29. kolo: Radnicki (NBG)-Vojvodina 1:1

User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

29. kolo: Radnicki (NBG)-Vojvodina 1:1

Post by Dejan »

mesto: Beograd
dan: subota
vreme:
datum: 21.5.2005.
rici

Post by rici »

Mislim da su nam male sanse da pobedimo.Radnickom trebaju 3 boda za opstanak a poznavajuci BG kuhinju .....:!: :?:
Mozda uzmemo bod.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Spremni smo za ovaj mec i nadam se povoljnom rezultatu :!:

Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
slanina

Post by slanina »

Treneru koji je to povoljan rezultat :?:
Nadam se da je to pobeda!! :!:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9944
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Jeste li videli izjavu tenera Radnickog posle meca sa OFK-om???
Na pitanje novinara:" Na ruku vam ide i rezultat iz Cacka?"
On je odgovorio:"Ne zanima mene Cacak,mi u subotu sigurno dobijamo Vojvodinu i tu se sve zavrsava!!!"
Sto je najgore,sve to je rekao prilicno samouvereno!!! :(

Ali se nadam da cemo i pomrsiti racune!!!!
Image
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Nadam se da ce u subotu pojesti go**o i da ce, u skladu sa tim, cutati na konferenciji za stampu, da ne bi ljudi krisom gledali djonove svojih cipela i u sebi govorili: "Dobro je, nisam ja!"
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ovako od svih prvoligasa Radnicki najslabije poznajem...Oni su pod komandom Ace Bulica (bg krimosa...)Mislim da imamo daleko kvalitetniji tim,ali je pitanje koliko ce biti regularna utakmica?Prvu utakmicu smo ih dobili 2-1!Treba da odigramo tamo fajterski do kraja i da pokazemo da mozemo da igramo i protiv sudija,namestanja i ostalih smicalica...
Napred Voso!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Evo gledao sam tabelu i zakljucio koji je jedini razlog sto trenutno ne igramo kup uefa!

evo naseg skora u gostima

14 1 4 9 6:26

Losiji od nas je samo Hajduk(b) kiji nema ni jednu pobedu a isti kao mi su Sutjeska i Cukaricki koji su vec u drugoj ligi...

Kod kuce igramo dosta dobro8 3 3 22:14,ali imamo samo 7 bodova sa strane!Naprimer Buducnost ima cak 17bodova,Radnicki 11,Hajduk(k)15,Smederevo 14...

Nadam se promeni tradicije u subotu...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Fudbalski strucnjaci kazu da fudbal ipak nije nepravedna igra i da se sve jednom vrati. Koliko smo bodova bespotrebno izgubili u gostima ove sezone. Mozda i prosta matematika govori da je nemoguce da Vojvodina zavrsi prvenstvo sa samo jednom pobedom u gostima. Radnicki smo dosta lako dobili jesenas mada su nas nadigrali zadnjih 30 minuta. Mislim da ako uspemo da im pariramo trkacki da sigurno necemo izgubiti jer je kvalitet na nasoj strani. SAMO BORBENO!!
Milan, Grobar do Groba!

Pozdrav!

Post by Milan, Grobar do Groba! »

Iako sam grobar simpatisem veoma puno FK VOJVODINU ISTO KAO I KK VOJVODINU, nadam se da cete sutra razvaliti one sto igraju domace utakmice na livadi o stadiona.
Sutra navijam sveg srca da VOSA pobedi a sa tim da Borac Cacak pobedi one lopove sa Malog Poljuda tako da 4 klub za ispadanje bude Radnicki iz Novog Beograda.
A dobra je i vest Piksija da ce broj klubova u 1 Ligi biti na 10 ili 12 od 2006-2007 sezone, mada moje licno misljenje 14 ako ostane drzavna zajednica a 10 ako se tkz. cg odcepi.
AKO BOG DA NASA FK VOSA IZ SRPSKE ATINE CE SUTRA RAZVALITI ONE SA LIVADE IZ NOVOG BEOGRADA.
Pozdrav svim navijacima VOSE i zelim vam iz sveg srca da sutra pobedite, ZIVELI!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Vojvodina danas igra u pretposlednjem prvenstvenom kolu s Radničkim Jugopetrolom u Novom Beogradu bez “požutelih” Belića, Stepanova, Pekarića i Francišković (Ivica može da bira, ali najverovatnije neće biti u timu), kao i povređenog Dragutinovića, za koga je sezona završena. Iako su oslabljeni, Novosađani u dobroj atmosferi odlaze na stadion kraj Studenjaka, vedrinu u redove donela je pobeda nad Smederevcima, šanse za opstanak s ta tri boda su im sasvim realne...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9944
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

MAAAAAARAAAAAAAADOOOOOOOOOONAAAAAAAAAAAAAAAAAA 1:0!!!!
Image
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Hahahaha ne zezaj da je maradona dao gol??? Padace cuskije :lol: Ajd neka ih bude jos, NAPRED VOSO!!!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9944
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Koji je ovo put,da donosim srecu svojim kacenjem??? :lol: Nazalost,sad moram ici :cry:
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Uter'o ga Marko... :lol:
Locked