Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Uprava

Post by slaninica »

Sto je najgore i ostali olosi kukaju da se vrate na posao a uprava ih slusa umesto da ih isutira u dupeta.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Pitanja za FIRMA1989.
1. Da li ce nova uprava ici onim putem kojim se predstavljalo dok se smenjivala stara uprava i dok su za to podrsku dali navijaci sa svih tribina ili se ulazi u trule kompromise sa starom garniturom uprave i profesionalnih navijaca?
2. Da li imamo vasu rec da u klubu vise nece raditi proterani bivsi navijaci i clanovi rukovodstva? I da li je u medjuvremenu neko od njih poceo da radi?
3. Koliki je trenutni dug Kluba. Da li je neko napravio propust oko obaranja menice za Serdjov transfer, posto je isti za dnevnik tvrdio da menica nije validna.
4. Dokle se stiglo oko pokretanja sudskog spora za slucaj stan?
Nije strasno ako tim mora da se rasproda, ako se nema para za pojacanja, ako mora da se zajmi za plate itd. Problem je sto gotovo niko od navijaca ne vidi transparentnost! Ne znaju svi da li dolaze proterani navijaci i bivsi rukovodioci, ko i kako vrsi pritiske. Kako i oko cega se pregovara za Serdjovu menicu. Podrsku ste imali i imate, ali postujte ono sto ste najavili.
igori
Posts: 19
Joined: Sat Jun 21, 2014 10:28 am

Re: Uprava

Post by igori »

Matador wrote:Pitanja za FIRMA1989.
1. Da li ce nova uprava ici onim putem kojim se predstavljalo dok se smenjivala stara uprava i dok su za to podrsku dali navijaci sa svih tribina ili se ulazi u trule kompromise sa starom garniturom uprave i profesionalnih navijaca?
2. Da li imamo vasu rec da u klubu vise nece raditi proterani bivsi navijaci i clanovi rukovodstva? I da li je u medjuvremenu neko od njih poceo da radi?
3. Koliki je trenutni dug Kluba. Da li je neko napravio propust oko obaranja menice za Serdjov transfer, posto je isti za dnevnik tvrdio da menica nije validna.
4. Dokle se stiglo oko pokretanja sudskog spora za slucaj stan?
Nije strasno ako tim mora da se rasproda, ako se nema para za pojacanja, ako mora da se zajmi za plate itd. Problem je sto gotovo niko od navijaca ne vidi transparentnost! Ne znaju svi da li dolaze proterani navijaci i bivsi rukovodioci, ko i kako vrsi pritiske. Kako i oko cega se pregovara za Serdjovu menicu. Podrsku ste imali i imate, ali postujte ono sto ste najavili.
+1 Poslednji put kad sam postavio pitanje o transparentnosti bio sam iznapadan od strane nekih navijaca ovde, nadam se da ce Matador dobiti odgovore na pitanja koja zanimaju sve nas.
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Uprava

Post by Stefke »

Јесу ли у плану сезонске? Има ли неко информацију? Да не буде проблема као прошли пут, па да се на крају све збрза чисто да би се узеле паре....
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Uprava

Post by Marcello »

Pošto je nova uprava dosta "agilna", ja se pitam, pre svega, da li je u planu sezona??? :frown:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Uprava

Post by budababa »

Ja sam načuo da su sezonske u planu pre revanša sa Trenčinom. Ako su lagali mene, i ja lažem vas.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Uprava

Post by Marcello »

Moram da malo skrenem sa teme. Naime, želeo bih da mi neko od ljudi sa tribine (još bolje koji su bili deo tribine i davnih godina), a tu, prvenstveno mislim na Kokanidju, budababu, brick-a itd. (ima vas puno, da se ne ogrešim o koga) objasni situaciju sa "plaćenim navijačima". Vidim, svima su puna usta ovde ta 3 momka, a siguran sam da barem polovina pljuvača nema ni promil pojma koliko su ti ljudi zaslužni za razvoj grupe i od kada su tu. Ja znam, pošto imam 36 godina i pratio sam (doduše, uglavnom sa istoka i zapada) šta se i kako odvijalo tokom ovih 25 godina.

Naravno, oni su prosuli "mleko koje su dali", i ja ne želim da ih branim!!! Apsolutno podržavam odluku koju su kompetentniji i zaslužniji od mene doneli. Samo sam hteo da pitam, ima li šanse (bar imalo) da im se neke stvari oproste ili su zauvek odstranjeni od mase, tj. nas?

Hvala unapred, a voleo bih da mi odgovore pošaljete na p.m, da ne gušimo temu koja tome nije namenjena. Hvala.

