21. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

21. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by budababa »

Dve nedelje pauze, i nama omiljena liga opet kuca na vrata. Poslednju trećinu šampionata Vojvodina započinje gostovanjem u Subotici, zahuktalom Spartaku, koji je prethodno kolo preslišao Jagodinu, koja je kolo pre toga preslišala nas. Da li će se krug preslišavanja zatvoriti ili će Spale izaći kao apsolutni pobednik ovog tromeča biće mnogo jasnije u subotu oko 16h, kada se ovaj meč privede kraju. "Golubovi" važe za prilično prekog domaćina, jer su na deset utakmica u svom golubarniku poklekli svega dva puta, ali se isto može reći i za nas da smo oholi gosti, koji smo se sa deset gostovanja pognute glave vratili dvared (prestonički "sijamci" bejahu kobni po nas, tri gola iz ofsajda, da se ne zaboravi). Pekarić i Tumbasević odradili su kazne zbog kartona u prethodnom kolu, a pod znakom pitanja je Gaćinović, zbog povrede (da li sportske ili povrede časti, još uvek je misterija). Domaćini drže okosnicu tima već nekoliko sezona i uvek su posebno motivisani kada na Gradski stadion dolazi stariji bata iz pokrajine. Kome će iz ovoga duela novci, a kome brabonjci, pogledajte uživo, ili u ličnoj režiji ili u režiji navijačke grupe Firma 1989, a za one sa viškom obaveza, manjkom entuzijazma i popriličnom geografskom dislociranošću, RTV je obezbedio direktan prenos na svom prvom programu.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 14h

Post by gospodinFKV »

Ovo je jedna od jacih najava :mrgreen: Svaka cast :lala:

Teren los, tvrde ekipe, Zaga,...ocekujem -1 gol :greenbutt:

Prosli put kada smo tamo otisli u padu forme, proveli smo se kao bosi po trnju :)
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 14h

Post by vosa do groba »

zvezda- Vojvodina 3:0, Jagodina-zvezda 2:3, Spartak-zvezda 1:3, Vojvodina-Jagodina 1:4, Jagodina-Spartak 1:3, Spartak- Vojvodina 2i3+. Pametnom dosta. Takodje Ofka pustila Pazar zbog zvezde, tako da crveni lagano pobedjuju u Pazaru.
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 14h

Post by Turija »

gospodinFKV wrote:Ovo je jedna od jacih najava :mrgreen: Svaka cast :lala:
Bravo, Budo :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 14h

Post by ogi »

Ne mogu da verujem da nas OPET prenose (RTV1)...vec sesta utakmica za redom. Ja mislim da se to nikad ranije nije desilo...jos samo da pocnemo da igramo fudbal i bice super. :mrgreen:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 14h

Post by Turija »

ogi wrote:Ne mogu da verujem da nas OPET prenose (RTV1)...vec sesta utakmica za redom. Ja mislim da se to nikad ranije nije desilo...jos samo da pocnemo da igramo fudbal i bice super. :mrgreen:
Da, samo još fudbal fali.Malo fali, mnogo kvari :lol: .
Ogi :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 14h

Post by laki »

Mogu da zamislim kakav ce leprsav fudbal da bude po onom terenu, na kojem, kako kaze moj dobar drug Daljac, ne bi ni kera drzao na sta lici ta trava. Jedino sto nam nasi na tom terenu mogu demonstrirati je 100%otna pozrtvovanost i borbenost do kraja. Nadfam se da ce Zaga znati kako da spremi nase igrace psihicki da pocnu da misle o terenu a ne o manekenisanju. I opet, naravno, cast izuzecima.
Image
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 14h

Post by PanonskiFantom »

Inače sam juče nezvanično saznao da savez obnavlja teren i stadion Spartaka :wink:
Vise nista nije isto!
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 14h

Post by Vojkan »

dva zadnja vezna?
novakovic,stojanovic u timu?
iako je los teren strucnjak je morao igrati ofanzivnije...
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 14h

Post by 1892 »

Nastić, Stojanović, Ivanić katastrofalno loši, Asani totalno neprimetan, Pankov da nije cigan bi igrama i zalaganjem imao potencijal da postane ljubimac navijača. Najinteresantnije u prvom delu je bila igra malog Plavšića iz Spartaka, deluje veoma talentovano, brz, dobra kontrola lopte. Definitivno je tim Vojvodine ovog proleća najnekvalitetniji u poslednjih 7 - 8 godina, kakav takav potencijal imaju ali je sve to jako tanko.
Come on you Reds!
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 14h

Post by Stexman »

Ako neko ne zeli da igra, to upravo izgleda ovako kao sto smo videli u prvom delu!
A ovaj Stojanovic mi je toliko snizio kriterijum u vezi centarfora da bih bio presrecan kad bi decko makar u sansu usao.
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 14h

Post by fkvislife »

49. Ivanić..penal : :dance2:
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 14h

Post by Vojkan »

Stojanovic i Novakovic nisu igraci ni za Spartak koji nema nikakve ambicije,Asani mora jos da uci ,Nastic i Ivanic potpuno odsutni.
Da nije ovog namernog penala ne bi dali gol do kraja prvenstva,sada bi mogli lakse do gola ali ko da to pokrene...
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 14h

Post by naseljekolumbija »

Vojkan wrote:dva zadnja vezna?
novakovic,stojanovic u timu?
iako je los teren strucnjak je morao igrati ofanzivnije...
Ma kakva ofanziva, sa cim, sa kim? Vosa ce do kraja prvenstva igrati defanzivno.Slobodno svi opet na kladionici 0-2
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 21. kolo: Spartak-Vojvodina, subota 14h

Post by Neizlecivi »

Ćiribu - ćiriba :mrgreen:
Locked