Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by laki »

Daj, brate, nemoguce da prokisnjava, mora da postoji racionalno objasnjenje za te najlone sto su stavljali!!
Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by shecky »

Ja sam reko moje misljenje na osnovu onoga sto se da videti po slikama.
Logicno je da ako pravis prostorije ispod montazog dela tribine ,da ti elementi su samo skockani i da ce definitivno propustati vodu negde na spojevima ,a to se jasno moze videti po slikama ..imas na mondu.rs

Uostalom ,znate i sami da su na severu stavljali zastitu dal je to bio katran il sta vec .. upravo za lokali ispod tog skockanog dela tribina.(tako zovem gotove elemente ,jer videli ste da je donji deo juga radjen na klasican nacin,tj isto kao i onaj koji je bio srusen)
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by lala1914 »

a mozda ga pakuju kao poklon za ove iz UEFE :D
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by JackSparow »

Au druže, prvo ti skockani elementi kako ih ti zoveš su od betona, ne od kartona, potrebno je malo više vode da bi prokišnjavali. Podtribinski prostor je malterisan iznutra, tako da i to štiti od vlage. Katran se može postavljati za zalivanje spojeva, a nikako premazivati čitavi elementi. Na šta bi to ličilo?
Danas na tržištu postoji milion bezbojnih premaza, koji se ne vide golim okom, a koriste se kao zaštita od vode. A čak i da si u pravu, između ovih traka bi voda prošla kao da nisu ni postavljene.

ps. možda je koreografija :)
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by lala1914 »

ako je koreografija ocekujem batine slike preko projektora -.-'
User avatar
Djisa
Posts: 1223
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Djisa »

Kad ce se znati nesto o poseti Uefe, Karadjordju?
Kup je nas!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3886
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Red Marquis »

WTF is pucka?
Nepismeni novinari.
Io odio Belgrado
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by shecky »

Uuu ova slika sportalova bas cool izgleda :)
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by ДушанСП »

Баш ме живо занима колики је капацитет јужне трибине,а још више колики је капацитет целог стадиона.Е овако три трибине са југоистоком имају 12303 столице тј.седећих места.По мојој процени само запад,север и исток треба да имају око 13 000.
На западу у прва три реда нема столица,на истоку у првом,а на северу фале столице у четири реда плус неких стотинак столица према западу.То је осам редова без столица и неких 1500-2000 гледалаца.Е сад на западу могу да разумем што нису поставили,од ограде не би могли добро да виде кад седну у први ред,али није ми јасно што на северу нема столица у прва три реда кад тамо нико не седи.У сваком случају са проширеним истоком и са столицама у свим редовима могло би де се накарика неких 19 000.
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Junior »

Делегација УЕФА обишла стадион „Карађорђе“

Док су играчи Шерифа тренирали, делегат утакмице, Немац Рајнер Кох и официр за безбедност, Белгијанац Фернанд Месе пажљиво разгледали објекат

У уторак у 19.30 часова, сат времена раније него што је очекивано, фудбалери молдавског шампиона Шерифа изашли су на травњак стадиона “Карађорђе”, одрадивши последњи тренинг пред вечерашњи дуел с Војводином. Расположење међу првотимцима тима из Тираспоља било је приметно веома добро, али конференција за медије је, ипак, изостала.

И док су играчи Шерифа одрађивали задатке које им је давао стручни штаб, делегат утакмице, Немац Рајнер Кох и официр за безбедност, Белгијанац Фернанд Месе, искористили су прилику и обишли стадион, желећи да се увере у то да ли на њему могу да се играју мечеви групне фазе Лиге Европе. Обојица су веома пажљиво разгледали овај спортски објекат, с времена на време фотографишући трибине.

Наравно, свој став нису јавно изнели синоћ, већ ће своје мишљење и евентуалне замерке пренети одговарајућим инстанцама у УЕФА.


А. П.
http://www.dnevnik.rs/sport/delegacija- ... e%E2%80%9C" onclick="window.open(this.href);return false;
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by shecky »

Gari ne lomi glavu toliko oko kapaciteta ..svakako cemo saznati vrlo brzo ,iako je to skroz nebitno.

A sto se ovih UEFA garija tice ,uz svo postovanje da odredjeni standardi moraju da postoje , stvarno preterano seru.. tu kao slikaju ovo ono .. pa jel dolaze predsednici drzava da budu u tim svlacionicama ili obicni sportisti..
Ne igra se fudbal u svlacionicama!
Vojvodinas
Posts: 66
Joined: Wed Mar 10, 2010 3:14 pm
Location: NS-BG

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Vojvodinas »

da bi komfor za igrace i navijace bio makar pristojan stadion se morao dovesti u red... cela evropa se transformise, moramo biti makar malo spremni da gledamo napred...kontrole izgledaju besmisleno ali verujte da nisu...

pre nekoliko dana gledao sam snimak sa skupstine fkv u martu 2006...nas vujadin boskov sa carsavima na stolu, foteljama iz 78'..... da li je ovako mnoooogo bolje?
STO SE RADI
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by shecky »

Razumem ja sve to ,ali po svim ovim pricama ispade da je sam fudbal najmanje bitan..
Pa nece ti igraci porodice stvarati u tim svlacionicama .. znaci dodjes odigras istusiras se i ides kuci.. stvarno ne znam kakvi su to uslovi potrebni za to..
Igrali smo mi kup sampiona i 66-67 .. bas me zanima dal je onda neko dolazio da slika tada stadion i slicne gluposti.
Za mene je ovo i dalje predrkavanje.

UEFA su isti ko nasi politicari ..zive u oblacima .. nije svako Mancester Real Milan Ajax.. ako im je cilj da evropu igraju samo oni koji imaju budzet u visini jedne drzave onda nek javno kazu to ,jer mi bedaci uvek mozemo formirati paralelno evropsko takmicenje sa slicnim klubovima ,kojima ako sudija ne moze nista onda aj da ih karamo za stadion,boju peskira ,kvalitet vode za tusrianje..
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Chana »

Željo95, hvala na ovom postu...

Ne ide im možda pravopis, lektor im je kanda uspavan, ali su im fotografije "preterane"...
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Post Reply