Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Инжињер
Posts: 19
Joined: Wed Feb 19, 2014 5:25 am

Re: Uprava

Post by Инжињер »

divizija wrote:pitanje za inzinjera.
da li smatras da firma ima dovoljno kredibiliteta da nekome prigovara za pojedine poteze u pitanju uprave,skupstine i svega u celini?
Да ли има кредибилитет не знам јако је релативно, али хтео ти не хтео(ја, или било ко други) има легитимитет, то је поента!
the firm liman
Posts: 13
Joined: Fri Nov 08, 2013 7:55 pm

Re: Uprava

Post by the firm liman »

Ne smatram ja ni tebe (nisam bio siguran ko je iza ovog nika kad sam pisao prvu poruku, sad znam) ni tvoju grupu za neprijatelje, daleko bilo. Ali isto tako mi smeta da ti ili bilo ko drugi ko je bio deo severa javno na nekom forumu dovodis u pitanje nas kredibilitet. Ti bi od od svih ljudi trebao dobro da znas da to tako ne funkcionise, sa obzirom na tvoju proslu ulogu na severu. I otud moje pitanje, ako ti spominjes Firmu u takvom kontekstu, logicno mi je bilo da ti postavim takvo pitanje, zato sto sam dosad ja vas smatrao Firmom.
Ne treba javno da se debituje i svadja na forumima, ali je ponekad tesko ostati imun na ceste prozivke i pametovanja vezana za nasu grupu. Ovo sto sam na kraju proslog posta napisao nije bilo upuceno Diviziji kao grupi ili bilo kome posebno, ali siguran sam da se mnogo ljudi moze tu prepoznati. Nazalost.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Uprava

Post by Toto Riina »

Postujem sto se Friks ovde javio i pise svojim imenom.
Imam dosta zamerki oko prosle skupstine na njegov racun, ali isto tako i sever,istok i zapad su imali svoje velike minuse i ne treba to zaboravljati.

Zanima me sledece da li Friks misli da ova priucena uprava ima kapacitet i sposobnost da vodi klub u trenutku kad je klub najvise zaduzen u svojoj istoriji(i pored redovnih milionskih transfera)? Molim te da na pitanjem ne odgovaras pitanjem i recima nije problem, ali ko umesto njih. Da se medju navijacima i simpatizerima izvrsi javni konkurs nasli bi se uspesni privrednici, ekonomisti, menadzeri, marketing strucnjaci i pravnici skolovaniji, strucniji, ambicijozniji od sadasnje pilece brigade.

Licno ne bi mogao da radim u klubu gde mister zalizak izmedju pauze cupanja obrva i manikira i pedikira vuce krajnje jadne i zalosne poteze(FB i telekomunikaciono mafijanje), gde on postavlja svoju cenu za odlazak, gde strucnost predstavljaju Brka, Cabra i Capke itd.
Primetio sam da zaposleni u klubu brzo(mozda i nesvesno) padnu pod uticaj Brke i Cabre.

Neophodni su sastanci i ocekujem da svi nadju nacin da se otera sadasnja i najbolje resenje za sledecu upravu. Moraju svi biti svesni da je sadasnja garnitura minimalno zaduzila klub 6,3 miliona i da ovo mora biti borba za klub, a ne prepucavanja i vodjenja licnim interesom!!!
divizija
Posts: 48
Joined: Sat May 04, 2013 1:01 pm

Re: Uprava

Post by divizija »

the firm liman wrote:Ne smatram ja ni tebe (nisam bio siguran ko je iza ovog nika kad sam pisao prvu poruku, sad znam) ni tvoju grupu za neprijatelje, daleko bilo. Ali isto tako mi smeta da ti ili bilo ko drugi ko je bio deo severa javno na nekom forumu dovodis u pitanje nas kredibilitet. Ti bi od od svih ljudi trebao dobro da znas da to tako ne funkcionise, sa obzirom na tvoju proslu ulogu na severu. I otud moje pitanje, ako ti spominjes Firmu u takvom kontekstu, logicno mi je bilo da ti postavim takvo pitanje, zato sto sam dosad ja vas smatrao Firmom.
Ne treba javno da se debituje i svadja na forumima, ali je ponekad tesko ostati imun na ceste prozivke i pametovanja vezana za nasu grupu. Ovo sto sam na kraju proslog posta napisao nije bilo upuceno Diviziji kao grupi ili bilo kome posebno, ali siguran sam da se mnogo ljudi moze tu prepoznati. Nazalost.
od momenta kad sam otisao sa tribine ni na jednom forumu nisam pisao nista na stetu grupe niti sam diskutovao o tribini uopste,a sad sam se javio samo da bi se ove prepirke mogle skloniti sa interneta,jer smatram da im nije tu mesto,i da sirenje sujete i zle krvi nece nista dobro doneti nikome,al sad mislim da je ipak bolje da se i nisam javljao...
User avatar
FREAKS1994
Posts: 131
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:29 am

