Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Toto Riina »

Polako se od neugodne povrede oporavlja Georgije Ilic.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Toto Riina »

User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Dejan »

Smekerski gol Ivanica

[video]http://www.youtube.com/watch?v=Fi_HDVI65VE[/video]
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Nikola »

Ivanic dao golcinu sa 23 metra za Proleter na gostovanju u Lucanima. Ako sam reportera dobro razumeo to je prvi gol koji su lucanci dobili na svom stadionu u ovom prvenstvu. Bravo Comara.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Grba_NS »

To sto Ivanic nije deo prvog tima Vojvodine (da ne kazem nosioc igre) najveci je krivac Marko Nikolic, kao sto je krivac i za to sto Kosovic, Gacinovic i Milinkovic nisu stekli afirmaciju u seniorskom fudbalu (jos uvek). Spremo je umalo dobio papire (koliko sam ja cuo), ali je ipak odluceno da ode na pozajmicu. Taj momak ima problema sa glavom, i nisam optimista po pitanju njegovog daljeg razvoja.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by laki »

Grba_NS wrote:To sto Ivanic nije deo prvog tima Vojvodine najveci je krivac Marko Nikolic, kao sto je krivac i za to sto Kosovic, Gacinovic i Milinkovic nisu stekli afirmaciju u seniorskom fudbalu (jos uvek).
Potpisujem.
Image
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Toto Riina »

Od sledece sezone hocu da u prvom timu gledam Kordica, Nastica, Becelica, Gacinovica, Sergeja Milinkovica, Ivanica, Kosovica, Poletanovica, Radoju, Sprema, Ilica, pa taman se za opstanak borili! Klub nece imati visoke finansijske troskove, a bice prilike da od njih postanu novi Brkici, Kacari, Medojevici, Tadici, Despotovici, od ovih trenutno starijih niko nije ni blizu i niko ne vredi ni 10 kila cvaraka.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by laki »

Toto Riina wrote:Od sledece sezone hocu da u prvom timu gledam Kordica, Nastica, Becelica, Gacinovica, Sergeja Milinkovica, Ivanica, Kosovica, Poletanovica, Radoju, Sprema, Ilica, pa taman se za opstanak borili! Klub nece imati visoke finansijske troskove, a bice prilike da od njih postanu novi Brkici, Kacari, Medojevici, Tadici, Despotovici, od ovih trenutno starijih niko nije ni blizu i niko ne vredi ni 10 kila cvaraka.
I ovo podrzavam u potpunosti! Kao sto ni sa ovim preprepreplacenim manekenima necemo nista osvojiti tako 99% ni sa onim klincima necemo nista osvojiti ali cemo bar gledati nasu decu kako se bore za dres koji nose. Plus uz dovoljno veliku minutazu afirmisace se par novih klinaca od kojih ce se uzeti solidne pare za funkcionisanje kluba.

Jedino sto bih voleo da dozivotno zadrzimo Vuleta jer mi je prirastao za srce kao rodjeni, jbt!

PS: I da vratimo Kacara, zatim Medu i Brku za nekoliko godina kad zarade dovoljno novca u inostrasnstvu. :devil: (ovo poslednje je sala, naravno, mada jako lepo zvuci...)
Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by shecky »

Laki/Toto sve zavisi sta nam je cilj.
Ako nam je cilj da budemo prvaci i igramo LS jednog dana, onda tvoj plan/zelja nije dobra.
Ako smatramo da smo seljacki klub sa istim takvim navijacima i upravom koja ne zeli/sme da bude prva ,i da je u tom slucaju bolje da igraju samo nasa deca iskljucivo ,jer onda bar gledamo nase prave sugradjane na terenu ,onda je tvoja zelja okej,samo s jednim problemom..
Koja je onda poenta naseg postojanja uopste??
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Toto Riina »

24 godine nismo prvaci i jos toliko necemo biti. Sa ovim igracima ne mozemo do grupne faze LE, a ne do Lige sampiona. Sad smo seljacki klub gde dolaze polu igraci da na ime iz medija uzmu pare iz kluba. Sa sadasnjom poentom postoji mogucnost da se ugasimo, a niko od starijih igraca nece postati novi Duca, Kacar, Meda, Brka, Despot, Krasa. Vule kao slobodan igrac nije mogao da nadje klub :!:

Ostaviti u svakoj liniji po 1 iskusnijeg igraca, Zakulu, Djurica, Tumbu i Skuleta ostalim se svima zahvaliti ili prodati.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by shecky »

I dalje nisi rekao koja je onda poenta postojanja kluba?

Ja tu vidim dva odgovora .. jedan je da se pojedinci opare od transfera kao i dosad sto su radili ,pod uslovom da ima transfera ,a druga poenta je licna afirmacija mladih igraca koji ako budu imali srece oticice negde u jaku ligu ,samim tim ce se i opariti.