P.S. Zaista, ali, zaista ne poznajem nikog od njih lično (bukvalno na "zdravo"-"zdravo"); samo bih voleo da znam kako stvari stoje :lala:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Uprava

Post by Toto Riina »

Stabilizacija Vojvodine tokom jeseni
S. B. | 08. jul 2014. 20:26 | Komentara: 0

Uprava je ličnim sredstvima uspela da isplati jedan deo dugovanja, a u Genk je poslata faktura na 850.000 evra za Milinkovi-Savića, kaže savetnik kluba

DUG od oko 4,8 miliona evra, koliko je Vojvodina u minusu po knjigovodstvu, po svemu sudeći nije i konačna cifra koju od novosadskog kluba traže poverioci. To potvrđuje i ekonomista, Igor Sekereš, savetnik predsednika kluba.

- Uprava je ličnim sredstvima uspela da isplati zarade zaposlenima i fudbalerima, kojima duguje još dve plate, da organizuje pripreme na Zlatiboru i da ispuni neke od urgentnih obaveza- istakao je Sekereš dodajući da je u Genk poslata faktura na 850.000 evra za Sergeja Milinković-Savića. - Ta sredstva će pokriti deo troškova, a osim pomoći prijatelja kluba uzdamo se i u sredstva koja bi trebalo da stignu od buduće prodaje igrača u inostranstvo. S druge strane, neke poverioce ćemo zadovoljiti delovima uplata u skladu sa ritmom koji bi trebalo da doprinese stabilizaciji kluba.
http://novosti.rs/vesti/sport.294.html: ... kom-jeseni" onclick="window.open(this.href);return false;

Још да добијемо одговор око бивших професионалних навијача и руководства?
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Uprava

Post by Stefke »

Хвала Будо и свака част :cheers:

http://www.fkvojvodina.rs/2014/07/12690/" onclick="window.open(this.href);return false;
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Uprava

Post by Helm »

Cena vise nego povoljna, mogu se kupiti i na Karadjordju i u planu su pre prve utakmice. :shock:
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Uprava

Post by Chana »

Minja wrote:Ove sezone cu, nakon poprilicno vremena, opet uzeti sezonsku, iako planiram vise da fotkam utakmice nego da ih pratim sa tribine. Nadam se da ce i svi clanovi skupstine KUPITI kartu (ne dobiti, akcenat je na KUPITI). To je, za pocetak, najmanje sto mozemo da uradimo za klub.

Od kluba samo trazim da se vise ne igra sa vlasnicima pretplatnih ulaznica i da pokaze malo vise postovanja prema istim.
:klanjanje:

Ima nas koji tu pomenutu godišnju uzimamo više od 30 godina, tako da pozdravljam gore rečeno i nadam se da će tako i biti...
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Svaka cast za cene!! KO NE KUPI BOLJE DA VISE NISTA NIKAD NE KAZE NITI OKO POETE< NITI OKO STABILIZACIJE NITI OKO BILO CEGA DRUGOG!

Jedan predlog samo: Trebalo bi ogranizovati prodaju sezonskih u centru grada, napraviti dobru atmosferu, da se sto vise sezonskih proda, da se malo popularizuje kupovina tih sezonskih... poneki pokloncic, tj suvenir u vidu slike sa nekim prvotimcem, neka znackica... Meni to nije potrebno ali ovom mrtvom uspavanom gradu jeste! :cheers:
Image
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Uprava

Post by ragazzi di Neoplanta »

Ne vidim razlog zašto sada ne bi otišlo minimum 700 sezonskih, barem standardna publika kod kuće da uzme svako...
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Uprava

Post by Toto Riina »

Морамо подржати клуб и направити позитивну атмосферу око куповине сезонских карата! Надам се да се оне неће више делити "пријатељима" клуба.

Било би лепо да сви јавно добијемо информације око тачности прича и повратка професионалних навијача и руководства као и око случаја менице Вуковића. Kо заступа као адвокат клуб у спору са протераном управу и да ли то ради волонтерски? Ко води званични сајт, колики је тренутни дуг клуба?
Menadžment
Predsednik Kluba – Zoran Šćepanović
Generalni sekretar – Božidar Beronja
Vršilac dužnosti Direktora Kluba – Igor Sekereš
Sportski direktor – Mladen Jovanić
Direktor omladinske škole – Branislav Novaković
Sekretar Kluba – Dušan Petrović
Tehnički sekretar i TMS menadžer – Ruzica Zlatić
Finansijski direktor – Vladimir Majkić
Savetnik u računovodstvu – Zagorka Krstin
Blagajnik – Ankica Nedeljkov
http://www.fkvojvodina.rs/klub/o-nama/" onclick="window.open(this.href);return false;
srkins
Posts: 1456
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

http://www.zurnal.rs/fudbal/jelen-super ... njeg-srema" onclick="window.open(this.href);return false; al su se usrecili :dance2:
Post Reply