23. kolo: Vojvodina-Rad 0:1

Ko će slaviti u nedelju?

Vojvodina
40
93%
Rad
1
2%
Niko
2
5%
 
Total votes: 43

trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad 0:1

Post by trelos gia fcv »

Ne mogu da izdržim...

Gospodo, šta vama nije jasno???
Da li stvarno mislite da cela ekipa mora biti obaveštena da je utakmica nameštena?
Dovoljna su 3 (TRI) igrača (samo da prikoče)+ trener da se utakmica zatvori! Zatvori!
Mojsilović daje takvu izjavu pre utakmice po kojoj se ZNALO da će odneti sva tri boda. Dolaziš u Novi Sad Vojvodini a pri tome si u očajnoj formi i bez četvorice standardnih. Vojvodini koja je u usponu... Naravno da ne mislim da je ova izjava presudna, ali dajte malo ozbiljnosti. Ako postoje ljudi čiji vidik nije dalji od sopstvenog nosa, jel to znači da i mi moramo biti isti takvi.
O, ostalim činjenicama neću ni da govorim (igra na terenu, postava, izmene, NEANGAŽOVANOST pojedinaca...)
Jel moguće da nećete oči da otvorite?
Šta, u mraku je lepše? Ne razumem?
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4885
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad 0:1

Post by gospodinFKV »

budababa wrote:Nešto slično smo videli prošle sezone pred finale kupa, kada je debeli gmaz Palma bio u euforiji danima pre nego što je meč trebao da se odigra.
Meni niko nije verovao kad sam rekao da je na video bimu osvanulo na par sekundi 'Pobednik nacionalnog kupa' i grb Jagodine pola sata pre pocetka tekme :)
User avatar
никад агенција фкв
Posts: 30
Joined: Fri Nov 29, 2013 8:42 pm

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad 0:1

Post by никад агенција фкв »

Сетите се прошле сезоне и утакмице из Крагујевца кад смо изгубили 2:0 од екипе која се борила за опстанак и баците овде поглед на табелу форме-статистику кад смо били проглашени за најбољи тим у квалификацијама за ЛЕ http://www.fudbal91.com/fudbalski_klubo ... odina/2013" onclick="window.open(this.href);return false; све ће вам бити јасно.
И тада смо баш "случајно" изгубили бодове :mrgreen:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad 0:1

Post by Radoye »

Jel' ima negde reportaza / skraceni snimak, pogledao bih ponovo par situacija?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad 0:1

Post by salefkv »

Radoye wrote:Jel' ima negde reportaza / skraceni snimak, pogledao bih ponovo par situacija?
http://www.sportnetwork.rs/play/66662/j ... ---rad-0:1" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad 0:1

Post by Radoye »

Ne vidim u reportazi onaj promasaj (Ivanic?) iz prvog kada smo svi vec videli loptu u golu, nadao sam se da cu konacno saznati sta se tu dogodilo...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by Turija »

Mare wrote: Turija, kakvo je tvoje mišljenje o finalu kupa? Da li smo po tebi mi to već osvojili, a jedan deo ceha za taj kup smo platili juče protiv rada?
Mare, iskren da budem, mislim da kup nismo osvojili i da će biti jako teško da ga osvojimo.
Naši mladi igrači će se morati izboriti sa mnogo faktora, počev od solidnog suparnika, pa nadalje.Zašto bi nama Palma dao kup, ako može da ga uzme?
Nama nikad ništa nije dato, pa neće ni sada (a i ne treba da nam daju, samo neka bude pošteno suđenje).Mi moramo računati na naklonost sudija i publike prema Jagodincima i zato se treba dobro pripremiti.Jagodina nije partizan, pa neće ni biti baš onakvog suđenja, kakvo je bilo u finalu 2011e.
Utakmica sa radom mislim da nema nikakve veze sa kupom, pa više verujem da ima sa nekim drugim stvarima.Na kraju, mi smo njih pobedili jesenas tamo, pa...?Sećamo se i kako (velikom greškom njihovog golmana, slučajnom ili ne, pa se sada to vratilo istom merom - uz, možda, još ponešto?).No, videćemo ubrzo.
Želim našim momcima da osvoje taj kup i uđu u istoriju, iako se kup, već odavno, svima smučio (ne iz takmičarskih razloga, već igara oko njega), pa je taj trofej postao bezvredan (iako se trofeji jedino broje).Trebaće im odvažna i pametna igra, kao i sportska sreća (da realizuju stvorene šanse), iako, objektivno, imamo bolji tim.Sam kvalitet neće biti dovoljan za Trofej i ne smeju se zadovoljiti samo učešćem u finalu, jer to je veliko ništa.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad 0:1

Post by srkins »

Izgubise juce klinci protiv Spanije 4:0 ok sve je to lepo videli malko Spaniju igrali se skupljeni s ulice sem nas niko nije pustio prvotimce i tako ...Bez tri igraca smo protiv Slobode zbog ove avanture(Babic ,Sergej i Spremo) ma milina...A Vanja nije otisao u Mancester zbog 10 minuta koje je branio :shock:
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: XXIII kolo JSL: Fk Vojvodina - Fk Rad, nedelja, 18:00

Post by Mare »

Turija wrote:
Mare wrote: Turija, kakvo je tvoje mišljenje o finalu kupa? Da li smo po tebi mi to već osvojili, a jedan deo ceha za taj kup smo platili juče protiv rada?
Nama nikad ništa nije dato, pa neće ni sada (a i ne treba da nam daju, samo neka bude pošteno suđenje).
E ovo je ključno, i ne znam kako to neki ne shvataju, ma šta njih briga za Vošu i da nama nešto poklanjaju! Mislim da bi klincima na terenu a iskreno i većini navijača Vojvodine taj kup mnogo značio i to baš u ovoj godini jubileja, iskreno se nadam da ćemo ovaj put uspeti.

Za utakmicu sa smRadom sve sam već rekao, jako mi je žao što bar remi nismo izvukli baš zbog ove sumnje koju je ta utakmica izazvala i to je za mene gotova stvar.
Locked