Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Krle »

Neverovatan potencijal da ogade ama baš svaku sferu života u ovoj napaćenoj zemlji.
Pošten svet nema šta da traži na "Karađorđu", ako je nekad i bilo nedoumica...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Cane
Posts: 1109
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Svako ko piše na ovom forumu po prirodi stvari voli Vojvodinu i koliko god da misli drugačije nego ja, ne zameram ništa i mislim da bi svi trebalo da dolazimo na stadion zbog Voše a ne bilo koga u upravi i slično. Pa nebrojeno puta mi se želudac prevrtao pri pogledu na ložu ali baš me briga za njih, oni su nevažni jer sam dolazio da gledam na teren a ne kojekakve njuške. Ono što ovde nekima fali nisu nervne ćelije, jer ne bi tako nikoga vređao zbog drugačijeg stava, nego osećaj za realnost. Ma koja zvezda i slične stvari o kojima se ovde žučno debatuje? Pa mi smo na žalost svetllosnim godinama daleko da budemo bilo kakva smetnja i opasnost za njih, nas su i skroz prosečne ekipe iz ove jadne lige počele ladno petardirati i to na našem terenu. O čemu se ovde priča ljudi moji?!
Eto ja sam zbog takvih blamaža prestao dolaziti na stadion, a ne zbog toga što je neko naredio da se sklanjamo cigusima ili bilo kome. Kakvo crno sklanjanje, mi poslednje dve godine ne ličimo ni na šta, smešni smo i žalosni u isto vreme, ko bi se to trebao plašiti od nas takvih i tražiti da se sklanjamo?
Upravo zato i vapimo za promenama, a da li su to baš ove ili ne videćemo, ali sam siguran da će biti bolje od ovoga ako Lalatović preuzme tim. I upravo zbog njega ću pomeriti godišnji i doći 20. jula na Karađorđe. A svi vi koji iz nekih vaših razloga nećete doći potražite negde podatak o broju ljudi koji će biti na utakmici, pa onda uporedite s bilo kojom utakmicom ove godine osim blizanačkih pa izvlačite zaključke o omraženosti Lalatovića.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Kada u gradu od 300 hiljada stanovnika utakmice najveceg gradskog kluba u proseku prati ispod hiljadu gledalaca na domacim utakmicama (otprilike 0,3% populacije) tesko da se mogu izvlaciti bilo kakvi validni zakljucci na osnovu par tesko bolesnih zavisnika od tribine i nesto slucajno zalutalih. Mi malo stariji secamo se kad je regularno bilo po 10-tak hiljada na stadionu i to ne u derbi utakmicama nego protiv kojekakvih Pristina, Tuzli, Zenica, Titograda i slicnih, a tada je i grad bio polovina ovog sada. Pravo pitanje zato nije da li ce sa Lalatovicem ili bez njega poseta biti ista kao s kraja prosle sezone nego gde i zasto nestadose sve one hiljade ljudi sa tribina? Kad na to odgovorimo i mnogi drugi nesporazumi i deleme ce postati jasniji...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by мализека »

Искрено верујем да ни Лалатовић, ни Лазетић, а ни нови чланови управе и нови играчи не могу много да промене стање у Воши и да поново (на прави начин) обнове фудбалски клуб до нивоа којег би огромна већина форумаша желела...шта више, то је немогуће у садашњем односу снага у српском фудбалу, где је криминал преузео све, од ФСС па до клубова у најнижим лигама. Док се то не реши, тешко да ће икоме да сване. :frown: Чак би и приватизација са овако умреженим криминалцима била равна пропасти, ово је само моје мишљење. Зато не желим никога да критикујем, јер ми то све нема смисла, док се не уништи криминална мрежа у нашем фудбалу, а то се неће тако скоро десити. :( Оно што ми највише смета је то да звездана и гробље имају у управи (мање-више) "своје" људе, бивше играче, навијаче, симпатизере...а где су Вошини бивши играчи, верујем да већина форумаша зна зашто их нигде нема. :(
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Pera Centar »

