100 godina kluba

Locked
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 100 godina kluba

Post by Brick Liman »

Čast je i ponos biti deo ovog kolektiva boraca protiv vetrenjača i pišača uz vetar.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=5WL1VFkHRLI[/video]
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Camel
Posts: 111
Joined: Tue Nov 28, 2006 11:40 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Camel »

Ultra slanina wrote:Sad videh bilbord za petak na sajmištu, ako ih ima još negde respekt! :cheers: :cheers:
Od bilborda imamo:
1) ulaz u Fruškogorsku ulicu preko puta SPENS-a
2) preko puta Merkatora
3) bulevar preko puta Dnevnika
4) Hajduk Veljkova preko puta Sajma
Od citylightova:
1) Šafarikova na okretnici u centru
2) Na stanici kod LUTRIJE

Takođe imamo devojke sa flajerima i balonima za decu!
Molio bih da ako je neko u mogućnosti to sve uslika, da imamo u dokumentaciji, jer jednostavno ne stižemo sve da obavimo.
Hvala.
EDIT. Od radio stanica imamo AS, SIGNAL, 021, IN, PLANETU, JESENJIN, JUGOVIĆ.. par televizija....
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: 100 godina kluba

Post by Ultra slanina »

Pradeda, deda, otac i sin! Srećan nam jubilej! :cheers:
User avatar
Sasa1969
Posts: 637
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 100 godina kluba

Post by Sasa1969 »

Srecan nam rodjendan slaninari :cheers:
Image
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: 100 godina kluba

Post by Telep »

Srecan nam svima rodjendan! i svaka cast svima koji su se cimali odvajali vreme i novac da bismo ovo obelezili kako dolikuje. uzivajmo u ovim danima braco, jednom je 100 godina :cheers:
Sremac, Sremac Špricer Boys!
1914
Posts: 16
Joined: Thu Nov 08, 2012 3:37 pm

Re: 100 godina kluba

Post by 1914 »

Srecan rodjendan nasoj Vosi jedinoj!
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: 100 godina kluba

Post by prijatelj fudbala »

Sretno svima! I ne zaboravite: Tek smo počeli...
User avatar
fksloboda.org
Posts: 80
Joined: Sat Sep 25, 2010 9:05 pm
Location: Uzice
Contact:

Re: 100 godina kluba

Post by fksloboda.org »

Čestitke velikom klubu i navijačima!
Srećno ti bilo, Vojvodino, srećno, Novi Sade!
Velika mi je čast što je moja Sloboda odigrala nekoliko prvenstvenih utakmica protiv Vojvodine i što smo imali sve ishode!
Uvek će mi gostovanje Vojvodini biti nešto posebno, kao i svaki dolazak u Novi Sad.
Želim vam da sledeći rođendan dočekate mnogo jači!
Pozdrav iz Užica!
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 100 godina kluba

Post by Milan »

Hvala Slobodašu! Imamo tu nesreću da u najsvečanijem trenutku najgora uprava vodi klub, ali to smo jednostavno mi...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 100 godina kluba

Post by Turija »

Hvala gospodinu Savi Saviću za jednu lepu 15-ogodišnju retrospektivu (i naše podsećanje na te godine). Hvala mu i za medijsku pomoć i podršku ovom Forumu.Tekst je iskren (istinoljubiv) i profesionalan, jedino što mu fali je emotivna komponenta prema Vojvodini (barem je takav moj utisak). :cheers:

PS
Iz teksta ne delim mišljenje po pitanju 2 stvari.
Prva je da Vojvodina nije trebala napustiti teren u Finalu Kupa 2011 (u kojem smo drastično kradeni).Mislim da je taj potez (povlačenje ekipe sa terena) jedan od 5 dobrih koje je povukao pokojni predsednik Ratko Butorović (ne bih, sada u slavljeničkoj atmosferi, o lošim).Ne slažem se sa iznetim mišljenjem da bi Voša na terenu uspela da ispravi sve sudijske nepravde (nismo mi bili toliko kvalitetnija ekipa od partizanove, a možda mi je pomalo i jasno zašto gospodin Savić ima takvo mišljenje - po pitanju te utakmice?).
Drugo je vezano za trenera Bobeta Pavkovića.Iako sam velik poštovalac tadašnje igre naše ekipe, (pod vođstvom trenera Pavkovića), mislim da je Bobe (fudbaler, gitarista, trener, Novosađanin i boem) čovek koji je nedorečen u svemu - veliki talenat, sa malom realizacijom svog potencijala.Zašto, verovatno, samo on zna?
Srećan nam prvi vek postojanja FK Vojvodine :!:
Živeli!
Last edited by Turija on Thu Mar 06, 2014 7:30 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 100 godina kluba

Post by borrissey »

100 godina čistog punka. Srećna ti stogodišnjica majka!

http://www.youtube.com/watch?v=N9ZRQS5CVXg" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 100 godina kluba

Post by Turija »

Samo da dodam (na svoj predhodni post), da me ne bi pogrešno shvatili da ja podržavam napuštanje terena kao čin (kada sudije greše). To nije sportski potez, ali kada nepravda toliko prelije čašu, nema drugog načina da se skrene pažnja sporstke javnosti na brutalne krađe ljudi sa pištaljkom i njihovih mentora.
Mislim da je taj događaj, ipak, bio veoma značajan i ključan momenat da se pokrenu stvari u dobrom pravcu (u našem fudbalu) - barem utoliko, što je otvorio pitanje suđenje i zakulisnih dogovora.Da li će se istrajati na putu ozdravljenja srpskog fudbala, zavisi od volje fudbalskih čelnika, želje i pritiska navijača za sportskom i fer borbom na zelenom pravougaoniku?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 100 godina kluba

Post by 021 »

Divno je bilo večeras. Vraća se stari duh. Srećan ti rođendan, Vošo!
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 100 godina kluba

Post by Turija »

021 wrote:Divno je bilo večeras. Vraća se stari duh. Srećan ti rođendan, Vošo!
Drago mi je da si se vratio na Forum; i sa (n)ovim avatarom.Kako je sjajno videti naše najveće Legende, Vujketa i Tozu, ponovo jedan do drugog :!:
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Poklon voljenom klubu za 100. rođendan!!!

Post by Daljac »

http://youtu.be/mGfI51kkk9I" onclick="window.open(this.href);return false;

Један од најлепших дана у животу... Хвала ти Вошо!
Locked