Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Uprava

Post by Tony Starks »

Brane wrote:http://www.fkvojvodina.rs/2012/03/usvoj ... vojvodina/

Gde se moze naci ovaj dokument? Ovo mora da se procita, razume pa tek onda da vidimo da li i sta moze da se uradi.
http://pretraga2.apr.gov.rs/PretrageSpo ... ts/5780787" onclick="window.open(this.href);return false;
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Uprava

Post by :) »

Grba_NS wrote:Za razliku od ćaleta, lik je žešći antitalenat za odnose sa javnošću.
Na ovu kartu treba igrati, i prozivati, nece izdrzati a to ce privlaciti medije.

On ce nekom da prica o besposlicarenju, sigurno se naradio za svoje godine i stil zivota.

Molio bih ako bi izjavu ovoga mogli da prokomentarisu i PZS i FREAKS.

Sta ovde sve prolazi...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Trajkoviću i Škuletiću bi za šest meseci istekao ugovor. Branislavu je propao transfer u Tursku, dok Petra niko od inostranih klubova nije ni tražio. Šta je trebalo, da ih ne prodamo Partizanu i obezbedimo neki novac?
Ko sad laze? On ili ovi djidjani sa konferencije, koji su rekli da su imali i bolje ponude, ali da vinjak nije hteo nigde drugde, samo u patlidzan? :deal:

Kakva su oni komedija :rolll:
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Uprava

Post by PZS »

Grba_NS wrote:Za razliku od ćaleta, lik je žešći antitalenat za odnose sa javnošću.
Слажем се.
Изгледа да ће са Балшом сви увек знати на чему су, али по мени је боље и то него да једно мисли, друго говори, а треће ради... а манир је то многих. Може бити више разлога за овако нервозну реакцију, а обзиром да га ја не познајем добро, јер сам само у неколико наврата имао прилике да присуствујем састанцима на којима је био и он, најбоље би било да он сам, или неко други ко га лично зна понуди адекватно објашњење.
Ако нема шта да крије и ако је сигуран да ради све исправно и у корист клуба, најбоље би било да организује једну јавну трибину о тренутној ситуацији у клубу. Мислим да би то било веома делотворно, под условом да се добро организује и да се не претвори у нешто друго...
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Uprava

Post by budababa »

Očekivano. Što kažu kockari - diže se ulog. Nisam ni očekivao da štetočine iz kluba mogu igrati na kartu argumenata dugo, jer im je priča jako šuplja. Očigledno je da se boje nezavisnog revizora kao đavo krsta. Bog sveti zna šta bi tu izašlo na sunce...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Vulture
Posts: 14
Joined: Wed Jan 09, 2013 12:39 am

Re: Uprava

Post by Vulture »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 63491.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Koliko glup naslov :roll:
Borac nikad nije bio ničija filijala pa neće ni bratske Voše.
Svako normalan podržava saradnja izmedju klubova a ne nekakve filijale..
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post by borrissey »

Mare wrote:Izvor:
http://www.021.rs/Novi-Sad/Sport/Balsa- ... grace.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Bez ikakvog suzdržavanja, Butorović za "Telegraf" priča o protestu navijača:"Napad povezujem sa strahom, a ja se ne plašim ni ozbiljnijih pojedinaca, a ne grupice navijača! Mogu da napadaju samo koliko im ja dozvolim. Na početku sezone objašnjeno im je da igrači moraju da se prodaju kako bi klub funkcionisao. Dok sam ja na bilo kojoj funkciji u klubu, neću dozvoliti da mi grupica navijača utiče na rukovodeće ljude ili igrački kadar! U ovom slučaju se uglavnom radi o besposlenim ljudima koji ne znaju na drugi način da ispolje svoje nezadovoljstvo osim da napadaju Vojvodinu", priča Butorović.
Strašno, šta drugo reći!
Koja je ovo sramota! Klasičan napad ad hominem, tako često korišćeno oružje u nedostatku argumenata. Da je Balša kojim slučajem dobronameran, onda bi rekao "cenimo naše navijače, shvatamo da ih boli prodaja fudbalera konkurentima za titulu, dokazaćemo da nismo mogli drugačije itd." Ovakva terminologija samo potvrđuje njihovu zlonamernost, a tako oštar kontranapad pokazuje da su se zaista uplašili.

