Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Passion »

Када ће Бата схватити да је јако провидно да га апсолутно сваки играч(бивши и садашњи) у сваком интервјуу који даје помиње и хвали и куне се у њега? :pegla:

А што се самог Стевановића тиче, њему све најбоље у даљој каријери и хвала му за сав зној у Воши. Један од ретких који увек даје свој максимум.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by PZS »

Danas sam sasvim slucajno sedeo u jednom nasem poznatom lokalu na Limanu, odmah pored Envera Alivodica, Vranjesa i Jokica. Malo je reci da sam bio prijatno iznenadjen koliko su sva trojica ustvari normalni i prirodni, a teme razgovora koji su vodili svakako nisu bile ribe, kola i slicne gluposti svojstvene vecini momamka nihovih godina i statusa.
Ono sto me je narocito odusevilo o ostavilo na mene krajnje pozitivan utisak jeste reakcija Envera Alivodica kada sam mu usput dobacio da je dobar i da nastavi tako i u sredu (misleci na kup i tekmu sa OFK-om). Decko me je samo pogledao i mrtav ladan rekao: Hvala, hocu, ali prvo sutra BSK.
Sada sam ubedjen da smo dobili vrhunskog profesionalca koji ce na SVAKOJ utakmici dati svoj maksimum
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by kej »

Ne znam na kojoj temi ovo da pitam(ne vidim da negde postoji tema ''Jubileji'' i slično), pa ću to učiniti ovde. Postoji li neka pregledna i tačna evidencija koliko je koji igrač zabeležio nastupa za naš klub? Sudeći po Transfermarktu koji je dosta pouzdan, našem kapitenu fali još dve utakmice do stotog nastupa za Vošu u prvenstvu, a Abubakaru još par utakmica do stotog nastupa ukupno u svim takmičenjima(ako sam dobro računao, juče mu je bio 94 ili 95 nastup). Mislim da je takve stvari potrebno obeležiti, jer je retkost da se neki igrači toliko zadrže u klubu, plus su ovi igrači i ljubimci navijača. Pod obeležavanjem mislim na neki transparent sa tribine ili na neki poklon igraču od strane kluba ili samih navijača koji bi mu se udelio pre utakmice. Treba im pokazati zahvalnost!
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Milan »

Uvek podrzavam ovakve predloge, ali obzirom da se jednom cika Trivi nije odala posta putem poruke, ne verujem da ce se neko setiti ovo da obelezi. To bi moglo i u temu "tribina nekad i sad", cisto da se vidi kako tamo na zalost vise nema ljudi koji bi o ovakvim stvarima vodili racuna... :(
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Daljac »

Brkiću smo se - ispravite me ako grešim - zahvali poslednjem na 100. nastupu, a ja iskreno mislim da bi trebalo svaki ovakav jubilej obeležiti. Nekada su igrači dobijali, kao i ostali radnici, u čast jubileja ili sat, ili sliku, plaketu... - moj ćale je igrao nižerazredni fudbal godinama, pa je i tamo dobijao za ovakve stvari prigodne poklone, vodilo se računa i ko je i koliko puta igrao u najnižim ligama, a danas ni u profesonalnom rangu nismo načisto ni ko koliko ima zvaničnih, nezvaničnih, prvenstvenih, kup, evropskih, prijateljskih nastupa za klub. Žalosno je da nama navijačima osnovne informacije o ovome mora da pruža Transfermartk ili Vikipedija, a još je žalosnije što i sve manje navijača na ovakve stvari u današnjem vremenu obraća pažnju. Danas kada neki igrač zabeleži 100. nastupa za jedan klub, to je, u doba fudbalskog kapitalizma, svakako poduhvat dostojan barem najsimboličnijeg znaka pažnje.
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by kafe bagdad »

Znam da je malo off topic ali igrom slucaja sam veceras u Skoplju (propustih Donji Srem) i u kaficu gde sam otisao na pice sa prijateljem naleteh na celu reprezentaciju Makedonije, ukljucujuci i naseg bivseg prvotimca D.M. :mrgreen:
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Drina »