Ali to mene kao navijaca uopste ne zanima, ne idem ja na tekme zato sto sam sentimentalno vezan za svakog igraca koji je obukao nas dres ,i da mi je toliko stalo da uspeju u zivotu ,sto se mene tice oni su sve odavno uspeli,jer se bave poslom koji obozavaju i imaju vece plate od pojedinih hirurga ,a svoj posao obavljaju katastrofalno lose i neozbiljno.
Stim u vezi mene ne zanima ni jedan pojedinac , nego sam klub koji zelim da bude uspesan ,a sa decom u prvoj postavi ,mislim na kompletnu prvu postavu ,mi necemo biti nista bolji od OFKe ili Rada.

A na takve utakmice ce ici samo menadzercici ,klinke koje se loze na sexy mlade momke i po koji roditelj istih.

Mene takav fudbal ne zanima ,mene takva FKV ne zanima.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by laki »

Mene zanima Vosa u kojoj igraci daju svoj maksimum, a to da li neki klinac grize jer zeli da se afirmise ili zato sto voli Vosu, to je njegov problem. Ja samo ne zelim vise da gledam raspale igrace kojima Vosa sluzi da se vrate u formu a da usput zaradjuju ogromne plate. Ako cemo iskreno, Vojvodina je trenutno postala ovo sto sam malopre pomenuo!
Image
srkins
Posts: 1455
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by srkins »

4;1 omladinci rasturili partizan...Mozda sam ja lud ali sta bi se desilo kad bi mi batalili prvi tim i prakticno ga napravili takvog da bude dovoljan za opstanak i dosta jeftin..a lovu ulozimo u omladince damo im solidne ugovore 500-1500evra dobre uslove 5 godina ugovore...Da li bi time privukli klince iz cele Srbije i za par godina uz pametne prodaje stvorili jak tim?
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Grba_NS »

shecky wrote:I dalje nisi rekao koja je onda poenta postojanja kluba?
A koja je poenta postojanja kluba sad i u ovom formatu?
Ja tu vidim dva odgovora .. jedan je da se pojedinci opare od transfera kao i dosad sto su radili ,pod uslovom da ima transfera ,a druga poenta je licna afirmacija mladih igraca koji ako budu imali srece oticice negde u jaku ligu ,samim tim ce se i opariti.
Poenta je da Fk Vojvodna i dalje postoji!
Ali to mene kao navijaca uopste ne zanima, ne idem ja na tekme zato sto sam sentimentalno vezan za svakog igraca koji je obukao nas dres ,i da mi je toliko stalo da uspeju u zivotu ,sto se mene tice oni su sve odavno uspeli,jer se bave poslom koji obozavaju i imaju vece plate od pojedinih hirurga ,a svoj posao obavljaju katastrofalno lose i neozbiljno.
Jel se ovde radi o zavisti sto oni obavljaju posao koji vole, a ti ne? O cemu pricas? Ko uopste ide na utakmice zato sto je sentimentalno vezan za igraca? Na utakmice ides zbog kluba, a pojedinac koji ti bude drazi od ostatka tima, uvek iskoci, ali zbog njega sigurno ne ides na utakmice.
Stim u vezi mene ne zanima ni jedan pojedinac , nego sam klub koji zelim da bude uspesan ,a sa decom u prvoj postavi ,mislim na kompletnu prvu postavu ,mi necemo biti nista bolji od OFKe ili Rada.
Ko uopste prica o kompletnoj postavi od omladinaca? Ovde je rec da najbolji i najtalentovaniji omladinci dobiju sansu u prvom timu. Ako partizan (sa sampionskim ambicijama) moze da pociva na omladinskoj skoli moze i Vojvodina.
A na takve utakmice ce ici samo menadzercici ,klinke koje se loze na sexy mlade momke i po koji roditelj istih.
Ko sad ide? Armija navijaca i ljubitelja fudbala?
Mene takav fudbal ne zanima ,mene takva FKV ne zanima.
A ova sadasnja te zanima?
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by shecky »

Grbo ti mene malo ... ?
Ja jos uvek nisam video odgovor a ti izbombardira sa pitanjam ..

Sad cu ti reci na sta mene podseca FKV .. na coveka koji je vezan za aparate za disanje i nema nikakve sanse da se probudi .. i pitanje je sta raditi? Ostaviti tako samo zato da bi covek i dalje bio "ziv" iako medicinski nije, ili ugasiti aparat ..

Predpostavljam da nisi skontao poentu moje price , poenta FKV da i dalje postoji samo zato da bi postojala a da nema nikakvu svrhu? Slabi ti je odgovor.

Zavist? Naravno da bih i ja voleo da radim posao koji volim ,ali opet si promasio poentu , a ona je bila da ljudi rade ono sto vole a rade ga preko kurca .. tj neprofesionalno. A za ljubimce sam mislio posto je prica o nasoj deci.

Procitaj sastav od forumasa koji je dao taj predlog ,i videces da su svi do jednog nasi omladinci.

Ne ide sada armija navijaca ali nas ima bar 2000 .. pitaj OFKovce koliko njih ima i ko su ti koji dolaze na tekme.
Post Reply