Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by Box »

Klub usao u 100tu godinu postojanja a nemamo ni jednu prodavnicu suvenira , dreseva i sl. ...
To stvarno nije veliki projekat i mislim da je krajnje vreme da se realizuje...
FALCAO 09
Posts: 34
Joined: Tue Sep 27, 2011 9:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by FALCAO 09 »

Valencia, Fiorentina, Standard Liege, Getafe, CFR Cluj, Karpaty Lviv...to su sve klubovi koji nose Joma opremu. O velicini klubova poput Slepih Miseva i Ljubicastih necu ni da pricam, dakle ozbiljni klubovi plus solidni i svi oni menjaju garniture, model, izgled opreme, sorceva, dresova, trenerica, majica, opreme za trening svake sezone. A mi? Sta je sa nasom opremom? Sta je sa nasim dresovima? Nesto tu opasno smrdi...Jeste da ne igra oprema nego igraci, ali se i tako postaje veliki i ozbiljan klub. Nadam se da ce i Kezman baciti malo oko i na to, zna on o cemu se tu radi.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Marketing kluba

Post by shecky »

Ne razumem tvoj post.. sta fali nasem dresu? Po meni je jedan od najlepsih sto se dizajna tice u TSL.
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Marketing kluba

Post by ragazzi di Neoplanta »

+1
Šta pričaš ti čoveče? Šta ti smrdi? Kako se to postaje ozbiljan klub? Šta fali ovoj garnituri, pa nije da igraju u nekim cipelama i dronjcima, imaju odličnu opremu.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: Marketing kluba

Post by Zelja95 »

Toliko o tome da ce biti dresovi za 2013/2014 biti retro kao sto su obecali pre godinu dve kako bi obelezili 100 godina kluba. Ni jedan jedini detalj nisu promenuli kako bi obelezili 100tu godinu na dresu. :frown:
User avatar
Turija
Posts: 10796
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Zelja95 wrote:Toliko o tome da ce biti dresovi za 2013/2014 biti retro kao sto su obecali pre godinu dve kako bi obelezili 100 godina kluba. Ni jedan jedini detalj nisu promenuli kako bi obelezili 100tu godinu na dresu. :frown:
Stvarno je šteta, ako ne bude retro dresova, ne samo markentiška, već i finansijska za Klub.
Mislim da bi i navijačima prodali puno takvih dresova (naravno, po pristupačnoj ceni za našeg čoveka), jer kupili bi ga čak i oni koji ga već imaju.
Stogodnji dres je JEDINSTVEN u svačijem životu i vredan za mnoge generacije - sadašnje i buduće.
Ako to ne odradi Klub, odradiće, sigurno, pijačari, što bi bila velika sramota za Vojvodinu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Marketing kluba

Post by madda fakka »

Jos nebesko plavi dresovi da budu gostujuci... Izgleda da previse trazimo i ocekujemo....
I Bog je Slaninar...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Marketing kluba

Post by laki »

Ako nekog zanima jos jedno misljenje, meni su nasi dresovi jako odvratni. Ne toliko sa dizajnerskog aspekta koliko mi je materijal odvratan i taj dres sto je kao neki dzak. Jedino trajkovicu dobro stoji jer je grdosija. Da me neko ne shvati pogresno, jebo dresove, mozemo i u najobicnijim majicama da igramo ako cemo ginuti za taj dres sveti, ali samo kazem da su mi dresovi odvratni. O materijalu bolje nista i da ne pricam.
Verujte i, imam dva originala skinuta sa igraca, ne pricam napamet, odvratni su jako! Ali ne bi ih dao ni za sta na svet no to je vec druga tema :cheers:

EDIT: shecky, dres je neka sintetika, kao da je kupljen u butiku onom na spensu ili na futoskoj pijaci. ODVRATAN materijal, neka sintetika, poliester, neko sranje, ja ne znam kako nasi igraci igraju u tome.

I slazem se da bi se retro dresovi kupovali kao alva! (I ako ih budemo ikad imali, napravite ih od pamuka, jebem mu mater!)
Last edited by laki on Tue Aug 13, 2013 8:41 pm, edited 1 time in total.
Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Marketing kluba

Post by shecky »

Cekajte .. ja nemam ovaj orginal ,pa zaista ne znam kakav je kvalitet ,mada vi koji ga imate verovatno ne znate kakav je adidias grobara i puma cigana ,tako da..

A sto se tice retro dresova ,polako ljudi,ne slavimo ove godine nego 2014 , tako da jos uvek ima fore da se za prolecni deo prvenstva baci u opticaj taj retro dres.
I slazem se da ce bar pola nas kupiti taj dres.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Marketing kluba

Post by Helm »

Moram da kazem jednu neverovatnu stvar. :D Upravo cujem jednu svirku na kojoj tutnji pesma Vosa le. :cheers:
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Marketing kluba

Post by ragazzi di Neoplanta »

Jel potrebno da se nosi slika za sezonsku za istok? I od kad do kad može da se izvadi na Vujadinu?
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Marketing kluba

Post by Grof Žekula »

ragazzi di Neoplanta wrote:Jel potrebno da se nosi slika za sezonsku za istok? I od kad do kad može da se izvadi na Vujadinu?
Ne treba slika, radni dan od 8-15h
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Marketing kluba

Post by ragazzi di Neoplanta »

Super. Hvala :cheers:
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Passazir
Posts: 42
Joined: Sun Dec 05, 2010 10:18 am
Location: Centar

Re: Marketing kluba

Post by Passazir »

"Portal "Južne vesti" otkriva da je Uprava Fudbalskog kluba Radnički donela odluku da deca do 10 godina imaju besplatan ulaz na fudbalske mečeve tima iz Niša na stadionu Čair, ali uz pratnju roditelja ili staratelja."

To se tako objavi i onda ljudi mogu da se time vode kod krenu sa decom na utakmicu...A kod nas sve u magli kao i uvek.
Budi VOJVODJANIN navijaj za Vojvodinu
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Marketing kluba

Post by kowalski »

69 style


Image
Image
Post Reply