4. kolo: Čukarički-Vojvodina 0:0

kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by kowalski »

Bar da su tu Mereba i Mario, ako vec ne moze Abubakar Oumaru.
Image
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by fare »

kowalski wrote:Bar da su tu Mereba i Mario, ako vec ne moze Abubakar Oumaru.
Mereba je izgleda ugasio svoj facebook profil tako da nemos doci do njega kontaktirati :( .
Vojvodinas
Posts: 66
Joined: Wed Mar 10, 2010 3:14 pm
Location: NS-BG

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Vojvodinas »

Dobro vece, dobro vece. evonjedne male analize sa stadiona cuke. lep ambijent, pravi fudbalski, kao na vasaru, deca trce po tribinama, seljacine sa brda grickaju semenke, kokice, dule dalton blokira saobracaj ....:)))) standard. Nego, nesto me interesuje igra. Trudili su se, a delovalo je tako nekonkretno. Lopta se gnjavi i gnjavi...nenigramo tecno, iz prve, umesto paklenog tandema Vule-Enver, alivodic se ne vidi a simon umesto da bude konkretniji, muci loptu pa odigra vuletu a ovaj vec izasao iz sanse. i tako celo prvo poluvreme. lalav mec za zaborav....nisam se nadao tome.... idemo redom: Delac- bez ocene. ono sto je uradio, uradio jenbez nekog posla. Vule- standardan, vidi se da mu je vise prekurcila nasa liga, nema sa kim da igra. kapiten! Trajko- uz vuleta nas najbolji igrac. britak, konkretan, stena! Fatic- jao (antwi:))) nama. da li tubima kvaliteta ili ne, ne mogu reci, ali cinjenica da nije odigrao za 5 godina ni 30 uutakmica govori vise od reci. kad vidite recimo trajka i njega- nebo i zemlja. lekovic- samopouzdanja bez. vidi se da zna, ali se isto tako vidi da u timu bez koncepcije, kao sto smo delovali mi danas, nema kako nego da upada u sivilo. Tumba- da ga danas nisam gledao mislio bih da je libero odavno prestao da postoji kao opcija. Ali libero protiv cukarickog?!!?!... nije znao sta ce sa loptom , a ni lopta nije znala sta ce sa njim... Kica Kosovic- obezglavljen. nesiguran. steta za takvog igraca koji moze mnogo vise. mora da igra! enver- iz postovanja necu da pisem. izgubio puno duela, trudio se...ocigledan pad forme. Vranjes- moze mnogo bolje, korektan... Kaludjer- srpskoligaski igrac. Simon- ne shvatam njegovu poziciju u timu. devojka za sve? krilo? cuvar lopte? ume, to stoji , ali sto pre na mini pripremempa uigravati decka koji nam stvarno moze biti udarni igrac, ovako, bespptrebno gnjavi lpptu, nas, saigrace... marko i mijat uneli zivost, kako god, vidi se da poletanovic puno znaci za nasu igru.

Gospodo, nama je najveci problek bunker igra. To ograju svi protiv nas. resenje nemamo. trener cuke je tako jasno ppstavio taktiku da se videlo da ga necemo dati do sutra. jako me nervira sto protiv nas svi grizu, protiv blizanaca ni pola. verujte... i pnda mi dodjemo i nakantamo blizance. oni imaju svoje klubove, a cuka je jasno, jedan od njih... bunker, na domacem terenu, bunkeri u gostima....ako ne nadjemo resenje ne pise nam se dobro...plus klasicno valjanje zadnjihn20 min ....uzas...strasno...
STO SE RADI
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Plavim Dunavom »

http://www.sportnetwork.rs/play/58810/b ... novom-brdu

Uopšte mi se ne sviđa ovakva izjava Nikolića, čemu to, krivica je na terenu jer je nemoguć za igru, nije isti za obe ekipe?Svašta.
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by tulip »

