Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Locked
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by lazarr »

Ovaj Zika sigurno nije neki napaljeni klinac zeljan provokacija. To je sigurno, i zbog toga mi ga je pomalo žao zbog ovog napušavanja.
Ali ipak je jedan od navijača 2 kluba koja najviše mrzimo i kao takvom nije mu ni mesto ovde.
Ziko, shvati da je zlo koje ste nam godinama i decenijama nanosili prelilo čašu i vaše prisustvo na ovom forumu nije poželjno.
Prijateljski savet je da se maneš daljeg pisanja jer će tako biti bolje svima.
Pozdrav i zbogom!!

P.S.
Sutra na našoj utakmici obavezno na neki način skrenuti pažnju na današnje sudjenje partizanu.
Bilo kako. Nekom parolom, pesmom, pa u krajnjem slučaju i prekidom utakmice na par minuta.
Pa da videmo dokle su spremni da idu.
Pisati navijačkim grupama u Užicu, Kragujevcu, Nišu, Subotici, Pazaru i ostalima i dogovoriti zajedničku akciju. Izazvati prekide na svim stadionima u zemlji u istom minutu.
Možda zbog ovog predloga budem i uhapšen ali nešto se mora promeniti. Ako se to ne uradi već posle prvog kola, kasnije će biti kasno.
Last edited by lazarr on Sat Aug 10, 2013 9:59 pm, edited 1 time in total.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Helm »

Shecky, interesantno je da je po tebi presla crtu, ali da po sudiji pored gola nije. Nemoj se truditi da budes lazno objektivan jer bi taj isprdak koji je priznao gol sam sutnuo loptu u isti da ga ovi nisu dali!
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by nboya »

shecky wrote:Nboya ,uz svo postovanje stvarno ne znam zasto pametujes toliko?
Pa sta treba da radimo kako da reagujemo na ovakva sranja vec u prvom kolu??!!
Gari iz Pazara trci bocno okrenut od igraca koji sutira ,lopta ga pogadja u rame i to penal??
Kako sad da budemo kulturni sta da kazemo? Paa po mom misljenju je prestrogo dosudjen penal itd itd?? ... daj leba ti..

Uostalom nije ovo virtuelna biblioteka pa da svi moramo biti mirni.. neki od nas ovakve stvari malo zesce dozivljavaju.

ps kod 4 gola ,lopta jeste presla crtu po meni ,ali go**o od sudije je morao svirati faul nad golmanom koji je oboren ,bez obzira dal bi on stigo na kraju do gola ili ne
??? Zasto pametujem???

Ne znam sta si skontao, ja sam samo trazio da se prestane sa "samaranjem" Zike. Naravno da treba da pisete o onoj farsi a ne da glavna tema bude zasto se Zika registrovao na forum i sta je radio do sada...
UPRAVA NAPOLJE!!!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by shecky »

Nboya brate nisam na Ziku mislio , i meni ga je malo zao posto se stvarno vidi da nije provokator ali se slazem da nije ovo uopsteni sportski forum ,i svako je dobrodosao osim govneta i proliva.
Najvise ga zalim ustvari jer navija za partizan.

Elem da se vratim na tebe,nisam zbog her Zike napisao ono nego zbog klipa koji si postavio uz napomenu da budemo kulturni i to ..
Ako ne mozemo komentarisati iz srca onda treba ukinuti ovu rubriku JSL.
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by nboya »

Ta napomena je bila namenjena Kowalskom i Ziki koji su se "castili" iznad mog posta. Napomena nema veze sa klipom.
UPRAVA NAPOLJE!!!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by kowalski »

U svakom slucaju Kimi i Rasim su zadovoljni.
Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by shecky »

U tom slucaju se izvinjavam. :)
НС.
Posts: 21
Joined: Thu Jul 18, 2013 11:40 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by НС. »

Велики познаваоци фудбала очигледно не знате који господин води клуб из Рашке, па имате сад изливе хистерије по форуму.Разапесте овог жику а у клубу ни мање ни више кежман :shit: ееј
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Toto Riina »

