16. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

16. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:0)

Post by Grof Žekula »

Круг се окреће, а на отварању беше изненађујуће што не примисмо гол. Мало ко нам га није дао ове сезоне. Нема везе са знањем, вољом и било чим другим фудбалским - да ли смемо да и сутра не примимо гол? Да досолимо (побиберимо, штагод) до краја ситуацију код сутрашњег такмаца...

Човића и Максимовића неће бити на терену због картона.

О картама (ко је већ нема) све знате, видимо се на "Карађорђу" после недељног ручка.


ФКВ - ц.з. 1:2 (1:0)
1:0 - Драговић (аг) 31'
1:1 - Павков 54'
1:2 - Драговић 62'


Извештај са утакмице - https://superliga.rs/sezone/2021-22/match/3009" onclick="window.open(this.href);return false;
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by ssnigd »

Cigani su uvek vadili sezonu protiv nas. Idealni protivnik da se izadje iz kanala. Taman domace izdajice, Pavkov, Katai i Ivanic da se popisaju jos jednom po nama.

Fudbalski me jedino interesuje, da li ce Psiholjub imati muda i staviti Miletica, Zukica i Kabica od pocetka?

Ocekujem 6.000 ljudi na stadionu. 4.500 cigana, 500 pandura, sto u civilu, sto kornjaca i 1.000 nasih.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by srkins »

Mi prakticno nema sta da izgubimo , njima bi gubitak bodova doneo velike udare trebalo bi da budu pod vecim opterecenjem nego mi. Treba to iskoristiti odbraniti se prvih 30 min i onda bi trebalo da krene nervoza kod njih , ako ne pobede ode im titula a mi smo 4 pa 4 za sada sto je u odnosu na igru puna kapa .
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Turija »

ssnigd wrote:Cigani su uvek vadili sezonu protiv nas. Idealni protivnik da se izadje iz kanala. Taman domace izdajice, Pavkov, Katai i Ivanic da se popisaju jos jednom po nama.

Fudbalski me jedino interesuje, da li ce Psiholjub imati muda i staviti Miletica, Zukica i Kabica od pocetka?

Ocekujem 6.000 ljudi na stadionu. 4.500 cigana, 500 pandura, sto u civilu, sto kornjaca i 1.000 nasih.
I ja bih voleo videti na terenu Miletica, Zukica i Kabica od pocetka utakmice.
Nema sta da se izgubi i treba da se kale u ovakvim utakmicama, jer oni su buducnost Vose.

PS

Sta se dogadja sa Neskovicem?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Istocno stajanje »

Da mi neko ponudi da biram da li da osvojimo kup, plasiramo se medju prve 3 ekipe ili da sutra pobedimo cigane, birao bih sutrasnju pobedu! Nekako predugo cekamo na nju.
Oni umorni, igrali po teskom vremenu sa teskim protivnikom i to sa igracem manje skoro celu utakmicu...
Ako moze Radnik da ih dobije, mozemo i mi, samo zavisi kakva ce nam biti taktika. Sad ili nikad.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Deep Purple »

Sutra cigane a u sledecem kolu i njihovog blizanca.

Simic
Devetak Kovacevic Stevanovic Bjekovic

Topic Busnic (ja sam za Miletica ali male su sanse)
Zukic
Vukadinovic Simic

Kabic/Bastajic


Poznavajuci Djordjevica mislim da postoje velike sanse da pocnu i Mrkajic i Bastajic.
Mozda i Djordjevic na beku.

U meso pa kako bude.
User avatar
Stexman
Posts: 2603
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Stexman »

U nasem timu ima vise cigana nego u ciganskom licno! Mnogo se plasim bruke u nedelju.
Ne znam dal je neko primetio kako se njima uvek desi neko sranje pred utakmicu sa nama pa se onda vade bas protiv nas. Sutra ce biti svega osim fudbala.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by slanobarac »

Biće goleada naših cigana.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Turija »

Stexman wrote:U nasem timu ima vise cigana nego u ciganskom licno! Mnogo se plasim bruke u nedelju.
Ne znam dal je neko primetio kako se njima uvek desi neko sranje pred utakmicu sa nama pa se onda vade bas protiv nas. Sutra ce biti svega osim fudbala.
Stex, je l' mislis da ih na terenu ima vise kod nas ili oko njega?