Boba - Limanski Slaninar!!
Image
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Helm »

Neprocenjivo! :klanjanje:
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by madda fakka »

Joj da sedi Despotovic pored njega joooooj :mrgreen: :mrgreen:
I Bog je Slaninar...
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Brick Liman »

BORN & RAISED @ DOMEX! :gospodin: :seeya:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Drina »

Nebojsa Kosovic:
Trofejna te nasa sala ceka!
:cheers:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Helm »

Nisam siguran da sam potrefio temu, ali nisam nasao nijednu koja vise odgovara.

Sad vezano za citavu ovu pricu oko Abubakara, pojedini mediji prenose ono sto pise na wikipediji, a to je pogresno. tamo pise da je odigrao 80 utakmica za nas i postigao 28 golova.

E sad, koliko sam ja ispratio, on je odigrao ili 99 ili 100 utakmica za nas? To nisam siguran, ali za broj golova jesam. Prelistao sam sva glasanja za gol utakmice/meseca od njegovog debija i izbrojao sam 39 golova. Moze biti da sam napravio neku sitnu gresku u brojanju, ali siguran sam da je dao 39 +/- 2.

Ne bi bilo lose da neko ko se razume u te stvari oko wikipedije promeni te podatke, valja "ozvaniciti" cinjenicu da je najbolji nas strelac u skorijoj istoriji.
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by kej »

Helm wrote:Nisam siguran da sam potrefio temu, ali nisam nasao nijednu koja vise odgovara.

Sad vezano za citavu ovu pricu oko Abubakara, pojedini mediji prenose ono sto pise na wikipediji, a to je pogresno. tamo pise da je odigrao 80 utakmica za nas i postigao 28 golova.

E sad, koliko sam ja ispratio, on je odigrao ili 99 ili 100 utakmica za nas? To nisam siguran, ali za broj golova jesam. Prelistao sam sva glasanja za gol utakmice/meseca od njegovog debija i izbrojao sam 39 golova. Moze biti da sam napravio neku sitnu gresku u brojanju, ali siguran sam da je dao 39 +/- 2.

Ne bi bilo lose da neko ko se razume u te stvari oko wikipedije promeni te podatke, valja "ozvaniciti" cinjenicu da je najbolji nas strelac u skorijoj istoriji.
Na wikipediji u onom pravougaoniku desno za svakog igrača stoji statistika samo iz prvenstvenih mečeva, tako da tamo ništa ne treba da se ispravlja. Ukupan skor, na svim zvaničnim utakmicama, najbolje je proveravati na trasfermarkt-u, to je pouzdan sajt. Helm, mislim da si u pravu-odigrao je 100, a dao je ili 38 ili 39.
To što naši skrnavi sportski novinari ne znaju ništa oko statistike naših igrača ovoga puta nije njihova greška, već greška kluba koji ni sam nema nikakvu evidenciju! Ovako novinari moraju da se služe vikipedijom koja ne pruža potpuni uvid.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Helm »

Nisam znao da je to za igrace vezano samo za prvenstvene meceve. Neverovatno je da sam ja ziveo u ubedjenju sve ovo vreme da je to kompletna statistika. :D To znaci i da Vule nije sad skoro odigrao 100. utakmicu vec na revans utakmici protiv Rapida. :frown:

E dodjavola, na transfermarketu lepo pise ono sto sam ja danas pola sata preracunavao. :rage:

Tacno cu, kad uhvatim malo vremena, da uzmem i da sredim takve podatke o svim nasim igracima i da redovno pratim. I dalje ne mogu da verujem da ne postoji niko ko to radi zvanicno.
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Drina »

Stojan Vranjes juce dobio cerkicu, nadamo se da ce slavlje uvecati i osvojenim kupom Srbije za par dana.
Post Reply