100 godina kluba

Locked
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Matador »

Ljudi javljajte kad stignu nove sezonske. Opet nas zaje*avaju...
ultra komsa
Posts: 422
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 100 godina kluba

Post by ultra komsa »

Edit:
Jesi svestan ti šta pišeš? Takve reči mogu da se tumače na razne načine, pa i kao pretnja koja podlaže krivičnoj odgovornosti?! Ako to želiš, onda idi na Vujadin pa preti, a ne ovde preko foruma, koji i sam može trpeti posledice zbog takvih reči!
Grba_NS
User avatar
Stexman
Posts: 2601
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Stexman »

Moram da stanem u odbranu coveka jer sam bez njegovog znanja uzeo sliku i postavio je ovde.
Nije se on slikao da reklamira dres, vec je to njegova privatna fotografija. Ponavljam da sam bez njegovog znanja postavio fotografiju, sto nisam trebao da uradim,
ali meni se dres dopao i zato sam nesmotreno reagovao. Ja sam kriv sto se njegova slika nasla ovde i osecam se odgovornim za to pljuvanje po njemu.
Iskreno bih vas sve zamolio da ga ne spominjete u bilo kakvom kontekstu jer je meni izuzetno neprijatno! Ne poznajem coveka licno, ali me pogadja vredjanje.
Veci smo mi od toga.

Koliko sam cuo dres ce biti u prodaji bez reklame tako da ja stvarno nemam zamerki za ovaj dizajn.
Cuo sam i da ce biti vise verzija retro dresa, pa mislim da ce dosta ljudi biti zadovoljeno.
Bog mi je svedok, da sam za to da ova uprava mora da ode ali ovo sa ovim dresom je po meni sasvim korektan potez i to ne mogu da im uzmem za zlo!
Sto ljudi - sto ćudi. Uvek ce neko naci zamerku, ako to želi.
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Re: 100 godina kluba

Post by West Ham »

Poštujem svačiji rad i trud, ali ovo je, da ne lajem... neozbiljno.
Klub koji se ponajviše od svega diči svojom tradicijom ne bi smeo sebi da dopusti nešto ovakvo.
Jedina verzija retro dresa koju bih prihvatio je svetlo plava sa belim šortsom. S obzirom na prvu utakmicu, i jedinu odigranu u toj kombinaciji 1914., mislim da bi to bilo logično rešenje. Arsenal je u okviru svog jubileja, mislim 2010., nastupao u bordo dresovima, kakvi su nošeni u godini osnivanja. Tokom te, jubilarne sezone, prepoznatljiva crveno bela kombinacija im je služila kao gostujuća. Naredne godine sve je vraćeno na staro. Ovaj primer bi valjalo iskopirati, s tim što bismo svetlo plavo belu kombinaciju mogli da uzmemo kao stalnu varijantu, naravno gostujuću, od naredne sezone.
oi Oi Oi! The chozen few...
User avatar
Turija
Posts: 10814
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 100 godina kluba

Post by Turija »

Stexman wrote:Moram da stanem u odbranu coveka jer sam bez njegovog znanja uzeo sliku i postavio je ovde.
Kao što je Grba_NS editovao post ultra komše, mislim da, isto tako, treba i ovu sliku, jer ne priliči našem Forumu.
Shvatam da se ljudi ponekad (u afektu) ,,zalete" i napišu nešto za šta se kasnije pokaju (a više nemaju mogućnost da sami edituju svoj post), pa bih zamolio Administraciju da to učini u ovom slučaju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: 100 godina kluba

Post by johnny »

Skinite i sliku ovog lika u gaćama, nit je smešno nit zanimljivo... čuvajmo neki nivo ovog sajta.
limanfkv
Posts: 2854
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 100 godina kluba

Post by limanfkv »

Obrisano.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Stara Garda »

