Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: Transferi

Post by Plavim Dunavom »

Poletanović jeste bio slab, ali nemojmo baš sve na njega da svaljujemo, Vulićević je napravio ogromnu grešku kod primljenog gola, nije mu to prvi put, ali kod ovakvih srčanih igrača često smo skloni da to nekako zaboravimo i da im zbog simpatija prema njima dižemo fudbalske kvalitete, a sve u svemu samo treba biti realan i ništa više.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Treba insistirati na odgovoru oko slucaja Fiera! Sada su u klubu i savetnik i jos sposobniji savetnikov savetnik.
ПУШТАМ КИШУ!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

Opa!
Nema me par dana i imam šta i da vidim i pročitam...
Puno Vas me napalo zbog koga???
Zbog koga pitam ja vas???
Zbog igrača koji nijednog jedinog momenta (igrački gledano)nije opravdao dres koji je nosio na 40 i kusur utakmica???
Zbog tog istog igrača koji je opljuvao moju Vojvodinu bilo gde pa "makar to bilo" i na najposećenijoj društvenoj mreži???
Zbog tog pozera me napadate i osuđujete da potstičem na linč, a bar 3x gore od mene dočekujete novopridošle igrače koji još ništa nisu ni stigli da prikažu u klubu???
Koga branite??? Nemanju Bilbiju koji koristi otrcane fraze na facebook-u da bi okaljao dres FKV i zgadio naš klub svima koji i jedanput pročitaju šta je napisao na svom zidu???
Čime je to zaslužio?
Dobrim i kulturnim ponašanjem izuzimajući poslednji ispad?
To je dovoljno?

Tražim momentalni svoj ban sa ovog foruma, jer sam glup pa ne znam (ako postoji način) da sam to uradim, jer moj pogled na Vojvodinu nikada neće biti ni sličan većini ovdašnjih forumaša!

EDIT: Nemoj se više logovati i to je to.

Administracija
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Re: Transferi

Post by King »

Nikola wrote:Treba insistirati na odgovoru oko slucaja Fiera! Sada su u klubu i savetnik i jos sposobniji savetnikov savetnik.
A šta je sa slučajem oko transfera Aleksica,jesu legli novci?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

trelos gia fcv wrote:Tražim momentalni svoj ban sa ovog foruma, jer sam glup pa ne znam (ako postoji način) da sam to uradim, jer moj pogled na Vojvodinu nikada neće biti ni sličan većini ovdašnjih forumaša!
:roll:

Sasvim je jednostavno: ne ukucas u pretrazivac adresu foruma. Niko ti nije prislonio pistolj na celo i naterao da posecujes i citas ovaj forum. Odrastao si covek koji poseduje slobodnu volju i sposoban da samostalno odlucujes o svojim postupcima. Ako ti se ne svidja drustvo u nekoj kafani, ti ne ides tamo. Nema potrebe za dramom.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

Radoye wrote: Sasvim je jednostavno: ne ukucas u pretrazivac adresu foruma. Niko ti nije prislonio pistolj na celo i naterao da posecujes i citas ovaj forum. Odrastao si covek koji poseduje slobodnu volju i sposoban da samostalno odlucujes o svojim postupcima. Ako ti se ne svidja drustvo u nekoj kafani, ti ne ides tamo. Nema potrebe za dramom.
Nema potrebe da mi objašnjavaš jednostavne stvari.
Hiljadu puta do sada sam rekao sebi da ću upravo to uraditi, ali ne izdržim a da ne napišem nešto.
Tako će biti sve dok me ne banuju.
To je razlog što sam molbu uputio moderatorima.
Nikakva dramaturgija nije u pitanju...
P.S. Hvala na očinskom savetu Radoye :wink:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Jebiga, da ti je stvarno tako lose ovde medju nama kao sto tvrdis da jeste, ne bi se stalno vracao. Znaci - dramis.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

@ trelos

Ti si druze, kao u ostalom i svi mi ovde, bolestan od Vojvodinitisa! Samo su ti simptomi malko drugaciji od nekih ovde ali ne treba to da te brine ;)
Sto kaze onaj vic, "Umreti neces, al leka ti nema!"

Da nema suprotnih misljenja ovde onda ovo ne bi bio forum, vec oglasna tabla ;) Ne daj se pokolebati! :cheers:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1633
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

Radoye wrote:Jebiga, da ti je stvarno tako lose ovde medju nama kao sto tvrdis da jeste, ne bi se stalno vracao. Znaci - dramis.
+1
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Transferi

Post by FCVNS »

trelos gia fcv wrote:
Radoye wrote: Sasvim je jednostavno: ne ukucas u pretrazivac adresu foruma. Niko ti nije prislonio pistolj na celo i naterao da posecujes i citas ovaj forum. Odrastao si covek koji poseduje slobodnu volju i sposoban da samostalno odlucujes o svojim postupcima. Ako ti se ne svidja drustvo u nekoj kafani, ti ne ides tamo. Nema potrebe za dramom.
Nema potrebe da mi objašnjavaš jednostavne stvari.
Hiljadu puta do sada sam rekao sebi da ću upravo to uraditi, ali ne izdržim a da ne napišem nešto.
Tako će biti sve dok me ne banuju.
To je razlog što sam molbu uputio moderatorima.
Nikakva dramaturgija nije u pitanju...
P.S. Hvala na očinskom savetu Radoye :wink:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=zzivEifPVO8[/video]
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Sto ne dovode vise tog Vukovica ako je toliko dobar kad je sve izvesniji odlazk Trajka , i sada vec ptice na grani znaju da nam je potreban jedan pravi spic jel ovako nikako ne ide nema Abua nema ni golova samo Skuletinjo ga ponekad metne.
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Transferi

Post by Chana »

Stexman wrote:@ trelos

Ti si druze, kao u ostalom i svi mi ovde, bolestan od Vojvodinitisa! Samo su ti simptomi malko drugaciji od nekih ovde ali ne treba to da te brine ;)
Sto kaze onaj vic, "Umreti neces, al leka ti nema!"

Da nema suprotnih misljenja ovde onda ovo ne bi bio forum, vec oglasna tabla ;) Ne daj se pokolebati! :cheers:
:klanjanje:
+1

NIŠTA NIJE SAVRŠENO, OSIM FK "VOJVODINA" . . .
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Transferi

Post by madda fakka »

fare wrote:Sto ne dovode vise tog Vukovica ako je toliko dobar kad je sve izvesniji odlazk Trajka , i sada vec ptice na grani znaju da nam je potreban jedan pravi spic jel ovako nikako ne ide nema Abua nema ni golova samo Skuletinjo ga ponekad metne.
Pa koliko sam shvatio po pisanjima nekih kolega forumasa + portali, svi cekaju da Vojvodina udje u LE i onda ce se svi moguci igraci pojaviti na vrata kluba i imace htenje, motiv vise itd da potpisu ugovor sa klubom... Moje licno shvatanje svega do sada procitanog... :)
I Bog je Slaninar...
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: Transferi

Post by Само Војводина »

Da li se zna šta će biti s Jovanović Lanetom? Neki su spominjali da potpisuje za nas ako ne nađe klub do 25.8.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Ne znam, meni se nekako čini da je za sve registracije dan D 29 08 2013 (kasni večernji sati), a potpisi u minut do 12 na kraju avgusta.
No videćemo, nije ostalo još puno dana neizvestnosti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply