Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Maki
Posts: 1196
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Maki »

Biće dovoljno za početak da uzmu samo Lalatovića. Za mnoge od iskrenih Slaninara će to biti veliki praznik.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by severozapad »

Ne znam da li da se radujem ili tugujem što još nemamo ni otprilike ideju ko bi nas mogao da uzme kada on ode?
I kako ce bez engleskog i da mu ne igraju stranci. Veliki izazov je pred njim.
Danilo
Posts: 1016
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Danilo »

https://www.google.com/amp/s/www.alo.rs ... 367554/amp" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

severozapad wrote:Ne znam da li da se radujem ili tugujem što još nemamo ni otprilike ideju ko bi nas mogao da uzme kada on ode?
I kako ce bez engleskog i da mu ne igraju stranci. Veliki izazov je pred njim.
Ako je mogao Vujošević da vodi Cska (znamo kako se to završilo) ne vidim problem za Lalatovića. Jednostavno imaće prevodioca pored sebe, normalno nije isto ali ako ima znanja preneće to na igrače. Inače kako sam čuo Al Vehda ima određenih problema i do Lalatovića su došli tako što su čuli da je navikao da radi u otežanim uslovima.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2100
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Cuj bomba.Vise je to puvarak.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

churguzijanac wrote:
Cuj bomba.Vise je to puvarak.
Cuti, jos je mogao i kod nas da dodje, ako ode Lalat :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Deep Purple wrote:
severozapad wrote:Ne znam da li da se radujem ili tugujem što još nemamo ni otprilike ideju ko bi nas mogao da uzme kada on ode?
I kako ce bez engleskog i da mu ne igraju stranci. Veliki izazov je pred njim.
Ako je mogao Vujošević da vodi Cska (znamo kako se to završilo) ne vidim problem za Lalatovića. Jednostavno imaće prevodioca pored sebe, normalno nije isto ali ako ima znanja preneće to na igrače. Inače kako sam čuo Al Vehda ima određenih problema i do Lalatovića su došli tako što su čuli da je navikao da radi u otežanim uslovima.
Živo me zanima gde se može čuti informacija da Al Vehda ima problema :mrgreen:
Ništa lično, al baš me nasmejala ta rečenica
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

MiSmoFKV! wrote:
Deep Purple wrote:
severozapad wrote:Ne znam da li da se radujem ili tugujem što još nemamo ni otprilike ideju ko bi nas mogao da uzme kada on ode?
I kako ce bez engleskog i da mu ne igraju stranci. Veliki izazov je pred njim.
Ako je mogao Vujošević da vodi Cska (znamo kako se to završilo) ne vidim problem za Lalatovića. Jednostavno imaće prevodioca pored sebe, normalno nije isto ali ako ima znanja preneće to na igrače. Inače kako sam čuo Al Vehda ima određenih problema i do Lalatovića su došli tako što su čuli da je navikao da radi u otežanim uslovima.
Živo me zanima gde se može čuti informacija da Al Vehda ima problema :mrgreen:
Ništa lično, al baš me nasmejala ta rečenica
Doveli su nekog fudbalera koji je već potpisao ugovor za drugi klub ali nisu za to marili i bila je neka tužba i tu su valjda izgubili parnicu. Plus neka ne plaćanja fudbalera. Preti im od 9-18 oduzetih bodova. Izbačeni iz Azijske lige šampiona jer su imali previše zaraženih a da su pride prekršili neka pravila... Ne cveta cveće ni u Arabijsko preduzeće. Sve u svemu dobar su klub i lep korak za Lalatovića ako se obistini.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

- Gospodine Lalatovicu, mi smo vas zvali jer znamo da imate iskustva u radu u teskim sredinama.
- Otvorite frizider da procenimo situaciju.

Treba da napravimo pul za kladjenje ovde koliko ce mu trebati da zavrsi u saudijskoj cuzi kad odvali nesto sto tamo ne prolazi. :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

gospodinFKV wrote:- Gospodine Lalatovicu, mi smo vas zvali jer znamo da imate iskustva u radu u teskim sredinama.
- Otvorite frizider da procenimo situaciju.

Treba da napravimo pul za kladjenje ovde koliko ce mu trebati da zavrsi u saudijskoj cuzi kad odvali nesto sto tamo ne prolazi. :mrgreen:
Ne verujem da ce Lalatovic tamo. Vise mi lici na podizanje rejtinga i cene?
Po mom misljenje, realno moguce opcije su Srbija i Republika Srpska. Eventualno Rusija i Bugarska i mozda Slovenija i Rumunija, ako uradi nesto u Evropi. Za sada nije i verovatno ce sacekati jos jednu priliku sa Vojvodinom u Konferenciji.

Mora pobediti tu neke bolje ino ekipe i zvezdu, bar nekad, u domacem prvenstvu, kao dokaz da je trener za ino angazman.
Nece ti klubove trenera koji forsira samo defanzivnu igru i cekanje neke individualne akcije i poteza igraca - hoce li se desiti ili nece za 90+ minuta.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

gospodinFKV wrote:- Gospodine Lalatovicu, mi smo vas zvali jer znamo da imate iskustva u radu u teskim sredinama.
- Otvorite frizider da procenimo situaciju.

