Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

budababa wrote:Najbolji tim Jelen Super Lige po izboru trenera svih ekipa:

Mladen Božović
Ivan Stevanović
Nenad Đorđević
Boban Dmitrović
Ivan Obradović
Ljubomir Fejsa
Nenad Tomić
Nenad Milijaš
Almami Da Silva Moreira
Ognjen Koroman
Lamine Diarra
Šta je sad ovo :roll: ?Najbolja ekipa partizana :?:
:idea: a, nema ni Žarka :wink: Ta, mante se divana :lol:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Каква срамота. Ако је то истински глас струке и клубова и није чудо зашто нам је клупски фудбал у овом стању.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Ali Fejsa, heeeeeeeej Feeejsaaaaaa... :shit: :furious: :unnormal: :rage: :toilet: :juggle:


pregršt smajlija se može iskoristiti za ovu priliku...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Post by Stexman »

Samo ni jedan ne moze da manifestuje tu kolicinu ne ukusa i ne poznavanja fudbala. Opet je neko resio da ga proda.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

A tomic ?!? Ovaj spisak samo odaje koliko trenera navija za zvezdu a koliko za partizan u nasoj SuperTeraMegaGigaLigi...Ako je bilo mesta za koromana, tomica i fejsu zasto nije bilo mesta za Sepuju ? I da vam kazem da je Kiza lagano bio bolji od obradovica, ali boze moj, ovaj potonji igra za svetsku velesilu Srbiju i za najbolji koletiv ovog milenijuma u svetu a mozda i sire, crno-belo go**o
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Grba_NS wrote:
Voja wrote:Postoji li neko od vas forumasa ko nije do neba skocio posle ovog gola :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=Yvv7wFpqrNo
Auuuu, secam se te utakmice kao da je juce bila, a secam se bogami i da sam zaplakao skoro posle meca zbog onog Francuskog sudije i one nevidjene kradje!
http://www.youtube.com/watch?v=nrd58HTH ... -fresh+div :wink:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Last edited by Voja on Fri Jun 26, 2009 8:45 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Da, sećam se Kodra iz SFRJ dana, kada je počeo skretati pažnju na sebe, ali raspadom zemlje sam ga izgubio iz vida.
Gledajući sad ovo, zaključak je vrlo zanimljiv.Naime, Kodro svojom pojavom liči na klasičnog centarfora ili centarhalfa, od kojeg ne očekuješ nešto spektakularno.Međutim, čovek igra onako kako velika većina nas smatra da bi i mi mogli tako. Međutim, varamo se, jer sve izgleda jako jednostavno i prosto.
Kodro ima dobar skok i udarac glavom, još bolji udarac nogom, visinu, snagu i brzinu da iskoristi svaku malu prednost u zakasneloj reakciji protivničkog igrača ili slabijoj poziciji, istančan osećaj i rezon.A uz sve to, šanse veoma efikasno koristi.Uvek je bolji, ne za mnogo od rivala, ali za sasvim dovoljno da postigne gol.A baš u toj (u)rođenoj univerzalnosti je njegova fudbalska veličina.
Ne čudi me što ti se igrački dopao.I meni je, jer uvek je tamo gde treba, koliko treba, a da ne mogu da ga spreče da postigne gol.Ništa ono: uh ala igra, ali je zato: uh ala daje golove :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Evo nesto za mog druga Turiju :wink:

Image
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Hvala Vojo!
Teško mi pade ova trojka sa Šveđanima, gde Brx nije uspeo da anulira greške svojih saigrača, ali odbranio je 2-3 teške lopte za dokaz svog visokog kvaliteta :hurray:
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija wrote:Hvala Vojo!
Teško mi pade ova trojka sa Šveđanima, gde Brx nije uspeo da anulira greške svojih saigrača, ali odbranio je 2-3 teške lopte za dokaz svog visokog kvaliteta :hurray:
:cheers:
A nije li prvi gol Brkicev!? :lol:
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Pa i nije prvi gol Brkin. Kolko god da je on dobar golman, a dobar je, ipak nije kvaliteta jednog Bufona, kojeg sam jedino video da brani takve lopte.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:[
A nije li prvi gol Brkicev!? :lol:
a, zar ti misliš da se jak šut po zemlji, sa 8-9 metara po sredini gola, uz dva kiksa odbranbenih igrača (tkz desnog beka i štopera) po defaultu brani :?:
Sad će svi, posle 5 puta analiziranog i usporenog snimka da kažu: a što nije nogom, a što mu je prelomila šake, a što nije brže pao...i sve to za sekund dva, dok se kretao na svom golu, prateći karambol u odbrani, gde ništa nije bilo rezonski, gde nije ni mogao pretpostaviti kud će lopta?A ko smatra da to objektivno može ispratiti i odbraniti, očigledno fali mu prakse, ili očekuje metafizičko čudo od golmana.
Brka nije kriv ni za jedan gol.Još nas je i spasao petarde.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija wrote:
Voja wrote:[
A nije li prvi gol Brkicev!? :lol:
a, zar ti misliš da se jak šut po zemlji, sa 8-9 metara po sredini gola, uz dva kiksa odbranbenih igrača (tkz desnog beka i štopera) po defaultu brani :?:
Sad će svi, posle 5 puta analiziranog i usporenog snimka da kažu: a što nije nogom, a što mu je prelomila šake, a što nije brže pao...i sve to za sekund dva, dok se kretao na svom golu, prateći karambol u odbrani, gde ništa nije bilo rezonski, gde nije ni mogao pretpostaviti kud će lopta?A ko smatra da to objektivno može ispratiti i odbraniti, očigledno fali mu prakse, ili očekuje metafizičko čudo od golmana.
Brka nije kriv ni za jedan gol.Još nas je i spasao petarde.
Nisi me ubedio :lol: Da mu je lopta bila metar od njega ili ko zna pa ajd... ovako.... :wink:

Turija,secas li se ove legende :lol: (Nikola Nikic)

http://www.youtube.com/watch?v=b2qRGeZf ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=RC-aN41Y ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=CUorKN30 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=1ejkXLW6 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=9S8IjQ1f ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=KUkKQ6Wb ... re=related
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:[ Da mu je lopta bila metar od njega ili ko zna pa ajd... ovako.... :wink:
Vojo, veruj mi ta je najgora.Da je bila dalja u stranu od Brke, odbranio bi (dobio bi na vremenu).Ovako jednostavno nije stigao da reaguje do kraja.Znaš, ko ono u šahu, mogao si dobiti, al pala zastavica, pa izgubio partiju.
Možda nam i Brka da pravo objašnjenje, kad navrati kod nas :lol: .
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply