Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

https://rs.n1info.com/sport-klub/fudbal ... radnickog/" onclick="window.open(this.href);return false;
Jedan od zadataka novog trenera jesu i dve pobede protiv Radničkog i bar 10 bodova prednosti na kraju prvenstva. :deal:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Samo vodi Mrku sa sobom :beg:
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by čeda_maraš »

trener(bivši) nam se pokazao u pravom svetlu.Od "ovoga mi krsta"do velike ljubavi koja nije ni prestajala.Pametnom dovoljno.Pa sada neka svako sam sudi kakav je Lalatović čovek(ne trener)
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Od silne ljubavi prema Voši očekujem da nam prepusti laganih 6 bodova. :greenbutt:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Istocno stajanje »

Lalatov obraz je kao djon, sto je vise puta pokazao, tako da me ne cudi njegov odlazak u Nis. Nadam se da se nece opet navlaciti za njih kao pre par godina.
Toliko od njegovog inostranstva, on je trener za ovaj nas mulj od lige.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Istocno stajanje wrote:Lalatov obraz je kao djon, sto je vise puta pokazao, tako da me ne cudi njegov odlazak u Nis. Nadam se da se nece opet navlaciti za njih kao pre par godina.
Toliko od njegovog inostranstva, on je trener za ovaj nas mulj od lige.
I to niža srednja klasa.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Trener Vojvodine vise nije Lalat. Ako cete da pisete o njemu, onda bi to trebalo da se radi u temi Super liga.
Otisao je od nas, smorio je i Boga i oca, a i komentari o njemu na ovom forumu.
On je najmanji problem Vojvodine, a pise se o njemu kao da je uzrok svih problema.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Potpuno si u pravu. On sad najmanji problem a bio je jedan od najvećih. Bilo ne ponovilo se. Za razliku Đorđević je kulturan i vrlo jasan. Čini se da zna šta hoće od fudbalera i to je jasno i rekao. Za sada pozitivan utisak kao i za Ljubu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

https://www.maxbetsport.rs/djordjevic-o ... da-287236/" onclick="window.open(this.href);return false;

Izjava trenera Djordjevica deluje sasvim OK.

PS
Ko je treci stoper sto nam je otisao, kako je rekao Djordjevic (Bralic, Sanicanin i ?)? Verovatno Andrica smatra stoperom? Ili sto se pise na portalima da ce Devetak mozda u Rumuniju?
Last edited by Turija on Wed Jun 09, 2021 7:24 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Turija wrote:https://www.maxbetsport.rs/djordjevic-o ... da-287236/

Izjava trenera Djordjevica deluje sasvim OK.

PS
Ko je treci stoper sto nam je otisao, kako je rekao Djordjevic (Bralic, Sanicanin i ?). Verovatno Andrica smatra stoperom? Ili sto se pise na portalima da ce Devetak mozda u Rumuniju?
Djuric je otisao.

https://youtu.be/cw83x3xUP6E" onclick="window.open(this.href);return false;
Prvi intervju da to tako nazovem naseg trenera otkako je stigao ne racunajuci ove kolektivne konferencije.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Deep Purple wrote:
Turija wrote:https://www.maxbetsport.rs/djordjevic-o ... da-287236/

Izjava trenera Djordjevica deluje sasvim OK.

PS
Ko je treci stoper sto nam je otisao, kako je rekao Djordjevic (Bralic, Sanicanin i ?). Verovatno Andrica smatra stoperom? Ili sto se pise na portalima da ce Devetak mozda u Rumuniju?
Djuric je otisao.

https://youtu.be/cw83x3xUP6E" onclick="window.open(this.href);return false;
Prvi intervju da to tako nazovem naseg trenera otkako je stigao ne racunajuci ove kolektivne konferencije.
Uhh, da.
Skoro zaboravljeni Djuric u ovoj sezoni, ali nas je ,,kupio" stavom u mecu protiv zvezde.
Neka mu je sa srecom u novom klubu. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Pera Centar »

Đorđević je za Tralatovica doktor fudbalske nauke.Odgledao sam sve pripremne utakmice i ovu protiv cz i ako stignu jos 2-3 pojacanja igrače naša Vojvodina ozbiljan disciplinovan profesionalan fudbal. Ali ipak niko neće sa tribine vikati:"Slavoljube majstore vodi nas do titule." I to cenim kod novog trenera sto nece voditi navijace na cevape da mu skandiraju.Prosto ceo mentalni sklop novog trenera, cini mi se, vise odgovara nasem slaninarskom mentalnom sklopu.
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by N13 »

Ja se bojim da ce nam se igra pretvoriti bunker.
Ova taktika i fahterski pristuo jeste idealna stvar za ovakve utakmice protiv blizanaca ili prtiv jacih ekipa u Evropi.
Ali sta cemo sa preostalih 30+ utakmica u sezoni?
Utakmice na pripremama ne ulivaju optimizam, moj je utisak da smo se pripremali samo za prva 2 kola, a ne za celu sezonu.
Ta bunker igra jeste Radniku doneka visoku poziciju (opet ne dovoljno visoku za standard Vojvodine), ali taj Radnik je imao napadaca koji je bio sposoban da 60% kontra napada pretvori u gol. Vojvodina to nema, mi gol mozemo dati samo ako stvorimo 30 sansi na utakmici, pa nas usere da jedna lopta udje.
Nadam se da gresim, ali igra na pripremama mi ukazuje da cemo celu sezonu igrati binker i cekati svoju sansu. U svakom slucaju vreme ce pokazati, mozda se i iznenadim :)
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Istocno stajanje »

Nema sanse da cemo stalno igrati bunker.
Juce smo morali, realno nemamo napadaca, pa i ne mozemo ocekivati neki veci napad na njih na njihovom terenu. Verujem da ce dovesti jos 2 pojacanja.
Sto se trenera tice, moram da pohvalim, pored discipline u igri, njegove nastupe na kzn. Prosto ga je lepo slusati, nemas "transfer blama" kao kod prethodnog. Deluje mi i da on jedini veruje u ovu ekipu i kapa dole za to!
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by vdn slaninar »

Мене код тренера брину тј не свиђају ми се друге ствари.Не могу да се отмен утиску да је после циганских омладинаца и успеха са Радником Војводина само степеница ка формирању тренера за цигане.То је за нас као клуб недопустиво.Морали смо имати решење у неком " нашем".Као што смо својевремено имали Тошу Манојловића, Рајевца, Милинковића,Пирмајера,Брзића,Новаковића.Нико од њих није дошао са таквим циганском печатом,чак ни Лалатовић.Овако на рад и професионалност немам замерке,тј још је рано судити.Бункер против екипе чији један играч има плату ко сви наши је реалан.Тако смо их у почетку у Батино време добијали.Само тада смо у једном периоду имали Ранка Деспотовића,после Абуа који су их силовали у контрама.Тек после смо ојачали па смо се надигравали са њима.Ту се слажем са @ N13 сад је неопходно и ургентно довести нападача за контре иначе ћемо имати великих проблема са резултатима.Видело се синоћ да Топић,Буснић и Новевски не могу због година физички да парирају циганима у дуел игри,што је нормално,ал брзо ће их стићи.И то би требало много боље да изгледа против слабијих тимова.Са још Вукадиновићем,Бастајићем и Зукићем биће то много боље.
Post Reply