Pokušaj trenutne uprave da jednog od naših članova iskompromituje uvrštavajući ga u svoj organizacioni odbor proslave stogodišnjice kluba, te time i ispisujući i javno njegovo ime na svom oficijelnom sajtu, nije uspeo. Mi jedinstveno stojimo iza stava navijača FK Vojvodine po ovom pitanju i javno izjavljujemo:
NI JEDAN NAŠ ČLAN NE UČESTVUJE U KLUPSKOJ ORGANIZACIJI PROSLAVE STO GODINA FK VOJVODINE!
Stara Garda 1994
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 100 godina kluba

Post by Daljac »

Прво и основно: са киме, где и у колико сати ми наредног четвртка играмо меч поводом стогодишњице??? Славија, Ајакс, Борусија, Вест Хем, Борац Бањалука??? Термин је идеалан, играју се широм света званични пријатељски мечеви репрезентативних селекција, паузе су у шампионатима, и то се знало у радном календару европске куће фудбала од децембра месеца, ако не и раније, једним писменим и аргументованим дописом, на време посланим, наредне недеље би имали за шта да живимо и чим да се поносимо... Заиста, да ни до Ковиља не можемо, од срамоте, да одемо организовано, као клуб, а причамо о било чему... Брука и срамота, да се прича и да се приповеда, док је Воше и док је фудбала...

Апропо дресова, прво једно питање, ако ико може да ми пружи одговор: да ли наш клуб има са Хомом потписан икакав уговор о сарадњи, или ми опрему шпанског произвођача већ сезонама уназад носимо по неком аутоматизму и уговору који исти има изгледа са ФСС или Заједницом прволигаша (приметићете да и доста осталих суперлигаша и прволигаша носи Хому, са само зашивеним својим грбовима на гарнитуре које се могу наручити и за било коју рекреативну секцију)? Имамо ли ми од ове сарадње икакву корист, и можемо ли да је раскинемо и почнемо самоиницијативно да носимо дресове властите производње и дизајна (примера ради, ФК Рад је прешао са Хоме ове зиме на Нааи опрему)?

Ретро дрес је нешто што се, у свету, прави у две варијанте:

или као минимално осавремењена верзија дреса који је у прошлости ношен, који на себи не сме да садржи никакву рекламу спонзора

A) Бока Јуниорс
Image
(најк је свој знак по уговору о ауторском делу и копирајту прогурао на овај дрес накнадно, како сам читао на блоговима, објаснићу доле и како)
Б) Рома
Image

или као специјално дизајниран дрес који интегрише битне сегменте прошлости поводом обележавања значајних момената из историје клуба, а у себи садржи дискретно истакнуте логотипе спонзора који су своје појављивање на дресу заштитили мултимилионским спонзонзорским уговорима који у анексима садрже и правила о обавезном кориштењу логоа и на тренинг опреми, путном асесоару и целокупном дијапазону производа маркетиншке службе клуба):

Image

Поред свега наведеног, ретро дресови прозводе се и продају увек и у памучној (сувенир, скупљи) варијанти, и у најлонској (типа, најков драј фит, адидасов клималајт материјал- официјани дрес или камбоџанска најлончина Хоме- јефтинија реплика).

Ако смо пошли путем Роме, која иде стазом старог фудбала и сама дизајнира и, самим тим, и продаје своје дресове (те и приходује без посредника од тога), требали смо, као и Рома, да допустимо навијачима, који су они којима су дресови намењени за више од 90. минута утакмице и којима они значе много више од спортске опреме, да допустимо да на отвореном конкурсу дрес дизајнирају. Само на овом форуму, наши пријатељи вични дизајну понудили су у неколико тема више генијалних решења, него што је ова ,,шио ми га Ђура" завршна варијанта...

Дрес без Балатонове рекламе ћу купити, украсти, отети, јер сви који прате овај форум знају колико ми значе наши дресови, али да је било срећнијих решења, вала, било је...
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: 100 godina kluba

Post by Stefke »

http://www.fkvojvodina.rs/2014/02/organ ... -sa-radom/" onclick="window.open(this.href);return false;
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Toto Riina »

Ako bog da da centralni dogadjaj bude proterivanje Pilicara govnjavom motkom.
User avatar
slanina
Posts: 816
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 100 godina kluba

Post by slanina »

Evo plana i programa za 100 godina.

