Jelen Super Liga 2011/2012

Locked
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by budababa »

I čisto da se pomene, Branko Smiljanić je novi trener BSK iz Borče, dok je Zoltan Sabo preuzeo Hajduk iz Kule.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by laki »

playmaker wrote:
Radoye wrote: To ne postoji nigde na svetu, ni na sajtu Barselone necete naci da se hvali uprava. Ali to je moguce samo kod nas i u Srbiji. Prosto je neverovatno kakav smo narod kakvi smo ljudi sta to nama fali? :frown:
Zato sto uprava Barse nije ni zasluzila da bude hvaljena! Nasa jeste! :cheers:
Image
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by uporan »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=567898" onclick="window.open(this.href);return false;
poslednji pasus :shit:
UH!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by Helm »

Pa sad su rešili infrastrukturu, obezbedili opstanak i krajnje je vreme da postanu nekome filijala. :frown:
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by 1892 »

http://www.alo.rs/sport/44752/Senzacion ... u_gluposti" onclick="window.open(this.href);return false;
:mrgreen:
Come on you Reds!
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by West Ham »

Indikativno je da je u pitanju pet godina, taman koliko cigan nije "trijumfovao" u prvenstvu...
Ne znam od kojih mi se više povraća.
oi Oi Oi! The chozen few...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by Radoye »

West Ham wrote:Ne znam od kojih mi se više povraća.
Isti su i jedni i drugi, jedni nemilice kradu a drugima krivo sto oni ne mogu tako.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by playmaker »

Iako nema veze sa nama mislim da sve ovo sto se desava sa Partizanom u proteklim danima moze ipak da nam bude jako interesantno.
Dace bog da stvarno svi okrenu ledja tom Djuricu banditu i da oni tamo budu "okidac" za neke promene u ovom nasem tuznom fudbalu.
Ako bi se tamo stvari dovele u red, da se najure mafijasi i da se uspostavi neka sportska prica mislim da bi to pokrenulu iste radnje i u drugim klubovima.
Kada kazem drugim mislim pre svega na nas. Potrebno nam je tako nesto kako bi narod shvatio da je to moguce i da ne treba gubiti nadu.
Da se za sva vremena razni mesetari koji nam godinama unistavaju fudbal najure za sva vremena!

Iako sam pesimista po pitanju svega jer ipak je ovo Srbija, bice zanimljivo kako ce se sve ovo zavrsiti... :roll:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by laki »

Matori, u partizxanima trenutno ima dva tabora: Jedan je djure mutavog a drugi je sranjojvicev i krstajicev. O djuri mutavom necu da trosim reci, ali sam samo hteo da kazem da ni gospodin sranjojevic nije nista bolji, tj nista menje go**o. On je taj koji vodi partizane u poslednjih nekoliko godina, i on je na celu ekipe koja igra namestene utakmice a svo vreme se hvali kako su oni najbolji. On je onaj isti covek koji je jeo :shit: a posle finala kupa, posle najodvratnije namestene utkmice u poslednje vreme.
Koji god tabor iz tog sukoba izadje jaci, mislim da ce se to ograniciti samo na njihovo dvoriste, a nama moze da pomogne samo u tome da ih lakse zgazimo kao ona :shit: a poslednja, sto i jesu!
Poz, gari :cheers:
Image
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by novosadjanin »

playmaker wrote:Iako nema veze sa nama mislim da sve ovo sto se desava sa Partizanom u proteklim danima moze ipak da nam bude jako interesantno.
Dace bog da stvarno svi okrenu ledja tom Djuricu banditu i da oni tamo budu "okidac" za neke promene u ovom nasem tuznom fudbalu.
Ako bi se tamo stvari dovele u red, da se najure mafijasi i da se uspostavi neka sportska prica mislim da bi to pokrenulu iste radnje i u drugim klubovima.
Kada kazem drugim mislim pre svega na nas. Potrebno nam je tako nesto kako bi narod shvatio da je to moguce i da ne treba gubiti nadu.
Da se za sva vremena razni mesetari koji nam godinama unistavaju fudbal najure za sva vremena!

Iako sam pesimista po pitanju svega jer ipak je ovo Srbija, bice zanimljivo kako ce se sve ovo zavrsiti... :roll:
Zasto toj "sportskoj" strani ne smeta kada igraju namestene utakmice protiv Metalca, BSKa, Hajduka, Borca, Novog Pazara itd??? Sve su to isti pacovi!

