12 kolo: Vojvodina-Javor 2:2

fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor 2:2

Post by fare »

Sta se desava sa Vukcevicem ? ili je odlaskom Kezmana zavrsio i on odiseju u Vosi ? :x .
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor 2:2

Post by laki »

Nikolic: "Takođe, negativan je ambijent oko nas, kada i ovo malo publike kad primimo gol ne stane iza naših, nego iza gostujućih igrača! Kao da prizivamo nesreću i to nam se desi".

Da li se ovo odnosi na aplauz posle onog gola kakav nisam uzivo u zivotu video? Ako se odnosi, ja stvarno ne znam sta da kazem. Pa zar nije sportski da se aplaudira takvom velemajstorskom pogotku? Sta je trebalo da zvizdim? Svaka cast tom liku jos jednom na pogotku, a ti Nikolicu bolje gledaj kako ti se igraci vuku kao babetine po terenu, mani se ti sto mi znamo da nagradimo protivnika aplauzom za maetralan potez. Jako me je razocarao ovom izjavom. Sve vise alibija trazi, sve vise opada u mojim ocima.
Image
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor 2:2

Post by Chana »

Radoye wrote:
Red Marquis wrote:Konstantna priča većine je kako jedino što vredi u klubu i iza koga treba stati su igrači i trener. Naši igrači i uprava zaslužuju jedni druge.
Kanda i mi navijači zaslužujemo baš ovakvu upravu i igrače...
100% i moje mišljenje, Radoye - više puta izrečeno i napisano...
Blago Tebi pa si daleko (ako sam dobro shvatio iz Tvojih postova) da Te "luda glava" - dovede na stadion :!:

Krenuo sam da citiram i par postova "lazarr"-a, ali sam ipak rešio da mu ovim putem poručim da nije jedini koji sve u vezi "Vojvodine" doživljava kao kraj sveta, i da ni meni nije jasno kako neko može svoj posao da otaljava kao Nikolić i igrači, zadovoljava se prosekom i traži izgovore...
Isto tako, ni sam ne razumem vređanje svojih igrača i pored činjenice da su se BRANILI 45 minuta od JAVORA :?:
Bez obzira na razlog: prodaja bodova, klađenje, dogovor sa upravom, boli ih ona stvar...

Da, ima i post u kome se pominje da mladi igrači ne bi mogli da igraju, pa ih zato nema u sastavu...
Pa šta smo mi: Gerontološki centar, Dom za stara i napuštena lica - ili fudbalski klub koji se takmiči u "najvišem rangu takmičenja" :?:
Znam da smo ovo zadnje, ali igramo kao da smo nešto od ona prva dva :!:

Pitam se, ima li imalo dobre volje kod bilo koga da se ovo što nam se dešava - PROMENI :?:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor 2:2

Post by Junior »

laki wrote:Nikolic: "Takođe, negativan je ambijent oko nas, kada i ovo malo publike kad primimo gol ne stane iza naših, nego iza gostujućih igrača! Kao da prizivamo nesreću i to nam se desi".

Da li se ovo odnosi na aplauz posle onog gola kakav nisam uzivo u zivotu video? Ako se odnosi, ja stvarno ne znam sta da kazem. Pa zar nije sportski da se aplaudira takvom velemajstorskom pogotku? Sta je trebalo da zvizdim? Svaka cast tom liku jos jednom na pogotku, a ti Nikolicu bolje gledaj kako ti se igraci vuku kao babetine po terenu, mani se ti sto mi znamo da nagradimo protivnika aplauzom za maetralan potez. Jako me je razocarao ovom izjavom. Sve vise alibija trazi, sve vise opada u mojim ocima.
Mnogo je on počeo da priča o stvarima koje su nevezane za teren. Ne mogu da verujem da je dozvolio sebi da ovako nešto izjavi, pa naravno da ću tapšati momku koji je dao onakvu golčinu, ja ne pamtim da sam sličan gol ikad video uživo. I još kaže kako nema šta da zameri igračima?! Alo, Javor te potpuno nadigra u drugom poluvremenu, ne pređemo pola, a ti nemaš šta da im zameriš? Mada, možda i tu ima istine, treba prvo na sebe da bude ljut. Sramotna izjava u svakom slučaju :frown:
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor 2:2

Post by zapad »

A možda nije mislio samo na taj momenat kada smo primili gol, već na konstantno okretanje publike protiv igrača čim na terenu ne ide sve kako treba. Gledajte malo šire tu njegovu izjavu koja se ponavlja iz nedelje u nedelju jer realno je čovek u pravu 100%.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor 2:2

Post by Radoye »

Sto se tice ovog Nastic umesto Lekovica - mislim da bi to bila katastrofa u ovom momentu. Ne zato sto je Lekovic bolji, jer nije, nego zato sto bez podrske na tom levom boku (jer nam levo krilo niko ne igra) koga god da stavis na levog beka izgledace smesno. Ubicemo malog Nastica u pojam ako bode on igrao.