Ja mislim, da ako nasi momci zapnu, mogu i do pobede. Djordjevic, ipak, nije Lalatovic.
Jeste da se uvek izvade na Vosi, ali i tome dodje kraj.
Nekako mi se atmosfera oko ove utakmice zaostrava.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by gospodinFKV »

Odavno sam prestao da ocekujem i modikum regularnosti u ovoj ligi.
Ako nam se da zeleno svetlo da izgorimo, jer je red da druga glava azdaje malo nosi krunu, mi cemo sutra izgoreti i uruciti otkaz laznom misteru.

S druge strane, ako nam se kaze da iskuliramo, otresce nas sutra kao slinu za povratak na pobednicki kolosek.

Ono u sta sam stoprocentno siguran jeste to da utakmicu posle ove dobiti necemo, jer mi se cini da sad u tom pravcu vetar duva.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by slanobarac »

Nemojmo naredne dve utakmice sa kancerima posmatrati da moramo pustiti jer sad su ovi na redu, sad će oni i šta ti ja znam. Ili da nam neko brani. To je poražavajuće za klub ovakve tradicije. Nismo mi tamo neki seoski klub. Imaju kvalitetnije timove, bolju igru, napadačku i sve sem našeg poraza je čudo. Nažalost.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Voja »

Nekako sam samo u jedno ubedjen. Da ce trener sve dati samo da ne izgubi mec
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by gospodinFKV »

slanobarac wrote:Nemojmo naredne dve utakmice sa kancerima posmatrati da moramo pustiti jer sad su ovi na redu, sad će oni i šta ti ja znam. Ili da nam neko brani. To je poražavajuće za klub ovakve tradicije. Nismo mi tamo neki seoski klub. Imaju kvalitetnije timove, bolju igru, napadačku i sve sem našeg poraza je čudo. Nažalost.
Kao sto sam vec nekoliko puta rekao kad sam pricao o regularnosti nasih meceva s njima - sve je stvar zalaganja. Ne trazim ja pobedu kao dokaz da se ne sklanjamo. Trazim borbu. Prethodni mec je par ekselans primer toga. Mogli su nam zgruvati tri gola pred kraj i imao bih isto misljenje, jer smo ceo mec goreli za taj bod, koliko god to tuzno zvucalo.

Mozemo mi sutra i da ih ne pustimo, i da apsolutno izgorimo i da opet izgubimo. U tom porazu sramote nema, ali je ima na izvoz u prethodnih 6-7 godina, uz povremene izuzetke.

EDIT: Pritom, sad izgovora u vidu ogromnog broja povreda i evropskih meceva nema. :cheers: Izostanak Covica je veliki hendikep na tom polju, ali su svi u protokolu obavezni da pokazu zube.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3900
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Red Marquis »

Dva puta u istoj sezoni da cigane uskratimo za tri boda i to ovako kilavi? Nema šanse.
Da groblju sad, kad posle par sezona konačno imaju otvoren put za titulu mi budemo prepona? Nema šanse.

Jedan bod iz dva meča bi bila teeeeška premija. Ili barem neki razbijen nos Pankovu ili Kataiju...
Io odio Belgrado
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 16. kolo: VOJVODINA - c.z. nedelja 16.45

Post by Dragojlo »

Ta dva kluba u zadnje 2-3 sezone imaju dva imena koji nas mogu rešiti u roku od odmah, čak i ako delujemo bolje na terenu... Ben E.F. kod jednih, a kod drugih Natcho Bibars... Ja ne verujem da mi za pomenutu dvojicu nikad nemamo neko rešenje.... :oops:
Locked