НС. wrote:Велики познаваоци фудбала очигледно не знате који господин води клуб из Рашке, па имате сад изливе хистерије по форуму.Разапесте овог жику а у клубу ни мање ни више кежман :shit: ееј
Kakve veze ima utakmica i kradja na terenu sa tim ko vodi koji klub? Bio ti je i Panta-aFtobus, pa se nesecam da si penio :idea:
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Boske87 »

@Zika Pavlovic
Verujem da nisi došao da provociraš, da si dobronameran ali moraš da shvatiš ogorčenost ljudi ovde, ponekad idemo u krajnost ali to je opravdano s obzirom šta nam rade. Svima je kratak fitilj jer smo oguglali na ovakve utakmice blizanaca, krađe na štetu svih drugih timova a najviše Vojvodine jer smo po kvalitetu najjači. Nivo tolerancije je 0. Ako si ti kao navijač partizana, odnosno nkp kako ga mi zovemo (jer idemo u krajnost :mrgreen: ), shvatio kakav je sistem ,ako ti se smučilo onda moraš da shvatiš da je kod nas 1000x veće gađenje. Razumem ja navijačku strast i opredeljenost, nkp je tvoj klub izbora od detinjstva i to poštujem ali na ovom forumu ili bilo kom drugom mestu nećeš moći voditi "politički korektnu raspravu" sa navijačima Vojvodine jer smo dva različita sveta, jednostavno prejake su emocije u igri. Emocije nepravde i nemoći koje ne možeš da shvatiš ako ih i sam nisi doživeo, a nisi. Kada preživiš jedno finale kupa 2011, kada ti sopstvena uprava ustukne pred državnim moćnicima iz vašeg kluba, kada vas budu krali u situacijama kada im to uopšte ne treba, kada vam sudi deklarisani grobar sa fejsa, kada si konstantno u manjini i osećaš se kao da ploviš u brodu/državi ludaka itd itd, mogao bih ovako do sutra ali shvataš poentu.
Pisanjem na ovom forumu nećeš ispraviti krive Drine, ako baš imaš želju idi na neki forum nkp pa tamo iznosi svojem verujem iskrene stavove, prosvetli druge ljude jer smo mi odavno svesni svega. Ovako samo praviš kontra efekat, ljudi te napadaju u čoporu jer personifikuješ "neprijatelja" tj klub koji je zajedno sa crvenom sestricom uništio fudbal u Srbiji. Toliko od mene
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
ФКВ
Posts: 91
Joined: Tue Jun 18, 2013 4:05 pm
Location: svugde

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by ФКВ »

НС. wrote:Велики познаваоци фудбала очигледно не знате који господин води клуб из Рашке, па имате сад изливе хистерије по форуму.Разапесте овог жику а у клубу ни мање ни више кежман :shit: ееј
Svi se okomili na tog Ziku, a ne shvataju da je glavni provokator u stvari НС.
НС.
Posts: 21
Joined: Thu Jul 18, 2013 11:40 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by НС. »

тото договор кућу гради, што се тиче афтобуса члан сам форума од пре коју недељу.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by shecky »

Moderatori .. ne budete li banovali ovog ******* ,ostacete bez jednog clana foruma ,pa vi birajte koji forumasi /navijaci su vam drazi!!!

Elem moram reci jos jednu stvar ,crkoh od smeha :) Gledao sam go**a na areni,i slusa na fonu preko radija prenos ,i ladno Danfra Cile odvali ... fudbaleri NP jos nemaju pobedu u novoj sezoni :) hahahah
НС.
Posts: 21
Joined: Thu Jul 18, 2013 11:40 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by НС. »

За сад можеш само ти да будеш банован због вређања других чланова, али ја то нећу.ти настави да их гледаш твоја ствар, ипак си ти стари форумаш/навијач.
mvp
Posts: 23
Joined: Tue Apr 20, 2010 6:56 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by mvp »

Danfra Cile :lol: Verovatno se salis, ali mnogo je smesno. :D

(reporter je Dan Fracile za one koji nisu skontali :D)
Locked