Re: Uprava

Post by FREAKS1994 »

Како волим ове што мисле да све знају, а нису још довољно пасуља јели... Јел тако Иване Ивановићу... не знам што покушаваш да правиш неку зајебанцију, ако већ неког прозиваш онда бар то ради озбиљно са аргументима, овако само испадаш смешан.
Инжињер wrote:Не скрећемо. Тема је управа, ти си дигао руку за ову управу, бранио си и браниш јавно рад и ставове исте.
Нећу да испадне да овде браним управу и слично,
Па ти покушаваш да будеш и духовит, извини Зоране Кесићу нисам знао да си то ти.
Реци шампионе, где сам ја споменуо у једној реченици управу? И за коју то управу је још могла да се диже рука?
Инжињер wrote:
неко сам ко има можда и највише гостовања по градовима и селима где је играла Војводина
Ето ако се неко питао шта је био предуслов, тј. квалификација за његово радно место у клубу,
нисам знао да је то била тема на разговору за посао, или си то ти написао у свом CV-u.
Кад си већ водио евиденцију а колико гостовања има твој брат Чабра?(Пошто ми није јасно откуд он у клубу на месту на ком јесте)
Не знам што покушаваш да прогураш неку причу и да сам са собом доносиш закључке са тим наметањем како се нешто десило. Ако те нешто мучи реци. Не знам колико си ти компетентан али реци ми јел имаш ти и једну замерку на посао који ја обављам у клубу? Очекујем одговор, али не те твоје шаљиве коментаре. Како да гледам на ово твоје писање, може се протумачити и као неки вид сујете...
Инжињер wrote:
А ако причамо о тим "врућим дестинацијама" сигурно ме нико никад неће престићи јер сам ишао и са по 4-5 људи тамо где многи нису ни помишљали да крену.
Ето опет не мораш да ми одговориш на предходно питање.
А да ту си их сигурно освоио па си баш зато и изабран на место које се тиче безбедности на раду, због тих врућих како ти кажеш.(Јел то оно кад у аутобусу нема климе па се сви поскидају у гаће?)
Опет покушаваш да будеш духовит.
Сине, није врхунац навијачког живота ово твоје данашње схватање истог, да уђеш на Булевару у аутобус и под пратњом полиције стигнеш до неког стадиона и тако исто и назад. Ако будеш икада схватио шта значи бити навијач можда ћеш сам моћи да нађеш одговоре на нека питања. А можда се и снађеш да одеш до Пазара.
Инжињер wrote:
али како се кренуло са секташењем и ширењем лажи о мени и још пар људи
Тај неко те баш не воли када се потрудио да завара све људе и окрене их против тебе и још пар њих.
Јао јадан ти баш ми те жао неко ти намешта, стварно није у реду увек исплива твоје име а то ниси ти рекао и урадио.
ПРАВДА ЗА FREAKSA1994!
Видиш соколе то је већ опробана тактика од стране тих неколико појединаца, завади па владај. Само су други ћутали и ишли линијом мањег отпора, а има и неких који не желе о томе по форумима да пишу већ можда чекају прави тренутак. Ја сам увек био за то да се седне и расправи, вероватно знаш да сам дошао и на један Фирмин састанак и предложио да седнемо и решимо несугласице кад год хоће. Значи да резимирамо нисам ја једини о коме се шире лажи, било је тога и у прошлости колико хоћеш.
Инжињер wrote:
Јао мани ме те патетике око играча. Нећу да испадне да овде браним управу и слично, пишем у своје име и стојим иза тога, али немој да мешамо теме и да лупамо чежњу. Као што сам рекао, ко је хтео могао је доћи до Пазара, мани ме изговора и тражења оправдања.
А мани ти мене твоје монотоније, лоботомије и демагогије.

Дај не сери више.

