34. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:3 (0:2)

User avatar
Sasa1969
Posts: 635
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Sasa1969 »

Tu se nesto komentarisu igrači i utakmica i onda odem da vidim kako je bilo glasanje i vidim da Vukanovic ima gomilu glasova???
Ljudi na kojoj ste utakmici vi bili?
Ja jedino sto sam video je da čovek koristi levu nogu samo valjda kada hoda.
Ne zna levom nogom da doda loptu najbližem saigraču da ne govorim o udarcu na gol ili nedaj boze centaršutu?
Igrao levo krilo imao dva centaršuta spoljnom desnom sa levog krila.... ono bi slep video da je totalno neupotrebljiv.
Image
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1082
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Mare_Liman »

Sasa1969 wrote: Wed May 08, 2024 10:12 pm Tu se nesto komentarisu igrači i utakmica i onda odem da vidim kako je bilo glasanje i vidim da Vukanovic ima gomilu glasova???
Ljudi na kojoj ste utakmici vi bili?
+1
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Rakovac
Posts: 124
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Rakovac »

Čukarički nas je odučio od fudbala posle trećeg gola otišao sam sa stadiona. Ovo što gura Bandović ništa generalno ne valja to je fudbal za devetnaesti vek i tajlandsku ligu. Smeši nam se šesto mesto i blamaža u finalu a onda nadam se i odlazak Bandovića i nadam se da će dovesti nekog trenera koji će propagirati neki savremeni fudbal. Po meni bekovi moraju biti Bjeka i Guram, krila Seri i Vukanović i da se igra direktan fudbal kao Čukarički a ne ovo ja tebi ti meni i ništa od toga. Ovo je po meni Bandovićev poraz sto posto, kakav Mateus na beku on da može igrao bih sa deset veznih plus golman ne ide to tako ne postoje džabe u fudbalu bekovi.
Sa ovim porazom smo sve prethodno dobro anulirali a i jako dobru pozivnicu za Loznicu poslali. Nadam se da će trener izvući neke pouke iz ove današnje utakmice trener Čuke ga je ponizio.
Badaboom
Posts: 14
Joined: Sat Apr 20, 2024 12:24 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Badaboom »

Kakva poseta,takva i igra!!

Da je poseta bila onakva kakva treba da bude za mozda i najvazniju utakmicu ligaskog dela sezone, verujem da bi i oni na terenu bili pravi!
Pri izlasku na teren su ih trebale docekati pune tribine i pesma citavog stadiona od prve sekunde,e onda ne bi bilo pitanja oko manjka motivacije i lose pripreme utakmice,onda ne postoji los dan, verujem da bi svi oni izginuli na terenu i dali 200%,pa bi verovatno i bodovi ostali na Karadjordju.

Definitivno smo najgora fudbalska publika,utakmica sezone a nas ne moze da se skupi ni 5000,a vamo hocemo 50:50 za finale kupa! Sramota!
Ovi momci na terenu,kao i klub tradicije kao sto je Vojvodina zasluzuju bolju publiku od nas,nismo mi za Vojvodinu.

Sta je tu je... Racunica je jasna,9 bodova je jos u igri,Cuka nam bezi 3,a Radnicki 5.
U poslednja 3 kola nam treba bar jedan kiks Cukarickog,i dva kiksa Radnickog (protiv nas i jos jedan),a mi vise nemamo pravo na poraz i moramo da pobedimo sve do kraja.
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by ernesto »

VošaNS wrote: Wed May 08, 2024 10:02 pm Ovaj tim je dokazao da može da se vrati iz bilo koje situacije, danas nismo uspeli nažalost. Još ništa nije rešeno što se tiče četvrtog mesta, ali ne zavisimo samo od nas. Jako loša poseta kad se pogledaju rezultati ekipe, morali smo više.

Lazarević nije za ekipu iz Superlige, koštao nas je 2 gola, ako ne i sva 3. Sreća pa mu na kraju ističe ugovor, Bjeković za njega Filip Lam lično. Kembela prebaciti u Atletiku, Mateusa na klupu. Giorbelidze je pokidao protiv cigana i posle nije igrao. Mateus je na levom beku teška rupa još od prvog puta na toj poziciji, igrom u drugom delu sezone ne zaslužuje otkup. Klupa je tanka, Tanjga, Kajević, Vukčević...


