2. kolo: Buducnost (Ban. Dvor)-Vojvodina 1:0

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

2. kolo: Buducnost (Ban. Dvor)-Vojvodina 1:0

Post by Владика »

mesto-Dvor i to Banatski
stadion- pored zemljoradnicke zadruge
vreme-valjda ce biti lepo, 17 i 30
Nadam se da mi necete zamereti na ironicnom uvodu ali mislim da ni je lose da se podsetim da je Buducnost svoju prvu prvoligasku pobedu zabelezila upravo nad Vojvodinom. Da li ce mladjana ekipa Vojvodine skupiti snage da pobedi iskusnu ekipu iz Dvora? Jedno je sigurno da vreme na casovniku tece i da ce nam verovatno ovaj mec pokazati cemu mozemo da se nadamo u buducnosti!
Last edited by Владика on Fri Aug 19, 2005 6:52 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ocekujem pobedu protiv Dvorana :!: Gledao sam njihovu utakmicu protiv Zemuna,igrali su potpuno ne organizovano bez ikakvih ideja u napadu u odbrani su reagovali u vecini situacija panicno i konfuzno...Gledao sam neku emisiju o njima,naime njihov trener kaze da su ostali bez cetiri najbolja igraca pred start prvenstva da mu je u jednu ruku drago posto su otisli u inostranstvo a da ostaje zal za njim posto pridosli igraci ne mogu da nadomeste njihov odlazak...Sve u svemu najavljena je grcevita borba za opstanak!Dvorani su poznati kao dobri domacini,ali jednom nasom borbenom i odgovornom igrom trebalo bi da dodjemo do pobede!Najvise se pribojavam samih NAS,da se ne propuste kolosalne sanse i da nedodje do padova u igri!
Ocekujem debi Drakulica!

Srecno nam bilo :!:
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Posle utakmice u Zemunu, trener Dvorana je izjavio kako na raspolaganju ima svega 19 igraca, od toga 3 golmana. Od ovih 16 jedan je bio povredjen, a za dvojicu je rekao da su jos klinci i da ne moze ozbiljno da racuna na njih. Prostom matematikom stizemo do zakljucka da ce njihov tim biti skrpljen "pomocu koca i konopca", pa ako ne mozemo da izvucemo povoljan rezultat u takvim okolnostima, ni ne treba da igramo prvu ligu.
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post by slavko »

Ono sto ja licno ocekujem protiv Dvorana je da 'zbijemo redove' i pokusamo izbeci poraz :!: ,a onda se uigravati za 4-5 kolo kako bi bili kompletni i krenuli u prave utakmice :shock:.Naravno,niko ne spori da je ovo vrlo vazan period sampionata,ali kako i sa kojim snagama smo krenuli,mora bolje :!: :!: :!:

Raduje me dolazak Nastica i Drakulica posto njihovu igru donekle poznajem,dok su mi potpune nepoznanice Mirosavljevic (ili Milosavljevic,bez umesto r - l.) :arrow: i Stosic. 8)

Kazem,ne ocekujmo previse u ovom trenutku,bez obzira,kako citam cesto-na to sto smo veliki klub,ovo-ono... :roll:

SRECNO :!:
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ala ste vi optimisti!
A ja bih dodao da Dvorani i pored svega najavljuju sigurna tri boda i da bi drugi vezani poraz za njih bio katastrofa.
Eto Dvorani nikako ne smeju da izgube dvaput,a kod nas ima vremena da se tim uigra,mladi su igraci,prehladili se igrajuci se na jutarnjoj rosi....
Verovatno ce se uigrati do druge lige,a mozaik ce biti sklopnjen u celinu konacno u trecoj ligi.Ima se vremena i ko nam sta moze?
Ja se samo nadam da nam nece napuniti mrezu. :oops:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Hard & Heavy
Posts: 5
Joined: Thu Feb 03, 2005 10:08 pm
Location: Kafana

Post by Hard & Heavy »

