14. kolo: Vojvodina-Crvena zvezda 1:0

Locked
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

14. kolo: Vojvodina-Crvena zvezda 1:0

Post by Владика »

stadion-Vojvodina,Karadjordje,Gradski ili kako ko voli
vreme-nedelja 13h, trebalo bi da bude bez padavina
Deset godina! Da li je deset godina dugacak period? Da mi je neko rekao posle vragolija Boze Djurkovica(te davne 95.) da cemo cekati 10. godina na pobedu rekao bih mu da nije normalan! Zatim su naisla teska razocarenja, kradje i ponizavanja i iskreno se nadam da je doslo vreme da se naplati kamata i da osvojimo tri boda. Zvezda mozda ima bolji tim ali u fudbalu uvek ne pobedjuje bolji i ako svi kao jedan budemo verovali u nedeljni trijumf mislim da mozemo stici do toliko zeljene i cekane pobede! Zato u nedelju pomerite malo rucak, vi koji izlazite nemojte zaglavti u subotu kako bi smo jos jednom dali fantasticnu podrsku timu Dzimija Marica!
Da li je 10 godina puno? Jeste, ali zato ce slavlje biti mnogo vece ako ih dobijemo u nedelju!
Samo hrabro do nove pobede!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8925
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Nadam se pobedi, strepim od katastrofe.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Rod'lo! Bice prenos u nedelju!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9950
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Zaista zanimljiv mec ce se odigrati u nedelju u Novom Sadu...
Deset godina sam ocekivao od svake ekipe Vose da pregazi Zvezdu,ali istoriju znate... na vredi se vracati unazad (bar ne u ovom topicu).
Moja neka zapazanja pred ovaj mec su takva da se moje prognoze i predvidjanja menjaju iz minuta u minut... ni sam ne znam sta da ocekujem od ove utakmice.Cak cemo i podrsku 20-ak grobara iz Palanke imati.Naravno,oni nece doci organizovano,ali ce doci da navijaju za nas i njima bi nasa pobeda mnogo znacila :lol:
Pitaju me sta ce biti?Ni sam ne znam sta da im odgovorim.Ponos mi ne da da iznesem neka crna predvidjanja,ali opet (razmisljam u sebi) cime da pretim(o) Zvezdi!? :oops:
Deset godina obecavam grobarima pobedu nad Zvezdom,ali... uvek neko ali...
E sad,sta je pozitivno pred ovaj mec?Pozitivno je to sto Zvezda igra u Norveskoj,pozitivno je sto se utakmica posle dugo vremena napokon nece odloziti za neki drugi termin (jer je Zvezda vec u formi),pozitivna je i Zvezdina statistika kako u ovom prvenstvu,tako i u duelima sa nama... nije li pravo vreme?Pozitivna je i atmosfera medju navijacima,pozitivan je i rezultatski uzlet nase ekipe.... dakle imamo dosta pozitivnih stvari na nasoj strani!!!

Sta je onda negativno?Negativno je to sto po mom skromnom misljenju imamo najlosiji tim i najlosiju igru u zadnjih 10 godina... sto nemamo sa cime da pretimo,sto nas recimo igraci kulskog Hajduka pretrcavaju,kao da su atleticari,a ne fudbaleri... negativno je sto se i klub Zvezdasa iz BP sprema na put u NS :roll: :lol: ,negativno je sto jos niko u TIP ligi nije odigrao keca na Vosu.... i posle svega ja treba da dam svoju prognozu ovde... Pa kako ljudi???Ne umem ja to... Ajd da pokusam bar 1:0,strelac Marko Maradona jovanovic u 84 minutu,posle silovite kontre,velike greske golmana Stojkovica i prvog udarca fudbalera Vojvodine ka golu Zvezde.... 8) Ako je i od mene,mnogo je....

p.s.al zato,sad svi u podforum secanja,da vam veceras svima bude toplo oko srca....

FORZA FKVOJVODINA!!!!! (p.s.Podbara,smem li sada 4 uzvicnika? :wink: )
Image
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

U nedelju nam dolazi utakmica koja mi je postala velika mora vec godinama iz vise razloga.Prvo,rezultatski ne mozemo nista da uradimo celu deceniju i bojim se da ako sad ne uzmemo bar bod,preovladace ravnodusnost prema narednim mecevima sa ovim protivnikom.Drugo na zapadu se osecam na ovim utakmicama kao stranac usled dolaska ovih nasih ,,dodjosa"koji dodju eventualno par puta na stadion godisnje i navijaju protiv svoje sugradjanke Vojvodine da me je sramota.Zbog svega toga,bio bi prezadovoljan jadnim bodom i prekidom ruzne serije poraza protiv zvezde.Vojo,nisam pristalica primanja grobarske podrske niti ciganske protiv grobara jer je to iz racuna i bojim se da bi nas svi oni ugasili da mogu.Nemaju oni ni trunku ljubavi prema nasem klubu vec hoce da im mi cinimo usluge.Da imaju i malo domaceg Vojvodjanskog vaspitanja navijali bi za klub iz svog grada,pokrajine.Sto se tice igre,znam da ce biti grozna,odbrambena ali se nadam da ce biti ratnicka,sa mnogo trcanja i borbe.Da li ce nam biti dovoljna za bod ili za vise videcemo.Bojim se malo i Cvetkovih veza sa zvezdom i dobijanja bodova na drugoj strani za ove.Sve u svemu nadam se da ce i nas malo sunce ugrejati u nedelju.Vidimo se na stadionu.Pozdrav
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Muka me hvata od sećanja na utakmice s ciganima. Sve je manje lepog za čega se čovek može uhvatiti, uglavnom nule i katastrofe.