Ništa još nije gotovo. 3 boda protiv Napretka nas vraća u trku jer Čuka igra protiv Tsc-a, a Kragujevac sa zvezdom. Svi na stadion u nedelju i bez pesimizma.
:cheers: :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9838
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Voja »

Turija wrote: Wed May 08, 2024 8:26 pm Voja je u pravu, da se drugi sad vise pitaju od nas.
Cuka igra kako drugi diriguje, i najvise se plasim da ne dobiju dozvolu za fudbal protiv BG dvojca, a realno je da zbog visih interesa mogu da je dobiju, i onda smo u velikom problemu
Image
User avatar
Salvador
Posts: 1084
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Salvador »

Duplof wrote: Wed May 08, 2024 10:05 pm ...Jedno je kad igrač bude "počašćen" zvižducima za nerad, nezalaganje itd, to mogu da razumem nekako, ali Lazareviću da se onako zviždi zaista nije u redu. Jeste da je momak zeznuo kod golova, jeste da greši, jeste da kasni nekad, da možda i nema kvalitet, ali momak gine i trudi se! Ako noste zadovoljni nečijom igrom, ne morate tapšati, ali nemojte ni zviždati!

Ne znam da li sam propustio, ali niko ne komentariše da je Lane opet hteo da izbegne pozdravljanje navijača?

Idemo dalje, ništa nije gotovo!!!
Ja sam danas zviždao pre svega treneru, već sam napisao razloge, i zadržavam sebi pravo kao navijaču sa preko 40 godina staža da to radim.

A za Lazarevića ne znam šta da kažem pored ovoga što je gore napisano - "jeste da je loš, jeste da je sve zajebao, jeste da je kriv za golove, itd" - pa jebo ja i njemu i treneru koji ga drži takvog u timu mater ako mu takvom neću zviždati.
Ko njega gura i zašto on mora da igra, ako je potpuno jasno da je rupa u timu koja nas košta poraza.
I kako je moguće da Mateus može da igra levog beka gde imamo dva dobra rešenja, a ne može desnog gde opet imamo Bjekovića kao bolje rešenje.

Danas je bandoglavi trener amaterski usrao ovaj poraz, pored spomenutih rupa tim praktično nije imao šansu prvih 70 minuta, dok su ovde mnogi izgleda sasvim ok sa tim, i glavni problem je što je par nas zviždalo ovom sramnom izdanju.
User avatar
Turija
Posts: 10763
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Turija »

Ne znam sto je nekom tako strasan zvizduk?
Zar ne bi trebao da on bude motiv, eto, kao inat? Zar nije uvrezeno misljenje da smo najbolji, kad odigramo iz inata?

Inace, ja mislim da su Jovanovic i Bjekovic morali uci u igru mnogo ranije. I to je jedna od gresaka Bandovica.
Meni ni najmanje ne smeta ako igrac ne ide na poklonjenje navijacima, ako je njegov doprinas na terenu kakav treba. Lepo je ako ode da pozdravi, ali sto bi bio obavezan? Obavezan je da igra dobro.

Jovanovic i Bjekovic su uneli zivost, donekle i Radulovic i Giorbelidze ( i tu je Bandovic pogresio sa Mateusom na njegovoj neprirodnoj poziciji i sa Kembelom kao starterom).

Nije ni Vukanovic bio toliko slab, kako se kritikuje, jer smo navikli na Serija na krilu.
Ipak, dao je gol i imao asistenciju. Sta su drugi imali vise od njega, osim Njegosa, koji je jedini bio na svom ocekivanom nivou?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9838
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Voja »

Meni vise znaci da kada igrac dobije loptu imam nadu i poverenje u njega da ce nesto da uradi nego sva statistika ovog sveta. A vec se u 5. minutu videlo da ne mozemo racunati ni na jednog igraca danas, i da cemo tesko dobiti ovaj mec. E zato su nam Lane i Bjeka ostavili bolji utisak, ne zbog licnih nastupa, vec zbog toga sto su ostali bili losi, a oni su bar svojim kretanjem uneli malo nepredvidivosti i nade u igru naseg tima
Image
User avatar
Maki
Posts: 1148
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Maki »

Prvo, postava sa Vukanovićem i Mateusom na levoj strani. Imamo li sporijih igrača? To im uopšte nisu prirodne pozicije i zato smo tako prošli. Vukanović je sve dobre igre zabeležio na centarforu, a na poziciji levog napadača nije ni prići Simiću, Čumiću, Seriju pa čak ni Neškoviću i Bastajiću. Jedino je bolji od Kembela koji je procvetao tek na desnoj strani, ali samo u kombinaciji sa Bjekovićem, ali tu kombinaciju danas nažalost ne videsmo.
Očajno smo igrali, pre svega zahvaljujući gostima, koji su se vratili u formu dostojnu svom igračkom kadru koji je kvalitetniji i uigraniji od našeg. Podsećam da su gotovo pola sezone vođeni od lošeg trenera i sada su prodisali. TSC, Čuka i Zvezda (kada igra u punom sastavu) su nedostižni trenutno za nas. Šansu treba tražiti u Kragujevcu i nadati se srećnom epilogu.
Zadovoljan sam izašao sa stadiona jer smo u oba poraza 2:3 ovog proleća pokazali zube protiv kvalitetnijih protivnika.
Utisci sa istočne tribine:
+ proslava 30 godina Stare garde.
- napušavanje Ivanovića sa ograde (ekipa Enac), nakon čega je adekvatno odgovorio posle gola.
- odlazak Lazara ka svlačionici na kraju i nakon reakcije zapada sprint ka severu.
+ dolazak Koraća ka istoku na kraju i 20x je rekao „oprostite“ :lala:
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1406
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Uvek sa tobom »

Тог ивановића и треба напушавати, шта има он да се свађа са публиком и показује ... смеће гробарско, а ти Маки можда на балет да кренеш, можда нису требали ни судију вређати!?
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Deep Purple
Posts: 3938
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Deep Purple »

Image

Znači pogledajte dobro ovaj raspored, 28 dana i sedam ovakvih utakmica. Ako su ovi momci posle jednog poraza gde su pružili manje zaslužili zvižduke onda sve kolektivno treba da nas bude sramota.

Ja im skidam kapu za sve učinjeno u poslednjih mesec dana, gde sam imao mnogo više razloga za zadovoljstvo nego za nezadovoljstvo i to ostaje tako pa sve i da pogube sve utakmice uključujući i finale kupa do kraja sezone.

Uspeli su da preokrenu sezonu pa makar i ne bude bilo srećnog kraja na kraju ove sezone.

Verujem i mislim da može ova grupa igrača da se pretvori u neki konkurentan i utegnut tim uz još jedan kvalitetan prelazni rok sad tokom letnjeg prelaznog roka i da nismo bili nikad bliže u poslednjoj deceniji da takav tim imamo, koji ima i glavu i rep.

A ja da sam fudbaler Vojvodine i da mi neko zviždi nakon ovakvih mesec dana mislim da bih u stilu Kantone uleteo na tribinu.

I oni su ljudi od krvi i mesa, fizički i emotivno istrošeni nakon mesec dana utakmica koje su igrane protiv kvalitetnih timova i koje su pretežno bile odlučivane u neizvesnim završnicama što od penal lutrije što do golova u poslednjim trenutcima mečeva i onda da dođe neko da zviždi jer je došao jedan slabiji dan, stigao umor i ostalo a pride do zadnje sekunde se boriš i na 3:1 i poslednjih dvadesetak sekundi ti opet napadaš i pokušavaš bar da smanjiš tu razliku što i učiniš jer poštuješ dres koji nosiš i boriš se do kraja.
Last edited by Deep Purple on Wed May 08, 2024 11:49 pm, edited 2 times in total.
lapo-lapo
Posts: 234
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by lapo-lapo »

Upravo sam zbog tog rasporeda siguran da cemo biti cetvrti...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4824
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by gospodinFKV »

Mislim da se previse filozofira o porazu koji nije bio poraz sistema, vec poraz uzrokovan indvidualnim greskama. Zato mi je i prismrdelo. Lazarevic danas ispod svakog nivoa. Savicevic je poceo da igra par minuta pre nego sto je izmenjen. Crnomarkovic ocajan. Jednostavno, ovi odigrase bunkericu, ubise nas na tranziciju, a mi bez jedinog igraca koji moze da probije nizak blok. Dodati tome los dan vecine igraca koji su izneli ovaj ritam sreda-subota u poslednjih dva meseca, i desi se ovakav poraz. Gotovo preslikan poraz iz Kragujevca. Hajde da se malo stane na loptu i sacuvaju ovakvi komentari za kad/ako se veze dovoljno utakmica da mozemo da konstatujemo da je problem u sistemu, a ne los dan.

Ove izjave kako je nas fudbal za 19. vek, a Cukaricki moderna ekipa, ne bih ni komentarisao, jer ne znam odakle bih poceo. Bukvalno ne pricamo istim jezikom.

Ljudi preokrenuse sezonu za dva meseca, dajte im modikum podrske makar. Najgori smo jbt...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3938
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 18h

Post by Deep Purple »

gospodinFKV wrote: Wed May 08, 2024 11:48 pm
Ove izjave kako je nas fudbal za 19. vek, a Cukaricki moderna ekipa, ne bih ni komentarisao, jer ne znam odakle bih poceo. Bukvalno ne pricamo istim jezikom.
A ove sezone smo odigrali sa tim istim Čukaričkim četiri utakmice u kojima smo u tri bili bolji rival na terenu a pre samo koju nedelju ih izbacili i iz kupa.

Baš me briga šta će ko da kaže ali ja sam zadovoljan i posle današnjeg poraza jer sam video tim koji se trudi i kada ne ide, napravismo od Čukaričkog tim koji je amaterski a ne tim koji je individualno ništa slabiji od našeg i Tsc-a ali oni imaju neke svoje probleme.
Danas su bili bolji, pruži se ruka i teraj dalje, radiš i ispravljaš greške.

Šteta je jer smo na glup način danas njima dozvolili da uzmu rutinske bodove ali dođu i takvi dani.
Last edited by Deep Purple on Wed May 08, 2024 11:53 pm, edited 1 time in total.
Locked