Treba da napravimo pul za kladjenje ovde koliko ce mu trebati da zavrsi u saudijskoj cuzi kad odvali nesto sto tamo ne prolazi. :mrgreen:
Kakva količina cinizma. Čovek bi rekao da vam je neko zlo učinio a on našu Vošu drži na vrhu koliko toliko. Možete da ga ne volite da mislite da nije dovoljno dobar ali ovaj kvazi sarkazam sa friziderom vam je retko los, iskreno da vam kazem. Ipak se borio za ljude koji rade za našu prosečnu platu. Pokazite bar neki nivo, možete vi to :)
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Turija wrote:
gospodinFKV wrote:- Gospodine Lalatovicu, mi smo vas zvali jer znamo da imate iskustva u radu u teskim sredinama.
- Otvorite frizider da procenimo situaciju.

Treba da napravimo pul za kladjenje ovde koliko ce mu trebati da zavrsi u saudijskoj cuzi kad odvali nesto sto tamo ne prolazi. :mrgreen:
Ne verujem da ce Lalatovic tamo. Vise mi lici na podizanje rejtinga i cene?
Po mom misljenje, realno moguce opcije su Srbija i Republika Srpska. Eventualno Rusija i Bugarska i mozda Slovenija i Rumunija, ako uradi nesto u Evropi. Za sada nije i verovatno ce sacekati jos jednu priliku sa Vojvodinom u Konferenciji.

Mora pobediti tu neke bolje ino ekipe i zvezdu, bar nekad, u domacem prvenstvu, kao dokaz da je trener za ino angazman.
Nece ti klubove trenera koji forsira samo defanzivnu igru i cekanje neke individualne akcije i poteza igraca - hoce li se desiti ili nece za 90+ minuta.
Ako stavimo po strani Engleski jezik Lalatović sigurno zaslužuje šansu.
Recimo Aleksandar Veselinović sem što zna da se smeška po konferencijama ništa više nije pokazao od Lalatovića a i ima x boljih trenera po Balkanu bod njega a ipak je dobio šansu u Al-Dhafri a recimo Lalatović je za 3 klase bolji trener a to pokazuju rezultati a i način na koji njegove ekipe igraju. Veselinović praktikuje lep fudbal ali ne-takmičarki Vojvodina je postigla gol više i primila oko 4-5 pogodaka manje od Gaćinovićevog Real Madrida pardon Spartaka. Jeste napustio klupu 4-5 kola do kraja polusezone ali mi smo tih poslednjih 4-5 kola do kraja sve pobeđivali minimalnim rezultatom tako da ako se Lalatović upoređuje i sa Gosp. Gaćinovićem u prednosti je. Ispred njega su dva loto trenera Stanojević i Stanković koji imaju mnogo više novaca i podrške sa viših instanci.
Mnogo nipodoštavamo rezultate i stvari koje radi Lalatović.nogo gori od njega su dobili šansu preko.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Dragojlo »

Stvarno, ovde da neko uđe na forum, a bez da pogleda tabelu i rezultate, tačno bi po nekim pisanjima zaključio da se borimo za opstanak i imamo bahatog i zlog trenera koga zabole za sve živo, koji namerno tera inat i jebava i Klub i navijače... Neki ljudi stvarno zaslužuju da im trener Kluba za koji navijaju bude neki bezlični isprdak tipa Krivog, Ljube Ristovskog ili Vanića.... Jer jelte, i oni su gubili od zvezde, al su se bar mrštili tada zaboga, što ih čini mnogo boljima od ovog zlotvora!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Deep Purple wrote:
gospodinFKV wrote:- Gospodine Lalatovicu, mi smo vas zvali jer znamo da imate iskustva u radu u teskim sredinama.
- Otvorite frizider da procenimo situaciju.

Treba da napravimo pul za kladjenje ovde koliko ce mu trebati da zavrsi u saudijskoj cuzi kad odvali nesto sto tamo ne prolazi. :mrgreen:
Kakva količina cinizma. Čovek bi rekao da vam je neko zlo učinio a on našu Vošu drži na vrhu koliko toliko. Možete da ga ne volite da mislite da nije dovoljno dobar ali ovaj kvazi sarkazam sa friziderom vam je retko los, iskreno da vam kazem. Ipak se borio za ljude koji rade za našu prosečnu platu. Pokazite bar neki nivo, možete vi to :)
Mislim da si se nesrazmerno uzbudio za post koji tera ka zaje*anciji. :mrgreen:
Ne dira ti niko u Nesu, makar ne u mom postu, samo polako...

To je vise zaje*ancija na racun toga sto je on ''kandidat sa iskustvom rada u teskim uslovima'', a iz svakih je utekao prvom prilikom. Da ne pominjem to sto je takav kakav je kao kandidat za klub u zemlji koja je sinonim za fundamentalizam. Nije za svakog, ponajmanje za nekog ko se, primera radi, jedva ujeo za jezik da nase juzne susede na zvanicnoj konferenciji ne nazove malko drugacije. :D
A sto se tih teatralija sa friziderom tice, videli smo kako su brzo utihnule kad je igracima isplaceno par premija. Racun i dalje u blokadi, pa su samo premije igracima isplacene, dok je radna zajednica i dalje ostala bez icega. No, dobro, normalno je da se neke stvari vide drugacije, bilo bi dosadno na forumu da se svi slozimo. :)

Samo chill, nije svaka stvar napad na lik i delo. :lala:
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Turija wrote: Nece ti klubove trenera koji forsira samo defanzivnu igru i cekanje neke individualne akcije i poteza igraca - hoce li se desiti ili nece za 90+ minuta.
To je to!
I sad Turija kaži da li ti se gleda takav fudbal? Mi smo treći samo zato što su ostali još gori. Kvalitet lige je skoro pa amaterski. Njegov fudbal je negledljiv a naročito mi se ne slušaju njegove kzn.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply