2. kolo: Voždovac-Vojvodina 1:1

Locked
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

2. kolo: Voždovac-Vojvodina 1:1

Post by mihailov »

Koliko opasno može biti potcenjivanje protivnika uverili smo se prošlog vikenda, kada je Donji Srem uspeo da ostane neporažen na Karađorđu.
Dosta stvari se te nedeljne večeri nije poklopilo-propušten je veliki broj nepromašivih prilika, igrači su još uvek osećali posledice umora iz Turske.
Sutra popodne ne smemo dozvoliti da nam se ponovi slična situacija, s obzirom da ipak najveće ambicije gajimo u domaćem šampionatu!

Protivnik je beogradski Voždovac, ekipa koja je status superligaša obezbedila nakon istupanja kulskog Hajduka. Dugo se nismo sastajali sa njima, pa je većini sastav tima velika nepoznanica. Sigurno je da ćemo samo maksimalnim zalaganjem i borbenošću stići do cilja, a to su svakako 3 boda i povratak u pobednički ritam pred meč decenije koji sledi u četvrtak.

Poslednji put u zvaničnim mečevima sastali smo se sezone 2006/07, kada smo trijumfovali minimalnim rezultatom.

Snimak pres konferencije:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=JpZaFo-G ... e=youtu.be[/video]

Povređenih igrača nema, sem Bojana Nastića, čiji je nastup neizvesan!
Napred Voso!
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by salefkv »

Evo da kazem jednu proverenu informaciju, ako ce nekog usreciti ;) Marko Poletanovic ce biti na klupi, licno mi je rekao :D malo odmara
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Ljubomir1996 »

Voždovac je tim koji ima dosta para, relativno bogatog vlasnika, ali su neuigrani, jer su pola igrača doveli u zadnje dve nedelje...Očekujem laganu pobedu jer smo mnogo kvalitetniji, uigraniji, a mora nam se vratiti i za sve nepromašive promašene šanse, kao što reče Mihailov. Gazi Vošo!!! :)
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by shecky »

Nebrojano puta smo pokazali da mnogo bolje igramo u gostima , tako da ta cinjenica i nasa fizicka sprema vec sama po sebi nalaze da smo svakako blizi pobedi od njih.

Jedino se nadam da ce igraci u subotu glavom biti u suboti a ne u cetvrtku, i to je najveci problem koji ce Nikolic imati sa nasim igracima.
Zato verujem da bi dosta novih igraca u prvoj postavi bio pravi recept.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Voja »

Ako se ne varam na stadionu Obilica smo uvek lepo igrali. Jos uvek nije kasno da startujemo silovito. Ukoliko uprskamo i ovaj put,onda gledajuci uticaj evropskih meceva na nase nastupe u prvenstvu,zaista cemo imati iskrenu podrsku i delija i grobara da udjemo u Ligu Evrope :)
Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by shecky »

Haa Vojo :)

Neka ih nek borde svoje u svakom slucaju.
Elem koliko god smesno da zvuci ali psiha u fudbalu je maltene bitnija od samog fudbala.

Zasto bi bilo bitno da sto vise rezervista igra sutra..
Zato sto npr Enver zna da ce igrati u cetvrtak .. kao i Mare kao i Vranjes kao i Kaludjer..
A sa druge strane ,ima igraca koji opet znaju da ce biti rezerve u cetvrtak tipa, Mijat ,Tubma(mozda i nece) ,Denkovic, Simon..
E upravo zbog toga bi sve ove momke trebalo ubaciti nek igraju sutra ,jer oni sa skroz drugom psihom prilaze sutrasnjoj utakmici.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Voja »

E vidis,ja se ne vodim tom logikom. Menjao bih tim samo ukoliko bi usli u Ligu Evrope i dobili bas,bas jake protivnike.Ovako,ko trenira ceo zivot i nije u stanju da igra u ritmu subota-sreda-subota,ne treba ni da igra fudbal.A ako ces vec da utices na psihu igraca,uradis to na sledeci nacin,ubacis najbolji tim i kazes npr. "Envere,zajebes li danas,u cetvrtak si rezerva" :mrgreen:
Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by shecky »

S obzirom da kontam da me ismevas ,necu polemisati.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Voja »

shecky wrote:S obzirom da kontam da me ismevas ,necu polemisati.
To nije moj stil i nikada vise ne razmisljaj u tom pravcu.Nego jednostavno nas fudbal i jeste na ovako niskim granama bas zbog toga sto smatram da su nam treneri previse takticari i filozofi.Kakva crna kombinatorika,vec u drugom kolu? Treba da se napravi prvih 11 koje cemo mi navijaci znati izrecitovati u svako doba dana i noci,kao u dobra stara vremena.I kad napravis takvu ekipu koja melje... zna se... tesko upadas u ekipu,jos teze ispadas
Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by shecky »

Gresis Vojo .. ne mislim ja da oni fizicki nisu sposobni da podnesu taj ritam ,nego su eto ,navikli da igraju juro utakmice ,pa odigrali smo 6.. a TSL samo jednu.. i siguran sam ,a to potvrdjuje i ovaj forum gde je tek veceras otvoren ovaj topik, da su svi oni glavam vec u cetvrtku.

A staviti nekog od njih pod pritisak da ako sutra zasere nece igrati protiv Serifa ,jeste dobra disciplinska mera za odredjenog igraca pod uslovom da je i sledeca utakmica ligaska ,ali to ovde nije slucaj ,i od eventualnog kaznjavanja onih koji se ne bi zalagali sutra ,postice se samo kontra efekat,rusenje atmosfere,pa i rizik od loseg rezultata u play off-u ,sto FKV moze debelo da kosta(znamo koliko $ dobijamo ako udjemo u grupe).
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Helm »

Izjava trenera Vozdovca, kopirano sa zurnala.
Новосађани су апсолутни фаворити – објективан је Лалатовић: – Калуђеровић, Вулићевић и Симон Вукчевић тек су неки од сјајних појединаца младе и амбициозне екипе која се може похвалити и једним од најбољих штоперских тандема. Вероватно су најјачи тим у лиги, под палицом Марка Николића без сумње играју најлепши фудбал, снагу су најбоље показали у Европи, а само је чудо утицало да победом не отворе и домаћу премијеру.
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Firmson89 »

Helm wrote:Izjava trenera Vozdovca, kopirano sa zurnala.
Новосађани су апсолутни фаворити – објективан је Лалатовић: – Калуђеровић, Вулићевић и Симон Вукчевић тек су неки од сјајних појединаца младе и амбициозне екипе која се може похвалити и једним од најбољих штоперских тандема. Вероватно су најјачи тим у лиги, под палицом Марка Николића без сумње играју најлепши фудбал, снагу су најбоље показали у Европи, а само је чудо утицало да победом не отворе и домаћу премијеру.
Ала нас нахвали човек...скенирајте трибине против Шерифа кад будемо играли, овај ће доћи да нас гледа :greenbutt:
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Chana »

Image

Nek nam je sa srećom danas od 17,30 h...

Meni lično je bilo krivo kada sam video da Sekula igra sa pogrešne strane...

+ Petrićev potpis za Metalac NA 3 GODINE :!: :!: :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Helm »

Da nece mozda kojim slucajem Arena prenositi utakmicu?
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Junior »

Nema prenosa.
Locked