Jelen Super Liga 2011/2012

Locked
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by laki »

Ne mogu da tvrdim jer sam Mladenovica gledao samo protiv Vose, ali Paja je za klasu bolji od njega, a Brankovic bar za pola klase. Da je perspektivan jeste, ali mi imamo vec zrele fudbalere na toj poziiciji i smatram da nam Ficko ne bi trebao ni u kakvim semama. Mozda gresim, ne znam.
E sad sto se tice Milivojevica, verovatno bi kvalitetom bio pravo pojacanje za Vosu, ali da li biste ga i dalje zeleli u Vosinom dresu posle ovih... hm..... interesantnih reci? 8)

A Rivaldov dolazak na groblje mi je najsjajnija vest ikada! :greenbutt:
Image
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by :) »

laki wrote: E sad sto se tice Milivojevica, verovatno bi kvalitetom bio pravo pojacanje za Vosu, ali da li biste ga i dalje zeleli u Vosinom dresu posle ovih... hm..... interesantnih reci? 8)
Dobro tu se otkrio al druga poenta mog prenosenja vesti je bila: Da ste navijac crvenog blizanca i da imate malo u glavi jel biste zeleli da cujete klishe izjavu sa dodatim religioznim motivom (ovo sa religijom nemojte pogresno da shvatite, postujem sve vernike, i sam slavim slavu doduse na meni svojstven nacin)? No njemu, tj onome od koga je prepisao sta da kaze i ko mu je smislio to cilj je bio da se podvuce vecini u startu... ko da osnivas stranku pa je nazoves socijaldemokratska libelarna partija nacionalnog jedinstva 1389. Za mene je to jako jadno, ne bih voleo ni u nas klub da dodje neko i u slican shablon ubaci pojmove gospodski klub, najstariji prvoligas, Srpska Atina i ostale koje bi mnoge ljude raznezile.

zato cu i dalje da citam sta Meda ima da izjavi.
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by Junior »

Ne mogu da tvrdim jer sam Mladenovica gledao samo protiv Vose, ali Paja je za klasu bolji od njega, a Brankovic bar za pola klase.
S obzirom na traume koje je doživeo sad na Karađorđu bolje nije mogao da odigra :mrgreen:
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by playmaker »

laki wrote:Ne mogu da tvrdim jer sam Mladenovica gledao samo protiv Vose, ali Paja je za klasu bolji od njega, a Brankovic bar za pola klase. Da je perspektivan jeste, ali mi imamo vec zrele fudbalere na toj poziiciji i smatram da nam Ficko ne bi trebao ni u kakvim semama. Mozda gresim, ne znam.
E sad sto se tice Milivojevica, verovatno bi kvalitetom bio pravo pojacanje za Vosu, ali da li biste ga i dalje zeleli u Vosinom dresu posle ovih... hm..... interesantnih reci? 8)

A Rivaldov dolazak na groblje mi je najsjajnija vest ikada! :greenbutt:
Ja sam Mladenovica gledao par puta u reprezentaciji i svaki put je ostavio odlican utisak na mene.
On definitivno ne moze da pokaze sve sto zna u Borcu jel oni ne igraju ofanzivno pre svega.
Koliko sam primetio ima izuzetno dobru(preciznu) levu nogu i sposoban je da se ponavlja dosta puta u napadu u toku mece. To je "sve" sto moderan bek treba da ima.
Ja Paju cenim ali ako se uzme u obzir koliko je stariji od Mladenovica definitivno je Zvezda napravila odlican posao i ja licno zalim sto mi nismo zagrizli za njega.
Jedino pozitivno je sto mislim da mi u omladincima imamo Nastica koji dosta obecava. Mozda su se ljudi iz uprave vodili sa time da je bolje da njemu daju sansu jel potencijal ima.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by vojvodina jedna jedina »

"ZADOVOLJAN SAM, ALI MOGU JOŠ MNOGO BOLJE"

http://www.sportsport.ba/ino_fudbal/zad ... olje/70704" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by nboya »

laki wrote:A Rivaldov dolazak na groblje mi je najsjajnija vest ikada! :greenbutt:
Ma sta Rivaldo, evo u Zvezdu stizu cetvorica iz Barselone http://www.mozzartsport.com/vesti/10133 ... a-zvezdu-/" onclick="window.open(this.href);return false;

:lol: :lol: :lol:
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by Daljac »

nboya wrote:
laki wrote:A Rivaldov dolazak na groblje mi je najsjajnija vest ikada! :greenbutt:
Ma sta Rivaldo, evo u Zvezdu stizu cetvorica iz Barselone http://www.mozzartsport.com/vesti/10133 ... a-zvezdu-/" onclick="window.open(this.href);return false;

:lol: :lol: :lol:
Evo, upravo sam izgubio opkladu sa drugarom, bio sam čvrsto uveren da je neko opet zaozbiljno shvatio momke sa sajta Njuz... Vidim sada vest ide internetom, sve mislim, zeza se neko, ono - jok. ,,E, nećeš Rivaldo'', reče Vladan Lukić, i posla Robija po Mesija i Ćavija :rolll: :rolll: :rolll:

Ovo je verovatno kao onaj Srbin što pijan u padu ubija ajkulu u plićaku u Egiptu... Ako stvarno i dođe neko, mi odmah da šaljemo emisare u Mančester Junajted i pojačamo naše omladince za nastavak prolećne borebe za titulu sa jedno dva prgava Irca, brzim Velšaninom, rahitičnim Škotom i proćelavim engleskim tinejdžerom...
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by budababa »

021.rs wrote:Srbija i dalje sa četiri kluba u Evropi

Srbija će i u narednoj sezoni, 2012/13, imati četiri predstavnika u evropskim klupskim fudbalskim takmičenjima, prenose "Večernje novosti".

I pored očajnih rezultata u Evropi u tekućoj sezoni, to se nije odrazilo na listu Evropske fudbalske unije, tako da će Srbija ostati na 27. mestu rang liste sa istim brojem bodova kao i u junu - 14.250.

To znači da će šampion države i naredne sezone krenuti iz drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, dok će osvajač Kupa i vicešampion države u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope. Trećeplasirani tim u šampionatu će već u 1. rundu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Na klupskoj rang listi UEFA, Partizan je najuspešniji srpski klub sa 14.350 bodova što je dovoljno za 114. mesto. Večiti rival Crvena zvezda nalazi se na 147. poziciji, Vojvodina je 238, dok su OFK Beograd, Sloboda i Spartak na deobi 254. mesta.
Posle onakvih rezultata, mi na istom. :huh: Mora da su ovi iz EUFA ubrljavili nešto.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by kej »

Sve zemlje osim Lihtenštajna(1), Andore(3) i San Marina(3) imaju minimum 4 predstavnika, tako da možemo do mile volje da ispadamo u pretkolima. Živela uefa!
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by Helm »

budababa wrote:
021.rs wrote:Srbija i dalje sa četiri kluba u Evropi

Srbija će i u narednoj sezoni, 2012/13, imati četiri predstavnika u evropskim klupskim fudbalskim takmičenjima, prenose "Večernje novosti".

I pored očajnih rezultata u Evropi u tekućoj sezoni, to se nije odrazilo na listu Evropske fudbalske unije, tako da će Srbija ostati na 27. mestu rang liste sa istim brojem bodova kao i u junu - 14.250.

To znači da će šampion države i naredne sezone krenuti iz drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, dok će osvajač Kupa i vicešampion države u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope. Trećeplasirani tim u šampionatu će već u 1. rundu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Na klupskoj rang listi UEFA, Partizan je najuspešniji srpski klub sa 14.350 bodova što je dovoljno za 114. mesto. Večiti rival Crvena zvezda nalazi se na 147. poziciji, Vojvodina je 238, dok su OFK Beograd, Sloboda i Spartak na deobi 254. mesta.
Posle onakvih rezultata, mi na istom. :huh: Mora da su ovi iz EUFA ubrljavili nešto.
Nije baš skroz isto, ranije je osvajač kupa kretao iz trećeg kola kvalifikacija, sada piše da će kretati iz drugog. :deal:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by Radoye »

Helm wrote:Nije baš skroz isto, ranije je osvajač kupa kretao iz trećeg kola kvalifikacija, sada piše da će kretati iz drugog. :deal:
Znaci sad mozemo i da osvojimo taj kup, posto su bile one price ne treba nam drugo mesto bolje biti treci pa krenuti kolo ranije u kvalifikacijama za Evropu na lakseg protivnika, da nas tamo neki Izraelci lil Azerbejdzanci ne naguze... :roll:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by novosadjanin »

Kako sada stvari stoje mi u tom drugom kolu necemo biti nosioci. Odmah idemo na jaceg protivnika po rejtingu. Peti smo ispod crte:

Image
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by Helm »

Bićemo nosioci sigurno zato što već tu kad gledaš neće svi timovi izboriti plasman, a treba svega 5 timova da ne izbori. Ali ako mene pitaš, bolje i da ne budemo nosioci, onda postoji šansa da budemo u trećem kolu, a ako ne možemo da izbacimo nosioca iz tog kola onda ne znam ni za čim da žalimo.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by Radoye »

A mozda ipak da budemo peti, za svaki slucaj, da nas ne otresu neki uvek nezgodni Liksemburzani ili nedajboze SanMarinci, bolje nista ne rizikovati... :roll:

Sramota vise o cemu mi moramo da brinemo, hocemo li biti nosioci u pretkvalifikacijama protiv nekih levata iz zemalja koje ni na mapi ne moz' da pronadjes, da je nas fudbal iole normalan (a i nas klub, a i svi mi sto ga pratimo) apsolutno ne bi trebalo da nas zanima na koga idemo sve dok ne natrcimo na neke zvucnije zapadnoevropske klubove.

Ma bitno je da, kako nam zvanicni klupski sajt tvrdi, imamo "najbolju upravu u istoriji", jebes ispadanja od Vaduza i slicnih fudbalskih velicina... A tek to sto se pricalo da ce se uspesnost sezone meriti postignutim u Evropi to macku o rep... :shit:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by playmaker »

Radoye wrote: Ma bitno je da, kako nam zvanicni klupski sajt tvrdi, imamo "najbolju upravu u istoriji", jebes ispadanja od Vaduza i slicnih fudbalskih velicina... A tek to sto se pricalo da ce se uspesnost sezone meriti postignutim u Evropi to macku o rep... :shit:
To ne postoji nigde na svetu, ni na sajtu Barselone necete naci da se hvali uprava. Ali to je moguce samo kod nas i u Srbiji. Prosto je neverovatno kakav smo narod kakvi smo ljudi sta to nama fali? :frown:
Locked