@Vojvodinas
Slazem se u potpunosti sa tvojim izvestajem sa Banovog brda. Vidi se da smo gledali istu utakmicu. :mrgreen:
Takodje ne zelim da narusim melaholiju i apatiju medju forumasima, jer sam i sam skenjan igrom u poslednjih 6 utakmica, ali moram da istaknem nesvakidasnje poteze za JSL a koji su se desili na utakmici. Naime, u tri navrata su domaći igrači na zaista spektakularan način odigrali makazicama ispred svog gola i na taj način zaustavili nas napad, zasta su bili nagradjeni ovacijama njihove publike. U poslednjih deset minuta, mali Mijat je dva puta sutirao makazicama na njihov gol, od cega su narocito druge bile bas egzibicione i prava je steta sto to nije bio gol. To bi bio pravi spektakl, a njihov golman je jednostavno morao da odbrani taj sut, jer mu je lopta isla pravo u facu. Steta za Mijata, a i za sve nas sto lopta nije isla bar metar od golmana, jer onda on loptu ne bi ni video, a kamoli odbranio. Sve u svemu, pet poteza makazicama su popravili utisak o utakmici.
PA Sreca nasa sti nastupa pauza, da se bolje pripreme i uigraju novi igraci. Moramo vratiti formu sa pocetka sezone, jer je forma kod vecine igraca u velikom padu od utakmice sa D. Sremom. Ne moze nas niko da nadigra, ali smo i mi jalovi u napadu.
PSS Nemanja Bilbija, kakav nam je bio takav je, al je za Kaludjera - Zlatan Ibrahimovic. Em sto je lucidniji igrač, em sto ima JAČI DUEL!
DAJ GOL!!!
VladaSS
Posts: 77
Joined: Tue May 31, 2011 10:49 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by VladaSS »

Toliko smesna ekipa da mi se place. UPRAVA NAPOLJE!!!
Samo borbeno !
Posts: 49
Joined: Thu Apr 11, 2013 8:41 am
Location: Indjija

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Samo borbeno ! »

Plavim Dunavom wrote:http://www.sportnetwork.rs/play/58810/b ... novom-brdu

Uopšte mi se ne sviđa ovakva izjava Nikolića, čemu to, krivica je na terenu jer je nemoguć za igru, nije isti za obe ekipe?Svašta.
Ne razumes! Nije rekao da je Vosa igrala lose zbog loseg terena, nego da je utakmica bila losa i nije bila lepa za gledanje, a jedan razlog za to je i los teren.
Samo cekate da pljujete! Ovaj iznad ovde (ne mislim na tebe) lik ne pise nista, nego ceka kiks kluba da napise velikim slovima uprava napolje... Edit: Pripazi kako se obracas drugim forumasima. Grba_NS
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina 0:0

Post by Plavim Dunavom »

Razumem ja šta ti hoćeš da istakneš i nisam ni mislio da je direktno okrivio loš teren za rezultat, ali je indirektno, a skoro direktno izjavio da je po takvom terenu bilo nemoguće razviti igru.A to dalje u prevodu znači i to dosta nadmeno da se Vojvodina uzda u svoju prepoznatljivu igru, vez po terenu koji dolazi do izražaja samo na valjanim terenima, a ekipama poput Čukaričkog to nije bitno.Nije to izjavio, ali to bukvalno skoro znači to.Da ne pričam o tome da je takva izjava glupost i zbog toga što se kakva takva kvalitetna igra može razviti i na najgorim mogućim terenima po raznoraznim kijametima(dokazano više puta u praksi,inače šta mislite kako igraju mnogi po Rusiji, Ukrajini i severu Evrope), a ne po terenu stadiona Čukaričkog koji uopšte nije toliko loš koliko je on to hteo da naglasi plus što se igra usred leta u idealnim vremenskim prilikama.
Kao što sam istakao, a crveni karton to potkrepljuje, biće da je Nikolić malo nervozan jer brod kojim upravlja polako tone, a on možda na to i nije navikao, e pa Marko dobrodošao u FK Vojvodinu gde su sva čuda moguća. :deal:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina 0:0

Post by laki »

