20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Locked
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Turija »

Voja wrote:
Turija wrote:Vojo, realno, nemamo igrace za igru kakvu bi zeleli videti od Vojvodine.Ovo je cedjenje suve drenovine na misice.
Hoces reci da Lakicevic,Vasilic i Nastic nemogu biti ofanzivniji? Da Stanisavljevic ne moze biti u timu,ako nista bar zbog kornera,da ne mozemo igrati sa dva spica,da Ivanica ne mozemo naterati da igra bolje?Sad nesto razmisljam,pa se setih... gde je Palocevic nestao??? Kako cemo izvuci 600 000 ako ne igra????. Sve u svemu,mislim da ovaj tim moze igrati i ofanzivnije,nije to stvar kvaliteta igraca koliko opredeljenje trenera.Mi da smo danas igrali otvorenog garda dali bi im 5 komada,jer su oni u rasulu.

Pohvala Nasticu i Sekulicu sto nisu podlegli pritiscima,pogotovo Nasta na poluvremenu posle onog dijaloga sa Ilicem :thankyou:
Stoji sve to sto si rekao i mora se traziti maksimalno zalaganje od svakog navedenog pojedinca, ali ja i dalje mislim da sadasnji nasi igraci nemaju kapacitet za kontinuitet.
Zato smatram da je nasa jedina sansa zdrava konkurencija za prvi tim.To bi nateralo svakog pojedinca da ne popusta u igri, zalaganju i na treningu.Mislim da smo od toga (sa ovakvim rukovodstvom), jos uvek jako daleko.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Voja »

Stexman wrote: Pogledaj njegove rezultate u Borcu, raspadu od kluba pa reci da i je i tamo imao srece je malo bezveze. Onda je on najsrecniji covek u zemlji.
Prvo nigde nikad nisam napisao za Lalata ni da je dobar ni da je los trener.Svidja mi se njegov temperament,ali govorim samo o ucinku na klupi Vose.Mozemo bi pobediti sve do kraja,ali se meni ovakva Vojvodina ne dopada,bez obzira ko joj je na klupi. Branimo se protiv svih zivih,i istrcimo jednu kontru na mecu. Mogu da prihvatim recimo da se branimo kao nekad pa istricmo 10-15 kontri,kao nekad sa Abuom ili Despotom.Ovo sada mi je totalno bzvz. Pobeda mi jeste draga,ali ne mogu reci da sam zadovoljan.Cak nismo odigrali ni los mec,pa da kazem da je to odlika velikih ekipa,nego smo svesno igrali kukavicki. A mene desavanja u Borcu ne zanimaju,zanima me samo Vosa. I mi koji pratimo svim srcem nas tim znamo da se u ekipi nije mnogo toga promenilo,iako ce sutra Lalat u javnosti biti velican na sva zvona. A uostalom,ajd evo navedi mi neku novinu koju je uveo u ekipu!? Bar ja je ne vidim.I jos jednom kazem,nisam ja protiv Lalata,vec defanzivne i kukavicke Vose.

p.s.da sam protiv Lalata,natrljao bih ti nos Alkosanovom peticom na marakani :mrgreen: :cheers:
Image
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by pedjans »

Ako nekom treba objasnjenje: organizovana ekipa na forumu gura Merija, verovatno u necijem interesu. Pritom to ne mora da znaci da je on los, ali je sve to potpuno ocigledno. Nije nesimpatican decko, ali iz onoga sto se moglo videti kad je ulazio, tesko da moze biti vece pojacanje.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Turija »