NE DAMO SVETINJU, UPRAVA NAPOLJE!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Uprava

Post by kowalski »

Slaninari.VI wrote:
Brane wrote:http://www.fkvojvodina.rs/2012/03/usvoj ... vojvodina/

Gde se moze naci ovaj dokument? Ovo mora da se procita, razume pa tek onda da vidimo da li i sta moze da se uradi.
У наредних пар дана добијамо све. Чак и са правног гледишта до права уопште свих нас по питању остварења ове акције. Мада ко што су нам рекли, и да не може директно "петиција" да утиче на сазивање ванредне скупштине и обарања УО ФКВ, опет кажу нам да ако се скупи велики број потписа Новосађана, може да утиче преко медија и других опција. У смислу НЕ ПОВЕРЕЊЕ УПРАВНОМ ОДБОРУ ФК ВОЈВОДИНЕ!
Dok cekate informacije i dokumente, poradite malo na pismenosti, kako bi vise ljudi ozbiljno shvatilo i podrzalo ono sto radite.
Image
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by fkvislife »

kowalski wrote:
Slaninari.VI wrote:
Brane wrote:http://www.fkvojvodina.rs/2012/03/usvoj ... vojvodina/

Gde se moze naci ovaj dokument? Ovo mora da se procita, razume pa tek onda da vidimo da li i sta moze da se uradi.
У наредних пар дана добијамо све. Чак и са правног гледишта до права уопште свих нас по питању остварења ове акције. Мада ко што су нам рекли, и да не може директно "петиција" да утиче на сазивање ванредне скупштине и обарања УО ФКВ, опет кажу нам да ако се скупи велики број потписа Новосађана, може да утиче преко медија и других опција. У смислу НЕ ПОВЕРЕЊЕ УПРАВНОМ ОДБОРУ ФК ВОЈВОДИНЕ!
Dok cekate informacije i dokumente, poradite malo na pismenosti, kako bi vise ljudi ozbiljno shvatilo i podrzalo ono sto radite.
I ja sam primetio, veliki broj gresaka..Neshvatiljivo je.
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Uprava

Post by slaninica »

