Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

srkins wrote:nisam uvredjen ,samo iznosim svoje misljenje..mozda sam upravu mozda nisam...mi smo kizita i mojsova kad su odbili da potpisu novi ugovor sa nama uklonili iz prvog tima ...plus ljudi nisu potpisali predugovor pa prakticno cim je moglo iako je ostalo prakticno tad dva meseca prelaznog roka...tako da mislim da ljudi samo gledaju volimo abubakara bilo sta da uradi jupiiii...ok jeste nam dosta pruzio na terenu...zalaganje za 10 ...mozda bi cak i bolje prosli bez njega ,ali to nije njegova krivica vec bivseg trenera koji je celu igru formirao oko njega pa ako ga neko zatvori eto nama 0:0 . a sa blokadom od 1m to je dva igraca od po 500.000e tako da po meni bolje je uzeti i tih 400.000 e plus plata nego 0 e i jos plata razlika je nekih 600.000 e mozda malo za njega ali bolje to neko minus od 20mil za par sezona
Kako ces uzeti 400.000 evra ako ga drzis suspendovanog? Ovi da su hteli da plate to bi vec uradili. Uostalom, s obzirom da je sad obavezan na duze staze, a jos uvek nas igrac, mozda nije nemoguce da neki turski klub odresi kesu posle Burse tako da budemo zadovoljni i mi i belgijanci.
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Re: Transferi

Post by King »

Dobro za Abua,Trajkovica i Vulićevića,zaslužili su da odu ako ih neko hoće ali ne bi nikako prodavao Alivodića,on nam je sada najvažniji igrač... :?
srkins
Posts: 1448
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Helm wrote:
srkins wrote:nisam uvredjen ,samo iznosim svoje misljenje..mozda sam upravu mozda nisam...mi smo kizita i mojsova kad su odbili da potpisu novi ugovor sa nama uklonili iz prvog tima ...plus ljudi nisu potpisali predugovor pa prakticno cim je moglo iako je ostalo prakticno tad dva meseca prelaznog roka...tako da mislim da ljudi samo gledaju volimo abubakara bilo sta da uradi jupiiii...ok jeste nam dosta pruzio na terenu...zalaganje za 10 ...mozda bi cak i bolje prosli bez njega ,ali to nije njegova krivica vec bivseg trenera koji je celu igru formirao oko njega pa ako ga neko zatvori eto nama 0:0 . a sa blokadom od 1m to je dva igraca od po 500.000e tako da po meni bolje je uzeti i tih 400.000 e plus plata nego 0 e i jos plata razlika je nekih 600.000 e mozda malo za njega ali bolje to neko minus od 20mil za par sezona
Kako ces uzeti 400.000 evra ako ga drzis suspendovanog? Ovi da su hteli da plate to bi vec uradili. Uostalom, s obzirom da je sad obavezan na duze staze, a jos uvek nas igrac, mozda nije nemoguce da neki turski klub odresi kesu posle Burse tako da budemo zadovoljni i mi i belgijanci.
tesko da ce neki klub koji je iole ozbiljan pregovarati sa igracem koji ima ugovor sa jednim i predugovor sa drugim klubom..
User avatar
N13
Posts: 2070
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

srkins wrote:ako je abu potpisao sad ugovor sa belgijancima da odlazi na zimu,to znaci da mi dobijamo 0 evra od tog transfera,pa po meni njega na tribine i nek trenira sa omladincima...jedino ukoliko nam belgijanci ne uplate neku svotu da ga odrzavamo u formi...
Nisi u pravu. Racunaj da Miskovic ima pravo na 50% transfera Abua. A trenutno ni jedan klub ne planira platiti vise od 300-400k za Abua. Dakle nama bi islo svega 150-200k.. sto budimo realni, i nije neka cifra. Vise ce nam znaciti da odigra jos jednu polusezonu kod nas, nego da dobijemo te pare. Sto bi mi i na neki nacin bilo draze, samo da ga taj Miskovic izduva. Na kraju krajeva, Miskovic je i pocinjao tu pricu oko njegovog prelaska u zvezdu, jedino je njemu u interesu da se Abu proda pre isteka ugovora, jer drugacije nema koristi.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

srkins wrote: tesko da ce neki klub koji je iole ozbiljan pregovarati sa igracem koji ima ugovor sa jednim i predugovor sa drugim klubom..
Zasto ne, nije to bas tako strana pojava u svetskom fudbalu. Uostalom, kao sto rece N13, ako vec ne mozemo da uzmemo ozbiljan novac za njega onda je najbolje da igra jos 6 meseci.
srkins
Posts: 1448
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

ok..ajde onda ovako da postavim dva pitanja ,ali zelim iskren odgovor 1. u zemlji srbiji gde u blizancima u upravi sede razni politcari i gde je tole predsednik fss ,sta mislis koji ce mo mi biti nakon sest meseci sa abuom i bez abua ,mislim mesto na tabeli 2. od 4 igraca za koje kazu da imaju ponude sta mislis za kojeg je najlakse naci zamenu? alivodic? vulicevic? trajkovic? ili abubakar? ja nasu desnu stranu ne bi menjao za 5 abubakara ...dao bi im poveceanje plate i da vrsljaju po toj strani...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Za prvo pitanje, verujem da cemo biti treci, ali sam siguran da cemo sa Abubakarom u timu da uriniramo po faci bliznadije jos barem 6 meseci. Za drugo pitanje, najteze cemo da nadjemo zamenu za Abua jer je to covek na kojem se bazirala nasa igra poslednjih par godina.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

N13 svaka na mestu.

Skins.. aj ja da okrenem pitanje ..
A zasto se mi uopste onda i takmicimo kad znamo da necemo moci biti bolji od 3ceg mesta?

Jos jednom sto N13 rece .. bolje da Abu igra jos pola godine nego sad da ga damo za smesne pare 200.000e ..

A kad nam vec odlazi ,voleo bih Kulibalija da dovedemo.

I da .. jos jedna stvar .. ako odu Vule Abu Enver i Trax .. mi smo ga najebali ..ajde jos uvek imam nade da ce nam se vratiti Pekara ili Stepi ali za nase brze vozove je nemoguce naci zamene ..
Nemojte mi reci da ce Baric da bude adekvatna zamena Vuletu? .. Nemaju ni jednu istu karakteristiku.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Helm wrote:Za prvo pitanje, verujem da cemo biti treci, ali sam siguran da cemo sa Abubakarom u timu da uriniramo po faci bliznadije jos barem 6 meseci. Za drugo pitanje, najteze cemo da nadjemo zamenu za Abua jer je to covek na kojem se bazirala nasa igra poslednjih par godina.
Svaka na mestu :cheers:

Prodati ga sada za tepsiju ribe bi bila cista glupost, ako moze da odnese prevagu na terenu protiv Burse i eventualno u plejofu! Ulazak u grupnu fazu donosi 1.3 mil eura, a svaka pobeda 200.000e...prihod od ulaznica isto ne bi bio mali...razmislite o tome...

Ako imamo neke sanse, a smatram da su nam sad vece no ikad, moramo ih zadrzati i probati sto dalje da doguramo.
Panucci
Posts: 73
Joined: Wed Jul 08, 2009 2:12 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Panucci »

http://www.021.rs/Sport/Fudbal/Gasi-se- ... -Kule.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Jel ima tu neko da valja?
Ako kanis pobijediti, ne smijes izgubiti
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Panucci wrote:http://www.021.rs/Sport/Fudbal/Gasi-se- ... -Kule.html

Jel ima tu neko da valja?
Slobodan Lalic, eventualno, decko je stoper, mladi reprezentativac. Osim njega, golman Brac, ali smo tu poziciju resili...

Veselinovica su prodali u Minsk, svi smo videli sta decko radi tamo. Velika steta sto nismo reagovali ranije...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4013
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Susnjar novi igrac Jagodine
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

gospodinFKV wrote:
Panucci wrote:http://www.021.rs/Sport/Fudbal/Gasi-se- ... -Kule.html

Jel ima tu neko da valja?
Slobodan Lalic, eventualno, decko je stoper, mladi reprezentativac. Osim njega, golman Brac, ali smo tu poziciju resili...

Veselinovica su prodali u Minsk, svi smo videli sta decko radi tamo. Velika steta sto nismo reagovali ranije...
Brać je po mom mišljenju najslabiji golman JSL, čak je i u Kuli rezerva odličnom mladom Nikoli Periću. Mislim da će Šušnjar napraviti lepu karijeru i šteta što smo ga se olako odrekli!
User avatar
slanina
Posts: 812
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

Stiže srpski Pirlo :mrgreen: :shit:


http://www.sportal.rs/news.php?news=106472" onclick="window.open(this.href);return false;
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
WeAreTheFirm
Posts: 84
Joined: Tue Jan 17, 2012 11:51 pm

Re: Transferi

Post by WeAreTheFirm »

slanina wrote:Stiže srpski Pirlo :mrgreen: :shit:


http://www.sportal.rs/news.php?news=106472" onclick="window.open(this.href);return false;
Sve je spremno za duplu krunu! :yesss:
Bilo da pomisliš da sve oko tebe je tama...
Post Reply