Nikakav brod ne tone!! U padu smo forme sto ne znaci da necemo biti u uspunu! Neko spominje i nekakvu kola koja nezadrzivo padaju u ponor?! Aman ljudi! I ja sam besan, jako mi je krivo zbog rezultata, ali mi igramo koliko mozemo, svi ginu protiv nas a partizanima Volkov protiv Rada vuce lika pred kaznenim i sudija ne sudi ni faul a kamoli direktan crveni koji je volkov zasluzio po svim fudbalskim normama.
Gledao sam 2 meca cerge, nisam mislio da ih je protivnik pustio, ali definitivno svako sa kim su igrali promasi nepromasivo, jednostavno imaju srece vise od nas za sada.
Verujem da ce sve doci na svoje, podrska treneru i igracima! :!:
Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina 0:0

Post by shecky »

Boze da se i ja jednom slozim sa Lakijem! :)

Naravno da igraci moraju da imaju nasu podrsku ,sto se kaze ,no matter what.
Kad tad ce Nikolic naci recept jer je vise nego ocigledno da mora da menja sistem ,cuo sam na radio prenosu da je cak u prvih 45, stavio Envera na levu stranu da izigrava Abua.. sto se mene tice svaka mu cast na tome ,covek pokusava ,vidi da bez Abua sistem igre mora da se menja.
Dal ce to biti resenje ili ne ,ne znam, ali ja sam vec ranije u prosloj sezoni vise puta pisao da bih jako voleo da vidim kako izlgeda leva strana da recimo Lekovic bude bek a Nastic krilo?
Prosle sezone sam tako pisao za Branka Paju i Nastica,ono malopre vazi za ovu naravno.
Majku mu jebem pa probaj!!! vidis dal ide ili ne... ja cak mislim da bi Nastic bio odlican kao levo krilo ,jer ocigledno ga opterecuje igra u odbrani jer se uvek usere da ce nesto skenjati .. a ovako furaj napred driblaj vozaj centriraj .. nesto MORA da prodje.

sta fali recimo ovom sastavu

delac
vulicevic trajkovic djuric lekovic
alivodic tumbasevic nastic
vranjes
vukcevic skuletic

dakle 4-3-1-2

a moze i 4-1-3-2 gde bi Tumba bio povuceniji ispred odbrane ,Vranjes kao vezni ispred Tumbe

ps naravno tu moze Radoja da menja Tumbu ,Poletanovic Vranjesa ,Kica i Andrija Simona itd itd..
ciribuciriba
Posts: 67
Joined: Mon Apr 01, 2013 1:49 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina 0:0

Post by ciribuciriba »

Formacija sa 3 stopera.Imamo Trajka koji moze pokrivati desni deo odbrane, Djurica centralni deo i Vukovica kojem nije strano da pokrije i levu stranu.Tu je i Fatic za rotaciju.Eventualno protiv bunkera tog centralnog stopera moze igrati i zadnji vezni Tumba, Radoja ili Milinkovic Savic, da bi se dobilo na brzini iznosenja lopte i jos jednog igraca koji moze da igra na sredini i da sutne sa distance kad se ukaze prilika.
Vule da drzi desnu stranu kao Basta u Udinezeu, na levoj strani Lekovic.
U sredini Vukcevic-Kosovic. I napred Gacinovic-Alivodic-Nastic.
Skuletic da bude dzoker.
U sledece 3 utakmice, ako osvojimo 9 bodova vracamo se u trku.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina 0:0

Post by laki »

Ne volim da iyigravam fudbalskog strucnjaka, ali zaista bismo mogli da zaigramo sa 3 stopera! Trajko, Djuric i Vukovic. Vule i Lekovic spoljni a u sredini u vezi trojica od ponudjenih: Radoja, Poletanovic, Vranjes, Vukcevic, Tumba, Sergej. u spicu Skuletinjo najistureniji a Enver da grize i da napada loptu dok je ona kod njihovih odbrambenih. Igrati presing na svaku ekipu. Imamo i kul zamene, mijat moze na poziciju spoljnjeg, imamo i polumrtvog Kaludjera za 10 min spremnog da grize.