Mare wrote:Izvor:
http://www.021.rs/Novi-Sad/Sport/Balsa- ... grace.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Bez ikakvog suzdržavanja, Butorović za "Telegraf" priča o protestu navijača:"Napad povezujem sa strahom, a ja se ne plašim ni ozbiljnijih pojedinaca, a ne grupice navijača! Mogu da napadaju samo koliko im ja dozvolim. Na početku sezone objašnjeno im je da igrači moraju da se prodaju kako bi klub funkcionisao. Dok sam ja na bilo kojoj funkciji u klubu, neću dozvoliti da mi grupica navijača utiče na rukovodeće ljude ili igrački kadar! U ovom slučaju se uglavnom radi o besposlenim ljudima koji ne znaju na drugi način da ispolje svoje nezadovoljstvo osim da napadaju Vojvodinu", priča Butorović.
Strašno, šta drugo reći!
Gospodo draga,zao mi je sto u ovom trenutku moram da pisem o ovakvim stvarima,umesto da budemo na slatkim mukama u 100-toj godisnjici naseg kluba.Da li cemo napuniti stadion,sa kim cemo igrati na dan proslave,kakve ce biti koreografije na svim tribinama,murali,rekviziti....mi moramo da razmisljamo o bubasvabama koje su se ugnezdile u nas klub i kao mali komarci sisaju poslednje kapi istog.
Svi znamo kakav je odnos pokojni gospodin Butorovic imao prema navijacima,neke je voleo,neke je zaposljavao,neke je tukao ali uvek je bio za pricu sa svima,voleo je i da poslusa navijace ali sve u svemu i pored rabota iza kulisa imao je neko dostojanstvo i nije dao na klub.Bio je jaka i prepredena licnost pa je mogao sve za dzabe jer su ga se ljudi bojali,mogao je i dva oka u glavi da posvadja.Njegovom iznenadnom smrcu nas klub je mnogo izgubio jer su pocela da se pojavljuju dugovanja koja do tada nisu smela sa se vide,poceli su da se busaju razni minorni likovi,gubi se hijerarhija u klubu i jednostavno klub nam krece ubrzanom silaznom putanjom.
Kostur uprave i skupstine kluba ostaje isti ali se tu pojavljuje gospodin Balsa Butorovic, sin pokojnog nam predsednika i zauzima njegovo mesto.Dovodi Kezmana,useravaju klub(o tome je vec pisano i doktorirano),izvlaci ih samo uspeh u Evropi.Ustvari nazovi uspeh,jer pravi uspeh bi bio ulazak u grupu a onemogucen je prodajom Abubakara,a prodaju obrazlazu sturim saopstenjima i lazima.
Navijaci teraju Kezmana jer je i vrapcu postalo jasno sta radi u dogovoru sa vrhom kluba.
Dolazi do turbulencija,sazivanja skupstine,dva ili tri kandidata pa odustajanja,na kraju jedan kandidat(blizak prethodnoj upravi),pa ko je izdao unutar skupstine pa ko nije.Obrni okreni, nama ostaje ista uprava,ista skupstina,iste mutne radnje i dalje srozavanje kluba,sto cemo tek osetiti u narednom prvenstvu(daj boze da se varam).
Prodajom ova tri igraca Partizanu,odlaskom trenera u isti,racun nije odblokiran,pokusaji dovodjenja Pavlovicevih igraca,dovodjenje polovnog i privrzenog (upravi) trenera,potpisivanjem menadzerskih ugovora sa mladjim igracima itdu,sve govori o nemogucnosti uprave da stavi klub na zdrave noge ali o velikoj mogucnost punjenja svojih dzepova i razaranja nase svetinje na njenih 100 godina postojanja.
Glavne unistitelje kluba vidim u gospodi Rabrenovicu,Cabricu i Butorovicu, dok je uloga gospodina Jokica marionetska, a gospodina Pavlovica menadzerska.Odnosno gospodin Pavlovic mi uopste ne smeta jer covek radi svoj posao a posto ga nista ne veze za FK Vojvodinu,upala mu je kasika u med.Odnosno sto ne bi sisao glupe ovce dok mogu.
Sad bi se osvrnuo na pisanja pojedinih medija,odnosno izjava gospode uprave.Prvo se pljuje po Vlaovicu i Scepanovicu,pa im se izvinjava i cak se velicaju,pa navijaci su izmanipulisani,pa grupica navijaca pravi problem,pa ovo,pa ono...Gospodo celnici usaglasite se.
Osvrnuo bi se i na reci gospodina Butorovica.Ta sacica navijaca je ustvari 99% stadiona i svi se slazu u jednom,a to je da vam sto pre vide ledja.Druga stvar da vi gospodine Butorovicu ste covek koji nikada nista niste radili u zivotu a verovatno i necete jer ste ceo zivot imali sve zahvaljujuci vasem sposobnom ocu i kao bleda senka vaseg oca ne mozete navijace Vojvodine zvati besposlicarima jer vecina nas je zaposleno i krvavo zaradjujeno sicu znojem zalivenu,a mi se te sice nikada ne bi odrekli zarad prodaje nasih ubedjenja.
Osvrnuo bi se i na trojicu bivsih vodja navijacke grupe FIRMA1989,stvarno ne znam ko je koga prodao u skupstini i ko je za koga lobirao ali na protestu koji je FIRMA podrzala protiv uprave,njihove bivse vodje su bile sa suprotne strane.Da li te nazovi vodje imaju toliko obraza da ne podrze grupu koja ih je tamo dovela ili ce ipak dati ostavke vreme ce pokazati.Ali po meni je to ipak unutrasnje pitanje FIRME i neka oni to resavaju.Sto se spikera tice koji je nama bio blizak nastavicemo po starom.
Jos jednom pozivam sve navijace FK Vojvodine da se ujedine jer ujedinjeni su najaca masa u gradu,da predju preko svih nesuglasica i da se otera L****A BAGRA koja je zaposela nas klub.Zajednistvom smo to u stanju jer glas obicnih i postenih gradjana daleko se cuje i uvek na kraju narod pobedi. Mnogi diktatori i osvajaci su na kraju porazeni od nezadovoljnog naroda a tako ce biti i ovde...
JER IPAK SE OVDE RADI O SACICI LO*** I HOS****RA!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Uprava

Post by Toto Riina »

Ne znam zbog cega pridajete znacaju ovim izjavama!? Decko ce uvek biti bleda senka BB onako klasicno kao sto je prikazano u mnogobrojnim knjigama ili filmovima. To je taj karakteristican recnik iza koga se krije strah, nemoc i zelja da se bude neko i nesto, da se izadje iz tereta senke.

Nema ekipu, drugare, kao ni postovanje na ulici pa papir trpi sve. Njegova sposobnost i brojni poslovni uspesi daleko su poznati :devil:
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Uprava

Post by budababa »

Da ova uprava nema nameru da ispusti klub iz svojih kandži dovoljno govore i poslednji transferi, sa akcentom na Novakovića i Jovanića. Da li su oni u klub dovedeni zbog svojih kvaliteta ili zbog toga što su im očevi na trenutnim pozicijama? Ako se pokažu kao pojačanja igračkom kadru, a ne samo upravi, prvi ću javno priznati grešku.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Uprava

Post by Toto Riina »

Prvi je osigurao uticaj u SUP-u, drugi u skupstini.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Mare »

