Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Uprava

Post by newnowapv »

gospodinFKV wrote:Vratio nam se Palma s Aliexpressa :)

Sad jos samo Matijevic i da se pozdravimo s lokacijom stadiona. :mrgreen:
Hahahahaha koji show...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3904
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

gospodinFKV wrote:Vratio nam se Palma s Aliexpressa :)

Sad jos samo Matijevic i da se pozdravimo s lokacijom stadiona. :mrgreen:
Sad možemo da očekujemo i Ultra kop da pripomogne u rušenju stadiona.
Io odio Belgrado
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Ti su vec dobili tender.

Povratkom doticnog treba ocekivati tribine pune onih koji su na odbojku isli za sendvic i sok. :mrgreen:
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Uprava

Post by naseljekolumbija »

Може линк те вести? Не разумем ово за навијаче, зар нису они отерали тог виртуоза по речима овде чувеног форумаша :D
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

https://www.fkvojvodina.rs/energotehnik ... skom-timu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Karlsson
Posts: 2209
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Uprava

Post by Karlsson »

Kako prećutkuju sumu kada se sklapaju dogovori i ugovori sa domaćim sponzorima.
Jedino su za ''Kelme'' izneli tačnu cifru, jer sa strancima nema muljanja.

Dotični je više puta naglašavao da ne želi više ništa da ima sa FK, a evo ga opet.
Izgleda da nije neka zarada u OK.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Uprava

Post by severozapad »

Minja, ako moze malo pojasnjenje jer nismo bas svi upuceni toliko. Hvala unapred.
dajbre
Posts: 18
Joined: Sat Aug 24, 2019 6:42 pm

Re: Uprava

Post by dajbre »

Uprava, Firma, Omladinska skola.
Sva 3 segmenta su dotakla mrtvo dno, postali smo blizanci manjeg kalibra.
A vi ste se toliko izlozili na to da debatujete da li je problem to sto ce par cigana i grobara doci na stadion.

Imamo karcinom koji je metastazirao na sve kljucne organe u organizmu, a mi pricamo o tome kako nam je kosa zarasla.

Prvo smo prodali dupe bati zarad treceg mesta, koji koliko god da je ucinio dobrog ucinio je makar duplo vise loseg za nas klub i nas grad. Sad smo prodali dupe jos vecem djavolu.
Previse moralisemo za to koliko malo nam treba da zaboravimo na taj isti moral.

ps bajatovicu ako se digne ... i ako odluci da svi pevate bajate majstore, vodi nas do titule. ima da pevate.. zbog cega? da bi neki ljudi uzeli jos koji evro. pa nisu valjda proveli mladost na tribini za dzabe :)
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Odluči se da li pišeš u prvom ili trećem licu množine. Ovako ne znam kome se obraćaš i jesi li ti u toj priči ili "neki drugi".
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
dajbre
Posts: 18
Joined: Sat Aug 24, 2019 6:42 pm

Re: Uprava

Post by dajbre »

slanobarac wrote:Odluči se da li pišeš u prvom ili trećem licu množine. Ovako ne znam kome se obraćaš i jesi li ti u toj priči ili "neki drugi".
Obracam se svakoj osobi koja place oko toga sto je lalatovic rekao da nam nije cilj prvo mesto, oko toga da li ce doci 5 cigana i 5 grobara na stadion zbog besplatnih karti / nagradne igre, oko toga da li ce se praviti sezonska ili ne.

Prvo ili trece lice sam koristio sa razlogom, ali da, to je sigurno veci problem od svega sto sam naveo u prvom postu.

I ne, ja nemam veze ni sa kakvom pricom, nisam parazit.
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Ok :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Niko ovde ne place, vec trazi ono sto se da ispraviti recju - kritikom.
Za ono ostalo, mogu se napisati hiljade postova, to se nece promeniti pisanjem na ovom Forumu.
Na nekom drugom forumu, mozda (neke stvari, u nekoj buducnosti)?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
dajbre
Posts: 18
Joined: Sat Aug 24, 2019 6:42 pm

Re: Uprava

Post by dajbre »

Turija wrote:Niko ovde ne place, vec trazi ono sto se da ispraviti recju - kritikom.
Za ono ostalo, mogu se napisati hiljade postova, to se nece promeniti pisanjem na ovom Forumu.
Na nekom drugom forumu, mozda (neke stvari, u nekoj buducnosti)?
Cak i da se ispravi to su bukvalno nebitne stvari u poredjenju sa problemima koje sam naveo.

Lalatovic ako kaze napadamo prvo mesto, odstampacemo sezonske i zabranicemo, nekako, ulaz svim grobarima i ciganima.. Stvari odjednom nisu bas toliko lose?
Pa to ti dodje kao da imas 50 kila viska i da kazes poceo sam da jedem jednu jabuku dnevno pored moje redovne ishrane koja me je dovela do trenutnog stanja.

Trebali smo da se ugasimo i da Vojvodina ostane svima nama u lepom secanju kao simbol neceg pozitivnog.
Marko93
Posts: 562
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Uprava

Post by Marko93 »

Jel ima sezonskih za zapad da se uzmu?
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post by pedjans »

I mene zanima šta će biti sa sezonskim - prošlogodišnju sam izgubio na utakmici protiv Proletera.
Post Reply