Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post by recni galeb »

Ma to se strucno zove "korindjanje", e sada ako smo ga nakorindjali sa onom "...ja ne umem orati, ja ne umem kopati... ali cu vam sve sponzoruse po Teleckoj..." e onda ako nam!
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Uprava

Post by Sasa1969 »

Vise pisanih*elektronskih) medija je prenelo vest da je uprava prihvatila ponudu Partizana !
Ko je tacno iz uprave prihvatio ponudu Partizana i pored toga sto im jasno stavljeno do znanja od strane Ivanica da ne zeli da igra za nijedan klub u Srbiji sem Vojvodine ?
Sad kad je Scepanovic sprecen da obavlja duznost ko ga menja ?
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Preneli su da je ponuda prihvacena pre hapsenja.
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Uprava

Post by Baltazar »

Ako je tačno ono što pišu novine, Zoka bi trebao da podnese ostavku iz moralnih razloga, kada izađe da se brani sa slobode.
P.S. I Zoka i Zoran Radoman (rođeni brat bivšeg fudbalskog sudije i golmana Vrbasa) imaju vile u dolinu lopova. A što se stalno bune da tu dolinu tako zovemo?
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Mislim da ovde, u vezi Ivanića, nije motiv sam Ivanić, već isterivanje moći.
Zato molim Ivanića da spase svoju čast i čast Vojvodine i odmah ode u inostranstvo - poput Stanisavljevića (i sa njime bi imali istu priču, da je ostao Voši).
Hvala mu što nas je spasao pritiska bezakonja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Uprava

Post by Djumi »

ogi wrote:Auu cika Djumi, uz sve postovanje, vucete me za jezik. Kakva promena srca u tako kratkom roku.
Djumi wrote:ps.Voleo bih da Zoka Šćepanović dokaže da je nevin i želim mu od sveg srca da tako bude.
Predlažem kodeks časti koji bi se odnosio na to da ne komentarišemo hapšenje Zokino ni u jednom kontekstu a da ljudi koji su banovani dobiju svoje pravo na pisanje.
A pre nekoliko dana...
Djumi wrote: Dobri moj Zoko treba da izvadis iz kluba tvojih 150 hiljada evra koje si ulozio u klub(meni si kukao kako si toliko ulozio u Vosu).Nemoj da slucajno ulozis ni dinara vise i cim prodate Stanisavljevica u Partizan odmah uzmi svoje novce da bar ti budes na nuli.
Pricas kako ja necu da saradjujem sa Lalatovicem sto u usnovi nije tacno.Moras da znas da je Lalatovic kod mene polagao PRO Licencu i da ga ja dobro poznajem.Podseticu te jos samo jednu stvar moj i tvoj razgovor u decembru mesecu je bio sa moje strane iskren a koliko vidim sa tvoje strane sibicarski.
Olaksacu ti ovu pricu koja nije niti korektna niti dobronamerna za Vosu.Ja cu se u Vosu vratiti ali kad ti do leta odes.
Moja procena je tu negde oko juna meseca.Bice opet Vosa u Evropi ali ti znas ko ce za to biti zasluzan.Sve mogu da podnesem ali lazove nikako.
Eto, ipak vam se otvora put za povratak u Vosu.
Djumi wrote:Meni ovde ništa nije jasno.Prvo se banuje matador i ovde malte ne niko ne reaguje.Naravno da je sledeća stvar banovanje više ljudi i na kraju će biti svi banovani.Bravo ovo je fenomenalno.U čemu je problem?
Pa ovaj forum je uvek imao velike oportuniste ali tu i jeste bila draž foruma.Nemojte da brukate ovu instituciju koja je postala toliko autentična da je postalo normalno preuzimanje vesti.Akoo se ljudi koji su banovani ne vrate na forum evo i ja ću sebe privremeno banovati.
Cekajte, ako sam vas dobro razumeo, vi ste toliko opsednuti virtuelnom podrskom da pretite svojom prisutnoscu? Matador je banovan, da i on je jedini u skorije vreme i to zasluzeno. To je bila odluka administracije i objasnjenje sam dao ovde (http://www.fkvojvodina.com/forum/viewto ... 62#p145862" onclick="window.open(this.href);return false;) i ne zelim da se ponavljam. Dodao bih da smo 100% sigurni da Matador i dalje pise na ovom forumu pod jos jednim nalogom, ako ne i vise od jednog. Tako da, on je jos uvek tu. :) Iako je jedno od pravila foruma...
14) Ukoliko se ustanovi da jedan korisnik ima više od jednog naloga na forumu, sledi automatski ban za svaki nalog.
I naravno, nije on jedini ali da nam ne bi delili etikete kako se banuje po nalogu necijem, kako vlada strahovlada i tako dalje, ne sprovodimo ga u praksi.
Auuuu ovo nisam procitao do veceras.Ovde su se desile stvari koje su mnogo vece od foruma.Ogi nemoj molim te da pričaš o opsednutošću u priči u kojoj se ljudi kupuju i nemojte da me vucete za jezik i počnem da pišem o platama u klubu redom.
Suština priče je da je dobro da neki čjudi imaju 2 ili 3 nicka jer ako bi pisali pod imenom po kojem ih poznaju dobijali bi batine po gradu.
Sad počinjem da sumnjam da se zato i banuju.
A tvoj komentar koji si napisao : A pre nekoliko dana...
Pre nekoliko dana je bilo tacno sve sto sam napisao a ja neznam tj znam otkuda ti to znas ali taj koji ti je rekao će biti tema za nekoliko dana.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Uprava

