30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Post by kej »

Protiv državnih projekata karte uvek samo u šopu i zapad će uvek biti naš. Čestitam svim ljudima koji su se u prethodnim utakmicama ovakvog tipa borili za našu prevlast na zapadu, naša sad već ustaljena negostoprimljivost prema šljamu rezultirala je time da se istok opasno ispaljuje kad doziva zapad.
Što se same utakmice tiče, mlađana boranija je napunjena i nema se šta više reći osim da sam oduševljen nastupom Radoje.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Post by ДушанСП »

Иако сам увек био скептик по питању освајања титуле,јер сам мислио да је она резервисана за близанце,макар играли целу сезону са кадетима,полако почињем да размишљам другачије.Следећа сезона је идеална за освајање титуле.Мени се чини да Војводина неке велике промене претрпети неће,односно могу да нам оду два евентуално три играча.Једино могу да нам оду Трајко,Вуле и Абу,а сад да ли ће за њих бити понуда остаје да видимо.Евидентно је да ће гробари претрпети неке промене,а мислим да играчи који напусте партизан,уз одлазак Саше Илића,неће моћи да надоместе у нашој лиги,јер су и они у финансијским проблемима као и цигани.Цигани су пукли по свим шавовима,и не може да их спаси ни Худини а не Вучић и Човић.Уз наше омладинце који полако стасавају,а неки су већ стандардни првотимци,неопходно је довести три права појачања.Треба заиста делати брзо пошто Војводина прва стартује на евро сцени,и заиста мислим да титула може да се освоји на 100 клуба,уз све њихове филијале и судије.На управи је да одради посао како треба и на време.Заиста мислим да полако почиње да пролази време лажних победника.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Post by Milan »

Nama su i prethodne tri sezone bile idealne prilike za osvajanje titule, pa smo dobili corak. Ocigledno je da ova uprava nema kapacitet (ili joj ne dozvoljavaju? ) za tako nesto, a ne verujem da ce blizanci doveka biti u bunaru. Sve u svemu, sto je neko vec pomenuo, ,mogla je ova sezona sa osvajanjem kupa i ovom pobedom dobiti solidnu ocenu (po meni jaku cetvorku), a ovako ulazimo u 100 godinu kluba sa nekim ukusom gorcine...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Post by Zelja95 »

Kad su povikali javi se zapade bilo je tamo do juga par njih koji su se javili,ali kad smo svi sa severnog dela zapada pogledali u njih vidim da nisu smeli da dovrse pesmu do kraja :mrgreen: . Sve u svemu,odlican dan i odlicna pobeda. Stvarno steta za taj Kup,i za ovu generaciju sto nije nista osvojila.

Karte za zapad i nadam se istok od sada kada se igra protiv blizanaca dizati samo u sopu.

Idemo Evropa sada,nadam se da usprava nece :shit: sve oko prelaznog roka.

Idemo dalje,sledece sezone Kup je nas,a i titula :greenbutt: :cheers:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3900
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Post by Red Marquis »

3:0 je 3:0, ali utisak dana je zapad. Zbog toga mi je puno srce i promukao glas.
Samo još da ovi naši shvate da kojih god 11 igrača fk sledeća sezona da izvede na naš stadion, ovako treba da se stisne od prvog minuta.

UGASI SEEE, UGASI SEEE!
Io odio Belgrado
Oasis
Posts: 96
Joined: Fri Feb 25, 2011 2:33 pm
Location: podrum

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Post by Oasis »

DZABE SE ZAGREVAS!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Post by borrissey »

Istok: "Javi se zapad"
Zapad: "Evo vam *urac"

Jadna sezona, ali ovo je bio jedan jako jako dobar završetak...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Post by laki »

Mora jos da se poradi oko price vezane za zapad. Vi sto ste bili na severozapadu niste merodavni nista da pricate posto niste u pravu. Malo je opet falilo da verbalne carke eskaliraju u fizicki sukob. Jeste, jako su se usrali ljudi jer ste ih vi sa 70m udaljenosti gledali popreko. Ajde da se ne zajebavamo. Falilo je desetak momaka zeljnih okrsaja sa njihove strane i svasta bi bilo. Da ne bi mozda masa sa severozapada dotrcavala?

Zivi bili pa videli da li smo resili pitanje zapadne tribine kad sledeci put budemo igrali sa partizanima na Karadjordju. Prosli put su osetili kako izgleda usran deo govnjive motke, ali mislim da definitivno nece dozvoliti da se na tome zavrsi... A da su cigusi sada bili u, ne daj Boze, situaciji da se bore za titulu ili sl, bio bi pokolj na zapadu. Mi smo u stvari imali odlicno izdanje na zapadu najvise iz razloga jer su cigani bili nezainteresovani za ovu tekmu danas.

edit: Sever je zaista podbacio sto se volumena tice na danasnjoj tekmi.

edit2: Poludeo sam sto cittam i slusam kako je Vosa pobedila podmladjeni sastav Zvazde. A mi sa par golobradih mladica igramo cele sezone, jbt!! Nas Kica koji ima 18 god za koplje bolji od svih cigancica. Nemanju i da ne spominjem!!
Image
ultra komsa
Posts: 425
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Post by ultra komsa »

za naseg Lakija jedno :cheers: slazem se za zapad malo ljudi to da se bolje rasporedi,danas je mene onako podsvesno drzala jedna devojka koja je sedela pored nas,bogu fala nije niko dobacio samo jedan pacijent koga je mladjani Laki po kratkom postupku utisao;) ponele me emocije protiv cigana,sad se vracam da ih mrzim zbog kupa :D
User avatar
Stexman
Posts: 2603
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Post by Stexman »

I meni ide na qurac prica kako smo ponizili decu pa bih zamolio nekog ko se bavi statistikom da izracuna prosek godina oba tima.
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Post by prijatelj fudbala »

Čestitke momcima koji su juče pokazali ciganiji gde im je mesto!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Post by borrissey »

http://kapiten.rs/fudbal/sa-pintu-sudij ... com-video/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovaj njihov moron od trenera izgleda nije popio dnevnu terapiju kad može da daje ovakve izjave...
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Post by Passion »

Ко о чему, курва о поштењу. :gospodin:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Post by Rivelinjo »

Recept za uspešnu i dugu vezu:

1) Moraš devojku da poštuješ kao majku.
2) Da je voliš kao Vošu.
3) Da je jebeš kao Zvezdu!

:cheers:
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 3:0

Post by Grof Žekula »

laki wrote:Poludeo sam sto cittam i slusam kako je Vosa pobedila podmladjeni sastav Zvazde. A mi sa par golobradih mladica igramo cele sezone, jbt!! Nas Kica koji ima 18 god za koplje bolji od svih cigancica. Nemanju i da ne spominjem!!
Komentar čitaoca sa jednog sportskog portala (dokaz da novinari namerno furaju tu priču kako igraše neka "dečica" za cz)
Vesic ima 24 godine, Asamoa ima 23 , Vesovic,Maksimovic,Mudrinski imaju 22 godine, Mijailovic 20 , Savicevic.Lazic i Ozegovic 19 godina, Stojkovic,Karaklajic i Jesic 18 godina, Grujic i Brajovic koji je usao pri kraju meca imaju 17 godina…. Dakle nisu igrala bas DECA od 16, 17 godina. U ovom timu si imao 14 igraca od koga su cak 9 seniorski igraci , imas 3 omladinca koji su izlazno godiste i vec od avgusta su senori i samo dva kadeta koji su od avgusta omladinci. Vojvodini su sredinu terena drzali Radoja sa 20 godina, Poletanovic sa 19 i Gacinovic i Kosovic sa 18 godina i odrzali im cas fudbala.
Locked