14. kolo: Vojvodina-Napredak 3:1

User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak 3:1

Post by Baltazar »

Simon odličan, doduše još neuigran sa Vuletom. Gaćinović i Nastić pokazali da treba da dobiju MNOGO više minuta. Leković pokazao da nije mnogo falio. Živeli!
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9943
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak 3:1

Post by Voja »

tulip wrote:Gol je sa pravom poništen Napretku
Evo upravo su i na SOSu svi u studiju bili jednoglasni povodom ove situacije :wink:
Image
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak 3:1

Post by torrente »

isplatilo se subotnje cimanje i polusmrzavanje...Odlično raspoloženje i iznenadjujuće po mene dobar Kaluđerović i Simon... :lol:
pobeda nije mogla da nam izmakne!Jedno pitanje ako neko zna,odakle oni Britanci na Zapadu :?: bili su odlično raspoloženi.. :lol: :lol:
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
kapri
Posts: 101
Joined: Tue Apr 06, 2010 6:41 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak 3:1

Post by kapri »

Prokomentarisao bih samo ovu situaciju sa decom koja sakupljaju lopte. Ovo nije ni prvi, ni drugi, vec ko zna koji put da se to desava. To sam primetio jos prosle sezone par puta,a sad postaje sve ucestalije. Ovakvo SRAMNO ponasanje je nedopustivo i treba da ga sprecimo kako znamo i umemo, ako nista drugo barem zvizducima i skretanjem paznje onima koji to naredjuju, da to ne zelimo da gledamo na nasem stadionu.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4885
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak 3:1

Post by gospodinFKV »

kapri wrote:Prokomentarisao bih samo ovu situaciju sa decom koja sakupljaju lopte. Ovo nije ni prvi, ni drugi, vec ko zna koji put da se to desava. To sam primetio jos prosle sezone par puta,a sad postaje sve ucestalije. Ovakvo SRAMNO ponasanje je nedopustivo i treba da ga sprecimo kako znamo i umemo, ako nista drugo barem zvizducima i skretanjem paznje onima koji to naredjuju, da to ne zelimo da gledamo na nasem stadionu.
Kakva uprava, takvi potezi. Toliko.
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak 3:1

Post by PanonskiFantom »

ristoo7 wrote:Имам једно питање за тумаче судијске одлуке да ли је гол исправно поништен или није, на основу чега ви можете да закључите да ли је одлука исправна? Пошто је по вама судија мазохиста који нема паметнија посла него да навлачи за Војводину и то баш у ситуацији када је добро постављен и када више људи на терену може да види да ли је одлука исправна.

И једна мистерија за крај. Да ли се то Панонски фантом спрема да рани играче на пролеће? :mrgreen:
Ma ne dam im ništa,nisu zaslužili :greenbutt:
Vise nista nije isto!
Locked