16. kolo: Donji Srem-Vojvodina 1:1

User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by vosa do groba »

Nisam bio na utakmici i ne mogu da komentarisem utakmicu, vidim da svi pisu da je Puskaric odigrao lose. Ljudi, on je ofanzivni vezni a ne bek.
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by budababa »

Salvador wrote:Ako smem da priupitam, who the fuck is Boro Drljaca i kakve veze on ima sa nasom Vosom??
Boro Drljača je pevač, pijanac i seljačina, jedan od onih što svojom muzikom i nastupima inficira mentalni sklop ovog jadnog naroda. Ako je više od 3% forumaša ovo shvatilo na bilo koji način drukčiji od puke sprdnje, onda nije čudo što nam klub vode Čabrić i Rabrenović.

http://www.youtube.com/watch?v=HGR1nDVFDn0 :roll:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by recni galeb »

aham, vjeseli boro za privlacenju sirokih narodnih masa, inace u busevima kada idemo negde mora se i njegova koja ubaciti, falila je... :devil:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Djumi »

budababa wrote:
Salvador wrote:Ako smem da priupitam, who the fuck is Boro Drljaca i kakve veze on ima sa nasom Vosom??
Boro Drljača je pevač, pijanac i seljačina, jedan od onih što svojom muzikom i nastupima inficira mentalni sklop ovog jadnog naroda. Ako je više od 3% forumaša ovo shvatilo na bilo koji način drukčiji od puke sprdnje, onda nije čudo što nam klub vode Čabrić i Rabrenović.

http://www.youtube.com/watch?v=HGR1nDVFDn0 :roll:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by laki »

Jel vi poznajete licno Boru pa znate da je pijanac? A to kako covek zaradjuje za hleb je njegova stvar, jako je primitivno od strane bilo koga sto daje sebi za pravo da tako komentarise ljude koji realno nama nisu nista lose uradili vezano za klub. Ne znam zasto mu nisi odgovorio, budo, na pm vec si tako odvratno iskomentarisao javno, ono je toliko primitivan opis doticne persone da je to sramota.

Da se razumemo ja nemam pojma ni sta taj covek peva niti bilo sta vise o njemu znam osim da je pevac, ali koji k mi ovde pisemo o Bori i vredjamo coveka? SRAMOTA!
Image
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by salefkv »

Evo ako neko hoce da igra igricu, u kojoj je Boro glavni lik 8) http://www.flappyboro.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Nisu dovoljni svi kanali odakle takvi ispadaju non stop, sad još i ovde rasprava? Više komentara za njega nego o stogodišnjici kluba...
Io odio Belgrado
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by recni galeb »

cesce dolaze te stogodisnjice, eto ove godine mogu da nas utrefe bar dve... :mrgreen:
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by budababa »

laki wrote:Jel vi poznajete licno Boru pa znate da je pijanac? A to kako covek zaradjuje za hleb je njegova stvar, jako je primitivno od strane bilo koga sto daje sebi za pravo da tako komentarise ljude koji realno nama nisu nista lose uradili vezano za klub. Ne znam zasto mu nisi odgovorio, budo, na pm vec si tako odvratno iskomentarisao javno, ono je toliko primitivan opis doticne persone da je to sramota.

Da se razumemo ja nemam pojma ni sta taj covek peva niti bilo sta vise o njemu znam osim da je pevac, ali koji k mi ovde pisemo o Bori i vredjamo coveka? SRAMOTA!
A ti ceniš da je onakve podočnjake dobio jer ostaje do kasno uveče da piše doktorat? Ne znam kako drukčije da protumačim ovaj tvoj post, sem da si veliki pristalica njegovog stvaralačkog opusa, a i za primitivizam si ubedljivo poslednji koji ima pravo da mi drži pridiku. Ne bih se dalje nastavljao na ovu temu, znam da nema svrhe.


http://www.dnevnik.rs/sport/novosadjani-zadovoljni

Zadovoljan trener, zadovoljni igrači. Baš visoke ambicije imamo.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Salvador »

budababa wrote: Zadovoljan trener, zadovoljni igrači. Baš visoke ambicije imamo.
Pa izvukli smo bod protiv uvek neugodnih Sremaca i to na gostovanju, malo li je?
Idemo sada po bod protiv favorizovanog Vozdovca, cenim da ce bivsi trener da takticki nadmudri sadasnjeg, ali da cemo ipak iskoristiti prednost domaceg terena i nekako doci do izjednacenja.

