Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Transferi

Post by stormer »

Sve najgore u nastavku karijere, bivsi kapitenu! :shit: :shit: :shit:
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Transferi

Post by Stefke »

ОоООоооооооо капитену, чекамо те! :twisted: :twisted: :twisted:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4051
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Iako je verovatno istina, ja još uvek ne verujem
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Serem se u dan kada je dobio kapitensku traku. Razvaliće ga mali Mijat na proleće...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Transferi

Post by lala1914 »

A sto njega stavljate u temu transferi kad nije vise nas igrac,nadam se da ce Vasilic preci kod nas ili da mali Babic igra,ne znam kakav je Becelic...STOP FONDOVIMA
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Transferi

Post by Boske87 »

Vulićević je ispušena muštikla, prošao je on svoj zenit, bekovi ne traju dugo. Jedva čekam da zaigra pred značkatrazom i zabranjenima, da li će tada smeti ljiga da proziva navijače zbog slabe podrške, kakva će nalaziti opravdanja za svoje smešne kikseve u odbrani. Ti njegovi izleti u napad su nas ukopali hiljadu puta a na prste jedne ruke mogu da izbrojim njegove uspešne centaršuteve. Zalaganje mu jeste bili dobro ali to treba da se podrazumeva i to očekujem od svakog fudbalera Vojvodine.

Vulićević kao slobodan igrač nije mogao drugu godinu zaredom naći inostrani angažman, to govori sve o njegovim kvalitetima, nemamo za čime da žalimo. Putuj igumane :popa:
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Transferi

Post by :) »

Blic, povezana vest sa ovom o promociji

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... cije-maste" onclick="window.open(this.href);return false;

Vazno da je on podvukao... :roll:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3896
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Igrao si u finalu kupa 2011, i sad si otišao kod njih. Nulo od čoveka!
Io odio Belgrado
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

Odmah da ponovim. I juče sam napisao. Ogorčen sam činjenicom da kapiten Voše ide tamo!!!
Hajde da pogledamo na drugi način i da izvučemo pravu istinu.
Čovek je imao ugovor sa nama i odradio ga do kraja. Pošteno. Za razliku od Škuleta i kompanije, nije imao ispade i uvek je igrao onoliko koliko zna i može. Pokušavali su da ga prodaju par puta za neko obeštećenje, nije uspelo.
U međuvremenu stižu pojačanja za višestruko veće plate a pokazuju na terenu višestruko manje.
Vule traži od uprave povećanje plate u rangu Simona, Kaluđera, ranije Jokića. Nije je dobio. Ugovor odradio, danas potpisuje sa crnima za verovatno veće pare....Od tih para hrani porodicu. Iz inostranstva ponuda nema...
Ovo je bila hronologija događaja. Kako bi Vi postupili u istoj situaciji???
Mene strašno boli ovakav epilog, ali ne treba krivicu tražiti samo u igraču.
Neka napiše neko ko zna bolje neke činjenice iz kluba. Da li je Vule ispoštovan od naše uprave na pravi način???
Pre nego mu zapalimo auto, srušimo kuću, silujemo ženu neka se međusobno pogledamo u oči i odgovorimo na pitanja koja Vam postavljam.
Svi mi samo volimo Vojvodinu - ne živimo od nje!!!


Razumem vašu frustraciju, ali moram da ponovim pitanje:
Šta je naša uprava uradila da ga zadrži?
Last edited by lazarr on Tue Dec 24, 2013 4:02 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4051
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

lazarr wrote:Odmah da ponovim. I juče sam napisao. Ogorčen sam činjenicom da kapiten Voše ide tamo!!!
Hajde da pogledamo na drugi način i da izvučemo pravu istinu.
Čovek je imao ugovor sa nama i odradio ga do kraja. Pošteno. Za razliku od Škuleta i kompanije, nije imao ispade i uvek je igrao onoliko koliko zna i može. Pokušavali su da ga prodaju par puta za neko obeštećenje, nije uspelo.
U međuvremenu stižu pojačanja za višestruko veće plate a pokazuju na terenu višestruko manje.
Vule traži od uprave povećanje plate u rangu Simona, Kaluđera, ranije Jokića. Nije je dobio. Ugovor odradio, danas potpisuje sa crnima za verovatno veće pare....Od tih para hrani porodicu. Iz inostranstva ponuda nema...
Ovo je bila hronologija događaja. Kako bi Vi postupili u istoj situaciji???
Mene strašno boli ovakav epilog, ali ne treba krivicu tražiti samo u igraču.
Neka napiše neko ko zna bolje neke činjenice iz kluba. Da li je Vule ispoštovan od naše uprave na pravi način???

Svi mi samo volimo Vojvodinu - ne živimo od nje!!!
I šta, misliš da će mu se život i finansijska situacija promeniti kad ode tamo?

Smešno...
lazarr wrote:Pre nego mu zapalimo auto, srušimo kuću, silujemo ženu neka se međusobno pogledamo u oči i odgovorimo na pitanja koja Vam postavljam.
Nismo mi navijači tih u koje je prešao pa da to radimo. Ali ne očekuj da ću ga dočekati sa cvećem
Last edited by Rabba on Tue Dec 24, 2013 3:54 pm, edited 1 time in total.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Transferi

Post by Grba_NS »

go**o najobičnije!
I batalite više tu priču o prehranjivanju porodice, zaradjivao je u Vojvodini mesečno koliko neki obični smrtnici zarade za 2-3 godine. Više je Vojvodina njemu dala nego on njoj, sigurno, došao je kao balvan, odlazi kao fudbaler, ne znam ko bi ga toliko trpeo i čekao.
Smeće jedno!!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Sve najgore limitiranom igracu...
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Transferi

Post by prijatelj fudbala »

Pokazao se...
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Junior »

lazarr wrote:Iz inostranstva ponuda nema...
Vulićević wrote:Партизанова понуда је најконкретнија, али сачекајте још мало. Имао сам понуда из иностранства, можда у међувремену искочи нешто повољније
Izvor žurnal

Toliko o tome. Nula od čoveka, ljiga najobičnija. Nadam se da ćeš proći kao Vukelja, Kizito, Vukobratović...
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: Transferi

Post by One and only »

Ne mogu da verujem da postoje ljudi koji se izjasnjavaju kao navijaci Vojvodine a koji su u stanju da pravdaju ovo g*vno od coveka.
Kapiten, toliko godina u klubu, proziveo sa navijacima najvece kradje od kluba u koji sad prelazi, najljuceg rivala. To moze samo moralni pigmej, necovek.
Sve najgore miroslave jajaro, da sto pre zavrsis karijeru i vratis se medju balvane kluba iz kog smo te doveli i stvorili ti neko ime trpeci te skoro tri godine da bi tek poslednje sezone pokazao neki kvalitet.
United of Vojvodina
Post Reply