VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, danas 21h (1:0) - RTS 2

Post by Red Marquis »

Lepo je biti optimista ali vi kao da niste gledali ovaj tim dosad. Lask možda nije neka ekipa, ali ova sns Vojvodina je najlošija ekipa koju je ovaj klub ikad imao.
A siguran sam da će sledeće godine tim biti još gori pa još gori...
Nema nama s ovima budućnosti.
Io odio Belgrado
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, danas 21h (1:0) - RTS 2

Post by slanina »

Jel podnosi ova fudbalska neznalica od trenera ostavku?Kakve su to izmene?Ubacuješ 5 napadača a vadiš sredinu,raspali smo se posle tih izmena.Pojma nemaš!!!Šutevi na gol koliko si imao?Ovako ne igra ni ekipa iz San Marina jbt..
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9944
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, danas 21h (1:0) - RTS 2

Post by Voja »

I Bog nam okrenuo ledja :mrgreen:
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4076
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, danas 21h (1:0) - RTS 2

Post by Rabba »

Vrati se Lalatoviću, sve ti je oprošteno! Samo sam čekao žalopojke :) Ne valja SPS, treba nam SNS! Isti rezultat kao i prošle godine, samo puno jeftinija ekipa. Tako da oladite od Lalatovića i njegovih pajaca. Negde oko 60. Minuta sam se ohladio od poraza, ovo posle me nije puno tangiralo. Nema godina ni kapaciteta da se ova kola zaustave kad krenu nizbrdo, i to je bilo jasno k'o dan.

Neko moje kratko viđenje:
N. Simić - Ovolikog amatera na golu dugo nismo imali. Postoje linijaši, ovaj čovek nema osećaja za fudbal. Kad ga nisu kaznili za stojanje na crti, pokazao je da ima neki refleks. Osim što je dobio gol u svoj ugao.
Jeličić - Dok se centar odbrane držao, držao se on. Kad su Kovačević i Stevanović propali, on je bio kolateral. Onu suknjicu će pamtiti. Nadam se i izvući pouke
Kovačević i Stevanović - Na svim utakmicama do danas je izgledalo kao da se samo čeka trenutak kad će kolabirati. Danas se trenutak desio. I kolaps je bio strašan.
Devetak - U najgoroj utakmici on odigra pristojno. Jedini koji nije direktno zgrešio ili zakasnio na njihov gol, bar ne da sam ja primetio. Imao par lepih intervencija.
Topić - U pojedinim trenucima dominirao sredinom, dok smo postojali.
Busnić - Bunio sam se za Busnića ovde, lako je sad reći jesam vam rekao. Više bih voleo da sam bio u krivu. Danas, užasan. Nedostojan kluba.
V. Simić - Od njega ništa
Novevski - Ni od njega, samo je mlađi i ima nade za njega
Čović - Jedini kojeg su pomno pratili. Odradio njegovo.
Kabić - Na žalost, niko neće zapamtiti da se ušunjao Austrijancima i poravnao ukupan rezultat. Potrudio se koliko je bilo do njega.

Rezerve:
Vukadinović - Izborio jedini korner za nas. Inače, ništa.
Bastajić - Ništa
Novica - Jedini koji je nešto konkretno uradio. Zločin protiv kluba je da Busnić igra pre njega.
Zukić - Ništa
Mrkaić - Ništa al tužno ništa... Uspeo je čak i ovoj tugi da bude najsmešniji...

Đorđević - Jedna velika 0 kao i do sada.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, danas 21h (1:0) - RTS 2

Post by vdn slaninar »

Тотално је нереално да ове сезоне било шта представљамо у Европи.Ако смо се одлучили на подмлађивање ова сезона је жртвована јер клуб нема пара да доведе пар добрих играча уз које ће клинци стасавати.Рецимо сви призивамо нападача а то значи клупа за Кабића.Прво полувреме смо се држали и то је наш максимум,у другом зона сумрака,хорор.Мислим да сви подржавамо Ковачевића ал ето баш он искусан штопер кикснуо и преломио утакмицу,нема правила.Надам се да ћемо у домаћем првенству бележити боље резултате,да ће пар клинаца експлодирати.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, danas 21h (1:0) - RTS 2

Post by Turija »

Minja wrote:Raspali smo se u drugom delu. Mi smo sami sebi davali golove. Deca. Kovacevic je kiksirao i u prvoj rundi.

Ovo nije nas poraz, ovo je poraz srpskog fudbala koji je konacno dosao tamo gde mu je i mesto. U zaborav. Je...i vas veciti.
Ovo sam hteo da napisem, ali je Minja bio brzi.
Raspad Potemkinovih sela (napravljenim u medijima) na svim nivoima, od igraca, struke, uprave, saveza, dosao na naplatu.
Nisu igraci krivi, sto ne mogu vise. Problem je u selekciji, radu i sistemu. Drugim recima, u istini. Kad se suocimo sa njom, mozemo se necemu ponadati i krenuti iz pocetka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9944
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, danas 21h (1:0) - RTS 2

Post by Voja »

vdn slaninar wrote:Рецимо сви призивамо нападача а то значи клупа за Кабића.
Koja je prirodna pozicija Kabica? Nekako mi se cini tanak za centarfora koliko god on njih davao.Mislim,nema ovo veze sa LASKom,taj mec sam vec zaboravio
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4885
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, danas 21h (1:0) - RTS 2

Post by gospodinFKV »

Ljudi, nema poente uopste komentarisati igrace i Djordjevica.