Kada se krece za to selo?
Nigde niko ne objavljuje ni ne javlja.
Metal up your ass!!!
novo naselje
Posts: 11
Joined: Wed Jan 19, 2005 10:24 pm
Location: Tandem

Post by novo naselje »

Posle Cacka ne znam sta da ocekujem, ustvari, ne ocekujem nista. Samo se nadam da necemo izgubiti, sve ostalo moze da prodje (nazalost).
Vreme je da slavimo!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Krece se u 15.30h ispred stadiona :!:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Evo,nisam bio par dana u gradu,ali koliko vidim zavladala je apatija i na forumu.Ne bi se slozio sa Slavkom oko vremena za uigravanje ekipe.Mislim da smo to morali uraditi za vreme priprema a da sad beremo rezultate tog rada.Sada nam je svaka utakmica kfalifikaciona i nazalost doslo je vreme da strepimo od svake ekipe u ligi.Bez obzira na moje misljenje o neznanju ovog trenera,nadam se da ce Dundjerski svojim autoritetom pokrenuti ekipu i da ce bez obzira na salabajzersko vodjenje sa klupe uspeti da osvoje sutra tri boda i malo opustenije udju u naredne meceve.Zato momci,zapnite sutra i pobedite u Dvoru.Sretno.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Sta ocekivati u Dvoru?
Pitanje koje mnoge muci... ali,mislim da vecina nas ili ne ume ili ne zeli da realno sagleda situaciju.
Mi u Dvor sutra idemo kao autsajderi i to je cinjenica.Mozemo mi da filozofiramo ovde sta hocemo,da postujemo milion smajlica,da citiramo Njegose isl.... ali klub vratiti na staze stare slave necemo,bar ne ove sezone.
Meni se desilo ono cega sam se najvise pribojavao,ono sto nijednom navijacu na svetu ne bih pozeleo,a to je da sam posle 20 minuta utakmice prvog kola spoznao (ovde nemam pravu rec) "voljni momenat" naseg kluba ove sezone!!!
Nasi igraci su mnogo bedni i tuzni kao pojedinci,mozete onda da zamislite kakvi smo kao kolektiv!!!??

Navijaci kao navijaci,nece se nikada predati.Vidim lepa se atmosfera stvara i pred Dvor,organizuju se ekipe sa put... ali nije li sve ovo vec vidjeno???
Zamislite ovakav razvoj dogadjaja:
Negde oko 150-ak navijaca dolazi sto solo,sto organizovano na utakmicu protiv Dvorana.Kao i uvek,predvidjaju se rezultati,cuju se razna nagadjanja,masa se polako "pali",stvara se na tribini vrela atmosfera u glavama navijaca... igraci izlaze na zagrevanje,navijaci Vose burno pozdravljaju svoje ljubimce,veruju im... po ko zna koji put.Utakmica samo sto nije pocela.Iako su svi iz NSa krenuli sa strepnjom po pitanju konacnog rezultata,pojavljivanje nasih igraca na zagrevanju,11 Vosinih dresova dalo im je snagu i veru da ce nam konacno ovaj put krenuti.Na tribini se javlja neki fluid koji kruzi izmedju navijaca u ujedinjuje ih u stavu da smo bolji od Dvorana i da cemo ih od samog starta agresivnom,tehnicki superiornijom i brzom igrom,uz takticku magiju NASEG TRENERA,tuci minimum 2 gola razlike....

Sudija je dao znak...
Utakmica je pocela...
Nasi navijaci se organizuju na tribini iza gola i pocinju sa glasnim i zestokim navijanjem.Vec u 30. sekundu meca Dunjderski je uklizao zestoko u jednog protivnickog igraca i najavio (bar tako su navijaci pomislili) borbu do koske,do poslednje kapi znoja.Navijaci su jos vatrenije poceli da navijaju,dlanovi se ne stede... ali... posle samo 7-8 minuta,tempo igre splasnjava,spusta se na nivo sadasnje Vosine generacije... navijaci u cudu,zar opet!???
Kako objasniti tu bezvoljnost,tu bezidejnost.... to sistemsko rasulo na terenu... neki od igraca su poceli i da nam se sudaraju po terenu.Laza opet bunari,cesto ostaje sam... na delu terena dijametralno suprotnom ;) onom gde je lopta...
Novajlije... losije od nasih... nabedjene zvezde su dosli kao spasioci i tako se i ponasaju... previse soliraju,nedaju loptu... a kondicije nemaju...
Marko u napadu ceka loptu k'o zapeta puska... treba odrzati prosek 6 promasaja po golu... Todic samo nemocno siri ruke posle druge 100%-tne odbranjene sanse u 25. minutu.Mandic igra kao da ima slusalice od vokmena na glavi,iskljucio se,ne cuje publiku,ne cuje saigrace... al je skoncentrisan i trudi se... Pavlovic i Kacar pokusavaju da u 35. minutu sacuvaju loptu dodavanjima u stilu Slavnic-Kicanovic... ali,avaj... akcija je presecena,lopta je ispucana u kontru,koji bi trebao da zatvori nas kapiten Stepanov,ali je on nazalost sporiji od 40-ogodisnjeg napadaca dvorana i Todic je nemocan... samo tuzno je pogledao u pravcu navijaca.Na tribinama muk... zar opet? :(
U 44. minutu imamo jednu polusansu,Marko Jovanovic je u skoku pokusao da nadmudri stopera domacih,ali je u svojoj nemoci napravio kontrafaul,Djumi je skocio sa klupe... misleci da je sviran penal za nas...

Sa 1:0 se otislo na odmor!!!
Navijaci gnevni,kunu dan kada su posli u Dvor... oni duhovitiji se raspituju kako stoji Partizan... kad su saznali da je 1:1,tesili su ostale recima:"Super,nece nam mnogo pobeci!" ;)
Drugo poluvreme,Djumi pocinje sa jednom izmenom,izmenjen je Markov partner sa njim u napadu,ulazi Vukelja... Dvorani se svesno povlace,prepustaju nam inicijativu,znaju da ne znamo... i tada pocinje revija promasenih polusansi... sevaju sutevi sa 20-ak metara,ali 5-6 metara pored gola... jedna lopta koju je jedan domaci odbrandbeni igrac pokusao glavom izbiti iz kaznenog prostora u velikom luku pada ka domacem golu i naslanja se sa gornje strane na precku.Zamalo 1:1.
Vec u sledecem napadu,penal za domace.njihov napadac je usao iskosa u nas sesnaesterac i jedan od nasih mu je uklizao... kao suza.
Po ko zna koji vec put... Todic u jednu,lopta u drugu stranu... 2:0!!!

Sa tribina se cuje:"Ovo je smesno","Djumi odlazi","Treca liga,treca liga..."
Tempo utakmice je tek sad skroz pao.... navijaci razocarani krecu ka svojim prevoznim sredstvima... nista vise nije bilo zanimljivo.
Jedino cega ce se navijaci secati sa ovog meca je Ljubetovo uklizavanje u 30-oj sekundi meca... toliko!!!!!

Pitali ste sta ocekujem od meca,eto to ocekujem!!!

Pozdrav!!!!
Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Vojo nadam se da nisi vidovit!Ja sam optimista ali realno sumnjam da mozemo nesto vise od neresenog rezultata.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Sa sosa...

Budućnost bd – Vojvodina



Desetkovana postava Budućnosti iz Banatskog Dvora u odnosu na šampionsku iz drugoligaškog društva, nalazi se pred velikim iskušenjem. Neuspeh u Zemunu može se nadoknaditi samo pod uslovom da se zabeleži pobeda protiv pokrajinskog rivala iz Novog Sada.

Trener tima Radivoje Drašković ne može da računa na povređenog Drinčića, dok se u tim vraća Đorđe Zafirović. U ekipi je ponovo omaleni vezista Iigor Stojaković koji se dogovorio sa klubom o nastavku saradnje i u ovoj sezoni.

