12 kolo: Vojvodina-Javor 2:2

User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by madda fakka »

Neizlecivi wrote:Stanite, mi ne mozemo da igramo nereseno sa Javorom? Sta ste se svi raspekmezili i umislili da gledate Real! Igrali su momci, jebem ih u usta sto padnu svaki put u drugom delu, ali sta da radimo... Gledali ste solidan fudbal, mogu reci 3 tekme. Jbg izgubili, nereseno... Ne, nego dok vodimo sve je lepo, kad primimo gol, pljuje se uprava ili sta god moze. Onda pljujte od pocetka i kraj.
Padnu u formi 3 utakmice za redom kada se jure bodovi za prvo mesto? Gubimo bodove Nikolic ne pravi izmene? Lekovic izgubi loptu na polovini i libo ga racq da se vrati, Vranjes 2 puta 1 na 1 sa golmanom i u njega sutira (7-10m od gola), Enver, Vule i Tumba odjednom ne znaju loptu u noge da posalju po zemlji, Radoja odjednom nervozan i dobija karton, Jagos i Trajce odjednom ne znaju da iznesu loptu sa nase polovine (ovo je samo danasnja utakmica). Koliko slucajnosti....

P.S. Ovo danas nije bio pad nego sam ja sa svojih 10 drugara izasao na teren u drugom poluvremenu.
I Bog je Slaninar...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by gospodinFKV »

Neizlecivi wrote:
One and only wrote:
Neizlecivi wrote:Pitanje za ekipu sa zapada: zasto niste od 1. minuta ili na 2:0 vikali uprava napolje, nego tek na 2:2? I sta se to u tih 40minuta promenilo sa upravom?
Zato sto smo na 2-2 dobili potvrdu u ono sto smo sumnjali tih 40 minuta, a to je da smo namerno hteli da ne pobedimo, tj. vrlo verovatno prodali utakmicu.
Sloboda, Radnicki, Javor,...
Jel se sprdas? Stanite, mi ne mozemo da igramo nereseno sa Javorom? Sta ste se svi raspekmezili i umislili da gledate Real! Igrali su momci, jebem ih u usta sto padnu svaki put u drugom delu, ali sta da radimo... Gledali ste solidan fudbal, mogu reci 3 tekme. Jbg izgubili, nereseno... Ne, nego dok vodimo sve je lepo, kad primimo gol, pljuje se uprava ili sta god moze. Onda pljujte od pocetka i kraj.
Buraz, objasni mi kako navijaci Vojvodine treba da budu zadovoljni leprsavom igrom Javora i pi**astom igrom sopstvenih igraca. Lep fudbal je ono sto prikazu u prvih 45min, to je cista demonstracija sile i klase, a ono u drugih 45min je dno dna. I kad pomislis da ne mogu gore, oni prokopaju put do Kine. To nisu dve ekipe koje odigraju majstorsku partiju, pa kom obojci kom opanci, nego dve ekipe koje prikazu po poluvreme dobrog i katastrofalnog fudbala, a zasto je to tako - okreni stranicu pa procitaj moj post. Ova ekipa moze da uzme titulu i da se popisa po svima, da preko kvalifikacija za LS opusteno ode u LE, samo sto NECE...
fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by fare »

Psihologa obavezno u klub da on vidi sta to ne stima u glavama nasih zvezda, 2 puta uzastopce za nedelju dana na nasem Karadjordju da vode sa 2:0 i na kraju ne pobede nego na kraju skoro pa da strepe i za taj jedan bod, U Evropi smo gazili 2 poluvreme i na pocetku prvenstava a sada padamo neverovatno prvo poluvreme uputiti 9 suteva u okvir gola a drugo poluvreme jedan,jedini dok protivnik prvo poluvreme jedan,jedini prvo poluvreme a drugo poluvreme 4 puta sta se to desava sa nasom granitnom odbranom ? :frown: .
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by Neizlecivi »

