24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:1

Locked
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:1

Post by Dejan »

Hajduk - Vojvodina
ImageImage


mesto: Kula
stadion: SPC Hajduk
vreme: 14.4.2012. u 16h
Супер лига Србије - 24. коло
Хајдук : Војводина 14. април 2012, 16:00
Главни судија: Сантрач Дејан
Помоћни судија 1: Петровић Дејан
Помоћни судија 2: Каурин Срђан
Четврти судија: Васић Александар
Посматрач: Радаковић Милан
Делегат: Јовановић Слободан
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by Vuke »

Саопштење за јавност навијачке групе ФИРМА1989

Навијачи ФК Војводина обавештавају спортску јавност да неће присуствовати утакмици 24. кола 14. априла, где ФК Војводина игра са ФК Хајдуком из Куле.
Разлог нашег непојављивања је исти као већ 4 године уназад, када нисмо присуствовали ни на једној утакмици коју је наш тим играо на Велику суботу.
Свесни смо да је тренутак у коме се налази наш клуб такав да би помоћ играчима са трибина била преко потребна, али не можемо и не смемо да прекинемо нешто што смо почели заједно са свим навијачким групама пре 4 године, нешто што се обележава као нови почетак у навијачким односима и нешто што је прва ствар која је ујединила навијачку сцену у Србији, а сви знамо колико нам треба оздрављење.
Наравно, ми ником не можемо забранити да оде на утакмицу, али само желимо да нагласимо да уколико неко и реши да оде у Кулу, тамо иде као појединац и да не представља тамо групу.
Навијачка група ФИРМА1989 остаје тај дан у Новом Саду!
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by Box »

Na sledecu utakmici u Novom Sadu, jer firma ne ide u Kulu , treba poneti zastavu Gane i pokazati Apiji zahvalnost za profesionalizam i trud...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by shecky »

Box odlicna ideja.. mozda i zastavu Kameruna za Abua i Gruzije za Merebu! Cisto da uprava vidi do koga nam je stalo.
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by Само Војводина »

Ма, заставу ''Уједињених нација'' најбоље...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by laki »

Ja sam odavno hteo da donesem yastavu Kameruna, ali nisam ynao gde da je nabavim. Ako je neko zainteresovan da to i dalje radimo, ja sam za, pa neka me kontaktira preko pm. Naravno ako zna gde mozemo zastave da nabavimo. Gospodin koji je nosio zastavu Gruzije ce je i dalje nositi, ubedjen sam u to :)
Image
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by SlaNNinar »

A evo i još nešto o Abuu... Eh, kad bi svi bili kao on... :(
http://kapiten.rs/fudbal/jelacic-nastav ... bivsi-sef/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by Box »

SlaNNinar wrote:A evo i još nešto o Abuu... Eh, kad bi svi bili kao on... :(
http://kapiten.rs/fudbal/jelacic-nastav ... bivsi-sef/" onclick="window.open(this.href);return false;
Procitaj poslednju recenicu u tom tekstu i bice ti toplo oko srca!
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by Stexman »

Džaba poslednja rečenica kad ovaj oće da nastavi Jašarovim putem!
Zar mi nemamo normalnog čoveka u klubu?


p.s. Grb Hajduka je nevažeći, oni su sad stariji od nas. Jbg, brže se živi u Kuli :greenbutt:
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by vojvodina jedna jedina »

Stexman wrote:p.s. Grb Hajduka je nevažeći, oni su sad stariji od nas. Jbg, brže se živi u Kuli :greenbutt:
Image

Zadovoljan?! :mrgreen:
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by kowalski »

Stexman wrote:p.s. Grb Hajduka je nevažeći, oni su sad stariji od nas. Jbg, brže se živi u Kuli :greenbutt:
Hipsteraj je u modi sada. Cujem da Kuljani u kancelarijama ne koriste cak ni dial-up net, vec iskljucivo morzeov telegraf, poni ekspres i goluba pismonosu, kao kad su osnovani.
Image
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by Daljac »

kowalski wrote:
Stexman wrote:p.s. Grb Hajduka je nevažeći, oni su sad stariji od nas. Jbg, brže se živi u Kuli :greenbutt:
Hipsteraj je u modi sada. Cujem da Kuljani u kancelarijama ne koriste cak ni dial-up net, vec iskljucivo morzeov telegraf, poni ekspres i goluba pismonosu, kao kad su osnovani.
...i pričaju nemački međusobno :mrgreen: , pošto su prvobitni klub osnovale Volfsburške Švabe, a Hajduk je tek naknadna, dva puta anti-datirana tvorevina ;) :) Za mene će uvek biti Hajduk Rodić MB :greenbutt:
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by DUB »

Daljac wrote:
kowalski wrote:
Stexman wrote:p.s. Grb Hajduka je nevažeći, oni su sad stariji od nas. Jbg, brže se živi u Kuli :greenbutt:
Hipsteraj je u modi sada. Cujem da Kuljani u kancelarijama ne koriste cak ni dial-up net, vec iskljucivo morzeov telegraf, poni ekspres i goluba pismonosu, kao kad su osnovani.
...i pričaju nemački međusobno :mrgreen: , pošto su prvobitni klub osnovale Volfsburške Švabe, a Hajduk je tek naknadna, dva puta anti-datirana tvorevina ;) :) Za mene će uvek biti Hajduk Rodić MB :greenbutt:
Image

Zapravo je ovo njihov grb i klub ali postoji zavera blizanaca da im se ne dozvoli takmicenje u Jelen SUUUPER Ligi dok ne odluce cija ce filijala da budu. I drugo, Kuljani jos uvek nisu kroz DFB provukli 1912 kao godinu osnivanja (trenutno kao godina osnivanja datira 1945 sto kod nas bas i nije popularno u poslednje vreme) ali to je samo stvar papirologije i poznajuci poslovicno efikasnu nemacku administraciju, mislim da to nece biti toliki problem kao prvopomenuti.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by Dejan »

Hajduk: Tražimo antidoping kontrolu i dobro se sećamo Mažića
13 April 2012 | 18:05 Sportal

Čelnici Hajduka iz Kule poslali su zvaničan zahtev za obavljanje antidoping kontrole u kako je navedeno velikom vojvođanskom derbiju, odnosno utakmici 24. kola Jelen Superlige sa Vojvodinom.

- Svi uslovi za obavljanje antidoping kontrole su obezbeđeni, a ona bi se vršila u cilju podizanja nivoa regularnosti takmičenja. Čelnici Hajduka naglašavaju da se dobro sećaju arbitriranja gospodina Milorada Mažića u prethodnom duelu dva kluba u Novom Sadu kada je ničim izazvan dosudio jedanaesterac za Vojvodinu i isključio Darka Fejsu već u 13. minutu meča. Ovog puta beli očekuju fer uslove, u kojima će moći da se nadmeću sa velikim rivalom i pobedom dokažu da imaju kapaciteta za vladavinu fudbalskom ravnicom - navedeno je u saopštenju objavljenom na klupskom sajtu.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by Helm »

Ajme! :frown:
Doping?! Oni kanda ne prate prvenstvo mimo svojih utakmica. :greenbutt:
Locked