Post by Djumi »

ogi wrote:Auu cika Djumi, uz sve postovanje, vucete me za jezik. Kakva promena srca u tako kratkom roku.
Molim te ogi napiši to zbog čega te ja vučem za jezik.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post by ernesto »

Ljudi,ko ce da zameni predsednika?
Ko je trenutno zamenik predsednika,ko vuce poteze?
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1483
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

Iza rešetaka, a i dalje na čelu dve organizacije. Zoran Šćepanović ostaje predsednik Vojvodine i prvi čovek Zajednice superlige, jer i na Karađorđu i na Terazijama uveravaju da njegovo hapšenje, sprovedeno u noći između petka i subote, nema dodirnih tačaka sa - fudbalom.

Podsetimo, Šćepanović, koji je na čelo novosadskog superligaša stigao sredinom juna 2014. godine, uhapšen je u okviru opsežne akcije MUP-a Srbije, zajedno sa još više od 80 ljudi, pod sumnjom da je od 2004. do 2008, zajedno sa još šest ljudi, za svoju firmu „Maksim & Co“ pribavio protivpravnu korist u iznosu od oko 1.000.0000.000 dinara.
„To za šta se predsednik tereti nema veze sa klubom, on je i dalje prvi čovek Vojvodine. Klub nastavlja da funkcioniše normalno, po planovima“, rekao je Aleksandar Dunđerski, generalni direktor Vojvodine, a prenosi Informer.

Isti list kontaktirao je i zvaničnike Zajednice superlige, čiji je Zoran Šćepanović predsednik. A prema njihovim rečima, on će na toj funkciji i ostati, iako je u lišen slobode.
„Kad je reč o Zajednici superligaša, Šćepanović je profesionalno radio posao i uvek se korektno ponašao. Njegove vanfudbalske aktivnosti nemaju nikakve veze sa fudbalskim angažmanom, tako da u Zajedinici nikakvih promena neće biti i on ostaje predsednik“, rečeno je Informeru
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Scepanovicu je odredjen pritvor do 30 dana, sto teoretski znaci do pred kraj januara...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
nomad
Posts: 97
Joined: Sun Sep 27, 2009 9:45 pm

Re: Uprava

Post by nomad »

Što bi se ticalo transfera Ivanića u BG nakaze: Da se niste usudili! :mafia:
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Uprava

Post by salefkv »

Image
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Otkazan je i koktel i promocija knjige...

Pod hitno treba neko da preuzme duznost predsednika kluba! Makar i kao VD. Ovo je jako ne ozbiljno, predsedniku je odredjen 30-o dnevni pritvor a klub mora da nastavi sa radom. Treba organizovati pripreme, prelazni rok i skupstina mora da reaguje pod hitno. Usput uruciti otkaz Vranjesu jer pregovara sa Partizanom.
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

Vodice klub iz zatvora?????????? Jel se ovi to sprdaju sa nama . Sta organizovace mu video ukljucenja iz celije ili planira i ostatak uprave da se premesti kod njega pa preko goluba pismonose da prenose odluke onim ko eventualno izbegne zatvor. Ej mi smo bili klub casnih ljudi sad nam svakog predsednika hapse ili ima neku tuzbu vec mene je sramota kako se ime Vojvodine prlja od strane onih koji je vode
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

Malo je reci da sam popizdeo, ponajvise sto se zbog jednog coveka otkazuje koktel!!
Post Reply