Твоје су речи како искрено једини ту вреде Чабра и Рабрен како су искрени и уложили су највише себе.
Па онда попијеш пар пива па си за искрену причу и Мињу Б. (да не кажем како за тих пар пива ниси платио рачун)
Која је сада искрена прича,ја сам просто збуњен, а верујем и сви остали, за кога си ти, кога подржаваш, кога сада браниш а кога не?
Овај први део ти је као кад бих ја причао ко је причао хвалоспеве о Балши после неколико састанака са њим (а нису Тригери у питању, да неко не схвати погрешно) и још тако неке небулозе.

А други део што се тиче Миње Болесникова, он за мене никад није ни био споран. Слажем се са доста ствари око тога како он види клуб и мислим да њему и треба да буде место у клубу и око клуба. Не знам када сам ја то нешто рекао против Миње и његовог плана организације. Немој да стављаш у исти кош њега и друге, за њега немам и нисам никад ни имао ништа против његовог ангажовања. Проблем је у неким другим фолирантима који су се ту мотали око којих је и кренула цела зајебанција. Али полако... Миња као појединац никад није био споран што се мене тиче.
Инжињер wrote:
Нећу да испадне да овде браним управу и слично,
Да ли је онда твој званични став да рад ове управе не ваља, да тако кажемо?
Већ си горе то цитирао, ваљда док си био у шаљивом фазону, касније је све више твоја фрустрација долазила до изражаја.
Ако рачунаш на управни одбор од 3.11.2013. мораш да знаш да је већина њих по први пут у клубу. Ти ћеш опет да извлачиш моје речи из контекста и да пишеш шта теби одговара јер до сада си пробао да ме нешто као спушташ и омаловажаваш без и једног аргумента. То је компактна тема и морали би једну по једну ставку, шта су лоше урадили а шта добро.
Инжињер wrote:А о изјавама љубави да ни не причам, прича се да ти све нас волиш.
Па ти нама то радиш "искључиво из љубави."

Поздрав и теби.
УПРАВА НАПОЉЕ!
Немам разлога да све волим... али за разлику од неких појединаца ја никога не мрзим!!!
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Uprava

Post by budababa »

@FREAKS1994

Dobri ste ovoj upravi samo dok ste glas u toj Skupštini. Misliš da ti isti koji su te zaposlili ne bi našli nekog "kompetentnijeg" za to radno mesto da nisi član Skupštine kluba? Jednostavno, jedan dobar deo članova je kupljen sitnijim ili krupnijim beneficijama da bi se obezbedila većina i legitimitet da se klub sistematski upropaštava zarad interesa pojedinaca. Za učešće u tome nema opravdanja, svi se kunu u klub, a stavljaju svoj džep na prvo mesto. I voleo bi da konkretno, bez uvijanja, kažeš svoj stav o radu uprave: misliš li da radi dobro i u interesu napretka kluba?
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Ja ne znam ljudi sto vi njih pitate bilo sta, koga bre boli k***c sta oni vise misle, jer njihovo misljenje odavno ne vredi nista. Zamisli da njih neko nekad nesto saslusha ili pita ubuduce sta oni misle?

Firma ce da obavi to sto moze za sledecu Skupstinu i to nam je sada najvaznije. Kako ce tada da glasaju ti debili koji su tada glasali za ovu Upravu uopste nas ne interesuje.

Njihov obraz je pokazao svoje lice i oni samim delovanjem i radom u Upravi koja se odnosi tako prema Klubu i navijacima, ne zasluzuju vise da ikad budu pomenuti.
Ja bi se pojeo od sramote da se sa Severa, Zapada i Istoka to sve cuje, a da stojim sa te strane, da setam u blizini tih govana, da se vidjam i pricam bilo sta sa njima, sta god mislio i sta god da je bilo pre, a nisu ih ni oni stedeli sa recima, a sad su tu gde jesu.
Samo se vi pravite mutavi, iako mislite da ste pametni, a to sto ste tu gde jeste, a ne u Urgentnom, to smo stvarno mi krivi.
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

