Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Locked
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Brick Liman »

salefkv wrote:
Na devet od 13 automobila fudbalera Crvene zvezde polupana su stakla, a kako nezvanično saznajemo u svaki od njih je ubačeno po jedno pakovanje šampona.
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=765470" onclick="window.open(this.href);return false;
Kakva guba agentska dominira navijačkom scenom...
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by laki »

Meni je, da budem iskren, ovaj grubi "prank" od strane navijaca romske populacije, jako gotivan! :) Majke mi, jako me je nasmejalo to sto sam procitao. "Evo vam jebeni samponi, pickice"! - to je poruka. I razumem ih do nekle, jer se njihovi igraci svi kao kunu u klub, svi su prakticno rodjeni sa salom cerge oko vrata, ali niko nece da trpi sto ne dobija platu, a znali su gde dolaze kad su potpisivali ugovor, tj u kakvom finansijskom stanju im je "voljeni" klub. I plus nisu postigli nikakav zapazemn rezultat preko 5 godina, a ovi pune sever i dolaze kao mazge non stop a ovi pisu idiotska saopstenja. Dovoljno bi bilo da kazu da ne dobijaju plate a ne da spominju sampone i ostale gluposti! :devil: :rolll:
Image
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by ДушанСП »

У свакој нормалној лиги би били испод 7-ог места,а они и даље причају о титули.
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by srkins »

Meni je jedino u toj zvezdi zao sto je neko zeznuo malog Rajkovica da potpise za njih...Gledao sam ga pre na EP i sad protiv Gruzije i to je strasno..upropastili su golmana za tri meseca..
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by budababa »

U svakoj normalnoj državi bili bi išutirani u beton ligu ili ugašeni poput pikavca, ali ipak je to stub.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Brick Liman »

Jako su super i kul, smrde agentske. Gadi mi se ova scena.
Za stanje u kom se oni nalaze odgovorni su ljudi koji im vode klub, a ne ovi polu-retardirani bednici od igrača. Ovo je klasično skretanje pažnje i udaranje po onom po kom je lako udariti. Veliki su šmekeri, guba udbaška.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Grof Žekula »

Brick Liman wrote:Jako su super i kul, smrde agentske. Gadi mi se ova scena.
Za stanje u kom se oni nalaze odgovorni su ljudi koji im vode klub, a ne ovi polu-retardirani bednici od igrača. Ovo je klasično skretanje pažnje i udaranje po onom po kom je lako udariti. Veliki su šmekeri, guba udbaška.
Urađeno po nalogu, tu sumnje nema!!!
Jedino u Srbiji Rukovodstvo, u bilo čemu, nije odgovorno ni po jednoj jedinoj stvari!!!
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Nikola »

Skupili muda da napadnu staklo kola, umesto gazda. Smekerski, hrabro, nema sta.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Rivelinjo »

Minja wrote: Nase nije odgovorno. Za trenutnu situaciju kriv je kurir za elektronsku postu koji je zaspao na poslu!!!

Nije on čovek kriv - pokvario se štampač. Kako da raznosi e-poštu, kad ne može da je odštampa?!?! Krivi su oni iz servisa za tonere, što su uvalili kineski, umesto tajvanskog tonera!
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Radoye »

Sportal:
Karadžić: Pomirio sam se sa Zvezdom!

Predsednik Fudbalskog saveza Srbije Tomislav Karadžić potvrdio je spekulacije da su između njega i rukovodstva Crvene zvezde zakopane "ratne sekire", prenosi Informer. Čelnici kluba sa "Marakane" i prvi čovek srpskog fudbala izdali su u prethodnim mesecima nekoliko saopštenja u kojima su veoma pogrdno govorili jedni o drugima. Međutim, prvi čovek naše fudbalske organizacije istakao je da su se i jedni i drugi umorili od međusobnih napada i da su okrenuti budućnosti i sopstvenim poslovima. Podsećamo, Zvezda je bila glavni i najoštriji zagovornik Karadžićeve smene. Ipak, nakon niza sastanaka između potpredsednika crveno-belih Slaviše Kokeze i generalnog sekretara FSS Zorana Lakovića, uspostavljen je normalan odnos među doskorašnjim zaraćenim stranama. - Odnosi između FSS i Crvene zvezde su dobri i kamo sreće da je što više takvih odnosa. Ljudi s "Marakane" su zaista korektni i ne vidim da tu sada ima ikakvih problema - rekao je Karadžić u razgovoru za Informer. Predsednik FSS, međutim, nije želeo da precizira kako se odnos najvećeg srpskog kluba prema njemu preko noći iz otvorene mržnje transformisao u kolegijalnost, već je dao filozofski odgovor. - Valjda smo se umorili jedni i drugi od svađe i međusobnog napadanja i okrenuli poslu i budućnosti - izjavio je Karadžić. Klub iz Ljutice Bogdana bio je jedan od glavnih kritičara sudijske organizacije, za koju su njegovi vodeći ljudi tvrdili da radi po nalozima Tomislava Karadžića. Pomirenje sa FSS, kako kaže Karadžić, nije razlog što Zvezde nema među klubovima koji su pretili najboljim srpskim sudijama. - Sudije se nisu žalile na Zvezdu. Čak su rekle da ih na najvećem srpskom stadionu uvek lepo dočekaju i da ih isprate na korektan način. Predsednik FSS kaže da nije dobro upućen u dešavanja na "Marakani" prethodnih dana i činjenicu da su fudbaleri crveno-belih bili žrtve huligana, dok su istovremeno ostali bez podrške uprave. - Da budem iskren, nisam mnogo pratio dešavanja u prethodnim danima, informisao sam se pomalo iz medija. Bavio sam se reprezentacijom jer smo imali utakmicu u Jagodini, a i prehlađen sam već nekoliko dana, imam grip Karadžić tvrdi da nema nikakvih promena kad je reč o njegovom, ali i statusu selektora Siniše Mihajlovića. - Moj stav se ne menja. Svakog dana odgovaram na jedno isto pitanje. Ne želim nikome da budem problem. Čim krenu utakmice Superlige, javiće se neko da me kritikuje. Kada je reč o selektoru, ne bavimo se tim pitanjem još. Mihajlović ima ugovor do decembra i biće vremena da sednemo da pregovaramo - istakao je predsednik FSS.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by West Ham »

Šta je bilo? Karadžića ujela osa.
Sem toga? Ništa.
Epilog: cigan uzima titulu.
oi Oi Oi! The chozen few...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by laki »

Jel neko od vas moze ovakve tekstove da procita do kraja?! Ja, majke mi, u 99% slucajeva odustanem pre polovine!!

PS: A zasto bi cigojneri uzeli titulu?! Nas zadatak je prilicno jednostavan: napunpamo ih u 2 medjusobna okrsaja kao u prethodne dve godine i mirna Backa! Jer ima jos timova koji pred njima nece skinuti gace, gubice oni jos bodove... Na nama je samo da maksimalno dobro radimo svoj deo posla. I AMAN VISE!!!! Dokle vise da slusamo da je bas ova sezona (to slusamo bar protekle tri sezone) rezervisana za cergu?!?!
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Turija »

laki wrote:Jel neko od vas moze ovakve tekstove da procita do kraja?! Ja, majke mi, u 99% slucajeva odustanem pre polovine!!
Ja, odmah, posle naslova.
Zaista nisam pročitao tekst, niti imam nameru :pegla:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Marcello »

5:0, 5:1 (dobro, u međuvremenu 0:2)?

Ljudi, zvezda bije, zvezda se ne šali :mrgreen:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Locked