Valjalo bi tako nesto pokusati, bas imam lepu sliku u glavi kako bi to moglo da izgleda, ne znam da li moja teorija pije vodu u praksi ali eto jednog mog razmisljanja.
Image
ciribuciriba
Posts: 67
Joined: Mon Apr 01, 2013 1:49 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina 0:0

Post by ciribuciriba »

laki wrote:Ne volim da iyigravam fudbalskog strucnjaka, ali zaista bismo mogli da zaigramo sa 3 stopera! Trajko, Djuric i Vukovic. Vule i Lekovic spoljni a u sredini u vezi trojica od ponudjenih: Radoja, Poletanovic, Vranjes, Vukcevic, Tumba, Sergej. u spicu Skuletinjo najistureniji a Enver da grize i da napada loptu dok je ona kod njihovih odbrambenih. Igrati presing na svaku ekipu. Imamo i kul zamene, mijat moze na poziciju spoljnjeg, imamo i polumrtvog Kaludjera za 10 min spremnog da grize.

Valjalo bi tako nesto pokusati, bas imam lepu sliku u glavi kako bi to moglo da izgleda, ne znam da li moja teorija pije vodu u praksi ali eto jednog mog razmisljanja.
+1
Kod kornera dobijas jos jednog igraca koji moze glavom da zatrese mrezu.Dobijas novu dimenziju i u sredini i u spicu, imajuci u vidu kakav igrac je Vulicevic na desnoj strani.Tandem na levoj Lekovic-Nastic moze da eksplodira ove sezone.
Verujem da Nikolic ima hrabrosti i znanja da zbuni JSL bunkere.Ocigledno mora nesto da menja u igri.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina 0:0

Post by laki »

Ne znam po kojoj logici mislis da bi tandem Lekovic Nastic bio bolji od Lekovic Mijat ili Lekovic Denkovic, ili cak Nastic Mijat... I ti tandemi imaju ulogu kod formacije sa 4 igraca u zadnjoj liniji a sa dofmacijom od 3 stopera imas po jednog spoljenjeg sa obe strane. Mislim ok je ako se ne slazes sa mnom sa onim sto sam napisao ali ti napises +1 na moj post i onda kazes nesto skroz kontradiktorno.
Image
ciribuciriba
Posts: 67
Joined: Mon Apr 01, 2013 1:49 am

Re: 4. kolo: Čukarički-Vojvodina 0:0

Post by ciribuciriba »

laki wrote:Ne znam po kojoj logici mislis da bi tandem Lekovic Nastic bio bolji od Lekovic Mijat ili Lekovic Denkovic, ili cak Nastic Mijat... I ti tandemi imaju ulogu kod formacije sa 4 igraca u zadnjoj liniji a sa dofmacijom od 3 stopera imas po jednog spoljenjeg sa obe strane. Mislim ok je ako se ne slazes sa mnom sa onim sto sam napisao ali ti napises +1 na moj post i onda kazes nesto skroz kontradiktorno.
+1 da igramo sa 3 stopera.U sredini i u napadu vec se stvaraju mnogo opcija, koje se mogu menjati i u toku utakmice.
Denkovic nije igrac za Vojvodinu, kao ni Baric.
Nastic je strasan potencijal, treba mu dati sansu na levom krilu i potpunu slobodu, nek dribla, nek dodaje, centrira, nek suta(setimo se kakav je gol dao na zimskim pripremama).
Mijat treba da igra vise po desnoj strani.Verujem da ce i Nikolic to uocitiU toku utakmice da se izvlaci na desnu stranu, kao i da pokusava da ulazi u sredinu i nekim duplim pasom sa Vukcevicem ili Kosovicem izbaci odbranu rivala. .Treba pokusati igrati sa Alivodicem kao laznom 9-kom.Skuleta je takodje opcija kao najbolji centarfor Vojvodine(a velika je steta sto ne zna da igra glavom).Kaludjerovic je smesan igrac.U toku utakmice menjati formaciju, cas sa jednim bocnim na jednoj strani, cas sa dva bocna igraca.
Locked