Neke od tužbi protiv Voše poređane po iznosu od najveće pa na dole:
Broj predmeta - Sud - Učesnici u sporu - Status -Poslednje ročište - Iznos
PŽ-4339/2012 Privredni apelacioni sud KARIN KOMERC MD DOO VETERNIK Rešen 6.2.2013 114.998.615,46 RSD
P-1819/2011 Privredni sud u Novom Sadu KARIN KOMERC MD DOO VETERNIK Ožalben 23.7.2013 114.998.615,46 RSD
P-272/2013 Privredni sud u Novom Sadu KARIN KOMERC MD DOO VETERNIK Rešen 28.11.2013 114.998.615,46 RSD
P-226/2011 Privredni sud u Novom Sadu Pravosnažan 19.4.2011 48.758.811,75 RSD
PŽ-5992/2012 Privredni apelacioni sud DOO KARIN-KOMERC ŠID - U STEČAJU Rešen 25.4.2013 33.052.423,57 RSD
P-1532/2011 Privredni sud u Novom Sadu DOO KARIN-KOMERC ŠID - U STEČAJU Pravosnažan 3.9.2013 33.052.423,57 RSD
P-1292/2013 Privredni sud u Novom Sadu PRO SELECT DOO BEOGRAD Nerešen 3.9.2013 26.530.224,00 RSD
Iv-1045/2007 Privredni sud u Novom Sadu TRGOVINSKO KOMISIONA RADNJA KARTAL ... Pravosnažan 27.9.2007 23.585.502,00 RSD
I-225/2013 Privredni sud u Novom Sadu KARIN KOMERC MD DOO VETERNIK Nerešen 25.9.2013 23.569.783,99 RSD
Iv-3851/2013 Privredni sud u Novom Sadu JP POSLOVNI PROSTOR U NOVOM SADU Nerešen 30.12.2013 11.922.523,05 RSD
Iv-5891/2006 Privredni sud u Novom Sadu JGSP NOVI SAD Pravosnažan 24.9.2007 2.606.781,62 RSD
Iv-11545/2009 Privredni sud u Novom Sadu DP NOVI SAD-GAS NOVI SAD Pravosnažan 9.9.2011 2.463.740,66 RSD
PL-37/2012 Privredni sud u Novom Sadu BRAĆA DRINIĆ DOO NOVI SAD Ožalben 6.12.2012 1.971.811,12 RSD
Iv-3319/2012 Privredni sud u Novom Sadu OZ SLOGA NOVI SAD Pravosnažan 18.5.2013 1.723.113,00 RSD
Iv-4811/2012 Privredni sud u Novom Sadu OZ SLOGA NOVI SAD Rešen 28.1.2013 1.576.372,16 RSD
P-3402/2011 Privredni sud u Novom Sadu JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE VODOVOD I... Ožalben 11.9.2013 1.378.716,33 RSD
PŽ-7391/2013 Privredni apelacioni sud JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE VODOVOD I... Nerešen 16.9.2013 1.378.716,33 RSD
P-2992/2010 Privredni sud u Novom Sadu ZOMIL SZR Pravosnažan 23.2.2012 1.369.761,70 RSD
Iv-4677/2009 Privredni sud u Novom Sadu ATP VOJVODINA AD NOVI SAD Pravosnažan 9.12.2009 1.358.540,00 RSD
Iv-1532/2013 Privredni sud u Novom Sadu OZ SLOGA NOVI SAD Nerešen 9.10.2013 962.020,00 RSD
I-243/2012 Privredni sud u Novom Sadu DŽDANICA I KOSTA SAMONOVIC-BOL Rešen 24.10.2012 850.000,00 RSD
Iv-3138/2013 Privredni sud u Novom Sadu OLITOURS DOO DRAGINJE Nerešen 21.10.2013 785.354,00 RSD
Iv-8713/2010 Privredni sud u Novom Sadu OZ SLOGA NOVI SAD Pravosnažan 28.12.2010 758.566,00 RSD
P-2075/2004 Privredni sud u Novom Sadu NIS A.D. NOVI SAD Pravosnažan 14.6.2006 607.680,00 RSD
P-320/2004 Privredni sud u Novom Sadu JP SPORTSKI I POSLOVNI CENTAR VOJVO... Pravosnažan 577.510,44 RSD
Iv-3998/2010 Privredni sud u Beogradu VIŠE UČESNIKA Rešen 26.7.2010 483.848,00 RSD
P-103/2008 Privredni sud u Novom Sadu AIR SERBIA A.D. BEOGRAD Pravosnažan 25.9.2008 477.000,00 RSD
P-1271/2007 Privredni sud u Novom Sadu JIT TEHNIC DOO ŠID - U STEČAJU Pravosnažan 12.11.2007 470.239,76 RSD
srkins
Posts: 1455
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

Da li je odzalben-da smo oslobodjeni, neresen-proces u toku, resen-slucaj zavrsen imamo pravo na zalbu,pravosnazan -moramo da platimo odmah?
Post Reply