A i ovaj Lekovic bi verovatno delovao bolje nego sada da ima s kim da igra na tom boku, kao sto se i Vule preporodio dolaskom Alivodica. Daleko bilo da je Lekovic klasa Vuleta ali kontate valjda sta pokusavam da kazem. Nama zvrji rupcaga po toj levoj strani koju jedan igrac ne moze sam da drzi - tojest, takvog koji bi to mogao da radi ne mozemo da priustimo. I zato i Lekovic izgleda jos gori nego sto jeste, zato bi i Nastic izgoreo i izgubili bismo ga za sva vremena.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor 2:2

Post by One and only »

Neverovatno, isti skor tri sezone.
Lepo zapazanje Minja.

Nikolicu je bolje da se zapita sta se desava sa njegovim igracima u drugom poluvremenu nego sto se bavi navijacima.
United of Vojvodina
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor 2:2

Post by pedjans »

Ono što se dešava u poslednje tri utakmice kod kuće (Sloboda, Radnički, Javor) je sledeće: naši igrači u defanzivi jednostavno gledaju protivnike, ne uklizavaju, ne čine prekršaje, prosto - nema duela. Zato svaki napad protivnika izgleda opasan i deluje kao da lako i brzo kombinuju. Takodje, ima igrača koji su i po 4-5 puta u toku utakmice gubili loptu na svojoj polovini. Ako ja dobro shvatam, moguća su dva razloga za ovo:

1. Miniranje trenera u sklopu mešetarenja oko dolaska nove uprave u klub - priča očigledno još nije završena, ili
2. Veliki umor igrača, što navodi kao razlog trener, ali je meni nekako čudno da su baš toliko umorni. No, možda grešim.
Vosa u <3
Posts: 21
Joined: Sun Sep 15, 2013 5:22 pm

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor 2:2

Post by Vosa u <3 »

Naravno da Nikolic nema sta da zameri igracima kad im je on sam u svlacionici rekao da drugo poluvreme tako odigraju
ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor 2:2

Post by ssnigd »

Lekovic i Vranjes su novi Skuletic, Lilika i ko vec. Potrebno je da uvek neko postoji na forumu da se siri malo ta netrepeljivost prema pojedincima. Nije mi samo jasno pljuvanje Lekovica, kada decko nema levo krilo, nema sa kime da odigra na toj strani. Dajte mu nekog levonogog Alivodica, pa cemo da vidimo koliko zna ili ne zna. U paru sa Abubakarom je pokazao da je dobar igrac. Ali kada za krilo imate Poletanovica koji to nije, ili Vranjesa, a niko od te dvojice ne igra odbranu i rupe su ogromne onda je i logicno sto Lekovic ne visi kao Vule na protivnickoj polovini. Hajde prvo da imamo pravo levo krilo, pa cemo onda da komentarisemo igre Lekovica. Sada ispada da je on krivac sto primamo golove, a stoperi vec koje kolo indirektno poklanjaju bodove protivnicima, zajedno sa napadacima koji ne znaju da daju gol sa 5m i tako iz deset pokusaja.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor 2:2

Post by naseljekolumbija »

laki wrote:Nikolic: "Takođe, negativan je ambijent oko nas, kada i ovo malo publike kad primimo gol ne stane iza naših, nego iza gostujućih igrača! Kao da prizivamo nesreću i to nam se desi".

Da li se ovo odnosi na aplauz posle onog gola kakav nisam uzivo u zivotu video? Ako se odnosi, ja stvarno ne znam sta da kazem. Pa zar nije sportski da se aplaudira takvom velemajstorskom pogotku? Sta je trebalo da zvizdim? Svaka cast tom liku jos jednom na pogotku, a ti Nikolicu bolje gledaj kako ti se igraci vuku kao babetine po terenu, mani se ti sto mi znamo da nagradimo protivnika aplauzom za maetralan potez. Jako me je razocarao ovom izjavom. Sve vise alibija trazi, sve vise opada u mojim ocima.
On je svojim retardiranim vodjenjem utakmice prizvao nesrecu a ne navijaci.Dovoljno je reci- Moroninjo
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor 2:2