Ja lično ne očekujem mnogo, voleo bih da odigramo muški i borbeno, a ako neka lopta slučajno i zaluta iza njihovih ledja biće sjajno!

Raduje me što ne igra Stepi, neka ga vode s njima i s milim Bogom!
You'll never walk alone!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Voja i Prijatelj su lepo rekli sta mozemo ocekivati sa fudbalske strane a sad za vas koji niste ovde da vam malo prenesem atmosferu sa novosadskih ulica. Nesto se cudno desava ove sezone? Obaramo rekorde brojnosti na gostovanjima, nadolaze nove snage a i ljudi koji bukvalno nisu bili 10,15 godina na utakmicama se polako vracaju. Ja sam bio svedok radjanja Red-Firma i moram vam reci da smo kao navijaci u organizaciono smislu sada mnogo jaci nego onda! Ocekujem da navijaci prikazu svoje najbolje izdanje od kada smo presli na sever zato apelujem na sve koji nemaju godisnju za zapad da dodju na sever jer ih ocekuje spektakl!
Sad sta me raduje pred mec, ONI posle nas igraju odmah u cetvrtak sa Romom a taj ubitacni tempo se nastavlja sledece sedmice kada igraju i kup! Znaci mlad tim ONIH ima mnostvo utakmica po jako losem vremenu. U tome ja i trazim nasu sansu u Zenginom taktiziranju i njihovom umoru!
Raduje me i rezultat anketa(namerno nisam stavio mogucnost poraza jer pre svega moramo mi navijaci i igraci verovati da mozemo da dobijemo one) i ubedjen sam da ako odigramo cvrsto i muski(ako nam sudije to dozovle) da cemo ih prebiti na terenu i uzeti im 3 boda.
Ljudi moji, doslo je vreme kada su ljudima poceli da vracju staru deviznu stednju pa red je i nama nesto da se vrati! :lol:
p.s. Vojo ti valjda znas da cu ja uvek staviti keca na nas!!!!!!!!!!!(vidi sta je uzvicnika :wink: )
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ne znam sta da ocekujem...Zvezdina cela filozofija igre se svodi na centarsuteve Baste i Jankovica ka Zigicu i Purovicu,Jankovic,Mladenovic i Raskovic verovatno nece biti u konkurenciji za mesto u timu protiv nas zbog povreda,ali mislim da je to vec njihov problem i da sve zavisi od nas!Trebace nam "radilice" na terenu,puno ocekujem od Kacara,Milutinovica,Dobrica...Ocekujem eventualno i neku "vragoliju" Kize koji bi eventualno nekim dugackim pasom ili preciznim centarsutom mogao da uradi nesto vise!
I cigani su od "krvi i mesa" treba igrati muski borbeno do kraja pa sta bude...
limanfkv
Posts: 2863
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Ajmo Tromso veceras im polomi noge. :lol:
Samo pobeda!
8)
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Jedan igrač (ime ću vam reći u nedelju) mi reče juče: 'Jao, šta bih dao da bude snega u nedelju i da me stavi da igram - ima da ih pokoljem!'

To majstore, imaš pivo!
You'll never walk alone!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Cene karata-prava sitnica

Post by Владика »

Prema nezvanicnim informacijama koje dolaze do mene cene karata ce biti sledece-
zapad-1000 dinara
istok-700 dinara
sever-200 dinara(za ovu cenu infu nije najsigurniji)
Cene karata se jos ne objavljuju zbog ocekivane kritike u medijima!
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

daj boze da pobedimo ali ja cu i sa neresenim rezultatom biti zadovoljan.jedina zelja koju imam je da se igraci u nedelju bore a sa rezultatom se uopste ne zamaram.zvezda ima jako nezgodan raspored ove dve nedelje i to nam ide na ruku.putovanje na severni pol i nazad ostavice posledice na igrace zvezde.nagla promena klime dovodi ce ih izmoriti a neke sigurno nece zaobici prehlada.valjalo bi da pobede tamo jer bi im misli,posle osvojene jesenje titule,bile na utakmici sa romom.zalosno je sto svoju sansu moramo traziti u njihovim problemima ali trenutna situacija je takva kakva je a u danasnjem fudbalu je postalo sve bitno.jedva cekam da dodje nedelja i pocne utakmica ali vise od toga cekam da vidim sever i ako bog da radost na severu posle postignutog gola.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Re: Cene karata-prava sitnica

Post by Stara Garda »

podbara wrote:Prema nezvanicnim informacijama koje dolaze do mene cene karata ce biti sledece-
zapad-1000 dinara
istok-700 dinara
sever-200 dinara(za ovu cenu infu nije najsigurniji)
Cene karata se jos ne objavljuju zbog ocekivane kritike u medijima!
Bice jos "malo" skuplje za zapad i istok od Podbarine informacije,ali sacekajmo da ipak neko iz kluba to ozvanici :roll:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Ispravka

Post by Владика »

Zvanicna informacija
zapad-1500 dinata
istok-1200 dinara
limanfkv
Posts: 2863
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Cene karata-prava sitnica

Post by limanfkv »

Stara Garda wrote:
podbara wrote:Prema nezvanicnim informacijama koje dolaze do mene cene karata ce biti sledece-
zapad-1000 dinara
istok-700 dinara
sever-200 dinara(za ovu cenu infu nije najsigurniji)
Cene karata se jos ne objavljuju zbog ocekivane kritike u medijima!
Bice jos "malo" skuplje za zapad i istok od Podbarine informacije,ali sacekajmo da ipak neko iz kluba to ozvanici :roll:
Po meni glupavo,al nema veze...
Locked