Nisu oni krivi sto ih je neko doveo u Vojvodinu, niti je Djordjevic kriv sto nijedno pojacanje k'o svet nisu doveli. Ovde je kao 'leba falilo 2-3 igraca, a Djordjevic je to potencirao od starta.

Mislim da od veceras, pa sve dok ne vidimo ostavke ovog apsolutnog sljama u foteljama, ne treba ni o cemu drugom ni pricati.

Prvo ostavke, pa onda sve ostalo.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4076
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, danas 21h (1:0) - RTS 2

Post by Rabba »

Đorđevića sigurno treba komentarisati. Došao je iz Radnika, koji drži Novica Tončev SPS, u Vošu kojom vedri i oblači SPS. Nema tu koincidencije. Samo nek i njega povedu kad odjebu u troskocima.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, danas 21h (1:0) - RTS 2

Post by Maki »

Pre ovog dvomeča neki su ovde pisali da očekuju revijalne utakmice, neki su ocenjivali kao uspeh ako bar tri puta šutnemo prema golu...
Tako je nažalost i bilo.
Pozitivno je što smo videli da nekoliko Vošinih klinaca može da igra dobar fudbal, makar na mahove.
A jasno kao dan smo videli i ko nikada neće moći da igra.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, danas 21h (1:0) - RTS 2

Post by fare »

Još na pripremama se videlo da mi blage veze sa fudbalom nemamo 1 kolo cigani promašili i boga i oca sa 1 metra prazan gol i da ne nabrajam, Panevežis nas je trebao ispratiti u gostima sa 3 komada nego jedan Simić imao svoj dan na našu sreću, glodari su nas dobili laganica mogli su i mnogo ubedljivije u revanšu sa Panevežisom gosti igraju sa nama viktorije na jedan gol, setite se samo stative minut pre našega gola, Lask kući opet viktorije i naša stativa zahvaljujući znanju našeg kapitena e a sada je došlo sve na naplatu i to sa kamatom primiti 6 komada malo li je???
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, danas 21h (1:0) - RTS 2

Post by ernesto »

U Novom Sadu na 5 minuta od stadiona Vojvodine žive, Lane Jovanović, Miloš Krasić, Gojko Kačar, Milan Stepanov, Boris Vasković, Branko Lazarević.

Nijedan od njih nije deo kluba a radi se o sjajnim ljudima, pametni, ugledni i poštovani...
Tu je i Radovan Krivokapić on je selektor U17, Bojan Neziri, Radoslav Batak, Milan Vještica, Joca Tanasijević itd...



Miki Poledica na Twiteru!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, danas 21h (1:0) - RTS 2

Post by ssnigd »

Panevezis se skenjao sto oni nisu prosli :mrgreen:

A ponadali smo se na 0:1 i onda dva poklon gola za totalni raspad. Sto neko rece, sve posle toga me nije tangiralo. Klasicno svapski, napunili nas do kraja, kako to Svabe i rade uvek.
Idu cz i partizan u grupe, nas fusbal cveta. Mojne da ste ljubomorni :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, danas 21h (1:0) - RTS 2

Post by Istocno stajanje »

Gospodo iz uprave, da li ste sada srecni?
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, danas 21h (1:0) - RTS 2

Post by Turija »

Voja wrote:
vdn slaninar wrote:Рецимо сви призивамо нападача а то значи клупа за Кабића.
Koja je prirodna pozicija Kabica? Nekako mi se cini tanak za centarfora koliko god on njih davao.Mislim,nema ovo veze sa LASKom,taj mec sam vec zaboravio
Krilna.
A, zato sto nemamo spic igraca i sto decko zna i moze da igra unapred, brz je, ima hrabrosti i tehniku bolju od drugi, sticajem okolnosti je spic.
Premlad je i nema fiziku za spica. Samo gubi vreme u razvoju na pogresnoj poziciji.

Vidi se da svi nasi mladi igraci nemaju snagu i iskustvo u duel igri sa seniorima. Zato ne mogu biti nosioci igre, sve dok ne dodje vreme, snaga i iskustvo za takve uloge.

Najveci krivac za nezaboravnu blamazu je uprava.
Mozda je nesto i do struke, ali iluzija je ocekivati od nje nemoguce. Ekipa nije kondiciono prepremljena za borbu 90+ minuta. Maksimalno 30 minuta mogu biti u visokom ritmu, koncentraciji i disciplini - i to samo ako ne primimo gol u tom periodu.

Mislim da je jedino resenje da uprava podnese ostavku. Na njihova mesta dodju ljudi koji razumeju savremeni fudbal i dobiju zastitu od svih nefudbalskih uticaja. Tada se moze krenuti ispocetka, gde oporavak nece biti ni malo lak i kratkotrajan, vec proces koji trazi poverenje, vreme i napredak korak po korak.

Solidan novac cemo dobiti od UEFA. Ako se pametno iskoristi, moze se dosta dobrog zapoceti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply