Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Salvador »

srkins wrote:Taj naslov nema puno veze sa tekstom...Treba tekst pazljivo citati, moj zakljucak je da ce Nikolic sesti sa Jokicem 8 decembra i prodociti mu sta nam fali ako zelimo titulu,pa ako to Jokic moze da ostvari on ce ostati ako ne onda ide...Ja licno mislim da ce biti zahtevi tipa dva do tri pojacanja i redovne plate...E sad ako mi finansijski profunkcionisemo i isplatimo sve plate Nikolicu on moze da ode samo ako ga Partizan nama plati..
I ja tako shvatam, ne vidim zašto bi žurio ako ima šansu da osvoji titulu kod nas. Ima on još itekako vremena da trenira razne klubove posle Voše.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Nevernik »

Da Nikolic hoce da ostane u klubu lepo bi rekao imam ugovor i ostajem do isteka istog drugi klubovi me ne interesuju.

Niti on zeli da radi u klubu koji vodi Rabren niti Rabren zeli njega. Njemu vise odgovara neki iskusni lisac tipa Bogic Bogicevic.

Mada, ako cemo iskreno Nikolic nije mnogo pokazao u Vosi. Osim one cetiri evropske utakmice sve ostalo je bilo suvi prosek. Nikakav napredak u odnosu na Vignjevica.
Pojacanja koja je doveo su katastrofa. Zeljni momenat kod igraca jos gori...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by shecky »

Po meni apsolutno ocekivan odgovor Nikolica.
Nije bio p***a da ode odmah , zasto bi sada isao kada eto kao imamo upravu i valjda ce krenuti na bolje.
Covek zeli da saceka pauzu ,da vidi kako i sta ce biti sa parama pre svega sto je logicno , koga klub planira prodati da bi dosao do para , i koliko para ce biti dostupno za pojacanja.
Ako mu se bar dve trecine ne ispuni ,kontam da ce otici i to sasvim nevezano za Partizan.
On bi taj razgovor uradio enivej sa upravom.
A ako bas zeli da ide .. nek ide .. sto se mene tice i svi igraci mogu da odu u partizane , ja zelim da gledam igrace koji su odani dresu i onim pacenicima koji dolaze da ih gledaju i bodre.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Nekako i meni sve mirise na rastanak,pogotovo ako budemo jesenji prvaci... jer tada ako trener ode,na kraju prvenstva ce tek da se prica o njegovoj velicini (bio jesenji prvak,da je ostao,osvojio bi i titulu). Mada realno,mislim da je ovaj tim prokockao sansu za jesenjom titulom. Vrlo lako mozemo biti i osmi na kraju jesenjeg dela
Image
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by prijatelj fudbala »

Ako želi da ide neka ide... Realno govoreći, treba biti dobro žestok mazohista pa želeti da treniraš Vojvodinu, posebno u ovakvom stanju kakva je danas.

Sa druge strane, kod crnaca će mu kapu krojiti Falji Ramadani...
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ernesto »

Dosta negativnih komentara u vezi Nikolicevog odlaska na kraju jesenjeg dela prvenstva,ne znam cemu to???Nova uprava je tu,zaostajemo samo jedan bod,mora Kaludjer da proradi,videcete !
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by recni galeb »

jedino ako ga na Partizansku namontiras... :frown:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by laki »

Vigi je imao Abua u timu koji je cinio pola ekipe.

Nikolic dok je imao Abua, izbacili smo Bursu kao da su nizerazredna ekipa.
Ne kazem da Nikolic sa postojecim igrackim kadrom radi sve perfektno, ali dosta dobro guramo za sada.

A ovo vezano za odlazak Nikolica, novine pisu svasta, neko je pustio buvu kako se Nikolic seli u BG i sad cemo o tome citati do kraja polusezone, mozda i do kraja prelaznog roka, setite se kako je bilo sa Abuom. Jbt na kraju je bilo da je otisao u Berenven da bi mogao u cergu odatle na polusezoni jer ga mi odavde ne pustamo. Ej, bre, dokle ide njihovo lupetanje. Nikolic je rekao da ce razgovarati sa novim celnicima i ja tu ne vidim nista nenormalno u toj izjavi, niti bilo sta sto govori da on u ovom trenutku zeli da ode. Covek jednostavno zeli da vidi kakve uslove za rad ce imati u sledecem delu sezone, zar to nije najnormalnije?!?!?!

I nemojte vise mraciti sa njegovim odlaskom, u svemu vidite lose, jbt!
Image
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Nije ovde poenta u njegovom odlasku kod blizanaca, vec u njegovom odlasku iz Vojvodine. Mogu da natuknem njegov stav prema ljudima koji su ostali u klubu, pa je zato verovatnoca njegovog odlaska veca...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Voja wrote:Mada realno,mislim da je ovaj tim prokockao sansu za jesenjom titulom. Vrlo lako mozemo biti i osmi na kraju jesenjeg dela
Mislim da partizan (koji ne mrda iz Beograda do kraja jeseni) neće ni bod više izgubiti. Znam da će neko se naći da kaže...imaju Voždovac i Čuku u gostima. To su teški mečevi nama, ne i njima.
Io odio Belgrado
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by lazarr »

Red Marquis wrote:
Voja wrote:Mada realno,mislim da je ovaj tim prokockao sansu za jesenjom titulom. Vrlo lako mozemo biti i osmi na kraju jesenjeg dela
Mislim da partizan (koji ne mrda iz Beograda do kraja jeseni) neće ni bod više izgubiti. Znam da će neko se naći da kaže...imaju Voždovac i Čuku u gostima. To su teški mečevi nama, ne i njima.
Ne slažem se. Voždovac i Čuka su privatni klubovi (jedan zvanično a drugi nezvanično) i nema nijedan razlog zašto bi se sklanjali partizanima.
Interes vlasnika kluba je da ih pusti jedino ako dobro plate a znamo da više ne mogu ni to. Zato ta dva gostovanja mogu da prođu kao crveni blizanac (izbubili i od jednih i od drugih).
Više ja brinem za naše utakmice. Njih treba dobiti a o protivnicima manje razmišljati.
Kao da ne znamo da je Vojvodini najteži protivnik upravo Vojvodina!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Kakve to veze ima sto su Cuka i Vozdovac privatni klubovi? Da je ta privatizacija toliko idealna kao sto se predstavlja,ne bi Cuka gubio od Spartaka niti Vozdovac od Pazara kuci... "ulozili bi" koji dinar za pobedu i vratilo bi im se visestruko na kraju sezone. Kakva crna privatizacija,vise je to hobi vlasniku nego neka ozbiljna prica.Uostalom,mi (ni)smo privatan klub? :) Sto se Nikolica tice,nekako kad sve saberem i oduzmem,vise ima minusa kod mene nego pluseva,kako na terenu,tako i na konferencijama. U pocetku sam mislio da je osvezenje na nasoj sceni,medjutim,koliko sam primetio i na konferencijama se vec polako ponavlja i ista prica se vrti u krug. Steta!
Image
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by lazarr »

Poenta je bila u puštanju utakmice, Vojo.
Rekao si da će partizanima to biti laka gostovanja.
Ja sam rekao da neće jer nije u interesu vlasnika kluba. Možda će i Čuka i Voždovac izgubiti jer su realno slabiji, ali sigurno neće pustiti kao što su to nekad radili Metalac, Kula, Smederevo i ostali sateliti po naredjenju.
Samo u tome se ne slažemo.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

...igra se jedno od postenijih (ovaj izraz je nepravilan ali opisuje na pravi nacin ono sto hocu da kazem) prvenstava u posleratnoj istoriji bar sto se tice odnosa saveza i sudijske organizacije prema blizancima. Kad kazem u posleratnoj istoriji mislim na drugi svetski rat da ne bude zabune.
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by limanfkv »

Cuka i Vozd su ocukali cigane, onako usput. Ne verujem da ce partizani dobiti obe...
Post Reply