate, a tek posle njegove smrti sam prvi put na forumu osetio paniku i neki osecaj depresije. Jesu kola nizbrdo krenula mnogo pre toga, ali mislim da su tad uradila u zid...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Mislim da do zida jos nismo stigli. Ali i dalje jurimo ka njemu. Kada (ako) natrcimo na njega nasa stara kola ce se raspasti na parcice i niko to vise nece sastaviti.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

Navijaci treba da se okupe oko jedne jedine ideje, a to je privatizacija kluba i nacina na koji treba da se izvrsi!

Sve ostalo je cisto gubljenje vremena energije. Depresija i sivilo na tribinama i forumu je rezultat visegodisnjeg unistavanja i otimacine koja se desava u klubu i srpskom fudbalu generalno.

Pod hitno treba ponistiti zakon izglasan pre neku godinu da se FK Vojvodina ne moze prodati jer je od znacaja za grad i pokrajinu. To je pokojni predsjednik progurao kako bi na miru "predsjednikovao" bez ulozenog dinara u klub!

Nema nista od ove uprave, kao ni od svake sledece "demokratski" izabrane.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

gospodinFKV wrote:Meni ne smetaju njegova pitanja. Sta vise, postavlja prava pitanja, ali na pogresnom mestu. Nas predsednik zove na sastanke, i ti tamo imas sansu da dobijes odgovore. U toj situaciji, ti kao individua sa pitanjima ne mozes izgubiti. Ili ces dobiti odgovore, ili neces, cime ces steci kredibilitet da kritikujes rad uprave. Ovako ga gubis, s tim stavom ''imam pitanja, ali necu da ih postavim pravim ljudima, jer necu ja njima na noge da idem''.
Meni je Matador bas cool lik. :mrgreen: Covek postavljajuci pitanja ovde na neki nacin daje i odgovore. A svi koji ga napadaju bi ustvari voleli da dobiju zvanicne odgovore na ta pitanja,ali guraju njega da pita.Ako je ovo forum,i svako ima pravo da kaze svoje misljenje,isto tako svako ima pravo da na sastanku postavi pitanja sa foruma,ali... najlakse bi bilo,kada bi Matador dosao licno i postavio ih :wink:
Image
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

Odgovornost je ono cega dugo nije bilo u klubu. Ko kome odgovara za ucinjeno. Za sada koliko sam uspeo da skontam samo se za premije zna ko dobija.
37 fudbalera u klubu koji duguje milione evra, vise ne znamo ni koliko (bese na pocetku 4.7 a sada posle ulaska 3 ili 4 miliona u klub dodjosmo na 3.7 sa tendencijom da opet raste :?: :?: :?: Meni malo nelogicno). Tri sportska direktora koji se medjusobno ne podnose i jos ko zna kakvih likova u Upravnom odboru, kao prvo Dusan Vlaovic :roll: Uostalom da li se zna sastav Upravnog odbora :?:
Da li se znaju ciljevi kluba u ovoj godini. Predsednik najavljuje titulu u naredne 3-4 godine, a mi nigde ne videsmo plan za tako nesto. To me sve podseca na Batu i njegovu vladavinu. Davanje obecanja bez ikakvog razmisljanja, da ne kazem opet odgovornosti.
Postujem izuzetno KoKanidjin trud da stupi u kontakt sa odredjenim fudbalerima i dovede ih kod nas, ali zar to nije posao za nase sportske direktore ili da uposlimo jos jednog.
I ne vidim uopste zasto se odredjeni forumasi bune protiv Matadorovih pitanja :?: Sta im ona smetaju :?: Nije valjda da smo opet dosli kao pod Batom da uprava ne sme ni pod razno da se kritikuje. Opet kazem totalna bespotrebna fama oko jednog forumasa.
Vreme je najbolji sud, a nadamo se da ce ova uprava uz odredjene cistke u svojim redovima da opravda ocekivanja.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Odgovoriti na sva pitanja treba delima i konkretnim potezima bez ustaljenih kompromisa.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

Ej 37 igraca na platnom spisku a Maric nema da rotira i koristi 12-13 igraca. Znaci ako se na ovih 12-13 dodaju 4-5 omladinca sa perspektivom ostane 20ak od kojih mozes samo pitu od govana da napravis!

Vojo svaka ti je na mestu :D
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

Po prozivci imamo 32 fudbalera -1 kojeg valjda mi ne placamo (vanja) ali barem 7-8 mogu da idu sto na pozajmicu (3-4) sto da dobiju sut kartu(4-5)
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Otkaz, sporazumno raskinuti ugovore sa Jovanićem, Klikovcem, Mojsilovićem, Poparom, Nikolićem, Milkom Novakovićem i slučajno ne potpisati Radovića.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Uprava

Post by Friend »

http://fudbal.hotsport.rs/2015/01/12/br ... nu-zvezdu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Usraću se sad :shit:
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Uprava

Post by limanfkv »

Vojvodina treba i mora da bude jedino posipac zivog kreca u koji treba da bace zlizanci. Cuj miri, pa kakve su ovo ujedinjene nacije, sta koji k.

Ne verujem vestima, ali ovo je ogavno i za laz. Cuj, miri blizance? Nemamo pametnija posla?
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post by recni galeb »

e da je srece i pameti da ih pomiri toliko da se fuzionisu najzad u ono sto u stvari i jesu, jedno te isto veliko :shit:, a ne ovako da imamo ipak dva... :frown:
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Polako i mi ta go**a mažemo sami po sebi!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Rek'o ja nedavno da ne treba u to kolo da se hvatamo, ni sa jednim ni sa drugim blizancem a kamo li s oba... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Јованић директор ФЦ „Вујадин Бошков”
Младена Јованића, досадашњег спортског директора, Управни одбор клуба, а на његов лични захтев, поставио је за директора ФЦ “Вујадин Бошков” и стадиона “Карађорђе”. Очекује се да ће ускоро бити именован и први оперативац црвено-белих уместо Јованића, а за сада најчешће се као кандидати помињу Мићо Врањеш и Љубиша Дунђерски.
Ovo je kanda bilo najavljeno na forumu. Može se funkcije, ali ne i sa platnog spiskao kao i sin? I kakva su zaduženja direktora :)
Platu mu prvu uplatiti tek kad se rastereti sa dvogodišnjeg budzeta Dzimi Marić.
ПУШТАМ КИШУ!
Post Reply