Necu da ulazim u rasprave, jer nemam zivaca, izbugbio sam ih isto kao i svi vi danas.... Jedino je sto mi smeta to sto se uprava ne proziva dok vodimo, nego tek kada nam krene lose. Ne zameram nikome sto prebacuje igracima, ali ovo sa teranjem uprave posle izjednacenja a do tada muk, to je zaista glupost. Ne treba niko da bude zadovoljan ovim, nisam ni mislio da treba, ali jednostavno meni ovo nije licilo na namestenu tekmu. Opet da dodam, mozda sam debil, pa me je lako jebati- i to tri puta.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by trelos gia fcv »

Marcello wrote:@trelos, hajde smiri se malo. Em si napisao 5 postova na ovoj temi, jedan za drugim, em koristiš enormno veliki broj smajlija, koji prilično ruže forum. Hvala unapred.
Hajde razumi i ti mene.
Ostao sam kao gluva kučka na forumu - SVOJEVOLJNO i moralo mi je nekako biti zanimljivo.
Neegooo, svi ćete mojim stopama.
Samo polako.
Sve će vam biti jasno.
Biće vam jasno kako svi mi navijamo za govnarskiji klub od bilo kog drugog u ligi...pa i od "onih"!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by kowalski »

Vikendom prosetajte sa devojkom/zenom, decom, prijateljima, kucnim ljubimcem, ocistite golim rukama neku septicku jamu, iskopajte par kanala asovom, sve je to lepse i sladje nego biti dekor saci kriminalaca koji prze azijski hendikep, dok se mi kao nadamo pobedama i sportskim radostima.

Trelos uglavnom gadja u metu, pa nema potrebe za dodatnim komentarima.
Image
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by Jole »

Neizlecivi wrote:...Sta ste se svi raspekmezili i umislili da gledate Real!...
Pobrkao si loncice. Gledali smo mi Real ove sezone nekoliko puta protiv nase Vose. Gledali smo veceras Real i uopste nije sramota sto smo i pored vodjstva ipak cupali taj jedan bod. Isto tako i 2.11. protiv Kragujevca smo gledali nasu Vosu sa Realom i isto tako nije sramota sto smo i tada posle 2:0 cupali remi jer ipak je to Real. Isto tako smo i 19.10. protiv Slobode gledali Real. I uopste nije sramota sto smo izgubili sa samo 2:1 jer to je ipak bio slavni Real.

Sve Real do Reala za nas, a ustvari sve timovi koji se zalepili za dno nase lige i samo kad nalete na Vosu za koju su Real mogu da se nadaju nekim bodovima....
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by fare »

Postali smo najljubazniji domacini svi nose bodove sa Karadjordja neko 1, neko 3 ...... :x .
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by gospodinFKV »

A ako vec nekom treba objasniti zasto je to tako (ne mislim na Neizlecivog, nego govorim generalno, da ne misli covek da ga napadam) - to je zato sto nam klub ihahaj godina unazad vode sitni lopovi, pilicari i secikese. Njih ne zanima kradja na veliko, poput prihoda od evropskih tekmi, stvaranja od Vose tima s renomeom i 'butikom skupim', kako Mamic kaze za Dinamo. Boze moj, u to treba uloziti neke pare, a i postoji rizik da to ne uspe. Lepo sitnarija odigra na sigurno - prodamo par tekmi za tudju titulu, bez ijednog potrosenog dinara zaradjen sitnis i srecna probrana ekipa.

Onda kada nije bilo tako, ili nismo imali kvalitet ili nam nije dozvoljeno (s dva izuzetka). Sada kada ekipa postoji, isplativije je ukrasti sicu od BEZOBRAZNO jefitnih prodaja nasih bisera (ponovo prouciti slucaj Mamic-Dinamo), i sitnih namestaljki. Je*iga, ima Palma love, treba to izmusti, Kup ce ionako jednog dana biti nas :mrgreen:
srkins
Posts: 1448
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by srkins »