UO FK “Vojvodina” dostavio je Organizacionom odboru proslave jubileja prelog kalendara proslave koji je ovo telo već uzelo u razmatranje.

1. 6. mart 2014. – četvrtak

-Svečano otkrivanje spomen ploče u Temerinskoj ulici br.12, na zgradi današnjeg „Tehnometal“-a.

2. 25. april 2014. – petak

-Tematska izložba fotografija u muzeju Vojvodine

3. 20. maj 2014. – utorak

-Prijateljska utakmica FK Vojvodina – SK Slavija (Prag)

-Svečana parada Vojvodinaša od stadiona do Petrovaradinske tvrđave

-Žurka Vojvodinaša i veliki svečani vatromet

4. 13.-15. jun 2014. –petak,subota,nedelja

-Memorijalni međunarodni kadetski turnir „Stevan Nešticki“

5. 19.-22. jun 2014. – četvrtak – nedelja

-Međunarodni dečiji fudbalski festival

6. 26. jul 2014. – subota

-Prijateljska utakmica veterana FK „Šajkaš“ – FK „Vojvodina“ u Kovilju

7. 23. avgust ili 30. avgust 2014.

-Trijagonal veterana na stadionu „Karađorđe“ – FK „Vojvodina“, FK „Borac“ Banja Luka i FC „Honved” Budimpešta

8. 21. oktobar 2014. – utorak

-Svečana Akademija u Srpskom narodnom pozorisštu (dodela plaketa, predstavljanje monografije “Prvih 100” FK Vojvodina, dokumentarni film, pozorišna predstava i knjiga „100 najboljih“)

9. 28. novembar 2014. – petak

-Izložba fotografija proslave 100 – godišnjice FK Vojvodina u muzeju Vojvodina

10. 26. decembar 2014.

-Svečani novogodišnji koktel u 12 časova i svečano crveno – belo veče od 20 časova.

PODPROGRAM PROSLAVE JUBILEJA

100- GODIŠNJICE FK VOJVODINA





24. mart 2014.



Promocija Vošinog vina

15. maj 2014.



-Promocija retro dresa

-Promocija Vošinog ručnog časovnika

-Promocija DVD ”Najgolovi”



19. jun 2014.



-Koncert ispred Gradske kuće
Bora? :mrgreen:


http://www.fkvojvodina.rs/2014/02/predl ... -jubileja/" onclick="window.open(this.href);return false;
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Toto Riina »

Honved :rolll: :rolll: :rolll:

Pored West Hema, Borusije, Fejnorda.
User avatar
slanina
Posts: 816
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 100 godina kluba

Post by slanina »

Toto Riina wrote:Honved :rolll: :rolll: :rolll:

Pored West Hema, Borusije, Fejnorda.
To su veterani Honveda tačnije. :roll:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Camel
Posts: 111
Joined: Tue Nov 28, 2006 11:40 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Camel »

Ništa im ne zameram toliko, koliko ovakvu bednu proslavu!!!
Lažete mesecima i godinama za proslavu, za goste koji će uveličati jubilej, lažete za datum osnivanja, lažete za sastav Org. odbora. Tradicionalni turniri i redovne klupske aktivnosti stavljate u plan jubilarnih aktivnosti!? Svečana akademija u oktobru? Novogodišnji koktel aktivnost? Zovete i pretite da se naše izložbe otkažu!
Promocija vina u Makijatu?Parada vojvodinaša?Šta smo mi, mečke?
Da li vi stvarno mislite da smo mi svi mentalno retadirani???
Kome mislite da prodaje više te bedne priče???
Najjača aktivnost vam je otkrivanje spomen ploče i to ste ukrali od navijača!
Locked