Zbog slabe odbrane u gornjoj varoši moguće su neke promene u sastavu. Šansu čeka golman Rajić, koji je letos stigao iz Proletera, dok će Nikola Belji verovatno striktno zaigrati uz desnu aut liniju. Ostaje jedino pitanje ko će praviti društvo Mićiću u špicu napada..

Na stadionu Mirko Vučurević očekuju i navijače Vojvodine, popularne red firm, tako da će učiniti sve da utakmica protekne na najvišem nivou , na jednoj od najboljih travnatih podloga u zemlji.

Novosađani su neprijatno iznenadili svoje navijače na startu nove sezone, neuspehom protiv Čačana , tako da sada im ne preostaje ništa drugo već da pokušaju da te bodove vrate već u narednom kolu.


Moramo pobediti,pobedicemo :!: I prosle sezone smo ostvarili pobede kada nam je zaista bilo "biti ili nebiti" i bas zato verujem u nasu pobedu!Mozda ovo iz mene govori neka prevelika ljubav prema voljenom klubu koja mi ne dozvoljava da realno sagledam situaciju,mozda i ne zelim da shvatim neke stvari...Ali verujem u nasu pobedu!

Srecno nam bilo :!:
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

Iskreno, očekujem nerešen ishod i to bez golova :(
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Igrac Seozne, glasajte

Post by Владика »

Posto je sezone tek odpocela da vas podsetim da svoje glasove za igraca sezone mozete ostaviti u podforumu Igrac Sezone.
Vojo, ajde u 20 marki da ce Marko biti igrac kola!? :lol:
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post by slavko »

Vojo,ovaj tvoj zadnji post me je duboko potresao i naterao na debelo razmisljanje. :idea:
Kao prvo,a to smo svi i ocekivali-jeste da cemo se boriti za opstanak.
Drugo,izgubili smo dvojicu vrlo bitnih igraca (Franca i Belog) ,dok zamene, kakve god bile,jos uvek nisu zaigrale niti mozemo nalslutiti kako ce se uklopiti u tim. Liga nam je uzasna,zakulisne radnje na svakom koraku,pa je briga jos veca. Jer,bogatiji i u ovom trenutku mocniji drze monopol. :roll: :!:
Eto,doveli smo neka pojacanja,ja sam u nekim postovima naveo da sam zadovoljan,vodeci se onom nasom starom... 'bolje vrabac u ruci nego golub na grani'...Ma sta to u ovom trenutku znacilo.
Ajde,izbubili smo od Borca na premijeri,ali moramo se sloziti da Borac nikako ne moze biti klub za potcenjivanje,jer su ulozili znacajna sredstva u renoviranje tima i napravili su za nase prilike dobar tim.

Predstoji nam Dvor. Malo selo sa velikim magnatom na celu. Meni su dvorani izuzetno simpaticna ekipa.Stari Micic im je jos uvek napadac NO1,imaju lep mali stadion i iskrenu i finu publiku. Iskreno se nadam remiju a pobeda bi bila za mene,prijatno iznenadjenje s'obzirom u kakvoj se situaciji nalazimo. :oops:

Trece,Vojvodina NIJE VISE STO JE BILA, i to treba da nam bude zvezda vodilja,tj. KAKO DA VOJVODINU VRATIMO NA STAZE STARE SLAVE. Ovako,uz duzno postovanje prema trudu i entuzijazmu pojedinih ljudi-nemamo sanse za povratak na put nekadasnjih uspeha. Iz godine u godinu tonemo sve nize. Secam se kada sam svake godine pred pocetak sampionata strepeo kako cemo se dokopati 3-4 mesta,a sad strepim hocu li uopste nasu Vosu gledati u prvoj ligi! Dakle,budimo realni,ne ocekujmo previse,ovo je ipak zbunjujuca situacija...bar za mene,jer ne znam na cemu sam sto se vose tice...iznervirah se sad....CAO :evil: :!: :idea:
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
Locked