Ako partizan i dalje zeli Nikolica ja sam za to da mu stavimo crvenu masnicu na glavu i poklonimo partizanu...Takav raspad u timu ja davno nisam gledao ,tako da se pogube da ih rastura Javor i to ovde ...I vise puta sam napisao i ponovicu ,velike greske su pustanje Ajura pa i Vignjevica...Adjuru nikakav u napadu ali u kvarenju igre i u defanzivi je sasvim dobar...I da ni jednu utakmicu koju smo igrali sa dva spica nismo pobedili...jednostavno nemamo napadace koji se vracaju i ostaje puno prostora nazad...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2075
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by churguzijanac »

Njima treba psiholog, a ne trener i zato je u novijoj istoriji Kiza bio najbolji.
Potpuni gubitak samopouzdanja pogotovo kod nasih klinaca...zato gledamo vuna kico na domacem terenu.
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by limanfkv »

shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by shecky »

Pa naravno da se slazem sa trelos gia fcv .
Naravno da je ovo smesno :)
Nekim divnim cudom odmah posle naseg drugog gola sam skontao da ce na kraju biti bas 2-2! Dakle bas 2-2.
Javoru iskreno svaka cast ,igrali su bunker mozda 15tak minuta ,a ostalo napadacki, sto i nije tesko ,jer i dete od 5g bi moglo da procita Nikolica,pardon .. gospdina Nikolica ..
Ovaj trener je najveca prevara koji sam gledao u zadnje vreme ,nek mi neko kaze u cemu se razlikuje od kako je 90% ljudi ovde reklo ,od "manekena" ?
Po cemu je on bolji od Vigija?

U zadnjih par godina jedina 2 trenera koja su stvarno pokazala znanje su Brzic i Milinkovic,svi ostali ,isti k***c.

ps neizlecivi , sta si ti toliko zapeo da branis upravu? da nisi mozda njen clan?
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by shecky »

Fantastican gol , neverovatno brz let lopte.

Da se dopunim na prvi post ,ne kazem ja da Nikolic treba da ode ,jer ako ne dodje Brzic ili Pavkovic ,meni dojajno isti k***c ko ce biti trener ..mozda se varam snjim u vezi a mozda i ne , ali forsirati onog invalida Lekovica mi strasno ide na k***c ,iako kojim cudom se desi da odem na sledecu utakmicu ,iskreno cu socno otpozdravljati doticnog levog beka naseg.

Ako mogu bg go**a da teraju u 3 lepe svoje igrace ,zasto ne mozemo i mi? Ili to nije manir "gospodskog" kluba sa sve gospodom na celu istog..

Dal je tekma namestena ili ne ,ja stvarno ne znam ,ali TOLIKO "slucajnosti" da se izdesava ,i to ne samo ove sezone nego milion pre , i to uvek sa Vojvodinom?? ..

ps kad kazem namestena to ne mora da znaci da su se klubovi dogovorili nego da jedan od dva kluba pojma nema o tome da se unapred zna ishod
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by borrissey »

Puno je nepoznanica vezanih za naš klub u poslednje vreme. Najsrećniji bih bio kada bih makar razumeo šta se dešava. Da sam predsednik kluba prvo bih pitao, npr., Nikolića: kako je moguće da u poslednje tri utakmice kod kuće ekipa ima gotovo preslikanu "dr Jekyll and mr Hyde" igru? Takođe bih ga pitao da li zna da postoje 3 (slovima: tri) izmene koje može da napravi kada ekipi ne ide? Da sam, pak, kojim slučajem trener, pitao bih npr. Trajkovića kako je moguće da jedan reprezentativni half u jednoj utakmici ima 0 (slovima: nula) uspešnih intervencija? Itd., mrzi me da kucam...

Po struci sam psiholog, što neki forumaši znaju i već sam pisao da stojim na raspolaganju svim klubovima u našem SD ako im treba bilo kakva pomoć. Međutim, sumnjam da ovde psiholog može pomoći, jer sumnjam da postoje iskrene namere u klubu da ovaj tim postiže u kontinuitetu dobre rezultate i bude konkurentan blizancima. Ne znam šta bih više napisao...
Locked