Post by laki »

zapad wrote:A možda nije mislio samo na taj momenat kada smo primili gol, već na konstantno okretanje publike protiv igrača čim na terenu ne ide sve kako treba. Gledajte malo šire tu njegovu izjavu koja se ponavlja iz nedelje u nedelju jer realno je čovek u pravu 100%.
Na istoku niko ne proziva igrace tokom utakmice, mozda par pojedinaca u par navrata, sto je beznacajno. Na kraju svake utakmice se aplaudira igracima bez obzira na rezultat. Deremo se na protivnocke igrace, ometamo ih koliko god mozemo, nasim momcima pruzamo podrsku kad zajebu nepromasivo, kad upute slab centarsut... Jedino smo zvizdali na kraju ove tekme jer je drugo poluvreme stvarno bilo toliko jajarski odigrano da me je bilo sramota sto sam navijac Vojvodine. Nesto kao posle prvog poluvemena u kupu sa Novim Pazarom, ali cak smo i tad aplaudirali bez obzira na sve i derali se kako ce u drugom poluvremenu biti bolje.

E pa, Nikolicu, ima da od sad zasluzis svaki sledeci aplauz, pogotovo zbog tako jajarskih izjava koje dajes. Jako se nerviram sad sto sam mu do sada uvek davao podrsku uprkos prosecnim rezultatima. U stanju sam da trpim slabe rezultate, cak mnogo slabije nego sto su oni sada ako to negde vodi, ali nisam u stanju da citam tako bedne izjave koje daje u poslednje vreme.
Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor 2:2

Post by shecky »

@ssnigd

Cekaj brate , otukud tebi ideja da je Leka dobro igrao kad je Abu bio tu?
Hoces da kazes da dok Enver nije dosao da je Vule bio krs? o0

Uostalom jos jedna kritika na racun trenera a isto je vazilo i za prethodnika ... ZASTO je problem staviti i Leku i Nastica na levu stranu?? Nastic je bolji tehnicar pa nek igra krilo a ovaj drugi beka do centra! Jel to toliki problem probati?
ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor 2:2

Post by ssnigd »

Ako Lekovic bude povezao dve dobre partije, bice igrac za reprezentaciju. Jer tako ovaj forum funkcionise zadnje vreme. Setamo sa jednog ekstrema na drugi. I dalje sam misljenja da je Lekovic dobar igrac, ali samo ako bude imao levo krilo koje zna da igra.
I da Nastic je sve samo ne krilo, nema on tu probojnost koje krilo treba da ima. On je bek sa kojim treba biti strpljiv i davati mu odresene ruke na terenu kako bi stekao potrebno samopouzdanje koje mu ocigledno manjka.
Sto se tice Vuleta, on je sa Enverom sebe pronasao i jedan drugoga dizu na terenu. Nisam rekao da je bio krs, ali da mu je igra u napadu bila ocajna jer pored kilometara pretrcanih ucinak nije bio nikakav. Pogledaj statistiku koliko mu je vremena trebalo da napravi prvu asistenciju. Sa druge strane, Vulicevic je ocajan u odbrani i vec koju utakmicu zaredom kliza bespotrebno i ispada na strani.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor 2:2

Post by laki »

ssnigd, brate, pa Vule nam u napadu znaci vise od bilo kojeg krila ili veznog fudbalera! To sto ne stigne u 5% slucajeva da isprati svoj zadatak u fazi odbrane, pa jel ne postoji zadnji vezni ili neki od halfova koji moze da ga zatvori u tim pojedinim momentima?! Ajde ostavite ubedljivo najboljeg igraca trenutno na miru i pustite ga da probija protivnicke odbrane po 20 puta na utakmici i da uputi barem 10 odlicnih centarsuteva. Covek je fenomenalan!

I drugo: nije Enver toliko zasluzan za Vuletove dobre partije, vec je Vule sam zasluzan jer je naucio da centrira fenomenalno. On je bio prilicno ofanzivan i prodoran i za vreme dok je drzao desnu stranu sa Bosketom, samo ni jedan od njih dvojice nije umeo krsteno da centrira. Trebalo im je 10 pokusaja da se uputi jedan kvalitetan centarsut. Boske nije imao snage da centrira a Vule je ili prebacivao sve iograce ili po zemlji centrirao ili iza gola. Secam se da sam nekoliko puta ovde pisao da ce Vule biti savrsen bek kad nauci da centrira i da ga samo to deli od toga da iz prosecnog izraste u odlicnog fudbalera.
Image
Locked