Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Locked
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Helm »

Uf, dva uzastopna remija crnih... To bi me obradovalo u svakoj drugoj opciji osim u ovoj gde docekuju nas u sledecem kolu. Ovako mozemo da ocekujemo izmisljeni penal i crveni karton negde oko 16. sekunde nakon cistog ofsajda. :juggle:
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by the Gari »

DekiFirma wrote:Jako zanimljivo 8) ... Nisam znao da to ovako izgleda u JSL, nije bas tako amaterski kao sto sam mislio... Bilo bi lepo da i kod nas vidimo ovako nesto.
:roll:
http://www.cins.org.rs/?p=12891" onclick="window.open(this.href);return false;
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Nevernik »

Kad bi sad uleteli u neku paralelnu dimenziju u kojoj je Srbija normalna zemlja pa da se krene u ozbiljnu istragu u nasem fudbalu zbog kazni bi sledece sezone prvu ligu igrali Kabel, Tavankut, Zitoradja, Bajina Basta...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by shecky »

Hocemo malo o teorijama zavere? :)
Pomaze se ciganima da budu prvaci?
Mi moramo da izgubimo od OFKe jer pobedjujemo partizane.. a na taj nacin smo i dalje treci
zvezda pobedjuje Kulu kojoj fali 9 igraca...
zvezda pobedjuje glodare u vecitom...
i naravno nas u zadnjem kolu gde ustvari osvajaju titulu
i naravno dzej.. kao nagradu dobijamo kup

:)
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by the Gari »

shecky wrote:Hocemo malo o teorijama zavere? :)
Ja u principu a priori odbijam sve takve teorije, ali činjenica je da nas u ovom cirkusu od domaćeg fudbala nijedan scenario ne može iznenaditi, pa ni ovaj tvoj.

Inače, jedini takmičarski cilj koji mi lično znači nešto jeste da crveni blizanac ne osvoji titulu, iz jednostavnog razloga što igraju u Novom Sadu poslednje kolo. U suprotnom bi me boleo stojko! Svakakva popišavanja smo s Vojvodinom doživeli i verovatno ni ne slutimo šta nas sve može potrefiti, ali ako nam nešto ne treba to je onda proslava i opštenarodni tandrbal beogradske đubradi na našem malom sabirnom centru potpunih ludaka.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by shecky »

Ne volem ni ja te teorije i slicno al s obzirom da je ovo Srbija ,svakako nije nerealno da se nesto ovako zaista i desi.. mozda bas ne 100% na ovaka nacin kako sam ja opisao ali mozda nesto slicno..
Uostalom brzo cemo videti ,vec sad za vikend.
Jos jedna stvar me zanima... sta ce se pre zavrsiti.. finale kupa ili zadnje kolo prvenstva?
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Helm »

Ja sam skloniji onoj jednostavnijoj:
- OFK ne cilja kup vec opstanak (u slucaju poraza bili bi na svega 5 bodova od zone ispadanja)
- sledi - aktivnim rezultatom iz prve utakmice dobili su mogucnost da predloze 3 za 3 jer nama nije bitno prvenstvo, a njima kup;

i sto se tice cudnih rezultata u prvenstvu:
- crveni su doveli novog skupog trenera
- ako se ne bi desio pomak to bi znacio kraj jednog blizanca
- crni pristaju da izadju u susret u zamenu za nepokretanje sudskog postupka protiv uprave (sto je Vucic nesumnjivo negde imao u planu)

:deal:

PS: mislim da je kup u nedelji kada treba da nam dodju crveni, sto ce znaciti par dana ranije je kup (prema mojim saznanjima).
ciribuciriba
Posts: 67
Joined: Mon Apr 01, 2013 1:49 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by ciribuciriba »

Nikakva teorija zavere, vec realnost srpskog fudbala.Ovde svi igraju po sistemu 3 za 3.Iz aviona se vidi da ce crveni blizanac uzeti titulu.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Tony Starks »

Niste otkrili ništa novo s tom vašom teorijom zavere, pa to je sve poznato još od pre mesec i po dana:

Image

8)
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by DekiFirma »

Cek, cek... Sta sad Sloboda i Hajduk nisu posteno dobili bodove, ne razumem? :roll:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Helm »

Kakvi pošteno, dali po 3 crvenima a uzeli samo po 1 od crnih, otkud to može biti pošteno. :greenbutt:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by laki »

Ju, ajde smirite se, 'leba vam! ( Zasto su cigani u Nisu podudlali jaja? Sta, onda se nije namestalo za njih nego se od pre dva kola pocelo namestati? Aj ne pricajte svasta, dajte da uzivamo u narednoj utakmici u nedelju ako Bog da i se manemo ovih tema... Ja sam ubedjen da su hajduci namestili sa X sa partizanima jer su partizani imali mnogo bodova ispred drugoplasiranog a hajducima gori pod nogama za svaki bod. Ali ono sve sto ste napisali ni u najlosijem filmu B produkcije o teoriji zavere ne bi moglo da prodje! ) :roll:
Image
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by ssnigd »

Gubitak bodova u Uzicu crni nisu ocekivali, a u Kuli je to bilo predvidjeno. Tako mi nekako deluje posle ova dva kola.
Cigani kao cigani. Doveli stranog trenera, lazna mobilizacija koja nazalost pali totalno kod ljudi bez mozga, i oni se eto kao digli skroz. Povoljan raspored, malo protivnik bez pola tima, plus sledece kolo gostuju najlosijoj ekipi u prvenstvu, sto znaci tri pobede u tri kola i odmah pocinje novo ludilo. Onaj portugalski slepac je vec revolucionar u srpskom fudbalu :roll:

Nas i ne racunam u neku trku za drugo mesto ili prvo, prvo jer je to smesno kako smo igrali ove godine, a drugo realnost je realnost. Iako prija pogled na tabelu :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Helm »

laki wrote:Ju, ajde smirite se, 'leba vam! ( Zasto su cigani u Nisu podudlali jaja? Sta, onda se nije namestalo za njih nego se od pre dva kola pocelo namestati? Aj ne pricajte svasta, dajte da uzivamo u narednoj utakmici u nedelju ako Bog da i se manemo ovih tema... Ja sam ubedjen da su hajduci namestili sa X sa partizanima jer su partizani imali mnogo bodova ispred drugoplasiranog a hajducima gori pod nogama za svaki bod. Ali ono sve sto ste napisali ni u najlosijem filmu B produkcije o teoriji zavere ne bi moglo da prodje! ) :roll:
Au Laki, sam uzivas u sprdnji, a ne prepoznajes kad drugi to rade. :wink:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by laki »

Helm, ako je to u pitanju, onda debelih 1 - 0 na vas :cheers:
Image
Locked