Dejan wrote:
pedjans wrote: I najbitnije: ako Boga znate smanjite malo s Merijem, cela ta prica je u toj meri providna da je to neverovatno.
Objasni nama slepim sta se tu desava!?
Slazem se sa Dejanom.
Niko ovde ne moze da tvrdi nijedno ni drugo, ali ako taj Meri ne valja, zasto ga ne puste na teren i skinu temu s dnevnog reda?Koliko je samo do sada u Vosi igralo igraca koji nisu ni za sta, pa su bili standardni prvotimci ili prve zamene i mesecima nervirali navijace (terali sa Stadiona).
Verovatno zato, sto se to ne bi desilo, onako, kako bi oni zeleli i voleli?
Last edited by Turija on Sat Dec 05, 2015 6:19 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by lazarr »

Igra nije idealna ali u skladu sa timom koji imamo, izvučen je trenutan maximum. Lalatović (užasno iritantan čovek) je odličan trener. To se mora priznati... Nijedan trener ne može naučiti igrača da igra fudbal, ali može iz njega izvući 100%. To je razlika između lošeg i dobrog trenera.
I ovakvi kakvi smo, za partizan smo klasa. U našem timu samo Abu i Živković imaju mesto. Svi ostali ni blizu.....

Treba da se radujemo, jer mi za ovo živimo. Ne za titule, već da deremo blizance!!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Voja »

Zvezda nam bezi 11 bodova,imamo jos dva meca sa njima... mozemo li? :mrgreen:
Image
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Sasa1969 »

pedjans wrote:Ako nekom treba objasnjenje: organizovana ekipa na forumu gura Merija, verovatno u necijem interesu. Pritom to ne mora da znaci da je on los, ali je sve to potpuno ocigledno. Nije nesimpatican decko, ali iz onoga sto se moglo videti kad je ulazio, tesko da moze biti vece pojacanje.
Ja sam jedan od onih koji na forumu guram Merija od pocetka .Zasto to radim ? Verovatno zato sto volim Vojvodinu....drugih motiva nemam.
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Turija »

lazarr wrote: Treba da se radujemo, jer mi za ovo živimo. Ne za titule, već da deremo blizance!!!!
Slazem se.Samo moramo i sa crvenim isto tako.
To je nasa trenutna uloga.Za vise nismo igracki i organizaciono spremni.Nazalost, jer po potencijalu Grada i Pokrajine bi morali biti barem ravan takmac.Koliko je samo evropskih klubova iz neprestonickih i manjih gradova po broju stanovnika od prestonice, dominantno u najboljim ligama Evrope.
Imamo najbolji sportski centar, koji nam je ostavio u amanet, nasa najveca fudbalska Legenda, Vujadin Boskov, ali to ne znamo da (is)koristimo.
Dobro je, tako nam i treba.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Stexman »

pedjans wrote:Ako nekom treba objasnjenje: organizovana ekipa na forumu gura Merija, verovatno u necijem interesu. Pritom to ne mora da znaci da je on los, ali je sve to potpuno ocigledno. Nije nesimpatican decko, ali iz onoga sto se moglo videti kad je ulazio, tesko da moze biti vece pojacanje.
Koja je to ekipa?
Sasa1969 je prvi odreagovao i napisao post o njemu kada je njegov menadzer postavio snimak( http://www.fkvojvodina.com/forum/viewto ... tart=16110" onclick="window.open(this.href);return false; ), zatim se javio Nikola pa ja posle njega. I svi smo bili odusevljeni njegovim kvalitetom. Ali smo svi bili svesni da na youtubu skoro svi mogu da izgledaju dobro. Decko je dosao, i u prvih nedelju dana postigao 4-5 golova sa ekipom koju prvi put u zivotu vidi. Zar to nije dovoljna preporuka? Doziveo je tesku povredu u nasem dresu zbog koje je operisan i ako ni zbog ceg drugog je zasluzio da bar jednu utakmicu odigra od prvog minuta. Ljudski je dati mu sansu a na njemu je da li ce je iskoristiti!