KoKanidja wrote:Kako ce tada da glasaju ti debili koji su tada glasali za ovu Upravu uopste nas ne interesuje.
Vidiš, mene ovo JAKO interesuje, a reći ću i zašto. Bio sam član Skupštine u vreme kada je u klub dovođen Bata, protiv čijeg dolaska sam izričito bio, ali su krenula ubeđivanja kako sam izabran za člana od strane grupe, da moramo pokazati jedinstvo i glasati jednoglasno. Upravo Freaks, zatim O....-sadašnji sekretar stručnog štaba i M.....-sada zaposlen u marketingu su bili ti koji su me ubeđivali. Ja sam nakon glasanja tražio da se izabere neko drugi na moje mesto, te mislim da bi i oni morali postupiti isto. Grupa ih je izabrala, dužni su da glasaju kako grupa naloži, a ako im se ne sviđa u kom pravcu to ide, neka vrate mandat skupštinskog člana i pokušaju da dođu do onog koji pripada radnoj zajednici. Jedino fer i pošteno...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Uprava

Post by Toto Riina »

Ovo sto je Milan napisao je jedino pravedno i posteno!
Ako se ogluse o stav grupe mislim da mora biti posledica.


P.S. Friks je delovao da je spreman da odgovori na sva pitanja, nadam se da nije stigla zabrana iz kluba za pisanje.
srkins
Posts: 1455
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

http://www.dnevnik.rs/sport/privatizaci ... -neophodna" onclick="window.open(this.href);return false; da li je nekom jasno sta ovi zele? Hoce da ubrzaju a da ne zure ...da klubovi biraju na koji ce nacin biti privatizovani? Da se transformisu odlukama ljudi iz kluba kojima ne odgovara da se transformisu...znaci zakon ima 1 cla koji ce da glasi neka svako radi ono sto hoce.A biser dana Brkina izjava,doduse nije bas naj razumnija...Ali koliko ja shvatam mi nista ne dobijamo sto nosimo reklame na dresovima? Pa onda lepo bez reklama nek budu...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Biser je vajni ministar..."Ne možemo da žurimo...i olako rešimo preko noći". Pa da, samo 25 godina stoji čardak ni na nebu ni na zemlji.
Io odio Belgrado
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

Nista od ovog nema, kao sto nema ni reformi u zemlji. Ne postoji interes pre svega, a onda i znanje da se nesto promeni u nasem fudbalu i sportu. Nas klub je organizovan po toletovim princima, sitna buranija u odborima namirena i glasa za koga treba. Tako je i u drzavi generalno i ne vidim kako moze u fudbalu biti drugacije.
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Uprava

Post by slaninica »

Svakakve price kruze u vezi uprave. Da li ce ova garnitura napustiti pozicije,da li ce ih zameniti bivsi celnici,da li ce se politika umesati ili vec jeste? Jel ima neko tacan info?
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Uprava

Post by salefkv »

Balša Butorović, predsednik Skupštine FK „Vojvodina“:
-Čestitam igračima, stručnom štabu, rukovodstvu i svim zaposlenima u klubu na velikom bodu osvojenom u derbiju. Partizan ni sa nosiocima naše igre u prethodnim godinama nije uspeo da nadigra klince Vojvodine. miroslav vulićević, naš bivši kapiten, asistirao je kod vodećeg gola partizana, ali se u maniru pravog čoveka nije radovao, već se mirno okrenuo prema centru terena. One koji su se drugačije poneli, a do juče su ljubili grb Vojvodine i družili se s navijačima, ne želim da komentarišem. partizan može da bude zadovoljan remijem jer je Vojvodina zaslužila da pobedi. U fudbalu ne mora uvek da pobedi onaj koji je na papiru bolji. U to smo se mi u Vojvodini u prošlosti puno puta uverili. Gubili smo utakmice u daleko sumnjivijim okolnostima. Da podsetim na ono finale Kupa, pa kad je danilo grujić pokazao 9 žutih i 2 crvena kartona igračima Vojvodine, onda nepriznati golovi, izmišljeni penali… Obično se kaže da sudije greše jer su i oni ljudi, ali ja se pitam kako su te greške uvek u korist Crvene vezde i Partizana a na štetu njihovih rivala. Ako je sudija pogrešio u subotnjem derbiju, siguran sam da to nije namerno uradio. Međutim, ako se nešto ipak desi, iako obećavaju da se neće žaliti i pisati saopštenja, iz tih klubova ne samo da bombarduju saopštenjima već hoće i fizički da se obračunaju sa svakim ko im stane na put.

-Gospodo, mi iz Vojvodine se ne bojimo. Igramo pošteno i želimo svakoga da pobedimo.
Pravi covek, nema sta ...
srkins
Posts: 1455
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

Mlad covek a vec ocoravio...bivsi nam kapiten se radovao kao da je osvojio LS
Post Reply