EDIT: laki je pre mene sve lepo objasnio. Samo jos da dodam da posto im naravno zelim sve najgore, onda cu se ipak opredeliti za Djuru, da ih sto vise podkrada, da svake godine ispadnu kao ove iz Evrope... Morace onda jednom da ponestane i para za namestanje! Napred Djura!
Last edited by novosadjanin on Mon Dec 26, 2011 12:08 am, edited 1 time in total.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by playmaker »

Ne znam sta da ti kazem, cinjenica je da ovaj igra namestene utakmice i da to nece sam sebi da prizna.
Ali isto tako cinjenica je da ovi lopovi kradu tamo pare kao sto se desava i u ostalim klubovima.
Razlika je u tome sto se tamo radi o mnogo vecim sumama. Da se oni oteraju, navodno bi Stanojeviceva ekipa uspostavila sportsku pricu.
Navodno bi se radilo planski i to bi dalo i neke satro rezultate u Evropi.
Gore od ovog stanja u nasem fudbalu ne moze, tako da ne vidim zasto nama ne bi odgovaralo da se najuri Djura frizura.
Mi od toga samo profitiramo. U prvom slucaju Partizan ce biti jos slabiji ako se ispostavi je Djuric dobro radi.
U drugom slucaju bi imali "jaci" Partizan sto doprinosi samom kvalitetu lige. Ja ne vidim sta je tu lose.

Mene vise brine sto je situacija kod nas identicna(samo se radi o manjem novcu) a nista se ne desava. "Tamo barem ima dima."

@ novosadjanin
Da li je tebi cilj da se mi poredimo sa njima u stanju u kojem smo i mi i oni ili ti je cilj da se iskoreni svo zlo iz ovog fudbala pa da sutra mozemo da gledamo neke REGULARNE Evropske utakmice u NS?
Ne razumem to razmisljanje neka oni crknu nama je samo bitno da mi njih zgazimo pa makar nas izbacio Vaduz.
Takvo razmisljanje koje oni iz BG-a pretezno zastupaju nas je i dovelo ovde gde smo trenutno.

I za kraj, da pitam ja vas da li ste vi sigurni da smo mi cisti i da i mi ponekad ne odigramo zatvorenu utakmicu?
Ili i mi zivimo u nekom svom svetu kao i oni? :?
Last edited by playmaker on Mon Dec 26, 2011 12:12 am, edited 1 time in total.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by laki »

Dok je Zoki Milinkovic bio trener Vose, cuo sam od osobe kojoj zaista verujem i za koju smatram da govori istinu, da u tom periodu niti jednu utakmicu nismo odigrali a da je bila zatvorena na bilo koji nacin. Zaista verujem u to.
Sto se tice sadasnje situacije, ne znam sta da mislim. Mogu samo da sumnjam ili ne.
Image
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by nboya »

Play, zar mislis da iza Krstajica ne stoji niko? Da nema neku struju iza sebe? Da su on i Stanojevic bez podrske istih takvih mutljavina koje stoje i iza Djure Mutavog, bili bi smenjeni jos jesenas. Apsolutno je svejedno koja ce struja pobediti u ovom sukobu.

Pokusao je Savo Milosevic da skine Djuru, a iza sebe je imao "samo" DS, pa znamo kako se zavrsilo ;)
UPRAVA NAPOLJE!!!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by Helm »

Ja ne mislim da Đura ima ikakve veze sa nameštanjem crnih, on je tu samo glavna marioneta, glavne konce vuku neki drugi ljudi pod budnim okom Toleta koji daje sve od sebe da obezbedi nephodne uslove. Ono za šta skidam kapu Đuriću je način na koji je uspeo da izbriše trag svakom evru od onih par desetina miliona i ne navijam da pobedi niti on niti onaj smrdljivi gmaz od trenera, voleo bih da vidim leđa i jednom i drugom. Ali da ćemo imati regularniju ligu odlaskom Đurića nije tačno, jedino Toletov odlazak bi možda, ali samo jedno veliko možda, mogao nešto da promeni.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Jelen Super Liga 2011/2012

Post by novosadjanin »

Kako mozes da prizeljkujes "jak partizan"? Uvek cu se radovati uspehu bilo kog naseg kluba, ali njihovom (i njihovih komsija) nikada! Oni su zlo sami po sebi: imaju svoje filijale koje ih pustaju, sudije ih poguraju kad god zatreba, sponzori su im javna preduzeca, politicari sede u upravnim odborima! Ako naprave uspeh u Evropi imace vise para za namestanje, za podmicivanje sudija i kupovinu igraca od klubova koji ce im zauzvrat davati bodove (npr odnos cz i Ranka Stojica). Nas interes su sto slabiji blizanci. Naravno da je najvaznije da mi napravimo sto bolji rezultat. Posle toga prvo sto gledam je da oni naprave sto gori.
Ne kazem ja da su ostali neke postnjecine, ali glavni problem srpskog fudbala su oni.
Sto se tice namestenih utakmica, u dve sam uveren: poslednje kolo proslog prvenstva kada smo u NS pustili zvezdu i Vaduc kuci kada smo hteli da izgubimo iz 2 u 2, ali nismo planirali da ispadnemo. :oops:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Locked