Ja niti poznajem njega niti njegovog menadzera i jedini moj interes je da Vojvodina dobije centarfora koji daje golove a ne da mase rukama ko da je Dedal ili Ikar.
Nego nije mi jasan interes koji ti imas da si toliko protiv njega? Kojoj ti grupi pripadas?
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Rivelinjo »

Voja wrote:
Stexman wrote:Mrzim ovo sto cu reci ali izgleda da ovaj Lalatovic zna znanje(osim u slucaju Merija),
Vidis,meni ovo i dalje ni na sta ne lici. Igramo kao da smo poslednja ekipa na tabeli,bunkericu,a u napadu sta se uradi. Mene pomalo i sramota da jedna velika (za nasu zemlju) Vojvodina igra takav fudbal i u Ivanjici i veceras.A tek sta reci o nastupima odredjenih igraca,koji su zacementirani u prvih 11.Nista se nije promenilo dolaskom Lalata.Jedino Laki dobija vise sanse od Jovice,sve ostalo je isto.A rezultati su plod i srece. Lepo je bilo veceras u zagrljaju novog centarfora Vose (klinca kojeg pridobijamo ovakvim rezultatima) pratiti mec,ali i tesko,jer me dete ubilo pitanjima gde su Zakula,Mrdakovic i Puskaric :mrgreen: zato mi je pomalo zao bilo sto Stane nije dao loptu Puski da ovaj da gol,al i ovako je super ispalo :cheers:
Napadački fudbal zvuči lepo na reklami, ali odbranom se dobijaju utakmice. Posebno ako nemaš vrhunske igrače... ali stvarno vrhunske. Ako nemaš to, onda je napadačka igra, otvorena, kao da si samom sebi dao jedan crveni.

Ako se igra muški, pa neka je i totalna bunkerica, to je sasvim OK. Još ako imaš igrače sposobne da odigraju i iskoriste prilike za kontre, polu kontre i prekide - ništa bolje ne treba! Svakako nije sramota. Kao što ne treba strahovati od bilo kog protivnika, tako ne treba ni po svaku cenu igrati napadački zato što si favorit.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by churguzijanac »

Svima je jasno da Meri ne igra zato sto nema menadzera iza sebe, ili bar ne onog kojeg bi trebao da ima da bi mogao da dobije sansu. To je tesko za izdrzati. Negativna selekcija ubija u pojam. Svako mora da dobije sansu da pokaze sta zna, pa ako ima boljih neka ide na klupu do nove sanse za dokazivanje. Ovako teras igraca, saljes mu poruku da nije dobro dosao.

Klub kao klub nije u prvom planu nego puko sredstvo menadzerima i ostaloj sviti da se obogate preko njega. To smeta!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by naseljekolumbija »

Utakmica je dobijena borbenoscu i organizovanom odbranom cele ekipe. Ova ekipa Vose nema kapacitet za ofanzivnu igru i da se otvorila dobila bi 2,3 komada i dozivela poraz kakav smo x puta vec vidjali protiv blizanaca. Trener je to odlicno uvideo,cestitam njemu i celoj ekipi na zalaganju i vaznoj pobedi!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by laki »

Kako je danas bilo dobro biti u kavezu!
Image
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by kafe bagdad »

Nezaboravno nedeljno popodne na zapadu vojnog objekta.
Vec u prvom poluvremenu sam bio siguran da cemo dobiti utakmicu jer se videlo da igramo daleko organizovanije. Pored sanse Ozegovica bilo je i par odličnih lopti Ivanica i prava je steta sto nemamo nekog brzeg inace bi sigurno bilo vec 2:0 u prvom poluvremenu. Odbrana fantasticna tako da se i ja se slazem: igrač utakmice Pankov!

Utisci: vrhunsko provociranje zapada od strane naših na kraju na celu sa Rosicem i Misa Tumbas koji je skinuo gace prema severu :mrgreen:
najo
Posts: 21
Joined: Fri Nov 23, 2012 6:38 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by najo »

ne lupetajte za transparent...imrdnite dupe nekad na gostovanje
Locked