P.S. Svaka cast Firmi na transparentima, pravo u metu!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by laki »

Kaze sta ima i onda na kraju kaze "al necu dalje da se raspravljam"! haha :cheers: Samo ti ceni i dalje ljude po podocnjacima.

Nego da se vratimo na fudbal: Ja ne znam ko moze onog Sosu da slusa duze od minut!

A kad su se utisci slegli jos zelim da kazem da nisam gledao Pusku uzivo mnogo puta ali bas me zanima kako on to igra tu svoju poziciju ofanzivnog veznog sa onom tehnikom i brzinom koju je demonstrirao protiv Donjeg srema. Ono je stvarno bilo kao da sam gledao nekog iz gerontoloskog centra kako je obukao nas dres i stgao na beka.
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Rabba »

laki wrote:...A kad su se utisci slegli jos zelim da kazem da nisam gledao Pusku uzivo mnogo puta ali bas me zanima kako on to igra tu svoju poziciju ofanzivnog veznog sa onom tehnikom i brzinom koju je demonstrirao protiv Donjeg srema. Ono je stvarno bilo kao da sam gledao nekog iz gerontoloskog centra kako je obukao nas dres i stgao na beka.
Teško da je Puškarić uopšte i planiran za ofanzivnog igrača. Kod nas će prvenstveno biti zamena za Nastića(ili bekove, uopšte). Ako pogledaš sastav sredine terena, na tri pozicije imaš: Radoju i poparu na zadnjem veznom, Poletanovića ispred, zatim Vranješa, Ivanića i Stojanovića koji su istureni i Milinković-Savića koji može da pokrije bilo koju od te tri pozicije. Ne izgleda mi da Puškarić ima mesta u tom rasporedu... Ja se samo nadam da neće Nasti zauzimati mesto... Koliko se sećam iz Subotice, Puškarić je sasvim kvalitetno igrao na pozicijama bekova. Kada bismo gledali generalno, mislim da nije loše imati takvog igrača koji može da popunjava više različitih pozicija u timu. Mada, u našoj situaciji Puškarić je doveden zbog nesposobnosti naše uprave da nađe bilo koga drugog kao zamenu za Nastića.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Aj da napisem i ja rec-dve o utakmici :mrgreen:

Se*e mi se vise od demagoga na klupi :frown: Svi sve kao znaju u teoriji...

Spasoje je mnogo lepih reci uputio, svaka cast :cheers:

E, da, sto se transparenata tice, vristao sam kad sam video za Jokica! Bravo!!! :cheers:
Roki
Posts: 73
Joined: Sun Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Roki »

Ambicije su nam taman tolike,dovoljne za sredinu tabele,realno stanje,bod tamo,bod vamo nakupice se za toliko.....
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: XVI kolo JSL: FK Donji Srem - FK Vojvodina

Post by Turija »

Još nisam gledao nijednu našu utakmicu sa novim timom, ali mi se, po učinku, nekako ozbiljno nameće Stojanović, iako je došao u Vošu iz trećeg ranga domaćeg takmičenja.Nisam gledao ni konferenciju, kada su predstavljani novi igrači, ali mi je ostalo u sećanju Vojino zapažanje da je, na istoj, jedino Stojanović bio istinski radostan zbog dolaska u Vošu.
Još jednom se, kanda, potvrđuje poznati zaključak da je motiv, želja i poštovanje ugleda Kluba, u koji novi igrač dolazi, jedan od najbitnijih faktora za njegovu igru i zalaganje u novoj sredini.
Stojanoviću, samo hrabro napred i puno sreće u Voši.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked