27. kolo: Vojvodina-Spartak 1:0

Locked

Vaze prognoze?

Poll ended at Fri May 20, 2011 9:54 am

Pobeda Vojvodine
55
96%
Nereseno
1
2%
Pobeda Spartaka
1
2%
 
Total votes: 57

User avatar
UNIT8
Posts: 100
Joined: Thu Mar 25, 2010 11:01 pm
Location: Novi Sad

Post by UNIT8 »

Muska igra :lol:
VUTOK
Posts: 14
Joined: Sat Apr 16, 2011 10:53 am

Post by VUTOK »

Danas je zapad pokazao kako se navija, samo treba dobro animirati masu i imacemo dve paklene tribine protiv cigana :twisted: :twisted: :twisted:
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Ocigledno je da su nasi fudbaleri jos uvek pod utiskom Kupa i zato danas nisu igrali na uobicajenom nivou. Dali smo gol iz situacije koja nije narocito obecavala, Abu je zaista majstorski iskoristio dugu loptu saigraca i doneo nam 3 boda.
Danas su me narocito iritirali Brana, koji je definitivno zreo za klupu i Mereba, jednostavno nije imao ideju sta ce sa loptom. Borbenost oba igraca bila je na vrlo visokom nivou i uopste ceo tim cele sezone izgara. Time su nas kupili na duze staze, jer je ta fanaticnost i pozrtvovanje nedostajalo prethodnih godina. I vidi se da momcima mnogo znaci dres koji nose i da nisu tu samo da bi se prodali i "zaradili" inostranstvo.
Nisam najbolje video sta se zbivalo i zbog cega je Mojsov tacno dobio iskljucenje, ali mi se cini da je sve krenulo od namernog udaranja Brkica. Nervozno su usli u mec i Trajko i Mojsov, pogotovo Makedonac kojem ocigledno nije prijala centralna uloga u finalu Kupa. Bitno je da se psihicki oporavimo do susreta sa ciganima, pa da i njima pokazemo gde im je mesto.
Najverovatnije ce nam oduzimati bodove, tako da rezultatski nismo pod imperativom. Ipak, bilo bi jako lepo kada bismo zauzeli tu 2.poziciju do kraja, pa nek cela Srbija gleda kako nam i to otimaju...


Atmosfera na stadionu je bila fenomenalna, zapad je bio velikim svojim delom na nogama i oseca se da smo iz svih problema koje smo imali prethodnih dana izasli mnogo jaci! Domace zagrevanje pred poslednji mec sezone proteklo je bas onako kako treba!
Parole Firme pogodile su pravo u centar :!:

I da-silovo si Nadja Rabrene! :lol:
Napred Voso!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Post by severozapad »

Nije on ništa pokušavao - Tito, vodja zapada i nesvrstanih.

Volim što navijam za Vojvodinu, ovaj šmek imamo samo mi..a o tudjem vonju moram opet, moram da se češem tamo di me svrbi i dalje.

Nisam do sada bio za radikalne poteze i naravno da je lepo uživati ovako na stadionu u nama i našoj igri ali mišljenja sam da se mora nešto više uraditi od ovoga.
Na stranu što mi i cela Srbija znamo da smo pokradeni i što smo više nego moralni pobednici cele priče. Nadam se da se postoji neka konkretna strategija i priča sa ostalima kojima je stalo do fudbala u Srbiji da se ova glupost od takmičenja prekine dok ne bude bilo normalno. Okej, ne treba da se sve slomi na ledjima ovih momaka, naših junaka, jer podmednuti njih kao žrtve je jedina po meni loša stvar koja se dešava kada bi mi napustili takmičenja.

Što se tiče utakmice:

Svima šešir dole na trudu i još jednoj pobedi kada treba svima dokazati da jesi najbolji u ovom čudu od prvenstva.

Abu je majstor valjda je svima jasno i čast svima koji su nas i više zadužili ali mislim da nam se sprema najveći transfer u istoriji još jednom. Mislim da je teško očekivati da će on ostati da se u Srbiji igra fudbala, bez mogućnosti da se raduje pobedi kada si bolji i nadmoćniji za klasu.

Dajte te noćne utakmice, dajte evropu..Ovo je samo za nas "sladokusce", dajte i drugim ljudima, željnim normalnog da uživaju.

Prelep dan, sve u svemu. :)
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Evo jos jedne, a ostatak u galeriji za koji minut

Abubakar Oumaru je UBEDLJIVO najatraktivniji fudbaler kojeg sam ikada fotografisao. Moguce ga je uhvatiti u najneverovatnijim pozama. Meni je bas zadovoljstvo da ga gledam u dresu Vojvodine, a i da ga fotografisem. Abu, hocu tvoj dres na kraju sezone 8)

Image
Last edited by Minja on Sun May 15, 2011 9:07 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Nas spiker mi je kul lik i tako to, ali bi mogao malo manje da se gubi. :D
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Živeli mentoli, o-o-o-o-... 8) Ovakav zapad nema nijedan stadion u Evropi, ako je neko mislio da će podrška da stane posle izlaska Firme, grdno se zaj***o. Utakmica dosta izjednačena, sa tim da je Voša napravila nekoliko izglednih prilika za gol, a Spartak gotovo nijednu pravu (mada su bili vrlo opasni i parirali nam čitavu utakmicu). Lepo od njih za podršku, naše parole takođe vrlo dobre, mada se sistem neće promeniti sa platnom i par sprejeva. Čekamo dalje poteze kluba... Postaviću i par klipova gospodina koji je sa šipke na Zapadu držao atmosveru poslednjih 20-ak minuta. Sve u svemu, vrlo lepo veče, pobeda u fudbalu i kup u rukometu. Negde nam se bar vratilo.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
toftir
Posts: 173
Joined: Sun Jun 27, 2010 6:49 pm
Location: Pored Dunava

Post by toftir »

Svaka cast fudbalerima, nisu se totalno razocarali posle onakve kradje ...

Tri kola pre kraja imamo skor od 27 19 6 2 ... to je cak 63 bodova, pa smo time vec sada probili rekord od osvojenih 61 bod u sezonama 2007/08 i 2008/09 ... (u poslednjih deset godina) ...

Samo dva poraza ... :lol:

Cak devetnaest pobeda ... fino, fino ...
" Only don't tell me that you're innocent. Because it insults my intelligence and it makes me very angry."
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Ovo sa peharom nam nije trebalo,sve ostalo je bilo odlicno.

A da ne zaboravim,Bata :oops: :lol:

U onoj odeci je licio na strasilo,bruka i sramota!!!

Tako ne treba da se oblaci predsednik gospodskog kluba kako on sam voli da naziva Vosu!!!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Post by severozapad »

Izvini, je l si ti nekad video Batu osim danas? :) :)
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

Pehar nije bilo potrebno davati iz ruku bilo kog politicara u ovoj zemlji. Sad ce ispasti da cemo mi napredovati ako se za nas zakace politicari, jedini veci kriminalci od ovih iz fss. Mi ne treba da se zalazemo da sad u nase strukture udje bilo kakva politicka ekipa, jer sve su odvratne, vec upravo da ti ljudi izadju iz svih sportskih prica. Ako su zaista mocni neka kupe sebi klub, kao u normalnom svetu, a ne da se zajebavaju i prisvajaju tudje i preko toga glume hobi.

Inace, zapad objasnio danas :D Nadam se da na utakmici poslednjeg kola nece biti pristalica grobljanske sestre koje ce se zeznuti pa uci na tu tribinu.
Image
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Nisam, nazalost, imao priliku da prisustvujem drugom poluvremenu zbog obaveza, ali je navijanje u prvom na zapadu bilo za pamcenje! S obzirom da nemam gde da napisem napisacu ovde: atmosfera na rukomentu je bila fenomenalna, preko 200 nasih (po mojoj proceni), pevalo se na sav glas. Prisutni bili i Brkic i Trajkovic.

KUP JE NAS!
Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

vojvodina jedna jedina wrote:Ovo sa peharom nam nije trebalo,sve ostalo je bilo odlicno.

A da ne zaboravim,Bata :oops: :lol:

U onoj odeci je licio na strasilo,bruka i sramota!!!

Tako ne treba da se oblaci predsednik gospodskog kluba kako on sam voli da naziva Vosu!!!
Dokle god je on takav predsednik nek se oblaci kako hoce, pa i golisav (ne daj Boze :lol: ) neka bude. On nije lep covek uopste , pa ga ni odelo ne bi popravilo.
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

budababa wrote:Živeli mentoli, o-o-o-o-... 8) Ovakav zapad nema nijedan stadion u Evropi, ako je neko mislio da će podrška da stane posle izlaska Firme, grdno se zaj***o. Utakmica dosta izjednačena, sa tim da je Voša napravila nekoliko izglednih prilika za gol, a Spartak gotovo nijednu pravu (mada su bili vrlo opasni i parirali nam čitavu utakmicu). Lepo od njih za podršku, naše parole takođe vrlo dobre, mada se sistem neće promeniti sa platnom i par sprejeva. Čekamo dalje poteze kluba... Postaviću i par klipova gospodina koji je sa šipke na Zapadu držao atmosveru poslednjih 20-ak minuta. Sve u svemu, vrlo lepo veče, pobeda u fudbalu i kup u rukometu. Negde nam se bar vratilo.
ТИЛЕ! :lol:
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

kafe bagdad wrote:Nisam, nazalost, imao priliku da prisustvujem drugom poluvremenu zbog obaveza, ali je navijanje u prvom na zapadu bilo za pamcenje!
Ne bi ovo napisao da si ostao na drugom poluvremenu :wink:
Da ti približim malo, navijanje zapada u prvom polvremenu je 0 za ono što je usledilo u drugom poluvremenu po odlasku Firme na rukomet
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Locked