Протомајстор wrote:Што рече неко овде, искрени симпатизери ФК Војводине не поздрављају долазак црно-црвених гована у клуб, били они играчи или струка. Ја, на пример, прихватам само долазак великих имена или бар оних иоле перспективних, али ми то овде немамо већ годинама уз само случајне изузетке (нпр. Ожеговић, Планић). Таквима не гледам у зубе, ко су и одакле су.
Тужан сам због овога што имамо сада: криминогених "навијача", криминогене управе, тренера лудака и шмркача кокаина, спортског директора цигана-почетника, герантолошких "појачања", а терања наше деце из клуба... Тужан сам и због коментара на форуму, јер сви као да траже изговор да подрже макар неки потез аутодеструктивне управе која би да зомбира клуб и претвори га у некакву машину за прављење експрес резултата и новца, али и машину за губљење душе, прошлости и будућности. Фудбал је бре чаролија дечије игре, а не бизнис, фудбал су добронамерни кибицери, а не користољубиви кладионичари и менаџери, фудбал су емоције, а не рацио... Оличење таквог фудбала за мене је била Војводина, која очигледно више никоме не треба.
Не знам шта бих писао, толико сам разочаран. Мислим да треба ставити катанац на клуб, али и на овај форум.
Red Marquis wrote:Čovek stranke, poslan na novi zadatak u Novi Sad. To je ta podrška iz Beograda.
Sad je sve lepo upotpunjeno i ove godine sezonsku po prvi put ne uzimam.
postman wrote:...Videti me "Karađorđe" neće, jer ne želim da dajem legitimitet nameštenoj, korumpiranoj i nadasve odvratnoj Fudbalskoj Ligi Srbije. Kako kaže Balašević - " Sve prave ljubavi su tužne". Tako shvatam i moj odnos sa Vošom, jebi ga...
:!: Такође, браћо, нема се ту више шта гледати ни волети...
Slazem se sa vecinom sto si rekao, ali opet mislim da treba doci na stadion i "pozdraviti" SNS SPS ekipu, narocito ovog gmaza i stetocinu Lalatovica.
Samo da podsetim da dodicni nije dao sansu Meriju, Pavkovu, da je forsirao debila Kordica na golu i da je doveo brdo cepanica koje ga prate iz kluba u klub, kao sad ovaj Drincic.

Dok ima iskrenih navijaca Vojvodine na stadionu, bice i kluba.
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by N13 »

Pera Centar wrote: Samo da podsetim da dodicni nije dao sansu Meriju, Pavkovu, da je forsirao debila Kordica na golu i da je doveo brdo cepanica koje ga prate iz kluba u klub, kao sad ovaj Drincic.
Sto ne podsetis i da je dogurao do poslednjeg kola kvalifikacija za LE? Pa to je za nas u ovom trenutku naucna fantastika.
Slazem se da je zabrljao oko Merija (Pavkovu je pruzena sansa, budimo realni). Ali ako trener ima rezultat, dopadljivu igru, za selekciju igraca nema sta ko da mu zamera.

Stvarno ne vidim cemu pljuvanje coveka koji je bio medju najkorektnijim trenerima u poslednjih nekoliko sezona. Korektan je bio i prema klubu i navijacima... I ono sto treba da zabrine mnogo korektniji nego neki 'nasi' treneri (Djumi, Buac, Krivi...).
Jedini Lalatovicev ispad za vreme mandata kod nas je ulizivanje pickoustom. Za spremnost igraca, taktiku, igru i rezultate nema sta da mu se prigovori.

Da ne bude zabune, nisam ni za ni protiv Lalatovica... ali mi je nepravedno da gledam koliko se pljuje neko ko to najmanje zasluzuje. U klubu je u proteklom periodu (i danas) bilo mnogo vise ljudi koji zasluzuju pljuvanje... a mi zapeli za coveka koji ama bas nista na stetu kluba nije uradio.

I ponovicu vec stoti put: ako hocemo Vojvodinu kakvu svi zelimo ovde, podjimo od nas navijaca! Ne od Lalatovica, ne od uprave, ne od kuvarice, vec od nas navijaca!
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Pera Centar »

N13 wrote:
Pera Centar wrote: Samo da podsetim da dodicni nije dao sansu Meriju, Pavkovu, da je forsirao debila Kordica na golu i da je doveo brdo cepanica koje ga prate iz kluba u klub, kao sad ovaj Drincic.
Sto ne podsetis i da je dogurao do poslednjeg kola kvalifikacija za LE? Pa to je za nas u ovom trenutku naucna fantastika.
Slazem se da je zabrljao oko Merija (Pavkovu je pruzena sansa, budimo realni). Ali ako trener ima rezultat, dopadljivu igru, za selekciju igraca nema sta ko da mu zamera.

Stvarno ne vidim cemu pljuvanje coveka koji je bio medju najkorektnijim trenerima u poslednjih nekoliko sezona. Korektan je bio i prema klubu i navijacima... I ono sto treba da zabrine mnogo korektniji nego neki 'nasi' treneri (Djumi, Buac, Krivi...).
Jedini Lalatovicev ispad za vreme mandata kod nas je ulizivanje pickoustom. Za spremnost igraca, taktiku, igru i rezultate nema sta da mu se prigovori.

Da ne bude zabune, nisam ni za ni protiv Lalatovica... ali mi je nepravedno da gledam koliko se pljuje neko ko to najmanje zasluzuje. U klubu je u proteklom periodu (i danas) bilo mnogo vise ljudi koji zasluzuju pljuvanje... a mi zapeli za coveka koji ama bas nista na stetu kluba nije uradio.

I ponovicu vec stoti put: ako hocemo Vojvodinu kakvu svi zelimo ovde, podjimo od nas navijaca! Ne od Lalatovica, ne od uprave, ne od kuvarice, vec od nas navijaca!
Ako je tebi u redu da coban kao sto je Lalatovic dodje na mesto trenera, onda je tvoj i moj pogled i odnos prema klubu nebo i zemlja.
Sto se tice navijaca njih ima malo, onih sto gledaju Vojvodinu i navijaju za nju iz ljubavi.
Posto su za mene samo takvi ljudi navijaci, oni ne treba da se menjaju, ostale kvazi navijace na platnom spisku ne racunam.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Протомајстор »

Тако је Перо, право у центар! Не може он то да разуме, као ни то да говно на нашој клупи једино има одрешене руке у довођењу играча, а остали не. Како то уопште упоређивати? :roll:
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Dragojlo »

Da ne treba ipak da dođe neka osvedočena Slaninarčina koja je do srži posvećena ovom klubu??.... npr. Đumi!?? Ili Kosanović mlađi, recimo?? :whistler:
draganas
Posts: 207
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by draganas »

Dragojlo wrote:Da ne treba ipak da dođe neka osvedočena Slaninarčina koja je do srži posvećena ovom klubu??.... npr. Đumi!?? Ili Kosanović mlađi, recimo?? :whistler:
:D Đumi grobar nam je jedini spas, naravno naši prepošteni skupštinari bi mogli još jednog osvedočenog Vojvodiaša da vrate po treći put u klub...njihovog drugara Pumpađžiju.

Ako čita, puna podrška Lalatu, za razliku od ostalih kaže da je cigan, od ovih lažnih Slaninara mi se....
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djisa »

Minja wrote:Nadam se da ce Gajic imati muda da krene u ciscenje i sredjivanje kluba. Novac ima, uspesan privatan zivot ima, sve ima, nema potrebe da bude dupeuvlakac ni licemer. Jebes zivot kada sve imas a budes papak. Ovo mi deluje kao zivotna epizoda po kojoj ce taj covek ostati upamcen u ovom gradu. Sve ostalo i ovako i onako, ako usere FKV, ljudi ce ga po tome pamtiti. Njegova misija je daleko veca nego sto je mozda i sam svestan.

O Lalatovicu necu reci ruznu rec, nebitno sto nista dobro ne mislim. Koliko znam, kada je prethodni put odlazio, nije trazio svoja prava iz ugovora ni slicno. To sto je radio, i iza toga cao. Nije gonio klub na sud, a situacija je i tada bila losa. Necu ga podrzavati, ali ni omalovazavati. Imali smo rezultate, bio je trener, za razliku od mnogih koji su se setali kraj aut-linije razmisljajuci i smejuci se sami sebi kako su uopste uspeli da stignu do tog mesta, i to jos u jednoj Vojvodini...
Meni je ostalo u secanju da smo mi tempom lomili protivnike u poslednjih 20-ak minuta. Lalatovic je imao najbolje pripremljene igrace u poslednjih dosta godina. O ostalom, sto kaze Minja, ne bih raspravljao, ali definitivno je bolje resenje od Krunica, Okuke i slicnih kvazitrenera. Moj pik je bio I uvek ostaje Bobe Pavkovic.
Kup je nas!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by pedjans »

Da li je Lalatović uopšte trener ili nije?
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Krle »

Samo da proverim, jel ovo forum Vojvodine ili zvezde b?
A inače, šta reče revizor? Ili da verujemo na reč?
Nema veze, eto nam rezultata, Evrope i stadiona, za godinu dve... Svašta smo bili, pa što ne bismo malo i sluge postali... Over and out.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Minja wrote:Nadam se da ce Gajic imati muda da krene u ciscenje i sredjivanje kluba. Novac ima, uspesan privatan zivot ima, sve ima, nema potrebe da bude dupeuvlakac ni licemer. Jebes zivot kada sve imas a budes papak.
Iznenađuješ sa ovim postom.
Gajić da ima muda? Pa gde su mu bila u pređašnjih 10 godina što je bio u klubu? Uspešan da, ali u istoj ekipi sa svima onima iz građevinske mafije koji su devastirali ovaj grad. Možda nema potrebe da bude dupeuvlakač ali on to već jeste. "Imamo podršku iz Beograda po prvi puta"...pa već je ovo pokazatelj koliki je dupeuvlakač, i po čemu će biti upamćen.
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Minja, ovaj tvoj post je za mene najveće iznenađenje na forumu u poslednjih 10 godina... Ne želim da se pravim da ja mogu nekom da otvaram oči, ali sređen privatni život, ne treba mu partija? Priča ide da je prvi novac "zaradio" opljačkavši poljoprivredne mašine iz sopstvenog sela koje je dobio da proda u Novom Sadu, kako bi ljudi imali da jedu u jeku rata. Nit mašina, nit para, samim tim više nikad ni obraza... To mu je bio početak, a zamisli kako je tek dalje teklo... Pritom, ovo nije priča iz gluvih telefona, imam nekoliko prijatelja iz dotičnog sela, koji su tada bili deca, od njih potiče. Njihovi su životi u pitanju. Ako se ikad bude dogodila situacija da ne može da se uvuče u dupe vlasti, a ako postoji ikakva pravda na ovom svetu, dogodiće se, čini mi se da će biti u velikom problemu...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply